Prancūzijos aukščiausioji futbolo lyga 1925–1926 m.
Vyko tik regioninės pirmenybės.
Alsace
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Alsace A) |
V |
1. | AS Strasbourg | 12 | 10 | 0 | 2 | 41 — 10 | 20 | ||
2. | FC Bischwiller | 12 | 7 | 1 | 4 | 39 — 19 | 15 | ||
3. | Mars Bischheim | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 — 21 | 14 | ||
4. | SR Colmar | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 — 18 | 13 | ||
5. | SC Selestat | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 — 17 | 12 | ||
6. | FC Saint-Louis | 12 | 4 | 0 | 8 | 22 — 33 | 8 | ||
7. | Mulhouse Dornach | 12 | 0 | 0 | 12 | 10 — 52 | 0 |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Alsace B) |
V |
1. | FC Mulhouse | 10 | 8 | 1 | 1 | 48 — 19 | 17 | ||
2. | RC Strasbourg | 10 | 5 | 4 | 1 | 24 — 16 | 14 | ||
3. | Red Star Strasbourg | 10 | 4 | 2 | 4 | 24 — 24 | 10 | ||
4. | FC Haguenau | 10 | 4 | 1 | 5 | 16 — 18 | 9 | ||
5. | AS Huningue | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 — 28 | 7 | ||
6. | AS Mulhouse | 10 | 1 | 1 | 8 | 21 — 43 | 3 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Alsace) |
V |
1. | AS Strasbourg | 10 | 7 | 1 | 2 | 26 — 13 | 15 | ||
2. | FC Mulhouse | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 — 10 | 13 | ||
3. | FC Bischwiller | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 — 12 | 13 | ||
4. | RC Strasbourg | 10 | 3 | 3 | 4 | 24 — 20 | 9 | ||
5. | Mars Bischheim | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 — 15 | 7 | ||
6. | Red Star Strasbourg | 10 | 1 | 1 | 8 | 16 — 42 | 3 |
Auvergne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | US Ambert | — |
Centre
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASC Tours | — |
Centre-Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest A) |
V |
1. | SC Saint-Jean-Angely | — | |||||||
2. | TV Sables-Olonne | — | |||||||
3. | ES La Rochelle | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest B) |
V |
1. | UA Cognac | — | |||||||
2. | UF Barbezieux | — | |||||||
3. | US Jarnac | — |
Groupe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest C) |
V |
1. | SVA Ruelle | — | |||||||
2. | Red Star Limoges | — | |||||||
3. | SAU Limoges | — | |||||||
4. | US Chateauneuf-Charente | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest) |
V |
1. | Red Star Limoges | — | |||||||
2. | UA Cognac | — | |||||||
3. | SVA Ruelle | — | |||||||
4. | SC Saint-Jean-Angely | — |
Corse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CA Bastia | — |
Franche-Comté-Bourgogne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AS Valentigney | — |
Lorraine
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CA Metz | 10 | — | 26 | |||||
2. | Renaissance Petite-Rosselle | 10 | — | 24 | |||||
3. | SCO Amneville | 10 | — | 22 | |||||
4. | US Forbach | 10 | — | 18 | |||||
5. | Sportive Thionville | 10 | — | 17 | |||||
6. | US Luneville | 10 | — | 13 |
Lyonnais
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | US Annemasse | — | |||||||
3. | OU Lyon | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RC Roubaix | 16 | — | 40 | |||||
2. | US Boulogne | 16 | — | 39 | |||||
3. | RC Calais | 17 | — | 36 | |||||
4. | Amiens AC | 15 | — | 35 | |||||
5. | US Tourcoing | 16 | — | 31 | |||||
6. | Olympique Lille | 17 | — | 31 | |||||
7. | RC Arras | 17 | — | 31 | |||||
8. | Stade Roubaix | 17 | — | 30 | |||||
9. | US Dunkerque-Malo | 17 | — | 30 | |||||
10. | SC Douai | 16 | — | 25 |
Nord-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Reims | 10 | 8 | 1 | 1 | 42 — 9 | 27 | ||
2. | US Villers-Cotterets | 10 | 7 | 1 | 2 | 26 — 20 | 25 | ||
3. | FC Braux | 10 | 6 | 0 | 4 | 32 — 16 | 22 | ||
4. | US Romilly | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 — 15 | 21 | ||
5. | GS Marissel | 10 | 2 | 1 | 7 | 12 — 42 | 15 | ||
6. | JSP Saint-Dizier | 10 | 0 | 0 | 10 | 6 — 37 | 10 |
Normandie
Basse-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Basse) |
V |
1. | Stella Cherbourg | — | |||||||
3. | SM Caen | — | |||||||
6. | US Granville | — |
Haute-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Haute) |
V |
1. | AC Havre | — | |||||||
5. | US Quevilly | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
AC Havre | Stella Cherbourg | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie) |
V |
1. | AC Havre | — | |||||||
2. | Stella Cherbourg | — |
Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest A) |
V |
1. | Stade Quimper | — | |||||||
2. | AS Brest | — | |||||||
3. | Armoricaine Brest | — | |||||||
4. | Stade Saint-Brieuc | — | |||||||
5. | Ouvriere Brest | — | |||||||
6. | US Douarnenez | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest B) |
V |
1. | US Saint-Servan | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | Drapeau Fougeres | — | |||||||
4. | CB Rennes | — | |||||||
5. | ASC Dinard | — |
Groupe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest C) |
V |
1. | Jean-Bouin Angers | — | |||||||
2. | Stade Laval | — | |||||||
?. | Beauregard Laval | — | |||||||
?. | Mellinet Nantes | — | |||||||
?. | ASC Rennes | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest) |
V |
1. | Stade Quimper | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | US Saint-Servan | — | |||||||
4. | Jean-Bouin Angers | — |
Paris-Île-de-France
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SF Paris | — | |||||||
2. | Red Star Paris | — | |||||||
3. | CF Paris | — | |||||||
4. | CASG Paris | — | |||||||
5. | Suisse Paris | — | |||||||
6. | CA Vitry | — | |||||||
7. | CA Paris | — | |||||||
8. | Olympique Paris | — |
Sud-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Cette | — | |||||||
3. | Olympique Marseille | — | |||||||
5. | AS Cannes | — | |||||||
6. | GC Lunel | — | |||||||
7. | Olympique Ales | — | |||||||
8. | SO Montpellier | — |
Sud-Ouest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stade Bordeaux | — | |||||||
?. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
?. | SA Bordeaux | — | |||||||
?. | Sports Cenon | — | |||||||
?. | EC Bordeaux | — | |||||||
?. | Stade Mont-de-Marsan | — | |||||||
?. | GGS Bordeaux | — |