Lenkijos III futbolo lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2012–2013 m.
Varžybos Lenkijos III futbolo lyga
Sezonas Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos I futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos II futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos III futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos IV futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos V futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos VI futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos VII futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos VIII futbolo lyga 2012–2013 m.,
Lenkijos futbolo taurė 2012–2013 m.
http://int.soccerway.com/national/poland/iii-liga/20122013/


Grupa I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Blekitni Stargard Szczecinski 30 18 7 5 57 — 28 61
2. Kotwica Kolobrzeg 30 15 9 6 39 — 26 54
3. Drawa Drawsko Pomorskie 30 13 7 10 44 — 42 46
4. Lechia-2 Gdansk 30 13 7 10 43 — 32 46
5. Cartusia Kartuzy 30 12 9 9 28 — 29 45
6. Gwardia Koszalin 30 12 7 11 57 — 40 43
7. Pogon Barlinek 30 12 7 11 41 — 41 43
8. Arka-2 Gdynia 30 12 6 12 40 — 41 42
9. Baltyk Gdynia 30 10 11 9 30 — 28 41
10. Koral Debnica 30 10 9 11 33 — 37 39
11. Chemik Police 30 10 8 12 42 — 38 38
12. Pogon-2 Szczecin 30 10 8 12 43 — 48 38
13. Energetyk Gryfino 30 9 9 12 34 — 42 36
14. Polonia Gdansk 30 9 7 14 46 — 46 34
15. Dab Debno 30 9 7 14 44 — 57 34
16. Gryf Slupsk 30 4 6 20 22 — 68 18

Grupa II

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ostrovia Ostrow Wielkopolski 30 18 7 5 61 — 25 61
2. Sokol Kleczew 30 18 6 6 57 — 26 60
3. Wda Swiecie 30 16 9 5 61 — 22 57
4. Nielba Wagrowiec 30 13 11 6 58 — 41 50
5. Cuiavia Inowroclaw 30 15 5 10 60 — 40 50
6. Polonia Sroda 30 12 9 9 44 — 25 45
7. Unia Swarzedz 30 12 6 12 45 — 46 42
8. TS Dopiewo 30 11 8 11 45 — 40 41
9. Notecianka Pakosc 30 12 5 13 48 — 64 41
10. Unia Solec Kujawski 30 9 12 9 36 — 38 39
11. Pogon Mogilno 30 10 9 11 38 — 46 39
12. Polonia Leszno 30 10 7 13 34 — 39 37
13. Fogo Lubon 30 9 9 12 30 — 38 36
14. Gornik Konin 30 6 7 17 31 — 55 25
15. Piast Kobylin 30 5 5 20 29 — 80 20
16. Lubuszanin Trzcianka 30 5 3 22 20 — 72 18

Grupa III

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Lechia Zielona Gora 30 26 2 2 91 — 22 80
2. Sleza Wroclaw 30 24 3 3 88 — 18 75
3. Lechia Dzierzoniow 30 16 7 7 58 — 29 55
4. Prochowiczanka Prochowice 30 13 7 10 47 — 36 46
5. Ilanka Rzepin 30 13 6 11 50 — 47 45
6. Gac Olawa 30 12 8 10 44 — 46 44
7. Bielawianka Bielawa 30 11 10 9 46 — 42 43
8. Pogon Swiebodzin 30 11 9 10 54 — 47 42
9. Piast Karnin 30 12 4 14 42 — 42 40
10. Promien Zary 30 11 7 12 43 — 61 40
11. Bystrzyca Katy Wroclawskie 30 10 6 14 38 — 41 36
12. Polonia Sparta Swidnica 30 8 10 12 45 — 49 34
13. Polonia Trzebnica 30 9 4 17 42 — 66 31
14. Orzel Zabkowice Slaskie 30 8 4 18 47 — 64 28
15. Sprotavia Szprotawa 30 7 6 17 32 — 47 27
16. Orzel Miedzyrzecz 30 1 3 26 15 — 125 6

Grupa IV

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Odra Opole 30 18 8 4 53 — 23 62
2. Stal Bielsko-Biala 30 18 5 7 52 — 34 59
3. Pniowek Pawlowice Slaskie 30 17 6 7 52 — 24 57
4. Przyszlosc Rogow 30 14 12 4 49 — 25 54
5. Skra Czestochowa 30 16 5 9 54 — 35 53
6. Polonia Laziska Gorne 30 15 8 7 50 — 42 53
7. Gornik Wesola 30 12 10 8 50 — 35 46
8. Szczakowianka Jaworzno 30 11 8 11 41 — 35 41
9. LZS Piotrowka 30 9 11 10 42 — 38 38
10. LZS Lesnica 30 10 8 12 40 — 47 38
11. LKS Czaniec 30 9 9 12 49 — 47 36
12. Odra Wodzislaw Slaski 30 8 8 14 27 — 35 32
13. Swornica Czarnowasy 30 7 7 16 40 — 57 28
14. Start Namyslow 30 7 6 17 32 — 52 27
15. Polonia Glubczyce 30 7 4 19 29 — 69 25
16. Victoria Chroscice 30 3 3 24 13 — 75 12

Grupa V

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olimpia Zambrow 30 19 4 7 59 — 20 61
2. Mragowia Mragowo 30 19 2 9 54 — 34 59
3. Plomien Elk 30 15 7 8 54 — 36 52
4. Olimpia 2004 Elblag 30 14 7 9 46 — 30 49
5. Wissa Szczuczyn 30 14 5 11 43 — 38 47
6. Start Dzialdowo 30 12 10 8 37 — 29 46
7. Sokol Ostroda 30 13 7 10 42 — 38 46
8. MKS Korsze 30 14 3 13 55 — 48 45
9. LKS Lomza 30 13 4 13 42 — 38 43
10. Dab Dabrowa 30 13 4 13 49 — 45 43
11. Huragan Morag 30 11 9 10 40 — 33 42
12. Granica Ketrzyn 30 13 2 15 38 — 56 41
13. Tur Bielsk Podlaski 30 11 7 12 35 — 36 40
14. Motor Lubawa 30 8 6 16 38 — 55 30
15. Warmia Grajewo 30 7 7 16 35 — 54 28
16. Orzel Kolno 30 1 2 27 15 — 92 5

Grupa VI

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Legionovia Legionowo 30 24 2 4 63 — 23 74
2. Sokol Aleksandrow 30 21 5 4 58 — 17 68
3. Ursus Warszawa 30 14 9 7 43 — 34 51
4. Lechia Tomaszow Mazowiecki 30 13 10 7 31 — 24 49
5. Targowek Warszawa 30 14 6 10 51 — 43 48
6. Bron Radom 30 13 7 10 44 — 28 46
7. Omega Kleszczow 30 13 6 11 48 — 41 45
8. WKS Wielun 30 13 5 12 46 — 37 44
9. MKS Kutno 30 11 8 11 40 — 42 41
10. Pogon Grodzisk Mazowiecki 30 10 8 12 50 — 56 38
11. Mazur Karczew 30 9 7 14 32 — 37 34
12. Start Otwock 30 9 6 15 42 — 50 33
13. Zawisza Rzgow 30 9 3 18 33 — 45 30
14. Warta Sieradz 30 7 6 17 27 — 46 27
15. Wlokniarz Zelow 30 6 5 19 33 — 56 23
16. Orzel Wierzbica 30 5 5 20 21 — 83 20

Grupa VII

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Limanovia Limanowa 30 19 8 3 67 — 26 65
2. Lysica Bodzentyn 30 17 10 3 47 — 25 61
3. Granat Skarzysko-Kamienna 30 17 8 5 64 — 25 59
4. Poprad Muszyna 30 16 6 8 37 — 25 54
5. Hutnik Nowa Huta 30 15 3 12 73 — 37 48
6. Wisla Sandomierz 30 12 11 7 53 — 39 47
7. Przeboj Wolbrom 30 13 7 10 48 — 41 46
8. Beskid Andrychow 30 12 8 10 42 — 34 44
9. Wierna Malogoszcz 30 10 10 10 29 — 34 40
10. Juventa Starachowice 30 9 9 12 26 — 42 36
11. KS Bochnia 30 8 10 12 34 — 41 34
12. Dalin Myslenice 30 8 7 15 21 — 47 31
13. Janina Libiaz 30 7 7 16 30 — 47 28
14. Luban Maniowy 30 8 3 19 36 — 64 27
15. Czarni Polaniec 30 5 9 16 29 — 61 24
16. Szreniawa Nowy Wisnicz 30 3 6 21 24 — 72 15

Grupa VIII

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stal Mielec 30 23 4 3 62 — 14 73
2. Tomasovia Tomaszow 30 21 6 3 58 — 20 69
3. Izolator Boguchwala 30 18 7 5 63 — 34 61
4. Avia Swidnik 30 17 7 6 62 — 28 58
5. Stal Sanok 30 14 7 9 49 — 43 49
6. Lublinianka Wieniawa 30 14 5 11 38 — 32 47
7. Polonia Przemysl 30 12 7 11 52 — 41 43
8. Karpaty Krosno 30 8 13 9 41 — 37 37
9. Orleta Radzyn Podlaski 30 10 4 16 32 — 37 34
10. Stal Krasnik 30 10 4 16 45 — 84 34
11. Podlasie Biala-Podlaska 30 8 9 13 26 — 36 33
12. Chelmianka Chelm 30 10 3 17 34 — 45 33
13. Orzel Przeworsk 30 8 6 16 37 — 49 30
14. Czarni Jaslo 30 8 3 19 37 — 50 27
15. Unia Nowa Sarzyna 30 8 3 19 26 — 62 27
16. Orleta Lukow 30 5 4 21 24 — 74 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 100% (+6365-32=6333 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+13-0=13 wiki spaudos ženklai).