Lietuvos II futbolo lyga 2004 m.
Pietų zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sūduva-2 Marijampolė | 26 | 17 | 5 | 4 | 84 — 22 | 56 | ||
2. | Interas-AE Visaginas | 26 | 17 | 4 | 5 | 65 — 24 | 55 | ||
3. | Kvintencija Kaunas | 26 | 16 | 6 | 4 | 57 — 26 | 54 | ||
4. | Alytis-2 Alytus | 26 | 15 | 7 | 4 | 55 — 28 | 52 | ||
5. | Sveikata Kybartai | 26 | 14 | 3 | 9 | 47 — 34 | 45 | ||
6. | Rodiklis Kaunas | 26 | 14 | 3 | 9 | 76 — 41 | 45 | ||
7. | SM Alytus | 26 | 14 | 3 | 9 | 58 — 43 | 45 | ||
8. | Nevėžis-2 Kėdainiai | 26 | 12 | 5 | 9 | 61 — 50 | 41 | ||
9. | Savingė Kaišiadorys | 26 | 9 | 7 | 10 | 44 — 53 | 34 | ||
10. | Neris Karmėlava | 26 | 9 | 5 | 12 | 45 — 50 | 32 | ||
11. | FK Kalvarija | 26 | 6 | 0 | 20 | 35 — 70 | 18 | ||
12. | FK Anykščiai | 26 | 5 | 2 | 19 | 19 — 71 | 17 | ||
13. | Valdima-SC Prienai | 26 | 3 | 4 | 19 | 28 — 82 | 13 | ||
14. | Šilas Kazlų Rūda | 26 | 4 | 0 | 22 | 28 — 109 | 12 |
Rytų zona
Vienybė Ukmergė pasitraukė iš turnyro prieš jam prasidedant.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lietuvos paštas Vilnius | 27 | 24 | 0 | 3 | 117 — 22 | 72 | ||
2. | Gariūnai Vilnius | 27 | 22 | 3 | 2 | 98 — 17 | 69 | ||
3. | Polonija-2 Vilnius | 27 | 22 | 2 | 3 | 99 — 25 | 68 | ||
4. | Sostinės svajotojas Vilnius | 27 | 21 | 2 | 4 | 103 — 24 | 65 | ||
5. | Kaitra Lentvaris | 27 | 15 | 3 | 9 | 62 — 33 | 48 | ||
6. | Granitas Naujoji Vilnia | 27 | 12 | 7 | 8 | 57 — 36 | 43 | ||
7. | Orbit Vilnius | 27 | 12 | 2 | 13 | 55 — 53 | 38 | ||
8. | Aktas Vilnius | 27 | 11 | 3 | 13 | 57 — 57 | 36 | ||
9. | Sostinės policija Vilnius | 27 | 7 | 5 | 15 | 40 — 94 | 26 | ||
10. | Troleibusas Vilnius | 27 | 7 | 4 | 16 | 46 — 86 | 25 | ||
11. | Širvinta Širvintos | 27 | 7 | 1 | 19 | 38 — 113 | 22 | ||
12. | Ozas Vilnius | 27 | 4 | 6 | 17 | 25 — 79 | 18 | ||
13. | FK Naujieji Verkiai | 27 | 4 | 4 | 19 | 42 — 113 | 16 | ||
14. | Žeimena Pabradė | 27 | 4 | 0 | 23 | 21 — 91 | 12 | ||
15. | Prelegentai Vilnius | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 — 34 | 8 |
Šiaurės zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kruoja Pakruojis | 18 | 12 | 5 | 1 | 59 — 15 | 41 | ||
2. | Kražantė Kelmė | 18 | 12 | 4 | 2 | 57 — 26 | 40 | ||
3. | Venta Kuršėnai | 18 | 9 | 7 | 2 | 40 — 12 | 34 | ||
4. | Juventa-99 Šiauliai | 18 | 9 | 3 | 6 | 50 — 36 | 30 | ||
5. | Mastis Telšiai | 18 | 7 | 5 | 6 | 35 — 31 | 26 | ||
6. | KFK Šiauliai-2 | 18 | 7 | 4 | 7 | 31 — 29 | 25 | ||
7. | Rinkuškiai Biržai | 18 | 7 | 3 | 8 | 40 — 43 | 24 | ||
8. | Babrungas-2 Plungė | 18 | 3 | 3 | 12 | 28 — 53 | 12 | ||
9. | FK Pasvalys | 18 | 4 | 0 | 14 | 23 — 76 | 12 | ||
10. | SC Akmenė | 18 | 2 | 2 | 14 | 22 — 64 | 8 |
Vakarų zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Šilutė-2 | 16 | 13 | 0 | 3 | 68 — 16 | 39 | ||
2. | Kuršiai Neringa | 16 | 12 | 2 | 2 | 57 — 26 | 38 | ||
3. | Banga Gargždai | 16 | 10 | 3 | 3 | 57 — 28 | 33 | ||
4. | Atlantas-2 Klaipėda | 16 | 7 | 4 | 5 | 54 — 21 | 25 | ||
5. | Titanikas Klaipėda | 16 | 6 | 4 | 6 | 36 — 38 | 22 | ||
6. | Sakuona Plikiai | 16 | 5 | 2 | 9 | 45 — 48 | 17 | ||
7. | Minija Kretinga | 16 | 4 | 1 | 11 | 19 — 70 | 13 | ||
8. | FK Pagėgiai | 16 | 3 | 1 | 12 | 30 — 76 | 10 | ||
9. | Salantas Salantai | 16 | 2 | 3 | 11 | 18 — 61 | 9 |
|