Slovakijos futbolo taurė 2017–2018 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2017–2018 m.
Varžybos Slovakijos futbolo taurė
Sezonas Slovakijos I futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2017–2018 m.
http://int.soccerway.com/national/slovakia/cup/20172018/
http://foot.dk/Slovapokalfacts.asp?FinaleID=66
http://foot.dk/Slovapokalres.asp?SeasonID=58


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo
1/128 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Spartak Myjava 0                                  
Slovan Bratislava 1                                
          Slovan Bratislava 3                        
        FC Nitra 1                        
Novohrad Lucenec 0                                  
FC Nitra 3                              
                    Slovan Bratislava 4            
                  Tatran Liptovsky Mikulas 3            
MFK Dubnica 1                                  
Tatran Liptovsky Mikulas 2                                
          Tatran Liptovsky Mikulas 2                        
        Lokomotiva Zvolen 0                        
Jednota Banova 0                                  
Lokomotiva Zvolen 1                             11 m  
                                Slovan Bratislava 1-1 4  
                              Spartak Trnava 1-1 3  
MSK Namestovo 0                                  
Spartak Trnava 1                                
          Spartak Trnava 3                        
        FK Spisska Nova Ves 0                        
SK Vydrany 1                                  
FK Spisska Nova Ves 2                              
                    Spartak Trnava 2            
                  DAC Dunajska Streda 0            
Spartak Medzev 1                                  
AS Trencin 0                                
          Spartak Medzev 1                        
        DAC Dunajska Streda 5                        
OFK Hrusovany 1                                  
DAC Dunajska Streda 3                                  
                                       
                                     
Akademia Petrzalka 0                                  
FK Poprad 3                                
          FK Poprad 1                        
  11 m     Inter Bratislava 0                        
Slovan Simonovany 1 7                                  
Inter Bratislava 1 8                              
                    FK Poprad 0            
  11 m               MFK Ruzomberok 2            
OFK Malzenice 0 2                                  
MFK Skalica 0 4                                
          MFK Skalica 0                        
        MFK Ruzomberok 1                        
Druzstevnik Bela-Dulice 0                                  
MFK Ruzomberok 7                                
                                MFK Ruzomberok 2-1  
                              MSK Zilina 0-0  
Iskra Borcice 3                                  
Lokomotiva Kosice 1                                
          Iskra Borcice 2                        
  11 m     Zemplin Michalovce 0                        
MFK Snina 1 2                                  
Zemplin Michalovce 1 4                              
                    Iskra Borcice 0            
                  MSK Zilina 2            
Odeva Lipany 1                                  
MSK Zilina 2                                
          MSK Zilina 3                        
        Zeleziarne Podbrezova 0                        
FK Sol 0                                  
Zeleziarne Pobdrezova 1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2018-05-01 City Arena, Trnava 4405            
              Slovan Bratislava MFK Ruzomberok            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
           
              Andraz Sporar (25'), Vasil Bozikov (48'), David Holman (60') Peter Gal-Andrezly (58')            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5246-0=5246 wiki spaudos ženklai).