Kategorija:Lenkijos futbolo klubai (IV lyga)

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search

Dolnośląska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AKS StrzegomStšegomas1958-05-09
Apis JędrzychowiceJendžychovicės???
Chrobry II GłogówGloguvas???
EKF Mechanik BrzezinaBžezina???
GKS Gryf Gryfów ŚląskiSilezijos Gryfuvas1948
GKS Leśnik OsiecznicaOsečnica195056604
GKS Mirków-DługołękaMirkuvas???
GKS Prochowiczanka ProchowiceProchovicės194819170
GKS Sparta RudnaRudna1956
KS Konfeks LegnicaLegnica1971-12-02
KS Legnickie PoleLegnicos Polė2004-04-16
KS Stal ChocianówChocianuvas1950
KS Unia BardoBardas1947-07-01
KS Wiwa GoszczGoščius1952
LKS Bystrzyca GórnaBystšyca Gurna1947
LKS Mewa KuniceKunicė???56599
LKS Orkan SzczedrzykowiceŠčedžykovicės1969
LKS Sokół MarcinkowiceMarcinkovicės1952
LKS Sokół Wielka LipaDidžioji Lipa1965
LZS Lotnik Jeżów SudeckiSudetų Ježuvas1946
MGKS Moto Jelcz OławaOlava1961
MGKS Włókniarz LeśnaLesna1945
MKP WołówVoluvas1946
MKS Karkonosze Jelenia GóraJelenia Gura1953-11Karkonosze Jelenia Góra29997
MKS Nysa KłodzkoKlodzkas1946Nysa Kłodzko
MKS Odra ŚcinawaScinava1946
MKS Orla WąsoszVonsošas1945
MKS Orzeł LubawkaLiubavka1946
MKS Orzeł PrusicePrusicė1945
MKS Pogoń PieszycePešycė1956
MRKS Kuźnia JaworJavoras1946
MZKS Lechia DzierżoniówDzeržoniuvas1945Lechia Dzierżoniów16174
Piast ŻernikiVroclavas1992
Sparta GrębociceGrembocicės???
TSSR Polonia TrzebnicaTšebnica19472797013521
ZKS Górnik ZłotoryjaZlotoryja1951


Kujawsko-Pomorska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
BKS BydgoszczBydgoščius1956
BKS Chemik BydgoszczBydgoščius
Lengnovas
1951Chemik Bydgoszcz4218911388
BKS Sparta BrodnicaBrodnica1913Sparta Brodnica19175
GLKS Piast Złotniki KujawskieKujavijos Zlotnikai1946
KS BrzozaBžoza1995
KS Chełminianka ChełmnoKulmas199730215
KS Wda ŚwiecieSvecis1957-03-08Wda Świecie13526
M-GKS Kujawianka Izbica KujawskaKujavijos Izbica194934002
MKS Kujawiak KowalKovalis1954Kujawiak Kowal
MLKS Unia GniewkowoGnevkovas1995-08-16
MZKS Orlęta Aleksandrów KujawskiKujavijos Aleksandruvas1920
RKS Lech RypinRypinas1922Lech Rypin11379
SFC Sportis ŁochowoLochovas???
SLKS Start PruszczPruščas1957-11-25
UKS Lider WłocławekVloclavekas2002-06-01
WKP WłocłaviaVloclavekas1946Włocłavia Włocławek11383
WKS Zawisza BydgoszczBydgoščius1946Zawisza Bydgoszcz20056570


Łódzka

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
GLKS Andrespolia Wiśniowa GóraVišniova Gura1950
KS Jutrzenka DrzewceDževcė1962
KS Pogoń-Ekolog Zduńska WolaZdunska Volia200513546
KS Warta DziałoszynDzialošynas1965-04-0634124
KS Warta SieradzSeradzas1945Warta Sieradz3148111407
LKS Ceramika OpocznoOpočnas1945Ceramika Opoczno3128
LKS KwiatkowiceKviatkovicai1971
LKS Ner PoddębicePodembicė195834125
LKS Omega KleszczówKleščuvas1992-01-0711405
LKS Orzeł NieborówNeboruvas1984
MGKS SkalnikSulejuvas1948
MKP Boruta ZgierzZgežas193333762
MKS Jutrzenka WartaVarta1925-03-11
MKS Zjednoczeni StrykówStrykuvas???
Orkan BuczekBučekas1981
PKS Polonia Piotrków TrybunalskiPetrakavas1951-02-15
Pelikan II ŁowiczLovičius???
ZKS Włókniarz ZelówZeluvas192213544
ŁKS II ŁódźLodzė???


Lubelska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
BKS Łada BiłgorajBilgorajus19458982
GKS KłosChelmas1997
GKS Unia BiałopoleBialopolė1976
Górnik II ŁęcznaLenčna???11397
KS ŚwidniczankaSvidnikas1960
LKS Grom RóżaniecRužanecas1956
LKS Włodawianka WłodawaVlodava1923-03-15
LZS Granit-Leszpol BychawaBychava1965
MGKS Start 1944 KrasnystawKrasnystavas1944-08-03Start Krasnystaw
MKS Huragan Międzyrzec PodlaskiPalenkės Mendzyžecas1926
MKS Unia HrubieszówHrubešuvas1945-04-13Unia Hrubieszów44739
MLKS Kryształ WerbkowiceVerbkovicės1973-01-13
STS Gryf Gmina ZamośćZamoscis2011
TKS Huczwa TyszowceTyšovcai1948-04-24
TKS TomasoviaLiublino Tomašuvas???11396
ULKS Bizon JeleniecJelenecas1975
ŁKS Orlęta ŁukówLukuvas192311392


Lubuska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
GKS Meprozet Stare KurowoStare Kurovas1948Meprozet Stare Kurowo
KP Piast IłowaIlova1946Piast Iłowa13520
KS Dąb Sława PrzybyszówSlava195230001
KS Stilon GorzówGožuvas1947GKP Gorzów Wielkopolski2387224958
LKS Odra NietkówNetkuvas1947
MKP Arka Nowa SólNova Sulė1946Arka Nowa Sól9318
MKS Czarni WitnicaVitnica194516172
MKS Czarni ŻagańŽaganis1957Czarni Żagań11273
MKS Ilanka RzepinŽepinas1965-12-1711375
MKS Korona KożuchówKožuchuvas1946
MKS Pogoń ŚwiebodzinSvebodzinas19668964
MKS Polonia SłubiceSlubicės19458966
MKS Spójnia Ośno LubuskieLiubušo Osnas1948
MKS Syrena ZbąszynekZbonšynekas1945
MKS Tęcza Krosno OdrzańskieOdros Krosnas194511370
MLKS Carina GubinGubinas1960
SKS Pogoń SkwierzynaSkvežyna1946
TS PrzylepZeliona Gura1946


Małopolska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AKS Beskid AndrychówAndrychuvas1919Beskid Andrychów13539
BKS BochniaBochnia192122328
Bruk-Bet Termalica II NiecieczaNecečia???
GKS DrwiniaDrvinia2011-07-1744740
GKS Glinik GorliceGorlicės1921Glinik/Karpatia Gorlice11417
Garbarnia II KrakówKrokuva???
KS ChełmekChelmekas1932KS Chełmek
KS ClepardiaKrokuva1909
KS Dalin MyśleniceMyslenicės1921Dalin Myślenice11421
KS Metal TarnówTarnuvas1922
KS Pcimianka PcimPcimas1969
KS Sokół SłopniceSlopnicė1994
KS Wierchy Rabka ZdrójRabka Zdrujus1946
LKS Barciczanka BarciceBarcicė1946
LKS Czarni StaniątkiStaniontkai1949
LKS JawiszowiceJavišovicė1951
LKS Lubań ManiowyManiovos194819181
LKS Orkan SzczyrzycŠčyžycas1949
LKS Orzeł RyczówRyčuvas1956-07-05
LKS Poprad RytroRytras1948
LKS Sokół Kocmyrzów BaranówkaKocmyžuvas1956
LKS Strażak RajskoRaiskas1947
LKS SłomniczankaSlomnikai1923
LKS Wiślanie JaśkowiceJaskovicė198139671
LKS WęgrzcankaDidžiosios Vengžcės1925
LKS ŚledziejowiceSledzejovicė1973
MKP Unia OświęcimOsvencimas1946
MKS LimanoviaLimanova19242388319127
MKS Tarnovia TarnówTarnuvas1909Tarnovia Tarnów
MKS TrzebiniaTšebinia2000MKS Trzebinia-Siersza29005
Okocimski KS BrzeskoBžeskas1933-09-06Okocimski KS Brzesko184556035
Poprad MuszynaMušyna???16390
Puszcza II NiepołomiceNepolomicės???
Sandecja II Nowy SączNaujasis Sončas???
TKS SkawinkaSkavina1922
Wisła II KrakówKrokuva???24950
ZKS Unia TarnówTarnuvas1928-09-30Unia Tarnów11297


Mazowiecka

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AP Marcovia MarkiMarkai2000
FCB Escola VarsoviaVaršuva201256584
GKS Tygrys Huta MińskaHuta Minska???56897
GKS Wilga GarwolinGarvolinas1922
KS Centrum Kultury TroszynTrošynas???
KS Hutnik Huta CzechyHuta Čechai1946
KS MszczonowiankaMščonuvas1957
KS OżarowiankaMazovijos Ožaruvas1924
KS ProchPionkos1926
KS WarkaVarka1945
KS Zamłynie RadomRadomas2003-12-12Zamłynie Radom
LKS Mazur KarczewKarčevas???11400
LKS Nadnarwianka PułtuskPultuskas19218979
LKS Sparta JazgarzewJazgaževas199229009
LKS Świt StaroźrebyStarožrebai1949
MKS Kasztelan SierpcSerpcas1926
MKS MakowiankaMazovijos Makuvas???
MKS Mazovia Mińsk MazowieckiMazovijos Minskas1925
MKS Mławianka MławaMlava1923Mławianka Mława3123
MKS Oskar PrzysuchaPšysucha196534128
MKS PiasecznoPiasečnas1923-07-22KS Piaseczno13543
MKS Pilica BiałobrzegiBialobžegai192224943
MKS Podlasie Sokołów PodlaskiPalenkės Sokolovas1936
MKS PrzasnyszPšasnyšas1923
MKS Wkra ŻurominŽurominas1967
MKS ZąbkoviaZombkai1927Ząbkovia Ząbki184533135
MKS Żyrardowianka ŻyrardówŽyrarduvas192324945
MLKS JózefoviaJuzefuvas1951
MLKS Victoria SulejówekSulejuvekas19573734139672
MUKS Unia WarszawaVaršuva2008
OTS KoronaOstrolenka1998
PWKS Huragan WołominVolominas192324944
Pogoń II SiedlceSedlcės???30059
Radomiak II RadomRadomas???
SS Hutnik WarszawaVaršuva1957-04-2111305
Wisła II PłockPlockas???11409
Znicz II PruszkówPruškuvas???


Opolska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
GKS GłuchołazyGlucholazai???
KS Fortuna GłogówekGloguvekas1945
KS Małapanew OzimekOzimekas194629007
KS Polonia GłubczyceGlubčycės194522340
KS Unia KrapkowiceKrapkovicės1934Otmęt Krapkowice
LKS Skalnik GraczeGračai19538965
LKS Victoria ChróściceChruscicės1945-09-06LZS Victoria Chróścice11432
LZS Agroplon GłuszynaGlušyna1948Agroplon Głuszyna43856
LZS SkorogoszczSkorogoščius1948
LZS Swornica CzarnowąsyČarnovonsai
Opolė
1946-03-16Swornica Czarnowąsy22338
LZS WalceValcė1928-08-12
MKS GogolinGogolinas1947
MKS Pogoń PrudnikPrudnikas1945-09-15
NKS Start NamysłówNamysluvas
Opolė
1952-12-20Start Namysłów13538
OKS OlesnoOlesnas1991-02-19
Odra II OpoleOpolė???
Porawie WiększyceVenkšycės???
SKS Piast Strzelce OpolskieOpolės Stšelcės200224968
TS Chemik Kędzierzyn-KoźleKendzežynas-Kozlis1947Chemik Kędzierzyn-Koźle


Podkarpacka

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
FPS EkoballSanokas1946Stal Sanok7279
KS Karpaty KrosnoKrosnas1928Karpaty Krosno11394
KS Korona RzeszówŽešuvas1946
KS Legion PilznoPilznas1995-11-03
KS Piast TuczempyTučempai193721776
LKS Głogovia Głogów MałopolskiMažosios Lenkijos Gloguvas1925
LKS Igloopol DębicaDembica1978Igloopol Dębica2008
LKS Start PruchnikPruchnikas1950
LKS Wisłok WiśniowaVišniova1946
LUKS Partyzant TargowiskaTargoviska195415955
MKS Orzeł PrzeworskPševorskas1945-05-05Orzeł Przeworsk11398
MKS Polonia PrzemyślPeremislis1909Polonia Przemyśl15957
MKS Sokół NiskoNiskas1919Sokół Nisko
MLKS Lechia Sędziszów MałopolskiMažosios Lenkijos Sendzišuvas1914
MZKS Błękitni RopczyceRopčycės1963-06-22
Stal II MielecMelecas???
Stal II Stalowa WolaStaliova Volia???
UKS Sokół Kolbuszowa DolnaKolbušova1967
ZKS Izolator BoguchwałaBoguchvala1944Izolator Boguchwała11395


Podlaska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AKS Sparta AugustówAugustavas1947Sparta Augustów11442
BKS Hetman BiałystokBalstogė1948
BKS Tur Bielsk PodlaskiBielskas1923Tur Bielsk Podlaski3325113532
KS MichałowoMichalovas???
LKS Dąb Dąbrowa BiałostockaBalstogės Dombrova195816169
LKS Promień MońkiMonkos1963-03-1413534
MKS Biebrza GoniądzGoniondzas1955
MKS Cresovia SiemiatyczeSemiatyčės???11440
MKS MielnikMelnikas (Lenkija)2000MKS Mielnik11438
MLKS Wissa SzczuczynŠčiučynas1945Wissa Szczuczyn16170
MOSP BiałystokBalstogė???
UKS KrypniankaKrypnas1970
Wigry II SuwałkiSuvalkai1947
ŁKS ŁomżaLomža1926ŁKS Łomża6939


Pomorska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
Arka II GdyniaGdynė???22343
Chojniczanka II ChojniceChoinicės???
DKS Powiśle DzierzgońDzežgonis1948
GKS Cartusia KartuzyKartuzai1923Cartusia Kartuzy9121
GKS KowaleGdanskas1994
GKS LipniczankaLipnica2004
Gwiazda KarsinKarsinas???
KS Stolem GniewinoGnevinas1993
KTSK LuzinoLuzinas200856567
LKS Pogoń LęborkLemborkas1945-07-04Pogoń Łębork33823
LZS Sokół ZblewoZblevas1923
LZS Wda LipuszLipušas1977
Lechia II GdańskGdanskas???11302
MKS Jantar UstkaUstka1946-09-01
SKP Gryf 95 SłupskSlupskas1956Gryf Słupsk11445


Śląska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AKS MikołówMikoluvas1923-06-01
BKS Sarmacja BędzinBendzinas1917
GKS Tychy IITychos???
KP Warta ZawiercieZavercis1921
KS Kuźnia UstrońUstronis1922
KS Unia Dąbrowa GórniczaDombrova Gurniča1921
LKS BełkBelkas192133968
LKS CzaniecČanecas194922337
LKS Drama ZbrosławiceZbroslavicė1956
LKS Orzeł ŁękawicaLenkavica1962
LKS Przemsza SiewierzSevežas1946
LKS Radziechowy-WieprzRadzechovai
Vepšas
1947
LKS Unia KosztowyMyslovicės1929-03-28
LKS Unia KsiążeniceKsionženicė???
LKS Wilki WilczaVilča1948
MKP Odra Centrum Wodzisław ŚląskiSilezijos Vodzislavas2011
MKS MyszkówMyškuvas1947-01-17MKS Myszków3129
MKS Odra Wodzisław ŚląskiSilezijos Vodzislavas1922Odra Wodzisław19211652
MKS Śląsk ŚwiętochłowiceSventochlovicės1920-02-20Śląsk Świętochłowice44742
MLKS Znicz KłobuckKlobuckas1946
MRKS Czechowice-DziedziceČechovicės-Dzedzicės1921
Podbeskidzie II Bielsko-BiałaBelsko-Biala???24967
RKS GrodziecBendzinas1947RKS Grodziec
TS Szombierki BytomBytomas1919-02-21Szombierki Bytom200620690


Świętokrzyska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
AKS 1947 Busko-ZdrójBusko Zdrujus1946MKS 1947 Busko-Zdrój57031
GKS NowinySitkuvka-Novinos1974
GKS Partyzant RadoszyceRadošycės194730063
GKS RudkiRudkos1958
KS Hetman WłoszczowaVloščova1947Hetman Włoszczowa13540
KS Naprzód JędrzejówJendžejuvas???8986
KS Nida PińczówPinčuvas194611274
LKS Łysica BodzentynBodzentynas194819182
LZS Lubrzanka KajetanówKajetanuvas???11423
MKS Alit OżarówOžaruvas194719048
MKS Czarni PołaniecPolanecas194811420
MKS Neptun KońskieKonskiai194611412
MKS Orlicz SuchedniówSuchedniuvas192411416
MKS Pogoń 1945 StaszówStašuvas194511413
MKS Wierna MałogoszczMalogoščius1978Wierna Małogoszcz6038
OKS OpatówOpatuvas1925
SKS Star StarachowiceStarachovicė1926-03-26
Spartakus Razem DaleszyceDalešycai1972Spartakus Daleszyce24278
ZKS Granat Skarżysko-KamiennaSkaržyskas-Kamena1928-05-2211422


Warmińsko-Mazurska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
BKS Tęcza BiskupiecBiskupecas1946
GKS Mamry GiżyckoLėcius1947
GKS Pisa BarczewoBarčevas1950-06-01
ITS Jeziorak IławaYlava1945-12-06Jeziorak Iława3137
KKS Granica KętrzynKentšynas1947Granica Kętrzyn19178
MKS Błękitni OrnetaOrneta1949
MKS KorszeKoršai???15762
MKS Mazur EłkLukas1946Mazur Ełk13533
MKS Mrągowia MrągowoMrongovas???11437
MKS Polonia Lidzbark WarmińskiVarmijos Lidzbarkas1946
MKS Zatoka BraniewoBranevas???16171
Olimpia II ElblągElbingas???
Stomil II OlsztynOlštynas???


Wielkopolska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
GKS Tarnovia Tarnowo PodgórneAukštutinis Tarnovas194930217
GKS Wilki WilczynVilčynas???56580
KKS Kalisz IIKališas???
KKS Polonia KępnoKempnas1908
KS Pogoń Nowe SkalmierzyceNove Skalmeržycė1921
KSS Kotwica KórnikKurnikas1946-12-28
LKS Centra Ostrów WielkopolskiDidžiosios Lenkijos Ostruvas194624962
LKS GołuchówGoluchuvas1946
LTP Pogoń LwówekLvuvekas1909-09-06
LZS KrobiankaKrobia1932
MKS Lubuszanin TrzciankaTšcianka???13524
MKS Olimpia KołoKolas1920
MLKP Warta MiędzychódMendzychudas1924-01-15
OKS Victoria OstrzeszówOstšešuvas1920
PKS Obra KościanKoscianas1912-05-18
TP OstroviaDidžiosios Lenkijos Ostruvas1909KP Ostrovia Ostrów Wielkopolski22333
TPS WinogradyPoznanė1965


Zachodniopomorska

Komandos lygoje
 MiestasĮkurtasWikipediaDk WeltfussballarchivSoccerway
Biali SądówSaduvas2012
Błękitni II StargardStargardas???
KS Lech CzaplinekČaplinekas1945
KS Olimp GościnoGoscinas???
LKS Sparta WęgorzynoVengožynas1949
MGLKS Gryf Kamień PomorskiPajūrio Kamenis1946
MKP SzczecinekŠčecinekas20153148839441
MKS DarłoviaDarlovas1950
MKS Ina GoleniówGoleniuvas1945
MKS Sokół KarlinoKarlinas (Lenkija)1993
MLKS Mechanik BoboliceBobolicė1969
MLKS Polonia PłotyPlotai1956-11-10
OKS Hutnik SzczecinŠčecinas???15761
OKS Iskierka ŚmierdnicaŠčecinas1994-08-04
TKS Rega TrzebiatówTšebiatuvas19479125
UKS Wieża PostominoPostominas2008-06-01
Vineta WolinVolinas197934198
WKS Rasel DygowoDygovas200030073
ZKS KluczeviaStargardas1948

Puslapiai kategorijoje „Lenkijos futbolo klubai (IV lyga)“

Rodoma 200 šios kategorijos puslapių (iš viso kategorijoje yra 225 puslapiai).

(ankstesnis puslapis) (kitas puslapis)
(ankstesnis puslapis) (kitas puslapis)