Nyderlandų IV futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Nyderlandų IV futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2013–2014 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2013–2014 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2014 m.
http://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20132014/


Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag A)
V
1. FC Breukelen 26 19 5 2 99 — 39 62
2. LRC Leerdam 26 19 3 4 61 — 28 60
3. ARC Alphen 26 16 2 8 61 — 35 50
4. VVZ Soest 26 15 4 7 59 — 52 49
5. SVL Langbroek 26 12 6 8 68 — 49 42
6. Zuidvogels Huizen 26 13 3 10 55 — 51 42
7. Eemdijk Bunschoten 26 10 8 8 51 — 37 38
8. Meern-6 Utrecht 26 8 8 10 40 — 45 32
9. Roda-6 Leusden 26 9 2 15 31 — 57 29
10. Nieuwland Amersfoort 26 8 4 14 47 — 64 28
11. VV Almkerk 26 5 7 14 35 — 63 22
12. CSW Wilnis 26 4 9 13 35 — 59 21 12–13
13. Nivo Sparta Zaltbommel 26 6 3 17 42 — 63 21 12–13
14. Sport Leerdam 26 6 0 20 31 — 73 18
Dėl 12-osios vietos Nivo Sparta Zaltbommel CSW Wilnis 0-1

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag B)
V
1. Rijnvogels Katwijk 26 19 5 2 67 — 24 62
2. Swift Amsterdam 26 16 6 4 49 — 20 54
3. Zwaluwen Hoorn 26 15 5 6 50 — 35 50
4. DSO Zoetermeer 26 11 6 9 59 — 44 39
5. Alexandria Rotterdam 26 10 6 10 47 — 48 36
6. Haaglandia-6 Rijswijk 26 9 7 10 47 — 48 34
7. VV Nootdorp 26 8 9 9 40 — 42 33
8. Forum Sport Voorburg 26 9 6 11 53 — 59 33
9. GHC Leiden 26 10 3 13 39 — 48 33
10. 1997 Voorschoten 26 9 5 12 41 — 50 32
11. WV-HEDW Amsterdam 26 6 11 9 37 — 43 29
12. RCL Leiderdorp 26 8 5 13 37 — 45 29
13. BVCB Bergschenhoek 26 7 5 14 29 — 46 26
14. VV Aalsmeer 26 5 1 20 28 — 71 16

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag C)
V
1. VV Spijkenisse 26 17 7 2 63 — 24 58
2. SHO Oud-Beijerland 26 14 4 8 61 — 41 46
3. VV Sliedrecht 26 14 4 8 56 — 40 46
4. Rijsoord Ridderkerk 26 12 4 10 57 — 47 40
5. VV Nieuw Lekkerland 26 11 7 8 37 — 31 40
6. VV Heerjansdam 26 10 7 9 45 — 37 37
7. Pelikaan Zwijndrecht 26 9 9 8 41 — 29 36
8. VVGZ Zwijndrecht 26 8 10 8 41 — 33 34
9. VV Klundert 26 8 9 9 45 — 56 33
10. VV Alblasserdam 26 9 5 12 42 — 47 32
11. VV Zuidland 26 7 8 11 48 — 57 29
12. Zwerver Kinderdijk 26 8 3 15 35 — 56 27
13. VV Zaamslag 26 5 7 14 35 — 77 22
14. Drechtstreek Papendrecht 26 4 8 14 32 — 63 20

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag D)
V
1. DFS Opheusden 26 19 3 4 77 — 30 60
2. WVF Zwolle 26 14 10 2 55 — 26 52
3. VV Nunspeet 26 15 5 6 49 — 28 50
4. HZVV Hoogeveen 26 13 5 8 42 — 36 44
5. NSC Nijkerk 26 13 4 9 54 — 32 43
6. DOS Vriezenveen 26 12 5 9 58 — 37 41
7. FC Zutphen 26 12 3 11 57 — 44 39
8. DOS Kampen 26 10 4 12 43 — 58 34
9. DTS Ede 26 9 4 13 39 — 49 31
10. Horst Ermelo 26 9 4 13 41 — 60 31
11. Sparta Enschede 26 6 7 13 32 — 52 25
12. Blauw Geel Ede 26 6 7 13 29 — 58 25
13. AVW Westervoort 26 5 6 15 44 — 68 21
14. OWIOS Oldebroek 26 4 3 19 30 — 72 15

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zaterdag E)
V
1. SV Urk 26 18 7 1 64 — 29 61
2. Olde Veste Steenwijk 26 15 3 8 56 — 30 48
3. VEV Leek 26 13 6 7 56 — 35 45
4. Oranje Nassau Groningen 26 12 8 6 60 — 39 44
5. BCV Bergum 26 13 4 9 37 — 36 43
6. PKC Groningen 26 10 8 8 63 — 43 38
7. SV Bedum 26 11 5 10 47 — 39 38
8. Viboa Winsum 26 9 8 9 39 — 44 35
9. Omlandia Ten Boer 26 9 6 11 35 — 43 33
10. VV Buitenpost 26 8 5 13 45 — 53 29
11. LTC Assen 26 6 10 10 29 — 48 28
12. VV Balk 26 7 5 14 29 — 49 26
13. VV Noordscheschut 26 5 6 15 39 — 76 21
14. Oeverzwaluwen Koudum 26 3 5 18 29 — 64 14

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag A)
V
1. Watergraafsmeer Amsterdam 26 20 3 3 75 — 28 63
2. AFC Alkmaar 26 16 3 7 66 — 38 51
3. OFC Oostzaan 26 16 2 8 74 — 33 50
4. Meern-7 Utrecht 26 15 4 7 54 — 22 49
5. Elinkwijk Utrecht 26 13 2 11 68 — 61 41
6. SDO Bussum 26 12 2 12 47 — 59 38
7. Stormvogels IJmuiden 26 10 4 12 69 — 72 34
8. Kennemers Beverwijk 26 10 3 13 41 — 49 33
9. Foresters Heiloo 26 10 2 14 41 — 60 32
10. DEM Beverwijk 26 8 6 12 48 — 65 30
11. NVC Naarden 26 8 4 14 43 — 60 28
12. FC Uitgeest 26 8 3 15 42 — 73 27 12–13
13. Pancratius Haarlemmermeer 26 8 3 15 36 — 58 27 12–13
14. Zeeburgia Amsterdam 26 5 5 16 39 — 65 18
Dėl 12-osios vietos Pancratius Haarlemmermeer FC Uitgeest 0-3

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag B)
V
1. Magreb Utrecht 26 17 4 5 61 — 24 55
2. VV Nieuwerkerk 26 17 2 7 73 — 44 53
3. VELO Wateringen 26 16 3 7 54 — 36 51
4. Boys Alphen 26 14 8 4 75 — 34 50
5. SJC Noordwijk 26 15 4 7 72 — 49 49
6. UVS Leiden 26 14 3 9 67 — 44 45
7. Neptunus-Schiebroek Rotterdam 26 12 5 9 50 — 41 41
8. Zwervers Capelle 26 12 3 11 59 — 65 39
9. Kocatepe Rotterdam 26 9 5 12 53 — 57 32
10. HMSH Den Haag 26 8 7 11 49 — 63 31
11. TOGB Berkel 26 5 7 14 41 — 71 22
12. PSV Poortugaal 26 4 6 16 33 — 62 18
13. SV Nieuwkoop 26 4 2 20 41 — 89 14
14. PFC Geervliet 26 3 5 18 28 — 77 14

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag C)
V
1. VC Vlissingen 26 19 5 2 61 — 17 62
2. TEC Tiel 26 19 4 3 61 — 22 61
3. OSS Oss 26 17 5 4 60 — 20 56
4. LONGA Tilburg 26 10 9 7 46 — 35 39
5. DESK Kaatsheuvel 26 10 5 11 35 — 39 35
6. Moerse Boys Zundert 26 11 2 13 32 — 37 35
7. EFC Eersel 26 10 5 11 34 — 40 35
8. VV Geldrop 26 9 7 10 39 — 36 34
9. RKVV Roosendaal 26 8 10 8 31 — 39 34
10. Brabantia Eindhoven 26 9 5 12 35 — 35 32
11. RKVV Best Vooruit 26 8 5 13 45 — 58 29
12. Nieuw Woensel Eindhoven 26 9 1 16 35 — 70 28
13. TSC Oosterhout 26 3 6 17 30 — 61 15
14. BVV Den Bosch 26 2 7 17 24 — 59 13

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag D)
V
1. TOP Oss Amateurs 26 16 7 3 54 — 22 55
2. DESO Oss 26 16 5 5 36 — 21 53
3. Heidebloem Sittard 26 14 5 7 49 — 33 47
4. SV Meerssen 26 12 9 5 48 — 29 45
5. SV Someren 26 14 3 9 49 — 32 45
6. HVCH Heesch 26 12 7 7 44 — 32 43
7. SC Susteren 26 10 6 10 38 — 36 36
8. Limburgia Brunssum 26 9 4 13 38 — 49 31
9. RVU Rothem 26 6 11 9 24 — 36 29
10. Wittenhorst Horst 26 7 7 12 26 — 37 28
11. SVC Roermond 26 4 12 10 34 — 46 24
12. Sparta Beek 26 7 3 16 34 — 62 24
13. VV Chevremont 26 5 6 15 29 — 48 21
14. SSS Overloon 26 3 9 14 34 — 54 18

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag E)
V
1. Presikhaaf Arnhem 24 18 4 2 69 — 18 58
2. VV Hoogland 24 14 4 6 50 — 27 46
3. Germania Groesbeek 24 12 7 5 36 — 22 43
4. AWC Wijchen 24 11 7 6 40 — 32 40
5. SPCL Silvolde 24 10 7 7 47 — 33 37
6. VV Rheden 24 11 4 9 48 — 37 37
7. Grol Groenlo 24 9 8 7 49 — 48 35
8. Rigtersbleek Enschede 24 9 5 10 43 — 39 32
9. SC Bemmel 24 9 4 11 42 — 35 31
10. Luctor-Emergo Almelo 24 8 7 9 34 — 48 31
11. RKSV Babberich 24 6 7 11 41 — 52 25
12. Achilles Hengelo 24 6 1 17 26 — 51 19
13. DVV Duiven 24 0 1 23 13 — 96 1
14. VV Glanerbrug pasitraukė dėl finansinių sunkumų

Klasse F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Zondag F)
V
1. Achilles Assen 26 17 5 4 63 — 30 56
2. SVBO Emmen 26 16 3 7 68 — 45 51
3. VV Nieuw-Buinen 26 14 3 9 70 — 57 45
4. VV Bergum 26 13 4 9 57 — 43 43
5. VKW Westerbork 26 13 1 12 60 — 52 40
6. Rapiditas Groningen 26 12 2 12 45 — 51 38
7. SC Erica 26 11 4 11 48 — 46 37
8. TVC Tubbergen 26 10 7 9 52 — 53 37
9. VV Emmen Amateurs 26 9 8 9 53 — 51 35
10. VV Steenwijk 26 10 3 13 38 — 57 33
11. FC Wolvega 26 8 4 14 30 — 41 28
12. VV Heerenveen 26 8 3 15 44 — 62 27
13. GRC Groningen 26 7 5 14 32 — 46 26
14. Frisia Leeuwarden 26 7 2 17 34 — 60 23

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 99% (+7523-32=7491 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+143-0=143 wiki spaudos ženklai).