Slovėnijos IV futbolo lyga 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
                                           
2007–2008 m.
Varžybos Slovėnijos IV futbolo lyga
Sezonas Slovėnijos aukščiausioji futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos I futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos II futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos III futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos IV futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos V futbolo lyga 2007–2008 m.,
Slovėnijos futbolo taurė 2007–2008 m.


Lendava

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. NK Turnisce 21 15 5 1 66 — 22 50
2. Veterani Tus Zalik 21 11 5 5 49 — 36 38
3. Ambienti Kobilje 21 9 5 7 48 — 41 32
4. NK Centiba 21 8 5 8 42 — 35 29
5. ND Nedelica 21 6 8 7 27 — 30 26
6. Panonija Gaberje 21 5 4 12 34 — 52 19
7. NK Kapca 21 5 4 12 23 — 48 19
8. NK Mostje 21 4 6 11 27 — 52 18

Ljubljana

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Interblock-2 Ljubljana 20 18 1 1 90 — 16 55
2. NK Komenda 20 14 2 4 57 — 44 44
3. Bravo-Belinka Ljubljana 20 12 2 6 50 — 25 38
4. NK Vrhnika 20 12 2 6 47 — 29 38
5. Krka Novo Mesto 20 9 4 7 57 — 42 31
6. SD Vir 20 8 4 8 34 — 43 28
7. Dolomiti Dobrova 20 8 2 10 47 — 62 26
8. Svoboda Ljubljana 20 7 0 13 40 — 50 21
9. Mengo Menges 20 5 1 14 24 — 59 16
10. Termit Moravce 20 4 1 15 20 — 66 13
11. Dragomer Brezovica 20 2 3 15 16 — 46 9

Maribor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tehnotim Pesnica 26 21 3 2 84 — 23 66
2. Pekre Limbus 26 17 5 4 61 — 32 56
3. NK Jurovski Dol 26 15 4 7 59 — 32 49
4. Lobnik Slivnica 26 14 5 7 63 — 33 47
5. NK Starse 26 11 6 9 48 — 34 39
6. Pobrezje Maribor 26 11 8 7 52 — 47 39
7. MCA Dobrovce 26 11 6 9 44 — 41 39
8. Koroske Gradnje Gradec 26 7 7 12 35 — 63 28
9. NK Radlje 26 6 9 11 36 — 39 27
10. NK Lenart 26 7 6 13 43 — 56 27
11. ZU-VIL Brunsvik 26 9 8 9 42 — 57 26
12. NK Race 26 5 8 13 28 — 43 23
13. Vratko Dogose 26 4 5 17 31 — 63 17
14. Fuzinar Ravne 26 3 2 21 21 — 81 11

Murska Sobota

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SD Bogojina 22 14 6 2 50 — 17 48
2. NK Hodos 22 14 5 3 54 — 15 47
3. Sinko Serdica 22 14 4 4 52 — 23 46
4. SNK Bakovci 22 12 4 6 62 — 34 40
5. NK Apace 22 11 5 6 50 — 35 38
6. Goricanka Rogasovci 22 9 7 6 39 — 28 34
7. SNK Radgona 22 7 2 13 38 — 61 23
8. NK Ljutomer 22 7 1 14 35 — 37 22
9. Slatina Radenci 22 6 3 13 34 — 63 21
10. NK Doklezovje 22 6 2 14 27 — 56 20
11. NK Cankova 22 5 3 14 29 — 61 18
12. SD Pusca 22 3 6 13 16 — 56 15

Ptuj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SD Bukovci 22 13 5 4 45 — 21 43
2. Boc Poljcane 22 12 4 6 39 — 26 42
3. SD Apace 22 11 5 6 49 — 26 39
4. SD Hajdina 22 12 7 3 51 — 33 39
5. NK Videm 22 9 5 8 54 — 37 35
6. SD Dornava 22 9 5 8 41 — 25 35
7. NK Sredisce 22 8 8 6 41 — 38 30
8. NK Gorisnica 22 9 10 3 39 — 48 30
9. SD Rogoznica 22 6 7 9 34 — 39 27
10. SD Cirkulane 22 5 12 5 35 — 51 20
11. NK Skorba 22 2 13 7 33 — 72 13
12. NK Zgornja Polskava 22 2 17 3 23 — 68 8

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+2977-6=2971 wiki spaudos ženklai).