Izraelio IV futbolo lyga 2020–2021 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2020–2021 m.
'
Varžybos Izraelio IV futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2020–2021 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2020–2021 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2020–2021 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2020–2021 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2020–2021 m.,
Izraelio futbolo taurė 2020–2021 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2021 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2020–2021 m.
http://www.football.org.il/


Central

Central A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Ramla 12 12 0 0 60 — 7 36
2. Beitar Givat Zeev 12 8 1 3 36 — 17 25
3. Maccabi Ramla 16 6 5 5 34 — 32 23
4. Tzeirei Lod 16 6 2 8 27 — 59 20
5. Ashdod City 16 6 1 9 44 — 47 19
6. Hapoel Mevaseret Zion 16 5 3 8 27 — 32 18
7. Hapoel Matzliah 16 2 2 12 18 — 52 6

Central B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Nahlat Yehuda 14 11 2 1 45 — 10 35
2. Bnei Yeechalal Rehovot 14 11 1 2 39 — 7 34
3. Hapoel Bnei Ashdod 19 12 3 4 74 — 29 39
4. Beitar Gan Yavne 19 11 1 7 51 — 34 34
5. FC Rishon LeZion 19 7 3 9 65 — 57 24
6. Hapoel Brenner 19 6 3 10 47 — 59 21
7. Hapoel Tirat Shalom 19 4 1 14 22 — 90 13
8. Hapoel Ramla 19 1 2 16 25 — 82 5

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Central)
V
1. FC Ramla 6 5 1 0 20 — 2 16
2. Bnei Yeechalal Rehovot 6 4 1 1 17 — 8 13
3. Beitar Givat Zeev 6 1 1 4 7 — 18 4
4. Hapoel Nahlat Yehuda 6 0 1 5 4 — 20 1

Jezreel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Daliyat al-Karmel 18 15 1 2 74 — 14 46
2. Tzeirei Umm al-Fahm 18 14 3 1 80 — 14 45
3. Hapoel Yafa 18 14 2 2 45 — 14 44
4. Hapoel Tzeirei Nazareth 18 12 2 4 60 — 24 38
5. Ihud Tzeirei Iksal 18 6 1 11 36 — 59 19
6. Hapoel al-Batuf 18 6 1 11 25 — 48 19
7. Maccabi Bartaa 18 6 0 12 33 — 52 18
8. Bnei Umm al-Fahm 18 5 1 12 23 — 68 16
9. Maccabi Ahva Fureidis 18 3 1 14 23 — 64 10
10. Beitar Umm al-Fahm 18 2 2 14 18 — 60 8

Lower Galilee

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Deir Hanna 18 14 2 2 44 — 9 43
2. Ironi Bnei Shaab 18 13 2 3 52 — 16 41
3. Maccabi Basmat Tabun 18 13 1 4 43 — 12 40
4. Beitar Kafr Kanna 18 9 3 6 44 — 34 30
5. Ahly Tamra 18 9 3 6 38 — 26 30
6. FC Kafr Yasif 18 8 3 7 39 — 30 27
7. FC Shefa-Amr 18 7 4 7 36 — 38 25
8. Hapoel Bnei Deir al-Asad 18 4 3 11 32 — 62 14
9. FC Sallama Misgav 18 2 1 15 19 — 62 7
10. FC Bueine Nujeidat 18 0 0 18 14 — 72 0

Samaria

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Isfiya 22 21 1 0 107 — 7 64
2. Hapoel Kiryat Yam 22 14 4 4 71 — 24 46
3. Tzeirei Haifa 22 13 3 6 83 — 38 42
4. Hapoel Kiryat Haim 22 12 4 6 73 — 39 40
5. FC Or Akiva 22 12 2 8 45 — 43 38
6. Maccabi Kiryat Yam 22 10 5 7 61 — 37 35
7. Hapoel Bnei Jisr az-Zarqa 22 8 4 10 49 — 58 28
8. Carmel Haifa 22 8 0 14 61 — 76 24
9. Beitar Pardes Hanna 22 7 2 13 49 — 87 23
10. Maccabi Barkai 22 7 2 13 52 — 69 23
11. Hapoel Yokneam 22 4 2 16 32 — 69 14
12. Beitar Kiryat Ata 22 1 1 20 25 — 161 4

Sharon

Sharon A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bnei Raanana 12 10 0 2 54 — 17 30
2. Bnei Herzliya 12 7 4 1 35 — 19 25
3. Hapoel Oranit 16 9 4 3 32 — 19 31
4. Hakoah Galei Gil Ramat Gan 16 7 0 9 33 — 50 21
5. Maccabi Givat Shmuel 16 5 5 6 31 — 34 20
6. Beitar Mateh Binyamin 16 4 3 9 42 — 47 15
7. FC Kafr Qasim Nibrass 16 1 2 13 24 — 65 5

Sharon B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tzeirei Tira 14 10 0 4 47 — 14 30
2. Bnei Qalansawe 14 9 3 2 43 — 19 30
3. Ironi Ariel 19 10 3 6 41 — 31 33
4. Bnei Tira 19 10 2 7 44 — 42 32
5. Maccabi HaSharon Netanya 19 9 1 9 34 — 37 28
6. Maccabi Ironi Kfar Yona 19 8 3 8 44 — 35 27
7. FC Netanya 19 4 2 13 25 — 63 14
8. Beitar Tubruk 19 2 4 13 15 — 52 10

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sharon)
V
1. Tzeirei Tira 6 5 0 1 10 — 4 15
2. Bnei Herzliya 6 3 1 2 11 — 11 10
3. Bnei Qalansawe 6 2 0 4 16 — 17 6
4. Bnei Raanana 6 1 1 4 8 — 13 4

South

South A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Beer Sheva 14 13 1 0 62 — 18 40
2. Hapoel Segev Shalom 14 12 0 2 57 — 15 36
3. Maccabi Ironi Hura 19 12 3 4 57 — 35 37
4. Otzma Beer Sheva 19 10 0 9 62 — 54 30
5. Bnei Yerucham 19 8 1 10 31 — 36 25
6. Maccabi Dimona 19 4 1 14 33 — 74 13
7. Maccabi Yerucham 19 4 2 13 22 — 56 13
8. Tzeirei al-Hoshla 19 3 2 14 32 — 68 10

South B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Kiryat Gat 14 12 2 0 48 — 9 38
2. Hapoel Sderot 14 11 1 2 39 — 11 34
3. Ironi Beit Shemesh 19 13 3 3 53 — 26 42
4. Beer Sheva Haim Levy 19 9 5 5 51 — 33 32
5. Maccabi Ashkelon 19 5 1 13 47 — 67 16
6. Hapoel Rahat 19 4 5 10 25 — 60 17
7. Hapoel Bnei Kuseife 19 3 3 13 40 — 67 12
8. Hapoel Mateh Yehuda 19 2 4 13 25 — 55 10

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona South)
V
1. Hapoel Segev Shalom 6 4 1 1 19 — 13 13
2. Maccabi Beer Sheva 6 4 1 1 17 — 11 13
3. Maccabi Kiryat Gat 6 2 0 4 9 — 18 6
4. Hapoel Sderot 6 1 0 5 12 — 15 3

Tel Aviv

Tel Aviv A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HaMakhtesh Givatayim 12 10 0 2 77 — 16 30
2. Maccabi HaShikma Hen 12 9 1 2 53 — 18 28
3. Hapoel Neve Golan 16 10 3 3 85 — 35 33
4. Inter Aliyah Tel Aviv 16 10 1 5 73 — 20 31
5. Elitzur Yehud 16 5 3 8 64 — 62 18
6. Beitar Jaffa 16 2 3 11 25 — 62 9
7. Maccabi Pardes Katz 16 0 1 15 14 — 178 1

Tel Aviv B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hapoel Ramat Israel 14 13 1 0 64 — 14 40
2. Shikun Vatikim Ramat Gan 14 11 0 3 51 — 19 33
3. Bnei Yehud 19 9 4 6 41 — 24 31
4. Maccabi Spartak Ramat Gan 19 8 1 10 44 — 58 25
5. AS Holon 19 6 5 8 38 — 56 23
6. Beitar Ezra 19 6 1 12 31 — 52 19
7. Elitzur Jaffa Tel Aviv 19 5 5 9 42 — 56 20
8. Maccabi Or Yehuda 19 3 3 13 30 — 62 12

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Tel Aviv)
V
1. Hapoel Ramat Israel 6 3 2 1 15 — 8 11
2. HaMakhtesh Givatayim 6 3 1 2 15 — 10 10
3. Shikun Vatikim Ramat Gan 6 2 2 2 10 — 14 8
4. Maccabi HaShikma Hen 6 1 1 4 10 — 18 4

Upper Galilee

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Bnei Jadeidi Makr 18 16 2 0 77 — 6 50
2. Hapoel Ihud Bnei Sumei 18 16 1 1 81 — 11 49
3. Hapoel Bnei Biina 18 14 1 3 61 — 20 43
4. Maccabi Bnei Abu Snan 18 10 1 7 49 — 23 31
5. Hapoel Nahf 18 9 2 7 42 — 25 28
6. Hapoel Tarshiha 18 8 0 10 33 — 44 24
7. Hapoel Shlomi 18 6 0 12 19 — 63 18
8. Bnei Deir Hanna 18 4 1 13 36 — 82 12
9. Hapoel Nahariya 18 1 1 16 17 — 88 4
10. Abirei HaTzafon Kafr Sumei 18 1 1 16 12 — 65 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+6688-0=6688 wiki spaudos ženklai).