Slovakijos I futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Slovakijos I futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2016–2017 m.
http://int.soccerway.com/national/slovakia/i-liga/20162017/


Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VSS Kosice 18 15 2 1 28 — 7 47
2. Lokomotiva Kosice 18 10 2 6 41 — 25 32
3. Partizan Bardejov 18 10 2 6 28 — 17 32
4. Tatran Liptovsky Mikulas 18 9 4 5 28 — 17 31
5. FK Spisska Nova Ves 18 9 0 9 34 — 33 27
6. Lokomotiva Zvolen 18 7 5 6 26 — 23 26
7. FK Poprad 18 6 8 4 26 — 17 26
8. FK Haniska 18 2 6 10 24 — 49 12
9. MSK Rimavska Sobota 18 2 4 12 10 — 30 10
10. Odeva Lipany 18 2 3 13 11 — 38 9

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Východ)
V
7. FK Poprad 27 14 8 5 66 — 35 50
8. MSK Rimavska Sobota 27 7 5 15 27 — 47 26
9. Odeva Lipany 27 5 5 17 25 — 57 20
10. FK Haniska 27 2 7 18 28 — 80 10

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. MFK Skalica 22 14 5 3 38 — 12 47
2. SKF Sered 22 14 3 5 50 — 23 45
3. STK Samorin 22 12 5 5 37 — 21 41
4. MSK Zilina-2 22 11 6 5 47 — 26 39
5. FC Nitra 22 12 3 7 45 — 27 39
6. Pohronie Dolna Zdana 22 11 3 8 29 — 30 36
7. Spartak-2 Trnava 22 10 5 7 39 — 34 35
8. AFC Nove Mesto nad Vahom 22 8 8 6 29 — 23 32
9. SK Svaty Jur 22 4 2 16 19 — 50 14
10. Dukla Banska Bystrica 22 3 5 14 19 — 43 14
11. Slovan-2 Bratislava 22 3 5 14 19 — 48 14
12. Fomat Martin 22 2 6 14 22 — 56 12

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Západ)
V
7. Spartak-2 Trnava 32 17 5 10 63 — 45 56
8. AFC Nove Mesto nad Vahom 32 13 9 10 45 — 30 48
9. Dukla Banska Bystrica 32 10 6 16 36 — 55 36
10. Slovan-2 Bratislava 32 10 5 17 37 — 63 35
11. SK Svaty Jur 32 5 5 22 29 — 72 20
12. Fomat Martin 32 2 7 23 29 — 81 13

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VSS Kosice 30 19 4 7 40 — 27 61
2. FC Nitra 30 18 5 7 57 — 32 59
3. MFK Skalica 30 17 7 6 45 — 19 58
4. STK Samorin 30 16 7 7 45 — 28 55
5. MSK Zilina-2 30 15 6 9 70 — 44 51
6. SKF Sered 30 13 9 8 56 — 33 48
7. Lokomotiva Kosice 30 13 8 9 56 — 42 47
8. Partizan Bardejov 30 14 4 12 48 — 39 46
9. Pohronie Dolna Zdana 30 14 4 12 42 — 44 46
10. Tatran Liptovsky Mikulas 30 13 6 11 43 — 36 45
11. Lokomotiva Zvolen 30 9 8 13 38 — 45 35
12. FK Spisska Nova Ves 30 9 1 20 36 — 67 28

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FK Poprad Spartak-2 Trnava 4-1 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2843-0=2843 wiki spaudos ženklai).