Rusijos III futbolo lyga 2013 m.
Wikipedia
Černozemʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vybor-Kurbatovo Voronez | 13 | 10 | 3 | 0 | 37 — 6 | 33 | ||
2. | Himik Novomoskovsk | 13 | 10 | 3 | 0 | 33 — 5 | 33 | ||
3. | Himik Rossos | 13 | 8 | 1 | 4 | 23 — 19 | 25 | ||
4. | Avangard-2 Kursk | 13 | 7 | 4 | 2 | 12 — 6 | 25 | ||
5. | Akademia futbola Tambov | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 — 16 | 21 | ||
6. | Arsenal-2 Tula | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 — 15 | 19 | ||
7. | Salut-M Belgorod | 13 | 5 | 4 | 4 | 22 — 15 | 19 | ||
8. | Dinamo-M Bransk | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 — 24 | 18 | ||
9. | Cement Mihajlovka | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 — 19 | 16 | ||
10. | Pritambove Stroitel | 13 | 4 | 1 | 8 | 23 — 34 | 13 | ||
11. | FK Elec | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 — 20 | 13 | ||
12. | Fakel-M Voronez | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 — 25 | 13 | ||
13. | Gosuniversitet Orel | 13 | 1 | 2 | 10 | 10 — 33 | 5 | ||
14. | FCS-73 Voronez | 13 | 1 | 0 | 12 | 10 — 46 | 3 |
Dalʹnij Vostok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | LuTEK-Energia Lucegorsk | 14 | 11 | 3 | 0 | 25 — 6 | 36 | ||
2. | FK Belogorsk | 14 | 9 | 4 | 1 | 36 — 4 | 31 | ||
3. | DSI Komsomolsk | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 — 8 | 28 | ||
4. | FK Nogliki | 14 | 7 | 2 | 5 | 19 — 15 | 23 | ||
5. | Luc-Energia-M Vladivostok | 14 | 6 | 2 | 6 | 23 — 26 | 20 | ||
6. | FK Blagovesensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 21 — 30 | 12 | ||
7. | SKA-Energia-M Habarovsk | 14 | 1 | 2 | 11 | 9 — 31 | 5 | ||
8. | Akutia-RSDUFS Nerungri | 14 | 1 | 1 | 12 | 11 — 50 | 4 |
Moskovskaâ oblastʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
1. | Olimpik Mytisi | 30 | 24 | 3 | 3 | 81 — 18 | 75 | ||
2. | Titan Klin | 30 | 22 | 3 | 5 | 64 — 31 | 69 | ||
3. | FK Istra | 30 | 21 | 2 | 7 | 84 — 35 | 65 | ||
4. | Kvant Obninsk | 30 | 17 | 3 | 10 | 57 — 41 | 54 | ||
5. | Vitaz-M Podolsk | 30 | 15 | 4 | 11 | 58 — 40 | 49 | ||
6. | FK Luhovicy | 30 | 13 | 5 | 12 | 47 — 48 | 44 | ||
7. | Olimp Frazino | 30 | 13 | 6 | 11 | 56 — 58 | 45 | ||
8. | StArs Kolomna | 30 | 13 | 4 | 13 | 54 — 50 | 43 | ||
9. | Oka Stupino | 30 | 13 | 3 | 14 | 34 — 51 | 42 | ||
10. | FK Lubercy | 30 | 12 | 4 | 14 | 34 — 44 | 40 | ||
11. | Zorkij Krasnogorsk | 30 | 11 | 6 | 13 | 48 — 51 | 39 | ||
12. | Saturn Ramenskoe | 30 | 8 | 3 | 19 | 43 — 71 | 27 | ||
13. | Oka Beloomut | 30 | 8 | 3 | 19 | 25 — 52 | 27 | ||
14. | FK Kolomna-2 | 30 | 7 | 5 | 18 | 33 — 69 | 26 | ||
15. | Znama Noginsk | 30 | 7 | 2 | 21 | 28 — 59 | 23 | ||
16. | FK Dolgoprudnyj-2 | 30 | 5 | 6 | 19 | 36 — 64 | 21 |
B lyga
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
17. | Cajka Ubilejnyj | 21 | 15 | 4 | 2 | 62 — 20 | 49 | ||
19. | Metallist Korolev | 21 | 13 | 6 | 2 | 55 — 20 | 45 | ||
21. | FK Dubna | 21 | 10 | 4 | 7 | 63 — 38 | 34 | ||
23. | FK Dmitrov | 21 | 10 | 3 | 8 | 39 — 32 | 33 | ||
25. | CFKiS Lobna | 21 | 7 | 4 | 10 | 34 — 38 | 25 | ||
27. | SDUSS Meteor Balasiha | 21 | 7 | 2 | 12 | 24 — 33 | 23 | ||
29. | DUSS Krasnoznamensk | 21 | 4 | 5 | 12 | 32 — 57 | 17 | ||
31. | Vybor Odincovo | 21 | 3 | 2 | 16 | 24 — 95 | 11 |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
17. | Olimp-SKOPA Zeleznodoroznyj | 21 | 18 | 2 | 1 | 104 — 20 | 56 | ||
19. | Sparta-2 Selkovo | 21 | 16 | 0 | 5 | 66 — 31 | 48 | ||
21. | Energia-KDUSS Satura | 21 | 14 | 2 | 5 | 59 — 29 | 44 | ||
23. | Master-Saturn Egorevsk | 21 | 10 | 2 | 9 | 60 — 34 | 32 | ||
25. | FK Vidnoe | 21 | 7 | 2 | 12 | 26 — 58 | 23 | ||
27. | VDV-SK Naro-Fominsk | 21 | 5 | 0 | 16 | 24 — 58 | 15 | ||
29. | FK Balasiha | 21 | 4 | 2 | 15 | 27 — 81 | 14 | ||
31. | Kristall Elektrostal | 21 | 3 | 4 | 14 | 18 — 73 | 12 |
Moskva
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zelenograd Moskva | 26 | 21 | 2 | 3 | 86 — 24 | 65 | ||
2. | Prialit Reutov | 26 | 20 | 3 | 3 | 101 — 31 | 63 | ||
3. | Rosic Moskva | 26 | 18 | 0 | 8 | 75 — 40 | 54 | ||
4. | SAK Moskva | 26 | 15 | 4 | 7 | 76 — 38 | 49 | ||
5. | Kvazar Moskva | 26 | 14 | 3 | 9 | 64 — 45 | 45 | ||
6. | KAIT-Sport Moskva | 26 | 14 | 2 | 10 | 67 — 55 | 44 | ||
7. | FSM Moskva | 26 | 13 | 4 | 9 | 47 — 34 | 43 | ||
8. | Troick Moskva | 26 | 13 | 3 | 10 | 50 — 44 | 42 | ||
9. | Strogino-2 Moskva | 26 | 12 | 3 | 11 | 52 — 48 | 39 | ||
10. | SDUSSOR UM Burevestnik Moskva | 26 | 7 | 3 | 16 | 31 — 65 | 24 | ||
11. | Stolica Moskva | 26 | 5 | 3 | 18 | 39 — 79 | 18 | ||
12. | FK Himki-2 | 26 | 5 | 2 | 19 | 30 — 61 | 17 | ||
13. | SDUSSOR UM Spartak-2 Moskva | 26 | 5 | 1 | 20 | 21 — 108 | 16 | ||
14. | Zenit Moskva | 26 | 3 | 1 | 22 | 24 — 92 | 10 |
Privolžʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sahter Peselan | 30 | 23 | 5 | 2 | 98 — 16 | 74 | ||
2. | FK Sergievsk | 30 | 23 | 4 | 3 | 79 — 21 | 73 | ||
3. | Cuvasia-DUSS Ceboksary | 30 | 16 | 10 | 4 | 53 — 27 | 58 | ||
4. | SDUSSOR-Sokol Saratov | 30 | 16 | 4 | 10 | 75 — 48 | 52 | ||
5. | CSK VVS Samara | 30 | 15 | 4 | 11 | 35 — 40 | 49 | ||
6. | SDUSSOR-14-Volga Saratov | 30 | 14 | 6 | 10 | 53 — 44 | 48 | ||
7. | Neftanik Buguruslan | 30 | 12 | 10 | 8 | 52 — 36 | 46 | ||
8. | FK Dimitrovgrad (RUS) | 30 | 14 | 2 | 14 | 44 — 49 | 44 | ||
9. | Zenit-D Izevsk | 30 | 13 | 4 | 13 | 42 — 43 | 43 | ||
10. | Volga-Olimpiec Niznij Novgorod | 30 | 12 | 6 | 12 | 41 — 38 | 42 | ||
11. | Gazovik-2 Orenburg | 30 | 10 | 5 | 15 | 38 — 50 | 35 | ||
12. | KSDUSSOR-12-Lada Tolatti | 30 | 8 | 4 | 18 | 31 — 65 | 28 | ||
13. | Iskra Engels | 30 | 7 | 7 | 16 | 30 — 60 | 28 | ||
14. | Kryla Sovetov-CPF Samara | 30 | 8 | 3 | 19 | 32 — 63 | 27 | ||
15. | FK Syzran-2003-D | 30 | 6 | 2 | 22 | 23 — 65 | 20 | ||
16. | Volga-DUSS Ulanovsk | 30 | 3 | 4 | 23 | 22 — 83 | 13 |
Severo-Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Trevis-VVK Sankt-Peterburg | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 — 2 | 16 | ||
2. | Dinamo-M Sankt-Peterburg | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 — 9 | 15 | ||
3. | Piter Sankt-Peterburg | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 — 6 | 14 | ||
4. | Mateks-Neva Sankt-Peterburg | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 — 11 | 12 | ||
5. | Belomorec Severodvinsk | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 — 13 | 8 | ||
6. | Karelia Petrozavodsk | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 — 12 | 7 | ||
7. | Fosforit Kingisepp | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 — 16 | 2 | ||
8. | Himik Korazma | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 — 18 | 1 |
Sibirʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ) |
V |
1. | Kuzbass Novokuzneck | 11 | 11 | 0 | 0 | 24 — 2 | 33 | ||
2. | Restavracia Krasnoarsk | 11 | 9 | 0 | 2 | 33 — 8 | 27 | ||
3. | Sahter Prokopevsk | 11 | 8 | 1 | 2 | 30 — 9 | 25 | ||
4. | Raspadskaa Mezdurecensk | 11 | 8 | 0 | 3 | 23 — 9 | 24 | ||
5. | Dinamo Bijsk | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 — 21 | 18 | ||
6. | Dinamo Barnaul | 11 | 5 | 0 | 6 | 27 — 18 | 15 | ||
7. | Selenga Ulan-Ude | 11 | 5 | 0 | 6 | 27 — 18 | 15 | ||
8. | Polimer Barnaul | 11 | 5 | 0 | 6 | 14 — 18 | 15 | ||
9. | Sibir-2-M Novosibirsk | 11 | 5 | 0 | 6 | 16 — 20 | 15 | ||
10. | FK Cita-M | 11 | 2 | 0 | 9 | 12 — 33 | 6 | ||
11. | Rassvet Krasnoarsk | 11 | 0 | 2 | 9 | 8 — 41 | 2 | ||
12. | Torpedo Rubcovsk | 11 | 0 | 1 | 10 | 7 — 44 | 1 |
B lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ) |
V |
13. | Enisej-M Krasnoarsk | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 — 5 | 19 | ||
14. | SDUSOR Sibir Novosibirsk | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 — 7 | 18 | ||
15. | Sibirak-M Bratsk | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 — 16 | 11 | ||
16. | SDUSOR Kemerovo | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 — 10 | 7 | ||
17. | Dinamo-M Barnaul | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 — 18 | 2 |
Ûg i Severnyj Kavkaz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Soci | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 — 7 | 15 | ||
2. | Volgar-Gazprom-2 Astrahan | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 — 7 | 12 | ||
3. | Dinamo-UOR Kaspijsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 — 4 | 10 | ||
4. | Politeh-GBOU RDUSS Mahackala | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 — 12 | 9 | ||
5. | RSDUSS Malgobek | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 — 10 | 4 | ||
6. | Dinamo-Dagestan Mahackala | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 — 10 | 4 | ||
7. | Magas-IngGU Nazran | 7 | 0 | 2 | 5 | 11 — 25 | 2 |
Ural i Zapadnaâ Sibirʹ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Metallurg Asa | 9 | 8 | 1 | 0 | 19 — 4 | 25 | ||
2. | Tobol Tobolsk | 9 | 6 | 1 | 2 | 22 — 9 | 19 | ||
3. | Sahter Korkino | 9 | 5 | 4 | 0 | 11 — 4 | 19 | ||
4. | FK Magnitogorsk | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 — 10 | 15 | ||
5. | FK Ufa-D | 9 | 4 | 2 | 3 | 22 — 13 | 14 | ||
6. | Smena Ekaterinburg | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 — 9 | 12 | ||
7. | Tobol Kurgan | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 — 12 | 11 | ||
8. | Uralec Niznij Tagil | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 — 17 | 9 | ||
9. | FK Tumen-D | 9 | 1 | 0 | 8 | 6 — 31 | 3 | ||
10. | Amkar-Unior Perm | 9 | 0 | 0 | 9 | 9 — 28 | 0 |
Zolotoe kolʹco
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Masinostroitel Kirov | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 — 3 | 8 | ||
2. | FK Cerepovec | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 — 5 | 7 | ||
3. | Kooperator Vicuga | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 — 5 | 7 | ||
4. | Sinnik-M Aroslavl | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 — 2 | 5 | ||
5. | Region 69 Tver | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 — 5 | 5 | ||
6. | Dinamo Vologda | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 — 7 | 5 | ||
7. | Volga-DUSS Aroslavl | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 — 8 | 4 | ||
8. | FK Vologda-M | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 — 10 | 4 | ||
9. | Dinamo Kostroma | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 — 5 | 3 | ||
10. | Tekstilsik-M Ivanovo | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 — 2 | 3 | ||
11. | Spartak-M Kostroma | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 — 6 | 1 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vybor-Kurbatovo Voronez | — |
|