Lietuvos III futbolo lyga 2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2012 m.
Varžybos Lietuvos III futbolo lyga
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos IV futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos V futbolo lyga 2012 m.,
Lietuvos futbolo taurė 2012–2013 m.,
Lietuvos futbolo supertaurė 2013 m.
http://www.futbolinis.lt/content/competitionstage/1778/lt
http://www.lff.lt/lt/article/finisavo_taurages_futbolo_megeju_pirmenybes


Alytaus zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Centras Alytus 12 8 1 3 35 — 22 25
2. Dainava Veisiejai 12 7 0 5 47 — 30 21
3. SC Birštonas 12 6 3 3 21 — 19 21
4. FK Simnas 12 6 1 5 29 — 30 19
5. Merkys Varėna 12 4 3 5 28 — 30 15
6. Vidzgiris Alytus 12 3 2 7 22 — 29 11
7. FK Druskininkai-2 12 3 0 9 18 — 40 9

Kauno zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Celsis Kaunas 10 9 1 0 51 — 12 28
2. Hegelmann Litauen Kaunas 10 7 1 2 42 — 22 22
3. Visas Labas Kaunas 10 7 1 2 50 — 18 22
4. United Kaunas 10 5 2 3 39 — 28 17
5. FBK Kaunas 10 4 5 1 26 — 15 17
6. Nevėžis-2 Kėdainiai 10 5 2 3 42 — 20 17
7. Triobet Kaunas 10 3 2 5 17 — 26 11
8. Vulkanas Jurbarkas 10 2 4 4 29 — 46 10
9. Oniksas Kaunas 10 2 0 8 19 — 58 6
10. Danspin Raseiniai 10 1 1 8 6 — 56 4
11. Mituva Jurbarkas 10 0 1 9 15 — 35 1
x. Aleksotas Kaunas pasitraukė

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno zona)
V
1. Celsis Kaunas 15 12 1 2 64 — 23 37
2. FBK Kaunas 15 7 6 2 40 — 20 27
3. United Kaunas 15 8 2 5 50 — 39 26
4. Visas Labas Kaunas 15 8 2 5 57 — 29 26
5. Nevėžis-2 Kėdainiai 15 8 2 5 57 — 33 26
6. Hegelmann Litauen Kaunas 15 8 1 6 52 — 41 25

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kauno zona)
V
7. Triobet Kaunas 14 6 3 5 31 — 29 21
8. Vulkanas Jurbarkas 14 4 6 4 47 — 48 18
9. Oniksas Kaunas 14 4 0 10 29 — 71 12
10. Mituva Jurbarkas 14 1 2 11 18 — 43 5
11. Danspin Raseiniai 14 1 1 12 7 — 76 4

Klaipėdos zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pramogos Gargždai 22 18 2 2 112 — 35 56
2. Sarema Klaipėda 22 14 5 3 91 — 34 47
3. FK Pagėgiai 22 15 1 6 102 — 36 46
4. AMG-Titanikas Klaipėda 22 13 4 5 82 — 44 43
5. Kuršiai Neringa 22 13 1 8 62 — 48 40
6. Klarksonas Plikiai 22 12 2 8 84 — 45 38
7. Olimpas Mažeikiai 22 10 5 7 56 — 45 35
8. Versmė Plungė 22 9 1 12 63 — 84 28
9. Baltai Klaipėda 22 8 0 14 56 — 67 24
10. Triobet Klaipėda 22 4 1 17 42 — 87 12
11. Sendvaris Klaipėda 22 4 0 18 33 — 126 12
12. Salantas Salantai 22 1 0 21 21 — 153 3

Marijampolės zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. Ipukis Marijampolė
?. Širvinta Vilkaviškis
?. Švyturys Marijampolė

Panevėžio zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rinkuškiai Biržai 20 17 3 0 50 — 11 54
2. Aukštaitijos akmenys Panevėžys 20 13 6 1 79 — 30 45
3. Balsas Panevėžys 20 11 3 6 65 — 32 36
4. Atomas Panevėžys 20 11 3 6 75 — 42 36
5. Stop Panevėžys 20 10 2 8 47 — 35 32
6. Sportidus Panevėžys 20 9 3 8 53 — 54 30
7. Rožynas Panevėžys 20 7 2 11 41 — 50 23
8. Orfa Panevėžys 20 6 5 9 45 — 60 23
9. Baltic Panevėžys 20 5 2 13 38 — 82 17
10. Via Ludus Panevėžys 20 2 2 16 35 — 93 8
11. FK Uliūnai 20 1 4 15 32 — 71 7
x. Aprangėlė Panevėžys pasitraukė

Šiaulių zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kupsc Šiauliai 20 15 2 3 62 — 32 47
2. Fanai Šiauliai 20 14 3 3 55 — 26 45
3. Šauliai-Dakaras Ginkūnai 20 14 2 4 68 — 31 44
4. Venta-2 Kuršėnai 20 14 1 5 57 — 23 43
5. SK Tauras Šiauliai 20 12 2 6 75 — 43 38
6. Medelyno bėgiai Šiauliai 20 9 3 8 51 — 40 30
7. Saulininkas Šiauliai 20 9 1 10 45 — 42 28
8. Savanoris Raizgiai 20 7 1 12 31 — 61 22
9. Adiada Šiauliai 20 5 3 12 29 — 48 18
10. Šiaulių Fanai 20 1 1 18 23 — 72 4
11. Grifas Šiauliai 20 0 1 19 6 — 84 1

Tauragės zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortūna Tauragė 22 19 1 2 111 — 20 59
2. Žilta Tauragė 22 17 1 4 113 — 34 55
3. Vulkanas Jurbarkas 22 16 4 2 87 — 38 50
4. Vids Tauragė 22 13 0 8 90 — 60 39
5. Sensus Tauragė 22 12 9 1 66 — 43 37
6. FK Pagėgiai 22 11 10 1 90 — 62 34
7. Suktukas Tauragė 22 9 12 1 53 — 83 28
8. Veteranai Tauragė 22 8 13 1 32 — 69 25
9. Argimetas Tauragė 22 8 13 1 68 — 79 25
10. FK Šilalė 22 6 0 16 51 — 91 18
11. Komanda Tauragė 22 4 16 2 47 — 90 14
12. Tauragai Tauragė 22 1 20 1 26 — 164 4

Telšių zona

Pirmenybės vyko tik Mažeikių rajone.

A pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pušynas Mažeikiai 3 3 0 0 8 — 0 9
2. Patrankos Mažeikiai 3 2 0 1 6 — 4 6
3. SM-97 Mažeikiai 3 1 0 2 1 — 2 3
4. Atmosfera-98 Mažeikiai 3 0 0 3 1 — 10 0

B pogrupis

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Grėbliai Mažeikiai 3 3 0 0 19 — 2 9
2. SM-95 Mažeikiai 3 2 0 1 15 — 2 6
3. Impulsas Mažeikiai 3 1 0 2 5 — 3 3
4. Atmosfera-99 Mažeikiai 3 0 0 3 1 — 33 0

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Pušynas Mažeikiai 4              
Atmosfera-99 Mažeikiai 2          
          Pušynas Mažeikiai 4  
        SM-95 Mažeikiai 2  
SM-95 Mažeikiai 7              
SM-97 Mažeikiai 0              
                   
                 
Grėbliai Mažeikiai 7              
Atmosfera-98 Mažeikiai 0          
          Grėbliai Mažeikiai 3  
        Impulsas Mažeikiai 4  
Patrankos Mažeikiai 0              
Impulsas Mažeikiai 5              
                   
    Finalas  
                   
     
    Pušynas Mažeikiai Impulsas Mažeikiai  
   
Generic football.png
Generic football.png
 
     


Dėl 5-osios vietos SM-97 Mažeikiai Atmosfera-98 Mažeikiai 1-0
Dėl 7-osios vietos Patrankos Mažeikiai Atmosfera-99 Mažeikiai 5-2

Utenos zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Visaginas 11 8 2 1 37 — 8 26
2. FSK Anykščiai 11 7 2 2 30 — 14 23
3. Auto-1 Utena 11 6 1 4 22 — 23 19
4. FK Rokiškis 11 4 4 3 18 — 20 16
5. Narjanta Kupiškis 11 1 4 6 8 — 21 7
6. Vilkai Utena 11 2 0 9 18 — 37 6
7. FK 2003 Utena 6 1 1 4 6 — 16 4 pasitraukė po I rato

Vilniaus zona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fakyrai Vilnius 26 22 2 2 90 — 23 68
2. Aktas Vilnius 26 21 4 1 87 — 24 67
3. TAIP Vilnius 26 17 2 7 77 — 48 53
4. Ozas Vilnius 26 15 5 6 57 — 28 50
5. Prelegentai Vilnius 26 12 4 10 63 — 55 40
6. Navigatoriai Vilnius 26 11 6 9 63 — 56 39
7. Spartakas Ukmergė 26 11 5 10 58 — 45 38
8. FK Užupis 26 10 4 12 50 — 76 34
9. Kiemas Vilnius 26 7 6 13 45 — 64 27
10. Carlsberg Vilnius 26 8 2 16 47 — 75 26
11. TEC Vilnius 26 7 5 14 36 — 50 26
12. FK Naujieji Verkiai 26 7 2 17 45 — 75 23
13. Alfa-Ryders Vilnius 26 6 4 16 39 — 78 22
14. Legionas Lavoriškės 26 2 1 23 31 — 91 7

Finalas

Dėl nugalėtojų taurės Vilniuje kovojo 3 apskričių nugalėtojai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fakyrai Vilnius 2 2 0 0 4 — 2 6
2. Celsis Kaunas 2 1 0 1 6 — 3 3
3. Centras Alytus 2 0 0 2 2 — 7 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+6395-0=6395 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+57-54=3 wiki spaudos ženklai).