Makedonijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Makedonijos III futbolo lyga
Sezonas Makedonijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Makedonijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Makedonijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Makedonijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Makedonijos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Makedonijos futbolo supertaurė 2013 m.
http://makfudbal.com/
http://macedonianfootball.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5631:3rd-league-north-play-off-winners-known


Istok

Kočani

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Birlik Kocani
?. Mladost O
?. Sloga 2012 GP
?. Galeb K
?. Sokol S
?. Beli B
?. FK Spancevo
?. Pravda B

Probištip

Štip

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. 14 Oktomvri Krupiste
?. Tarinci Mak Meso
?. 99 Senjak
?. FK Naselje
?. FK Duzlak
?. Zadrugar R
?. Balkan X
?. FK Cardaklija
?. FK Juki
?. FK Drvodekor

Jug

Gevgelija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Zorbas Pobeda
?. Borec F
?. Leonid Jankov
?. FK Polin
?. Mladost C
?. Vardar Prdejci
?. Belasica N

Kavadarci

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FK Sopotsko Pole
?. FK Marena
?. FK Ljubas
?. Crna Reka Vozarci
?. Edinstvo Trstenik
?. Gaber Vatasa
?. Glisik Kavadarci

Prilep

A divizija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Prilep A)
V
?. Proleter X
?. Trizla Prilep
?. FK Varos
?. Dinamo M
?. FK Cepigovo
?. FK Borotino
?. Sloga 1976
?. FK Kadica
?. FK Obrsani
?. FK Kozara
?. Siti Prilep
?. FK Garvan

B divizija

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Prilep B)
V
?. FK Berovci
?. Crvena Svesda X
?. FK Crniliste
?. Napredok K
?. FC Kanatlarci
?. Ilinden D
?. FK Klepac
?. Pelagonija PR

Valandovo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FK Valandovo
?. Vardar M
?. Ilinden R
?. Mladost Udovo
?. Partizan B
?. Pobeda Valandovo
?. Tisa C
?. Udarnik P
?. Crvena Svezda Josifovo

Veles

Grupa A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Veles A)
V
?. Gemicii Veles
?. FK Bogomila
?. Forca Nova Veles
?. Baskimi Jabolcista
?. Birlik Veles
?. Ilinden BS

Grupa B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Veles B)
V
?. Lokomotiva G
?. Mladost Veles
?. FK Martolci
?. Gorski Veles
?. Internacional X
?. FK Izvor

Jugozapad

Bitola

Jug

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bitola / Jug)
V
?. FK Lisolaj 2010
?. KSK Krklino
?. FK Brusnik
?. Mlad Razarac
?. Lisolaj L
?. Svetlost K
?. FK Lazec
?. Bukovski Livadi
?. Jeni Maale
?. FK Cagor
?. Old Bojs X
?. Mladost Gorno Orizari
?. FK Bukovo
?. Zelena Livada
?. Pelister T
?. Simbol X

Sever

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bitola / Sever)
V
?. Pelagonija P
?. FK Novaci 2011
?. DOSK Dolno Orizari
?. Mladost D
?. FK Gorno Orizari
?. Crna Reka Carlija
?. Pobeda I
?. FK Karamani
?. Pelagonija DS
?. Pelagonija D
?. Napredok N
?. Pelagonija T
?. Mladost B
?. Hajduk L
?. FK Elenik
?. Strela Sport
?. FK Vasarejca

Ohrid

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Rudar Kuratica
?. Voska Ohrid
?. Slavej Meseista
?. FK Vapila
?. Sateska Volino
?. FK Lakocerej
?. Debrca Belcista
?. Petar Pavle Lesani
?. FK Zlesti
?. Ilinden Velmej
?. FK Orovnik
?. Gumno Leskoec

Struga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. FK Korosista
?. Makedonija V
?. Fljamurtari Radolista
?. FK Lozani
?. FK Draslajca
?. Mornar Radozda
?. FK Delogozda
?. Idnina B
?. Iskra Moroista
?. Rabotnik M

Sever

Gazi Baba

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Goce Delcev Skopje
?. FK Smiljkovci
?. Mladost Ergele
?. FK Stracinci
?. FK Petrovec
?. FK Deljadrovci
?. FK Incikovo

Kisela Voda

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSK Nova
?. Cementarnica 55 Skopje
?. Tekstilec Skopje
?. FCU-55 Sopiste
?. Pobeda 2012
?. Alhemicari Skopje
?. Vardar 75 Skopje
?. Titan 2010

Kratovo-Kriva Palanka

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Silkrat Kratovo

Kumanovo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Karpos Kumanovo
?. Recica Kumanovo
?. FK Kumanovo
?. Milano Kumanovo
?. Borec GK
?. CSK Cetirce
?. Mio Sport
?. FK Orasac
?. TSK Tabanovce
?. FK Kosturnik
?. FK Kozjak
?. Ran Proizvod
?. FK Lopate

Lipkovo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Likova Lipkovo

Skopje-Saraj

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KF Radusa

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Silkrat Kratovo SSK Nova 3-2
Karpos Kumanovo Likova Lipkovo 4-1
KF Radusa Goce Delcev Skopje 1-0

Zapad

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 77% (+3670-0=3670 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 23% (+1123-0=1123 wiki spaudos ženklai).