Lietuvos I futbolo lyga 1974 m.
1974 m. | |
---|---|
Varžybos | Lietuvos I futbolo lyga |
Sezonas | Lietuvos II futbolo lyga 1974 m., Lietuvos futbolo taurė 1974 m. |
Nemuno pogrupis
Rungtyniauta 4 zonose.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Automobilininkas Jonava | 14 | — | 22 | |||||
2. | Baldininkas Ukmergė | 14 | — | 21 | |||||
3. | Modulis Pabradė | 14 | — | 20 | |||||
4. | Melioratorius Kėdainiai | 14 | — | 15 | |||||
5. | Jaunystė Širvintos | 14 | — | 12 | |||||
6. | Vairas Anykščiai | 14 | — | 12 | |||||
7. | TSO Rokiškis | 14 | — | 8 | |||||
8. | Žeimena Švenčionėliai | 14 | — | 2 |
Kapsuko zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tarybų Lietuva Kalvarija | 22 | 76 — 16 | 42 | |||||
2. | Banga Alytus | 22 | 56 — 21 | 39 | |||||
3. | Neris Karmėlava | 22 | 54 — 42 | 27 | |||||
4. | Kaitra Lentvaris | 22 | 51 — 46 | 25 | |||||
5. | Energija Elektrėnai | 22 | 33 — 36 | 24 | |||||
6. | Dzūkija Simnas | 22 | 65 — 41 | 23 | |||||
7. | Aušra Kaišiadorys | 22 | 51 — 45 | 22 | |||||
8. | Merkys Varėna | 22 | 48 — 57 | 17 | |||||
9. | Dainava Veisiejai | 22 | 29 — 68 | 14 | |||||
10. | SK Grigiškės | 22 | 30 — 44 | 13 | |||||
11. | Nemunas Vilkija | 22 | 30 — 68 | 11 | |||||
12. | Statyba Šakiai | 22 | 18 — 60 | 7 |
Šilutės zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Banga Gargždai | — |
Telšių zona
1 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Telšių zona 1) |
V |
1. | Automobilininkas Naujoji Akmenė | 8 | 21 — 4 | 14 | |||||
2. | Žėrutis Radviliškis | 8 | 27 — 7 | 13 | |||||
3. | Statybininkas Akmenė | 8 | 13 — 10 | 7 | |||||
4. | Statyba Biržai | 8 | 6 — 32 | 5 | |||||
5. | Sidabra Joniškis | 8 | 2 — 16 | 1 | |||||
6. | Žvelgaitis Žagarė | — | pašalintas už kelis neatvykimus į rungtynes |
2 pogrupis
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Impulsas Telšiai | 10 | 34 — 9 | 18 | |||||
2. | Dubysa Kelmė | 10 | 25 — 15 | 14 | |||||
3. | Melioratorius Telšiai | 10 | 23 — 20 | 13 | |||||
4. | Babrungas Plungė | 10 | 10 — 14 | 7 | |||||
5. | Granitas Telšiai | 10 | 12 — 26 | 4 | |||||
6. | Keramikas Daugėliai | 10 | 10 — 30 | 4 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Telšių zona) |
V |
1. | Impulsas Telšiai | 10 | 24 — 10 | 15 | |||||
2. | Žėrutis Radviliškis | 10 | 19 — 10 | 15 | |||||
3. | Automobilininkas Naujoji Akmenė | 10 | 12 — 7 | 15 | |||||
4. | Dubysa Kelmė | 10 | 13 — 18 | 7 | |||||
5. | Melioratorius Telšiai | 10 | 12 — 23 | 4 | |||||
6. | Statybininkas Akmenė | 10 | 8 — 23 | 4 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Telšių zona) |
V |
7. | Babrungas Plungė | — | |||||||
8. | Statyba Biržai | — | |||||||
9. | Keramikas Daugėliai | — | |||||||
10. | Sidabra Joniškis | — | |||||||
11. | Granitas Telšiai | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Banga Gargždai | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 — 2 | 5 | ||
2. | Tarybų Lietuva Kalvarija | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 — 5 | 4 | ||
3. | Impulsas Telšiai | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 — 4 | 2 | ||
4. | Automobilistas Jonava | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 — 7 | 1 |
Žalgirio pogrupis
Rungtyniauta 5 miestų zonose.
Kauno miestas
Kaune žaidė 8 komandos.[3]
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kelininkas Kaunas | — | |||||||
5. | Pilėnai Kaunas | — | |||||||
7. | Atletas-2 Kaunas | — | |||||||
8. | Politechnika-2 Kaunas | — |
Klaipėdos miestas
Pirmajame etape žaidė 11 komandų, kurios po to tęsė kovas dviejuose finaliniuose turnyruose.
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos miestas) |
V |
1. | Baltija Klaipėda | 10 | 36 — 14 | 16 | |||||
2. | Atlantas-3 Klaipėda | 10 | 21 — 10 | 14 | |||||
3. | Dinamo Klaipėda | 10 | 20 — 19 | 9 | |||||
4. | Syrius Klaipėda | 10 | 14 — 19 | 9 | |||||
5. | Maistas Klaipėda | 10 | 15 — 29 | 7 | |||||
6. | Audra Klaipėda | 10 | 17 — 32 | 5 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Klaipėdos miestas) |
V |
7. | Automobilistas Klaipėda | 8 | 29 — 14 | 13 | |||||
8. | Interbaltas Klaipėda | 8 | 21 — 15 | 12 | |||||
9. | Okeanas Klaipėda | 8 | 17 — 13 | 9 | |||||
10. | Lokomotyvas Klaipėda | 8 | 20 — 26 | 6 | |||||
11. | Ąžuolas Klaipėda | 8 | 7 — 26 | 0 |
Panevėžio miestas
Šiaulių miestas
Vilniaus miestas
Mieste varžėsi 12 komandų.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Inžinerija Vilnius | — |
Šaltiniai
- ↑ Juozas Baniota ir Gediminas Kalinauskas. „Aukso ir gintaro amžiaus aidai“ (istorinė apybraiža). – Kėdainiai, „Spaudvita“, 2009. ISBN 978-9955-637-56-1. // 89 p.
- ↑ Gediminas Kalinauskas. „Futbolas Sūduvos krašte 1921–2011“. – Marijampolė, leidykla „Piko valanda“, 2011. ISBN 978-609-422-038-8. // 187–188 p.
- ↑ Vytas Jančiauskas, Gediminas Kalinauskas, Rimantas Turskis, Liuda Mikutienė. „Lietuvos studentų futbolo raida (1924–2009)“. – Vilniaus pedagoginio universiteto leidykla, Vilnius, 2010. ISBN 978-9955-20-551-7. // 54 p.
- Laikraštis „Sportas“. // 1974 m.
|