Norvegijos V futbolo lyga 2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2015 m.
Varžybos Norvegijos V futbolo lyga
Sezonas Norvegijos aukščiausioji futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos I futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos II futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos III futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos IV futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos V futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos VI futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos VII futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos VIII futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos IX futbolo lyga 2015 m.,
Norvegijos futbolo taurė 2015 m.
http://www.fotball.no/fotballdata/Turnering/?s=81&d=0&g=2&div=5
http://www.nifs.no/landprofil.php?land_id=1


Agder

Avdeling 1

  1. Gimletroll Kristiansand
  2. IL Froland
  3. IL Birkenes
  4. Imas Grimstad
  5. Oyestad Arendal
  6. FK Solbygg
  7. FK Tigerberget
  8. Express-2 Grimstad
  9. FK Risor
  10. IL Lillesand
  11. FK Lillesand
  12. Sorfjell Arendal

Avdeling 2

  1. Vindbjart-3 Vennesla
  2. IL Haegebostad
  3. IL Kvinesdal
  4. IL Greipstad
  5. FK Sogne-2
  6. Randesund-2 Kristiansand
  7. IL Lyngdal-2
  8. FK Hidra
  9. Floy-2 Kristiansand
  10. Tobienborg Kristiansand
  11. IL Farsund-2
  12. Just Kristiansand

Akershus

  1. IL Nittedal
  2. Blaker Sorum
  3. IL Fet-2
  4. BK Flisbyen
  5. IF Sorumsand
  6. Aurskog Finstadbru
  7. FK Skedsmo-3
  8. Aurskog-2 Holand
  9. Ullensaker-Kisa-3 Jessheim
  10. Borgen Ullensaker
  11. Lovenstad Raelingen
  12. SK Fenstad (nebaigė)

Buskerud

Avdeling 1

  1. Drafn Drammen
  2. FK Austad
  3. SK Honefoss
  4. IL Geilo-Hallingdal-2
  5. IL Adal
  6. Amot Modum-2
  7. IF Jevnaker-2
  8. IF Vikersund
  9. FK Hokksund
  10. IL Heradsbygda
  11. IF Tyristubben (nebaigė)

Avdeling 2

  1. IF Vestfossen-2
  2. DRIM Drammen
  3. ROS Royken
  4. IF Huringen
  5. Skiold Drammen
  6. SK Stoppen-2
  7. Stromsgodset-4 Drammen
  8. IL Svene
  9. BK Drammen-2
  10. Skrim Kongsberg
  11. IL Lier
  12. Nordre Sande

Finalas

  1. IF Vestfossen-2
  2. Drafn Drammen

Finnmark

Avdeling 1

  1. SK Batsfjord
  2. IF Kirkenes-2
  3. IL Hesseng
  4. IL Bjornevatn-2
  5. Norild-2 Vadso
  6. TBK-VBK Tana
  7. IL Vardo

Avdeling 2

  1. Porsanger-2 Lakselv
  2. Billefjord Porsanger
  3. Indrefjord-2 Hammerfest
  4. Tverrelvdalen-2 Alta
  5. Hammerfest HIF Stein-2
  6. TIF Honningsvag-2
  7. IL Kvalsund
  8. Oksfjord Glimt Soroya

Hålogaland

Avdeling 1

  1. IL Kvaefjord
  2. IL Grytoy
  3. Landsas-2 Harstad
  4. IL Harstad-3
  5. Bjerkvik Grovfjord
  6. Medkila-2 Harstad
  7. IL Kvaefjord-2
  8. Hardhaus Beisfjord
  9. Medkila-3 Harstad
  10. IF Skanland-2

Avdeling 2

  1. Hoken Bleik
  2. IL Sortland-2
  3. IL Andenes
  4. IL Stokmarknes
  5. IL Melbo-2
  6. Luna Straume

Avdeling 3

  1. Kabelvag Vagan
  2. IL Svolvaer
  3. UIL Gravdal-Leknes-2
  4. Knausen Svolvaer
  5. Blest Borge
  6. IL Flakstad
  7. Strauman Vagan
  8. UIL Ballstad

Finalas

  1. Kabelvag Vagan

Hordaland

Avdeling 1

  1. FK Askoy
  2. TF Os-2
  3. Fotball Ask
  4. Smoras-2 Bergen
  5. IL Dale Vaksdal
  6. FK Norheimsund
  7. Erdal Askoy
  8. Hovding Bergen
  9. Baune-2 Bergen
  10. Laksevag Bergen
  11. Kameratene Bergen
  12. Lysekloster-2 Os (nebaigė)

Avdeling 2

  1. Fana-2 Bergen
  2. IL Saedalen
  3. SK Sotra-2
  4. Valestrand Hjellvik-2
  5. IK Flaktveit
  6. Eidsvag Bergen
  7. IK Austevoll-2
  8. Nordnes Bergen
  9. Ny-Krohnborg Bergen
  10. Tornado Bergen
  11. Radoy Manger
  12. Skjergard Oygarden

Avdeling 3

  1. Trott Stord
  2. Bones Bergen
  3. Bjarg-2 Bergen
  4. Lovstakken Bergen
  5. Juristforeningen Bergen
  6. NHH-2 Bergen
  7. SK Lyngbo-2
  8. BK Skansens
  9. SK Galgen
  10. Halsnoy Kvinnherad
  11. IL Rubbestadnes
  12. Olsvik Bergen

Indre Østland

Avdeling 1

  1. Fotball-2 Fron 2010 VSFH
  2. Dombas Lesja
  3. Ringebu Favang
  4. IL Lom
  5. IL Vaga-2
  6. IL Otta
  7. IL Heidal
  8. Skabu Tverrbygda Espesdalen
  9. IL Kvam Nord-Fron

Avdeling 2

  1. FK Lillehammer-3
  2. Fotball-2 Faberg
  3. Oyer Tretten
  4. IL Redalen-2
  5. IL Vingar
  6. IL Vingrom
  7. IL Biri
  8. FK Toten-2
  9. IF Kapp
  10. IL Gausdal

Avdeling 3

  1. IL Nordre Land-2
  2. Vind-2 Gjovik
  3. Varde Bybrua
  4. SK Dokka-2
  5. FK Etnedal
  6. IL Sondre Land-2
  7. Fotball-3 Raufoss
  8. Vest-2 Torpa
  9. Oystre Slidre-Rogne
  10. IL Ringelia

Avdeling 4

  1. KK Kolbu-2
  2. FK Hajendammen
  3. IL Gran-2
  4. IL Harestua
  5. SK Eina
  6. IF Reinsvoll
  7. Solvoll Trevann
  8. NFK Breiskallen
  9. FK Lunner-2
  10. IL Toppen

Avdeling 5

  1. MBK Domkirkeodden
  2. IL Moelv-2
  3. Ringsaker-2 Nes
  4. Ridabu-2 Hamar
  5. Brottum Ringsaker
  6. Kameratene Jessnes
  7. Fotball-3 Brumunddal
  8. Nybygda Ringsaker
  9. IL Hamar-2

Avdeling 6

  1. Hernes Elverum
  2. IF Valer
  3. IL Nordbygda
  4. FK Koppang
  5. Vallset Stange
  6. IL Ottestad-2
  7. IL Romedal
  8. IL Sorskogbygda

Avdeling 7

  1. IL Kongsvinger-3
  2. FK Vinger
  3. Brandval Kongsvinger
  4. Hof Flisa-2
  5. Lunderseter Kongsvinger
  6. Fjelltun Ullern
  7. Jomna Heradsbygd
  8. Fotball-2 Eidskog (nebaigė)

Nordland

Avdeling 1

  1. FK Meloy
  2. Junkeren-2 Bodo
  3. Nordstranda Bodo
  4. Storm Bodo
  5. Innstranden-2 Bodo
  6. Grand-3 Bodo
  7. IL Skjerstad
  8. Sprint-2 Fauske
  9. Tverlandet-2 Bodo
  10. IL Rost

Avdeling 2

  1. Bossmo-Ytteren Mo
  2. FK Luroy
  3. Stalkameratene-2 Mo
  4. IL Korgen
  5. IL Nesna
  6. FK Silkefot
  7. IL Hemnes

Avdeling 3

  1. Olderskog Mosjoen
  2. IL Vega
  3. IL Bronnoysund-2
  4. IL Sandnessjoen-2
  5. FK Radaasen
  6. IL Somna

Finalas

  1. Bossmo-Ytteren Mo
  2. FK Meloy
  3. Olderskog Mosjoen

Nordmøre og Romsdal

  1. IL Tingvoll
  2. IL Tomrefjord
  3. Nordlandet Kristiansund
  4. IL Bud
  5. FK Molde-3
  6. Mandalen Rauma
  7. Bryn Fraena
  8. Kameratene-2 Averoy
  9. Clausenengen Kristiansund
  10. Fotball-2 Sunndal (nebaigė)

Oslo

Avdeling 1

  1. Majorstuen Oslo
  2. Sagene Oslo
  3. Jusstudentenes Oslo
  4. Monolitten Bygdo
  5. Fagerborg-2 Oslo
  6. Roa-2 Oslo
  7. Ovrevoll Hosle Baerum
  8. Snaroya Baerum
  9. Jardar Baerum
  10. Haslum Baerum

Avdeling 2

  1. Fremad Famagusta Oslo
  2. Baerumslokka Baerum
  3. IL Oppegard
  4. Kurer Oslo
  5. Hauketo Oslo
  6. Valerenga-3 Oslo
  7. Lindeberg Oslo
  8. SK Fjellstrand
  9. Vestre Baerum
  10. Hasle-Loren-2 Oslo

Avdeling 3

  1. Holmlia Oslo
  2. Brosundet Oslo
  3. Kjelsas-3 Oslo
  4. Driv Oslo
  5. Simensbraten Oslo
  6. Dynamo Mjosa Oslo
  7. IF Nesodden-2
  8. Tveita Oslo
  9. Fire Lys Oslo
  10. Skeid-3 Oslo

Finalas

  1. Holmlia Oslo
  2. Fremad Famagusta Oslo
  3. Majorstuen Oslo

Østfold

Avdeling 1

  1. IL Rade
  2. Trosvik-2 Fredrikstad
  3. Rolvsoy Fredrikstad
  4. Ostsiden-2 Fredrikstad
  5. Tistedalen-2 Halden
  6. SK Idd
  7. IF Navestad
  8. Gresvik Fredrikstad
  9. IF Lervik
  10. Berg Halden
  11. SK Skjeberg
  12. Tune Sarpsborg

Avdeling 2

  1. Kambo Moss
  2. Lisleby Fredrikstad
  3. Sprint-Jeloy-3 Moss
  4. IL Spydeberg
  5. HSV Vestby
  6. FK Askim-2
  7. IL Rygge
  8. Trogstad Bastad
  9. IL Varteig
  10. NMBUI As
  11. Sparta-2 Sarpsborg
  12. Korsgard Askim

Finalas

  1. Kambo Moss
  2. IL Rade

Rogaland

Avdeling 1

  1. Orre Pollestad
  2. Eiger-2 Egersund
  3. Austratt-2 Sandnes
  4. IF Bakke
  5. IL Forsand
  6. FK Oltedal
  7. IL Naerbo-2
  8. IL Hellvik
  9. SK Klebe
  10. IK Vigrestad
  11. IL Kasen
  12. IL Bjerkreim

Avdeling 2

  1. IL Sandve
  2. Jarl Stavanger
  3. FK Ovre Steinar
  4. Tasta Stavanger
  5. FK Muskel
  6. Vardeneset-2 Stavanger
  7. FK Ild
  8. Mastra Mosteroy
  9. IF Stavanger
  10. IL Pol
  11. Ganddal Sandnes
  12. Storhaug Stavanger

Avdeling 3

  1. Stegaberg Tysvaer
  2. IL Sauda
  3. BK Leirvik
  4. Olen Vindafjord
  5. IL Etne
  6. BK Karmsund
  7. Ferkingstad Karmoy
  8. Vedavag-2 Karmoy
  9. Kopervik-2 Karmoy
  10. Nord Karmoy
  11. IL Skanevik
  12. IL Falkeid

Finalas

  1. IL Sandved
  2. Stegaberg Tysvaer
  3. Orre Pollestad

Sogn og Fjordane

Avdeling 1

  1. IL Gaular
  2. Fotball-4 Sogndal
  3. Syril Leikanger
  4. IL Balestrand
  5. IL Bjorn
  6. Jotun ATIL Ardal-2
  7. Askvoll Holmedal
  8. Hyllestad Dahle-2
  9. IL Laerdal (nebaigė)

Avdeling 2

  1. IL Bremanger
  2. IL Selje
  3. Fotball-2 Stryn
  4. IL Eikefjord
  5. Fotball-3 Forde
  6. Tornado-2 Maloy
  7. IL Jolster
  8. IL Hornindal
  9. IL Eid-2

Sunnmøre

  1. IL Skodje
  2. IL Stranda
  3. Amdal Tokke
  4. MSIL Sula
  5. Brattvag-2 Haram
  6. Blindheim Alesund
  7. Hovdebygda Orsta
  8. Aram-Van-Kam Vanylven
  9. Ellingsoy Alesund
  10. IL Saebo
  11. IL Stordal
  12. IL Tjorvag

Telemark

  1. IL Stathelle
  2. Sannidal Kragero
  3. Klyve Skien
  4. IL Vinje
  5. IL Drangedal
  6. IF Langesund
  7. IF Kragero
  8. Gulset Skien
  9. Grane Skien
  10. Skarphedin-2 Bo
  11. Tollnes-2 Skien
  12. Borg Skien

Troms

Avdeling 1

  1. IL Burfjord
  2. AIL Storelva
  3. IL Nordreisa
  4. Ringvassoy Hansnes
  5. Valhall Tromso
  6. Ulfstind Tromso
  7. Kvaesma Tromso
  8. Studentenes Tromso
  9. Tromsdalen-3 Tromso
  10. IL Tromso-4

Avdeling 2

  1. IL Nordkjosbotn
  2. Furuflaten Lyngen
  3. Skognes Tromso
  4. SK Ullsfjord
  5. IL Bardu
  6. IL Overbygd
  7. IL Malselv
  8. Storsteinnes Balsfjord
  9. UIL Ramfjord

Finalas

  1. IL Burfjord
  2. IL Nordkjosbotn

Trøndelag

Avdeling 1

  1. IL Lanke
  2. IL Overhalla
  3. IL Bangsund
  4. Nessegutten Levanger
  5. Aasguten Asen
  6. Beitstad Steinkjer
  7. IL Follafoss
  8. IL Namsos-2
  9. Alen Holtalen

Avdeling 2

  1. Vestbyen Trondheim
  2. IL Jonsvatnet
  3. Sjetne Trondheim
  4. Tempo Trondheim
  5. IL Hommelvik
  6. Kolstad-2 Trondheim
  7. BK Selbu
  8. Charlottenlund-2 Trondheim
  9. Bratsberg Trondheim
  10. IL Vikvarvet

Avdeling 3

  1. Orkla-2 Orkanger
  2. Flatas Trondheim
  3. BK Orland
  4. IF Orkanger
  5. IL Rissa
  6. Nardo-3 Trondheim
  7. Nationalkameratene Trondheim
  8. NOI Svorkmo
  9. Fosen Bjugn
  10. IL Leksvik

Avdeling 4

  1. IL Tronder-Lyn
  2. IL Brekken
  3. SK Storen
  4. IL Rennebu
  5. IL Melhus
  6. IL Rindal
  7. IF Tynset-2
  8. FK Tolga-Vingelen
  9. Fla Lundamo Hovin
  10. Sokna Midtre Gauldal

Finalas

  1. Orkla-2 Orkanger
  2. Vestbyen Trondheim
  3. IL Tronder-Lyn ir IL Lanke

Vestfold

  1. Fevang Sandefjord
  2. IL Skoppum
  3. IL Stokke
  4. Teie Notteroy
  5. IL Andebu
  6. BK Sandefjord
  7. Falk-Borre Horten
  8. Sandar Sandefjord
  9. IF Asgardstrand
  10. Tjolling Larvik

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 95% (+13825-520=13305 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 8% (+1233-0=1233 wiki spaudos ženklai).