Lenkijos IV futbolo lyga 2013–2014 m.
Dolnośląska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KP Brzeg Dolny | 30 | 20 | 5 | 5 | 66 — 22 | 65 | ||
2. | Karkonosze Jelenia Gora | 30 | 18 | 4 | 8 | 58 — 27 | 58 | ||
3. | Olimpia Kowary | 30 | 15 | 12 | 3 | 51 — 27 | 57 | ||
4. | LZS Stary Sleszow | 30 | 15 | 6 | 9 | 60 — 44 | 51 | ||
5. | AKS Strzegom | 30 | 15 | 5 | 10 | 48 — 36 | 50 | ||
6. | Miedz-2 Legnica | 30 | 13 | 10 | 7 | 66 — 38 | 49 | ||
7. | Orzel Zabkowice Slaskie | 30 | 16 | 1 | 13 | 59 — 45 | 49 | ||
8. | Sokol Wielka Lipa | 30 | 12 | 7 | 11 | 44 — 41 | 43 | ||
9. | Orkan Szczedrzykowice | 30 | 11 | 8 | 11 | 61 — 56 | 41 | ||
10. | Granica Bogatynia | 30 | 11 | 6 | 13 | 50 — 55 | 39 | ||
11. | Bobrzanie Boleslawiec | 30 | 10 | 7 | 13 | 55 — 49 | 37 | ||
12. | Kuznia Jawor | 30 | 10 | 6 | 14 | 33 — 54 | 36 | ||
13. | Orla Wasosz | 30 | 9 | 6 | 15 | 43 — 72 | 33 | ||
14. | Pogon Olesnica | 30 | 7 | 3 | 20 | 34 — 74 | 24 | ||
15. | Piast Zawidow | 30 | 5 | 4 | 21 | 26 — 65 | 19 | ||
16. | MKS Szczawno Zdroj | 30 | 6 | 4 | 20 | 26 — 75 | 22 |
Kujawsko-Pomorska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sparta Brodnica | 30 | 26 | 1 | 3 | 91 — 19 | 79 | ||
2. | Chelminianka Chelmno | 30 | 20 | 5 | 5 | 96 — 37 | 65 | ||
3. | Lech Rypin | 30 | 19 | 3 | 8 | 81 — 35 | 60 | ||
4. | Zawisza-2 Bydgoszcz | 30 | 16 | 9 | 5 | 76 — 35 | 57 | ||
5. | Grom Osie | 30 | 16 | 3 | 11 | 67 — 54 | 51 | ||
6. | Kujawianka Izbica Kujawska | 30 | 15 | 5 | 10 | 68 — 43 | 50 | ||
7. | Polonia Bydgoszcz | 30 | 14 | 5 | 11 | 53 — 45 | 47 | ||
8. | Piast Zlotniki Kujawskie | 30 | 12 | 7 | 11 | 48 — 48 | 43 | ||
9. | Flisak Zlotoria | 30 | 11 | 5 | 14 | 39 — 57 | 38 | ||
10. | Goplo Kruszwica | 30 | 12 | 2 | 16 | 52 — 64 | 38 | ||
11. | Promien Kowalewo Pomorskie | 30 | 10 | 5 | 15 | 46 — 53 | 35 | ||
12. | Szubinianka Szubin | 30 | 10 | 3 | 17 | 44 — 80 | 33 | ||
13. | Pomorzanin Torun | 30 | 9 | 6 | 15 | 43 — 68 | 33 | ||
14. | Zdroj Ciechocinek | 30 | 9 | 4 | 17 | 56 — 76 | 31 | ||
15. | Mien Lipno | 30 | 5 | 4 | 21 | 40 — 97 | 19 | ||
16. | Krajna Sepolno Krajenskie | 30 | 2 | 1 | 27 | 23 — 112 | 7 |
Łódzka
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | LKS Lodz | 38 | 30 | 5 | 3 | 116 — 19 | 95 | ||
2. | KS Paradyz | 38 | 24 | 9 | 5 | 82 — 38 | 81 | ||
3. | Zjednoczeni Strykow | 38 | 21 | 5 | 12 | 73 — 47 | 68 | ||
4. | Wlokniarz Moszczenica | 38 | 19 | 9 | 10 | 75 — 58 | 66 | ||
5. | Widok Skierniewice | 38 | 18 | 10 | 10 | 66 — 52 | 64 | ||
6. | Ner Poddebice | 38 | 18 | 9 | 11 | 62 — 36 | 63 | ||
7. | Orzel Nieborow | 38 | 17 | 8 | 13 | 74 — 59 | 59 | ||
8. | Warta Dzialoszyn | 38 | 16 | 8 | 14 | 71 — 58 | 56 | ||
9. | Wlokniarz Zelow | 38 | 16 | 8 | 14 | 56 — 60 | 56 | ||
10. | Zawisza Pajeczno | 38 | 15 | 11 | 12 | 59 — 48 | 56 | ||
11. | Pilica Przedborz | 38 | 12 | 16 | 10 | 47 — 41 | 52 | ||
12. | Astoria Szczercow | 38 | 13 | 11 | 14 | 44 — 53 | 50 | ||
13. | Boruta Zgierz | 38 | 14 | 6 | 18 | 66 — 77 | 48 | ||
14. | Mazovia Rawa Mazowiecka | 38 | 13 | 8 | 17 | 46 — 63 | 47 | ||
15. | Concordia Piotrkow Trybunalski | 38 | 14 | 5 | 19 | 60 — 82 | 47 | ||
16. | Czarni Rzasnia | 38 | 10 | 12 | 16 | 42 — 68 | 42 | ||
17. | Pogon-Ekolog Zdunska Wola | 38 | 12 | 4 | 22 | 51 — 61 | 40 | ||
18. | Jutrzenka Warta | 38 | 10 | 9 | 19 | 60 — 68 | 39 | ||
19. | Start Brzeziny | 38 | 6 | 3 | 29 | 39 — 101 | 21 | ||
20. | LKS Mierzyn | 38 | 1 | 6 | 31 | 24 — 124 | 9 |
Lubelska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hetman Zolkiewka | 30 | 19 | 5 | 6 | 70 — 30 | 62 | ||
2. | Lewart Lubartow | 30 | 18 | 5 | 7 | 60 — 23 | 59 | ||
3. | Gornik-2 Leczna | 30 | 18 | 3 | 9 | 61 — 43 | 57 | ||
4. | Powislak Konskowola | 30 | 17 | 5 | 8 | 57 — 28 | 56 | ||
5. | Opolanin Opole Lubelskie | 30 | 15 | 5 | 10 | 53 — 44 | 50 | ||
6. | Victoria Zmudz | 30 | 16 | 1 | 13 | 64 — 50 | 49 | ||
7. | Ruch Ryki | 30 | 13 | 10 | 7 | 69 — 58 | 49 | ||
8. | Orion Niedrzwica Duza | 30 | 15 | 4 | 11 | 55 — 46 | 49 | ||
9. | Orleta Lukow | 30 | 14 | 4 | 12 | 61 — 36 | 46 | ||
10. | Lada Bilgoraj | 30 | 10 | 12 | 8 | 52 — 34 | 42 | ||
11. | Janowianka Janow Lubelski | 30 | 11 | 5 | 14 | 45 — 47 | 38 | ||
12. | Sparta Rejowiec Fabryczny | 30 | 11 | 4 | 15 | 52 — 59 | 37 | ||
13. | Lutnia Piszczac | 30 | 10 | 2 | 18 | 35 — 65 | 32 | ||
14. | Roztocze Szczebrzeszyn | 30 | 7 | 6 | 17 | 35 — 69 | 27 | ||
15. | Stal Poniatowa | 30 | 4 | 3 | 23 | 26 — 115 | 15 | ||
16. | Unia Krzywda | 30 | 3 | 4 | 23 | 27 — 75 | 13 |
Lubuska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Dab Przybyszow | 30 | 20 | 5 | 5 | 66 — 30 | 65 | ||
2. | Spojnia Osno Lubuskie | 30 | 18 | 6 | 6 | 56 — 23 | 60 | ||
3. | Czarni Witnica | 30 | 17 | 5 | 8 | 51 — 36 | 56 | ||
4. | Budowlani Lubsko | 30 | 16 | 6 | 8 | 76 — 49 | 54 | ||
5. | Odra Bytom Odrzanski | 30 | 16 | 5 | 9 | 64 — 52 | 53 | ||
6. | Arka Nowa Sol | 30 | 16 | 5 | 9 | 55 — 37 | 53 | ||
7. | Sprotavia Szprotawa | 30 | 14 | 9 | 7 | 53 — 30 | 51 | ||
8. | Piast Ilowa | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 — 34 | 49 | ||
9. | LKS Leknica | 30 | 11 | 11 | 8 | 54 — 49 | 44 | ||
10. | Piast Czerwiensk | 30 | 10 | 6 | 14 | 39 — 54 | 36 | ||
11. | Lucznik Strzelce Krajenskie | 30 | 8 | 8 | 14 | 40 — 57 | 32 | ||
12. | Meprozet Stare Kurowo | 30 | 7 | 8 | 15 | 31 — 49 | 29 | ||
13. | Lubuszanin Drezdenko | 30 | 8 | 3 | 19 | 44 — 54 | 27 | ||
14. | Korona Kozuchow | 30 | 8 | 2 | 20 | 34 — 76 | 26 | ||
15. | Syrena Zbaszynek | 30 | 6 | 5 | 19 | 34 — 65 | 23 | ||
16. | Orzel Miedzyrzecz | 30 | 3 | 5 | 22 | 30 — 81 | 14 |
Małopolska
Wschód
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Małopolska / Wschód) |
V |
1. | Wolania Wola Rzedzinska | 30 | 17 | 6 | 7 | 52 — 31 | 57 | ||
2. | Skalnik Kamionka Wielka | 30 | 15 | 8 | 7 | 57 — 33 | 53 | ||
3. | MLKS Zabno | 30 | 14 | 10 | 6 | 59 — 40 | 52 | ||
4. | LKS Nowa Jastrzabka | 30 | 14 | 7 | 9 | 61 — 45 | 49 | ||
5. | Sandecja-2 Nowy Sacz | 30 | 14 | 5 | 11 | 62 — 50 | 47 | ||
6. | Glinik Gorlice | 30 | 14 | 4 | 12 | 44 — 44 | 46 | ||
7. | KS Zakopane | 30 | 13 | 6 | 11 | 61 — 51 | 45 | ||
8. | Luban Maniowy | 30 | 13 | 5 | 12 | 55 — 49 | 44 | ||
9. | Barciczanka Barcice | 30 | 11 | 10 | 9 | 41 — 43 | 43 | ||
10. | Rylovia Rylowa | 30 | 12 | 6 | 12 | 57 — 44 | 42 | ||
11. | Sokol Borzecin Gorny | 30 | 10 | 8 | 12 | 41 — 52 | 38 | ||
12. | Watra Bialka Tatrzanska | 30 | 11 | 5 | 14 | 44 — 50 | 38 | ||
13. | Tuchovia Tuchow | 30 | 9 | 7 | 14 | 44 — 55 | 34 | ||
14. | KS Tymbark | 30 | 8 | 10 | 12 | 39 — 56 | 34 | ||
15. | Jadowniczanka Jadowniki | 30 | 8 | 6 | 16 | 37 — 62 | 30 | ||
16. | Turbacz Mszana Dolna | 30 | 3 | 5 | 22 | 36 — 85 | 14 |
Zachód
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Małopolska / Zachód) |
V |
1. | MKS Trzebinia-Siersza | 30 | 19 | 6 | 5 | 72 — 29 | 63 | ||
2. | Wislanie Jaskowice | 30 | 18 | 6 | 6 | 71 — 45 | 60 | ||
3. | Jutrzenka Giebultow | 30 | 17 | 7 | 6 | 60 — 31 | 58 | ||
4. | Cracovia-2 Krakow | 30 | 16 | 4 | 10 | 72 — 51 | 52 | ||
5. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 30 | 13 | 9 | 8 | 56 — 32 | 48 | ||
6. | Iskra Klecza Dolna | 30 | 13 | 8 | 9 | 41 — 36 | 47 | ||
7. | Karpaty Siepraw | 30 | 13 | 6 | 11 | 51 — 58 | 45 | ||
8. | Garbarz Zembrzyce | 30 | 12 | 5 | 13 | 43 — 46 | 41 | ||
9. | Orzel Piaski Wielkie | 30 | 12 | 4 | 14 | 43 — 53 | 40 | ||
10. | Halniak Makow Podhalanski | 30 | 10 | 10 | 10 | 41 — 36 | 40 | ||
11. | Niwa Nowa Wies | 30 | 10 | 10 | 10 | 50 — 47 | 40 | ||
12. | Swit Krzeszowice | 30 | 10 | 5 | 15 | 38 — 57 | 35 | ||
13. | Gornik Wieliczka | 30 | 8 | 10 | 12 | 41 — 48 | 34 | ||
14. | Sokol Przytkowice | 30 | 9 | 5 | 16 | 37 — 50 | 32 | ||
15. | Zielenczanka Zielonki | 30 | 4 | 7 | 19 | 32 — 69 | 19 | ||
16. | KS Borek | 30 | 3 | 4 | 23 | 20 — 80 | 13 |
Mazowiecka
Północ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mazowiecka / Północ) |
V |
1. | Polonia Warszawa | 34 | 25 | 5 | 4 | 83 — 18 | 80 | ||
2. | Bug Wyszkow | 34 | 22 | 10 | 2 | 66 — 29 | 76 | ||
3. | Wisla-2 Plock | 34 | 22 | 2 | 10 | 84 — 38 | 68 | ||
4. | Mlawianka Mlawa | 34 | 16 | 10 | 8 | 50 — 32 | 58 | ||
5. | Blekitni Raciaz | 34 | 18 | 4 | 12 | 65 — 55 | 58 | ||
6. | MKS Ciechanow | 34 | 18 | 3 | 13 | 68 — 64 | 57 | ||
7. | KS Lomianki | 34 | 16 | 6 | 12 | 48 — 44 | 54 | ||
8. | MKS Przasnysz | 34 | 16 | 5 | 13 | 55 — 48 | 53 | ||
9. | Narew Ostroleka | 34 | 15 | 4 | 15 | 49 — 47 | 49 | ||
10. | Ostrovia Ostrow Mazowiecka | 34 | 13 | 9 | 12 | 61 — 59 | 48 | ||
11. | Blekitni Gabin | 34 | 13 | 9 | 12 | 37 — 38 | 48 | ||
12. | Wkra Zuromin | 34 | 13 | 5 | 16 | 46 — 64 | 44 | ||
13. | Bzura Chodakow | 34 | 14 | 2 | 18 | 57 — 51 | 44 | ||
14. | Korona Ostroleka | 34 | 9 | 4 | 21 | 41 — 85 | 31 | ||
15. | Czarni Wegrow | 34 | 8 | 7 | 19 | 43 — 62 | 31 | ||
16. | Naprzod Skorzec | 34 | 7 | 9 | 18 | 39 — 68 | 30 | ||
17. | Mazur Gostynin | 34 | 6 | 5 | 23 | 28 — 69 | 23 | ||
18. | Amator Maszewo | 34 | 2 | 7 | 25 | 33 — 82 | 13 |
Południe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Mazowiecka / Południe) |
V |
1. | Pogon-2 Siedlce | 32 | 20 | 3 | 9 | 76 — 59 | 63 | ||
2. | Mszczonowianka Mszczonow | 32 | 18 | 7 | 7 | 64 — 33 | 61 | ||
3. | Ozarowianka Ozarow Mazowiecki | 32 | 16 | 10 | 6 | 50 — 36 | 58 | ||
4. | Energia Kozienice | 32 | 17 | 5 | 10 | 70 — 40 | 56 | ||
5. | Szydlowianka Szydlowiec | 32 | 15 | 8 | 9 | 46 — 35 | 53 | ||
6. | Orzel Wierzbica | 32 | 14 | 8 | 10 | 51 — 55 | 50 | ||
7. | Sparta Jazgarzew | 32 | 14 | 6 | 12 | 65 — 55 | 48 | ||
8. | Okecie Warszawa | 32 | 13 | 7 | 12 | 54 — 52 | 46 | ||
9. | Znicz-2 Pruszkow | 32 | 13 | 6 | 13 | 57 — 44 | 45 | ||
10. | Wilga Garwolin | 32 | 11 | 11 | 10 | 52 — 57 | 44 | ||
11. | Mazowsze Grojec | 32 | 12 | 8 | 12 | 51 — 49 | 44 | ||
12. | Oskar Przysucha | 32 | 11 | 9 | 12 | 66 — 46 | 42 | ||
13. | Victoria Sulejowek | 32 | 11 | 8 | 13 | 48 — 49 | 41 | ||
14. | Drukarz Warszawa | 32 | 12 | 4 | 16 | 53 — 47 | 40 | ||
15. | UKS Lady | 32 | 10 | 9 | 13 | 37 — 51 | 39 | ||
16. | Jozefovia Jozefow | 32 | 5 | 9 | 18 | 30 — 65 | 24 | ||
17. | Radosc Warszawa | 32 | 0 | 2 | 30 | 25 — 122 | 2 |
Opolska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Malapanew Ozimek | 30 | 20 | 4 | 6 | 78 — 25 | 64 | ||
2. | Skalnik Gracze | 30 | 17 | 8 | 5 | 63 — 32 | 59 | ||
3. | OKS Olesno | 30 | 16 | 9 | 5 | 59 — 31 | 57 | ||
4. | Chemik Kedzierzyn-Kozle | 30 | 16 | 9 | 5 | 69 — 28 | 57 | ||
5. | Sparta Paczkow | 30 | 14 | 7 | 9 | 56 — 46 | 49 | ||
6. | Orzel Zlinice | 30 | 13 | 6 | 11 | 67 — 51 | 45 | ||
7. | Stal Brzeg | 30 | 13 | 4 | 13 | 48 — 44 | 43 | ||
8. | Pogon Prudnik | 30 | 12 | 6 | 12 | 45 — 56 | 42 | ||
9. | Slask Lubniany | 30 | 12 | 5 | 13 | 35 — 32 | 41 | ||
10. | Olimpia Lewin Brzeski | 30 | 12 | 4 | 14 | 67 — 58 | 40 | ||
11. | TOR Dobrzen Wielki | 30 | 9 | 10 | 11 | 48 — 54 | 37 | ||
12. | LZS Starowice | 30 | 10 | 5 | 15 | 47 — 59 | 35 | ||
13. | MKS Gogolin | 30 | 9 | 4 | 17 | 43 — 53 | 31 | ||
14. | Otmet Krapkowice | 30 | 8 | 5 | 17 | 53 — 87 | 29 | ||
15. | GLKS Kietrz | 30 | 7 | 3 | 20 | 35 — 90 | 24 | ||
16. | Naprzod Jemielnica | 30 | 7 | 1 | 22 | 42 — 109 | 22 |
Podkarpacka
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Wolczanka Wolka Pelkinska | 32 | 21 | 7 | 4 | 77 — 37 | 70 | ||
2. | Wisloka Debica | 32 | 20 | 5 | 7 | 71 — 32 | 65 | ||
3. | Cosmos Nowotaniec | 32 | 15 | 11 | 6 | 51 — 36 | 56 | ||
4. | Crasnovia Krasne | 32 | 17 | 3 | 12 | 73 — 48 | 54 | ||
5. | Pogon Lezajsk | 32 | 15 | 9 | 8 | 41 — 22 | 54 | ||
6. | Piast Tuczempy | 32 | 14 | 7 | 11 | 54 — 41 | 49 | ||
7. | Czarni Jaslo | 32 | 13 | 7 | 12 | 41 — 42 | 46 | ||
8. | Sokol Nisko | 32 | 12 | 9 | 11 | 49 — 52 | 45 | ||
9. | Rzemieslnik Pilzno | 32 | 12 | 8 | 12 | 49 — 45 | 44 | ||
10. | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 32 | 12 | 8 | 12 | 48 — 59 | 44 | ||
11. | Strumyk Malawa | 32 | 13 | 3 | 16 | 57 — 60 | 42 | ||
12. | Stal Nowa Deba | 32 | 11 | 8 | 13 | 50 — 45 | 41 | ||
13. | LKS Pisarowce | 32 | 11 | 5 | 16 | 47 — 72 | 38 | ||
14. | OKS Mokrzyszow | 32 | 7 | 8 | 17 | 43 — 76 | 29 | ||
15. | Jednosc Niechobrz | 32 | 6 | 9 | 17 | 36 — 56 | 27 | ||
16. | Przelecz Dukla | 32 | 6 | 8 | 18 | 39 — 81 | 26 | ||
17. | Wislok Strzyzow | 32 | 7 | 5 | 20 | 40 — 62 | 26 |
Podlaska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KS Wasilkow | 30 | 21 | 5 | 4 | 63 — 17 | 68 | ||
2. | Puszcza Hajnowka | 30 | 15 | 9 | 6 | 44 — 25 | 54 | ||
3. | Sparta Szepietowo | 30 | 15 | 9 | 6 | 48 — 27 | 54 | ||
4. | KS Michalowo | 30 | 15 | 8 | 7 | 59 — 33 | 53 | ||
5. | Sparta Augustow | 30 | 15 | 7 | 8 | 48 — 23 | 52 | ||
6. | MKS Mielnik | 30 | 14 | 10 | 6 | 47 — 25 | 52 | ||
7. | Gryf Grodek | 30 | 14 | 8 | 8 | 52 — 36 | 50 | ||
8. | Cresovia Siemiatycze | 30 | 16 | 2 | 12 | 62 — 43 | 50 | ||
9. | Pogon Lapy | 30 | 13 | 8 | 9 | 63 — 38 | 47 | ||
10. | Hetman Tykocin | 30 | 10 | 6 | 14 | 50 — 59 | 36 | ||
11. | Magnat Juchnowiec Koscielny | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 — 66 | 32 | ||
12. | Sokol Sokolka | 30 | 10 | 2 | 18 | 46 — 76 | 32 | ||
13. | KS Sniadowo | 30 | 8 | 7 | 15 | 44 — 55 | 31 | ||
14. | Piast Bialystok | 30 | 6 | 3 | 21 | 31 — 60 | 21 | ||
15. | Hetman Bialystok | 30 | 4 | 7 | 19 | 28 — 85 | 19 | ||
16. | Orzel Kolno | 30 | 3 | 8 | 19 | 26 — 76 | 17 |
Pomorska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | GKS Przodkowo | 34 | 24 | 6 | 4 | 99 — 27 | 78 | ||
2. | KS Chwaszczyno | 34 | 22 | 9 | 3 | 71 — 32 | 75 | ||
3. | GOSRiT Luzino | 34 | 22 | 4 | 8 | 79 — 39 | 70 | ||
4. | Gryf Slupsk | 34 | 20 | 5 | 9 | 100 — 43 | 65 | ||
5. | Powisle Dzierzgon | 34 | 16 | 10 | 8 | 63 — 46 | 58 | ||
6. | GTS Kolbudy | 34 | 17 | 6 | 11 | 75 — 58 | 57 | ||
7. | Wierzyca Pelplin | 34 | 18 | 2 | 14 | 74 — 53 | 56 | ||
8. | Anioly Garczegorze | 34 | 15 | 10 | 9 | 46 — 35 | 55 | ||
9. | Olimpia Sztum | 34 | 16 | 6 | 12 | 43 — 47 | 54 | ||
10. | Pogon Lebork | 34 | 15 | 5 | 14 | 76 — 57 | 50 | ||
11. | Bytovia-2 Bytow | 34 | 14 | 6 | 14 | 81 — 62 | 48 | ||
12. | Amator Kielpino | 34 | 14 | 5 | 15 | 58 — 59 | 47 | ||
13. | Pomezania Malbork | 34 | 11 | 3 | 20 | 58 — 66 | 36 | ||
14. | Orleta Reda | 34 | 11 | 3 | 20 | 50 — 71 | 36 | ||
15. | Gryf Tczew | 34 | 10 | 3 | 21 | 43 — 85 | 33 | ||
16. | Zulawy Nowy Dwor Gdanski | 34 | 9 | 4 | 21 | 47 — 75 | 31 | ||
17. | Piast Czluchow | 34 | 3 | 4 | 27 | 45 — 133 | 13 | ||
18. | Wietcisa Skarszewy | 34 | 3 | 1 | 30 | 22 — 142 | 10 |
Śląska
Grupa I
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Śląska I) |
V |
1. | Grunwald Ruda Slaska | 30 | 18 | 9 | 3 | 70 — 38 | 63 | ||
2. | Gornik Piaski | 30 | 17 | 8 | 5 | 60 — 37 | 59 | ||
3. | Sarmacja Bedzin | 30 | 14 | 7 | 9 | 55 — 28 | 49 | ||
4. | Przyszlosc Ciochowice | 30 | 14 | 7 | 9 | 38 — 24 | 49 | ||
5. | Concordia Knurow | 30 | 14 | 6 | 10 | 50 — 49 | 48 | ||
6. | Slavia Ruda Slaska | 30 | 13 | 9 | 8 | 53 — 44 | 48 | ||
7. | Gwarek Tarnowskie Gory | 30 | 14 | 2 | 14 | 56 — 47 | 44 | ||
8. | Pilica Koniecpol | 30 | 12 | 8 | 10 | 34 — 37 | 44 | ||
9. | Rakow-2 Czestochowa | 30 | 13 | 4 | 13 | 53 — 47 | 43 | ||
10. | LKS Kamienica Polska | 30 | 12 | 7 | 11 | 44 — 34 | 43 | ||
11. | RKS Grodziec | 30 | 11 | 9 | 10 | 53 — 50 | 42 | ||
12. | Zieloni Zarki | 30 | 12 | 5 | 13 | 45 — 53 | 41 | ||
13. | MLKS Wozniki | 30 | 11 | 7 | 12 | 42 — 38 | 40 | ||
14. | Wyzwolenie Chorzow | 30 | 8 | 6 | 16 | 40 — 48 | 30 | ||
15. | Lot Konopiska | 30 | 2 | 8 | 20 | 19 — 76 | 14 | ||
16. | Zaglebiak Dabrowa Gornicza | 30 | 3 | 2 | 25 | 23 — 85 | 11 |
Grupa II
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Śląska II) |
V |
1. | GKS Jastrzebie | 30 | 25 | 3 | 2 | 100 — 18 | 78 | ||
2. | Iskra Pszczyna | 30 | 18 | 6 | 6 | 73 — 45 | 60 | ||
3. | GTS Bojszowy | 30 | 15 | 7 | 8 | 57 — 47 | 52 | ||
4. | Jednosc Przyszowice | 30 | 15 | 6 | 9 | 65 — 58 | 51 | ||
5. | Gwarek Ornontowice | 30 | 15 | 4 | 11 | 64 — 40 | 49 | ||
6. | Krupinski Suszec | 30 | 14 | 6 | 10 | 46 — 32 | 48 | ||
7. | Czarni-Goral Zywiec | 30 | 14 | 5 | 11 | 69 — 68 | 47 | ||
8. | GKS Katowice-2 | 30 | 12 | 7 | 11 | 69 — 59 | 43 | ||
9. | Gornik Pszow | 30 | 11 | 5 | 14 | 52 — 62 | 38 | ||
10. | Drzewiarz Jasienica | 30 | 9 | 10 | 11 | 40 — 46 | 37 | ||
11. | Podlesianka Katowice | 30 | 10 | 6 | 14 | 45 — 64 | 36 | ||
12. | Forteca Swierklany | 30 | 8 | 8 | 14 | 45 — 51 | 32 | ||
13. | Unia Raciborz | 30 | 9 | 5 | 16 | 51 — 66 | 32 | ||
14. | KS Wisla | 30 | 7 | 6 | 17 | 40 — 84 | 27 | ||
15. | AKS Mikolow | 30 | 8 | 1 | 21 | 33 — 76 | 25 | ||
16. | Spojnia Landek | 30 | 3 | 9 | 18 | 30 — 63 | 18 |
Świętokrzyska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Czarni Polaniec | 30 | 19 | 9 | 2 | 62 — 27 | 66 | ||
2. | Partyzant Radoszyce | 30 | 17 | 7 | 6 | 64 — 25 | 58 | ||
3. | Unia Sedziszow | 30 | 15 | 8 | 7 | 47 — 34 | 53 | ||
4. | Lubrzanka Kajetanow | 30 | 13 | 9 | 8 | 52 — 37 | 48 | ||
5. | Pogon Staszow | 30 | 13 | 8 | 9 | 54 — 47 | 47 | ||
6. | Orlicz Suchedniow | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 — 54 | 43 | ||
7. | Sparta Kazimierza Wielka | 30 | 10 | 12 | 8 | 43 — 39 | 42 | ||
8. | Naprzod Jedrzejow | 30 | 12 | 6 | 12 | 33 — 37 | 42 | ||
9. | Zdroj Busko Zdroj | 30 | 11 | 8 | 11 | 37 — 36 | 41 | ||
10. | Spartakus Razem Daleszyce | 30 | 10 | 9 | 11 | 43 — 43 | 39 | ||
11. | LKS Lagow | 30 | 9 | 10 | 11 | 40 — 47 | 37 | ||
12. | Klimontowianka Klimontow | 30 | 10 | 6 | 14 | 40 — 46 | 36 | ||
13. | Skala Tumlin | 30 | 9 | 9 | 12 | 44 — 56 | 36 | ||
14. | Alit Ozarow | 30 | 8 | 11 | 11 | 45 — 43 | 35 | ||
15. | Hetman Wloszczowa | 30 | 8 | 6 | 16 | 35 — 48 | 30 | ||
16. | Orleta Kielce | 30 | 1 | 2 | 27 | 23 — 86 | 5 |
Warmińsko-Mazurska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rominta Goldap | 30 | 22 | 6 | 2 | 75 — 16 | 72 | ||
2. | Olimpia Olsztynek | 30 | 18 | 6 | 6 | 78 — 40 | 60 | ||
3. | GKS Wikielec | 30 | 17 | 4 | 9 | 72 — 34 | 55 | ||
4. | Stomil-2 Olsztyn | 30 | 17 | 3 | 10 | 63 — 38 | 54 | ||
5. | Pisa Barczewo | 30 | 15 | 8 | 7 | 54 — 46 | 53 | ||
6. | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 30 | 17 | 1 | 12 | 59 — 47 | 52 | ||
7. | Zatoka Braniewo | 30 | 13 | 5 | 12 | 52 — 59 | 44 | ||
8. | Warmiak Lukta | 30 | 12 | 7 | 11 | 56 — 57 | 43 | ||
9. | Omulew Wielbark | 30 | 12 | 6 | 12 | 48 — 52 | 42 | ||
10. | DKS Dobre Miasto | 30 | 12 | 4 | 14 | 27 — 41 | 40 | ||
11. | Olimpia-2 Elblag | 30 | 11 | 3 | 16 | 37 — 48 | 36 | ||
12. | Mamry Gizycko | 30 | 9 | 8 | 13 | 34 — 39 | 35 | ||
13. | Victoria Bartoszyce | 30 | 9 | 5 | 16 | 38 — 65 | 32 | ||
14. | Vegoria Wegorzewo | 30 | 8 | 5 | 17 | 43 — 60 | 29 | ||
15. | Mazur Elk | 30 | 8 | 2 | 20 | 42 — 79 | 26 | ||
16. | Start Nidzica | 30 | 1 | 5 | 24 | 19 — 76 | 8 |
Wielkopolska
Północ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wielkopolska / Północ) |
V |
1. | Tarnovia Tarnowo Podgorne | 30 | 21 | 4 | 5 | 83 — 30 | 67 | ||
2. | Sparta Oborniki | 30 | 15 | 11 | 4 | 54 — 28 | 56 | ||
3. | Warta Miedzychod | 30 | 17 | 5 | 8 | 69 — 40 | 56 | ||
4. | Lubuszanin Trzcianka | 30 | 17 | 4 | 9 | 71 — 44 | 55 | ||
5. | Huragan Pobiedziska | 30 | 15 | 7 | 8 | 50 — 31 | 52 | ||
6. | Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 6 | 10 | 58 — 47 | 48 | ||
7. | Lechia Kostrzyn | 30 | 13 | 7 | 10 | 65 — 41 | 46 | ||
8. | Iskra Szydlowo | 30 | 11 | 11 | 8 | 63 — 49 | 44 | ||
9. | Plomien Przyprostynia | 30 | 12 | 8 | 10 | 63 — 45 | 44 | ||
10. | 1920 Mosina | 30 | 12 | 7 | 11 | 56 — 49 | 43 | ||
11. | Mieszko Gniezno | 30 | 11 | 9 | 10 | 52 — 38 | 42 | ||
12. | Lesnik Margonin | 30 | 9 | 6 | 15 | 43 — 82 | 33 | ||
13. | Czarni Wroblewo | 30 | 8 | 5 | 17 | 38 — 68 | 29 | ||
14. | Sokol Pniewy | 30 | 8 | 4 | 18 | 42 — 88 | 28 | ||
15. | Pogon Lwowek | 30 | 3 | 2 | 25 | 26 — 105 | 11 | ||
16. | Swit Piotrowo | 30 | 5 | 2 | 23 | 32 — 80 | 17 |
Południe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wielkopolska / Południe) |
V |
1. | Victoria Wrzesnia | 30 | 22 | 7 | 1 | 82 — 26 | 73 | ||
2. | Dabroczanka Pepowo | 30 | 20 | 7 | 3 | 63 — 19 | 67 | ||
3. | Gornik Konin | 30 | 18 | 6 | 6 | 57 — 27 | 60 | ||
4. | Obra Koscian | 30 | 17 | 6 | 7 | 56 — 29 | 57 | ||
5. | LKS Slesin | 30 | 16 | 4 | 10 | 59 — 42 | 52 | ||
6. | KKS Kalisz | 30 | 13 | 6 | 11 | 47 — 31 | 45 | ||
7. | Orzel Mroczen | 30 | 13 | 6 | 11 | 44 — 54 | 45 | ||
8. | SKP Slupca | 30 | 13 | 4 | 13 | 48 — 46 | 43 | ||
9. | Grom Wolsztyn | 30 | 11 | 7 | 12 | 61 — 49 | 40 | ||
10. | Olimpia Kolo | 30 | 11 | 5 | 14 | 44 — 48 | 38 | ||
11. | PKS Racot | 30 | 11 | 5 | 14 | 49 — 64 | 38 | ||
12. | Victoria Ostrzeszow | 30 | 10 | 5 | 15 | 38 — 54 | 35 | ||
13. | LKS Goluchow | 30 | 9 | 7 | 14 | 37 — 35 | 34 | ||
14. | Piast Kobylin | 30 | 5 | 5 | 20 | 22 — 66 | 20 | ||
15. | Warta Krzymow | 30 | 3 | 3 | 24 | 22 — 91 | 12 | ||
16. | Jarota-2 Jarocin | 30 | 4 | 5 | 21 | 23 — 71 | 17 |
Zachodniopomorska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Astra Ustronie Morskie | 30 | 20 | 5 | 5 | 69 — 32 | 65 | ||
2. | Rasel Dygowo | 30 | 19 | 6 | 5 | 60 — 26 | 63 | ||
3. | Vineta Wolin | 30 | 19 | 5 | 6 | 65 — 30 | 62 | ||
4. | Gryf Kamien Pomorski | 30 | 17 | 6 | 7 | 71 — 52 | 57 | ||
5. | Ina Goleniow | 30 | 16 | 2 | 12 | 47 — 47 | 50 | ||
6. | Swit Skolwin | 30 | 14 | 3 | 13 | 55 — 43 | 45 | ||
7. | Kluczevia Stargard Szczecinski | 30 | 12 | 8 | 10 | 53 — 43 | 44 | ||
8. | Stal Szczecin | 30 | 13 | 5 | 12 | 43 — 37 | 44 | ||
9. | Arkonia Szczecin | 30 | 12 | 7 | 11 | 54 — 41 | 43 | ||
10. | Dab Debno | 30 | 12 | 4 | 14 | 58 — 58 | 40 | ||
11. | Hutnik Szczecin | 30 | 11 | 4 | 15 | 47 — 59 | 37 | ||
12. | Darzbor Szczecinek | 30 | 10 | 3 | 17 | 46 — 77 | 33 | ||
13. | Sarmata Dobra | 30 | 8 | 6 | 16 | 38 — 65 | 30 | ||
14. | Wielim Szczecinek | 30 | 9 | 2 | 19 | 38 — 63 | 29 | ||
15. | Klos Pelczyce | 30 | 5 | 6 | 19 | 20 — 45 | 21 | ||
16. | Odrzanka Radziszewo | 30 | 6 | 2 | 22 | 26 — 72 | 20 |
|