Rumunijos I futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Rumunijos I futbolo lyga
Sezonas Rumunijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Rumunijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Rumunijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Rumunijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Rumunijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Rumunijos futbolo supertaurė 2016 m.,
Rumunijos futbolo lygos taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/romania/liga-ii/20152016/


Seria 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Bucuresti 24 16 6 2 43 — 10 54
2. Dunarea Calarasi 24 15 7 2 50 — 13 52
3. Farul Constanta 24 13 5 6 46 — 30 44
4. Dacia Unirea Braila 24 13 5 6 30 — 19 44
5. Academica Clinceni 24 13 4 7 45 — 23 43
6. SC Bacau (2010) 24 11 3 10 28 — 28 36
7. Berceni Bucuresti 24 9 7 8 32 — 35 34
8. Gloria Buzau 24 9 4 11 23 — 39 31
9. CS Balotesti 24 6 8 10 23 — 30 26
10. Rapid Suceava 24 6 7 11 22 — 36 25
11. Bucovina Pojorata 24 3 8 13 28 — 50 17
12. Ceahlaul Piatra Neamt 24 3 5 16 14 — 40 14
13. Otelul Galati 24 3 3 18 12 — 43 12

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Seria 1)
V
1. Rapid Bucuresti 10 6 1 3 12 — 11 44
2. Dunarea Calarasi 10 5 3 2 22 — 8 41
3. Dacia Unirea Braila 10 4 2 4 16 — 13 35
4. SC Bacau (2010) 10 4 3 3 16 — 16 30
5. Farul Constanta 10 3 1 6 17 — 23 29
6. Academica Clinceni 10 2 2 6 15 — 27 27

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Seria 1)
V
7. CS Balotesti 10 6 3 1 20 — 8 32
8. Berceni Bucuresti 10 5 1 4 21 — 12 30
9. Gloria Buzau 10 5 1 4 17 — 20 29
10. Rapid Suceava 10 5 2 3 21 — 16 28
11. Bucovina Pojorata 10 5 1 4 23 — 16 23
12. Ceahlaul Piatra Neamt 10 0 0 10 0 — 30 5

Seria 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Gaz Metan Medias 26 16 5 5 37 — 18 53
2. Chindia Targoviste 26 16 4 6 48 — 18 52
3. UTA Arad 26 15 6 5 48 — 28 51
4. FCM Baia Mare 26 13 7 6 33 — 15 46
5. FC Brasov 26 12 9 5 48 — 24 45
6. CS Mioveni 26 13 6 7 40 — 18 45
7. CSM Ramnicu Valcea 26 12 8 6 39 — 23 44
8. Universitatea Cluj 26 13 5 8 30 — 15 44
9. Soimii Pancota 26 9 8 9 30 — 29 35
10. Olimpia Satu Mare 26 9 6 11 35 — 36 33
11. Unirea Tarlungeni 26 5 9 12 26 — 34 24
13. Bihor Oradea 25 4 1 20 10 — 58 13 bankrutavo 12
13. Metalul Resita (2013) 26 3 1 22 18 — 74 -5
14. FC Caransebes 25 3 1 21 11 — 63 -86

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Seria 2)
V
1. Gaz Metan Medias 10 6 2 2 17 — 9 41
2. UTA Arad 10 6 3 1 18 — 14 41
3. Chindia Targoviste 10 6 2 2 18 — 12 40
4. CS Mioveni 10 2 4 4 15 — 17 27
5. FC Brasov 10 1 1 8 14 — 26 23
6. FCM Baia Mare 10 2 2 6 16 — 20 9

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Seria 2)
V
7. CSM Ramnicu Valcea 10 5 2 3 15 — 9 35
8. Olimpia Satu Mare 10 6 3 1 17 — 9 32
9. Soimii Pancota 10 6 1 3 12 — 12 32
10. Universitatea Cluj 10 3 3 4 11 — 13 28
11. Unirea Tarlungeni 10 4 2 4 20 — 12 23
12. Metalul Resita (2013) 10 0 1 9 3 — 23 -10

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Dunarea Calarasi UTA Arad 3-1 1-4 (prat.)

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Gloria Buzau Olimpia Satu Mare 0-3 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 102% (+3474-48=3426 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).