Italijos III futbolo lyga 2018–2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos I futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos II futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos III futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.,
Italijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2019 m.
https://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20182019/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Lecco 34 27 5 2 75 — 23 86
2. ASD San Remo 34 16 11 7 49 — 35 59
3. FBC Savona 34 14 13 7 49 — 33 55
4. Ligorna Genova 34 13 15 6 49 — 40 54
5. US Inveruno 34 15 9 10 59 — 45 54
6. Folgore Carate 34 14 12 8 55 — 39 54
7. FBC Casale 34 13 15 6 40 — 28 54
8. AC Bra 34 13 9 12 47 — 45 48
9. Calcio Chieri 34 13 6 15 53 — 45 45
10. USD Lavagna 34 10 12 12 47 — 48 42
11. Calcio Borgosesia 34 10 11 13 43 — 50 41
12. Fezzanese Porto Venere 34 10 11 13 40 — 49 41
13. Milano City Busto 34 11 7 16 36 — 51 40
14. USD Sestri Levante 34 9 11 14 36 — 50 38
15. GS Arconate 34 8 12 14 37 — 47 36
16. Pro Dronero 34 7 8 19 38 — 66 29
17. Sportiva Stresa 34 6 8 20 26 — 49 26
18. Nobis Borgaro 34 7 5 22 27 — 63 26

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Como 34 28 5 1 68 — 18 89
2. SSD Mantova 34 26 5 3 73 — 27 83
3. Pro Sesto 34 21 6 7 61 — 42 69
4. FC Rezzato 34 20 5 9 53 — 36 65
5. SS Caronno 34 17 8 9 57 — 41 59
6. Virtus Bergamo 34 11 12 11 34 — 41 45
7. Calcio Sondrio 34 11 11 12 38 — 39 44
8. USD Seregno 34 11 10 13 37 — 42 43
9. ASD Villa d'Alme 34 10 11 13 35 — 35 41
10. Isola Ponte 34 11 7 16 51 — 52 40
11. USD Caravaggio 34 10 10 14 45 — 53 40
12. USD Scanzorosciate 34 9 12 13 35 — 37 39
13. Salus Legnago 34 10 8 16 38 — 57 38
14. US Darfo Boario 34 8 11 15 26 — 46 35
15. Ambrosiana Santambrogio 34 9 6 19 45 — 62 33
16. ASD Villafranca 34 6 13 15 36 — 44 31
17. US Ciserano 34 6 8 20 42 — 68 26
18. USD Olginate 34 3 10 21 26 — 60 19

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Valchiampo Arzignano 34 21 7 6 63 — 35 70
2. USD Adria 34 19 11 4 70 — 37 68
3. Union Feltre 34 17 13 4 51 — 28 64
4. ACD Campodarsego 34 16 12 6 55 — 40 60
5. Delta Porto Tolle 34 12 13 9 48 — 42 49
6. VDB Bolzano 34 13 10 11 46 — 43 49
7. Cjarlins Muzane 34 12 10 12 63 — 55 46
8. Calcio Montebelluna 34 12 9 13 37 — 44 45
9. AC Este 34 9 14 11 44 — 47 41
10. ASD Cartigliano 34 9 14 11 37 — 46 41
11. APC Chions 34 9 13 12 37 — 42 40
12. Clodiense Chioggia 34 9 12 13 41 — 46 39
13. AC Belluno 34 8 14 12 33 — 37 38
14. PS Tamai 34 11 5 18 35 — 48 38
15. US Levico 34 10 7 17 34 — 47 37
16. ASC Sankt Georgen 34 10 6 18 30 — 59 36
17. Calcio San Dona 34 8 11 15 37 — 40 35
18. AC Trento 34 5 11 18 28 — 53 26

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pergolettese Crema 34 22 7 5 62 — 32 73 1–2
2. FC Modena 34 21 10 3 60 — 27 73 1–2
3. AC Reggio Emilia 34 19 9 6 57 — 28 66
4. Fanfulla Lodi 34 16 9 9 58 — 52 57
5. US Fiorenzuola 34 16 8 10 52 — 31 56
6. AC Crema 34 12 13 9 52 — 50 49
7. Vigor Carpaneto 34 11 14 9 42 — 35 47
8. ASD Adro 34 12 11 11 45 — 45 47
9. Axys Zola 34 11 8 15 40 — 45 41
10. Ciliverghe Mazzano 34 11 8 15 38 — 48 41
11. PS Lentigione 34 8 15 11 34 — 36 39
12. Calvina Calvisano 34 8 15 11 40 — 51 39
13. FC Pavia 34 9 9 16 32 — 46 36
14. Mezzolara Budrio 34 7 14 13 39 — 50 35
15. ASD Sasso Marconi 34 8 10 16 31 — 50 34
16. Calcio San Marino 34 5 16 13 24 — 32 31
17. USD Classe 34 6 12 16 25 — 51 30
18. Oltrepo Voghera 34 3 14 17 22 — 44 23
Dėl 1-osios vietos FC Modena Pergolettese Crema 1-2

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Pianese Piancastagnaio 38 21 11 6 58 — 21 74
2. FC Ponsacco 38 20 13 5 61 — 27 73
3. Seravezza Pozzi 38 19 8 11 62 — 42 65
4. Gavorrano Bagno 38 18 10 10 49 — 34 64
5. Aquila Montevarchi 38 18 10 10 49 — 38 64
6. San Donato Tavarnelle 38 16 15 7 51 — 32 63
7. Ghivizzano Borgo-Mozzano 38 16 12 10 50 — 37 60
8. Tuttocuoio Ponte 38 15 10 13 43 — 43 55
9. AC Prato 38 15 10 13 50 — 48 54
10. ASD Cannara 38 12 15 11 33 — 38 51
11. Sporting Trestina 38 13 11 14 39 — 40 50
12. AC Agliana 38 10 16 12 43 — 52 46
13. Real Forte 38 12 10 16 42 — 54 46
14. ASD San Giovanni 38 11 12 15 36 — 41 45
15. Calcio Bastia 38 12 9 17 45 — 56 45
16. Calcio Scandicci 38 11 10 17 44 — 53 43
17. UC Sinalunga 38 8 13 17 30 — 54 37 17–18
18. SSD Viareggio 38 8 13 17 42 — 50 37 17–18
19. APD San Gimignano 38 8 12 18 22 — 51 36
20. SSD Massa 38 2 10 26 26 — 64 16
Dėl 18-osios vietos UC Sinalunga SSD Viareggio 3-0

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RC Cesena 38 25 8 5 70 — 29 83
2. Calcio Matelica 38 25 5 8 74 — 36 80
3. USD Recanati 38 15 18 5 55 — 35 63
4. ASD Pineto 38 17 11 10 59 — 41 62
5. Sangiustese Monte 38 15 16 7 49 — 39 61
6. ASD Francavilla 38 15 15 8 59 — 44 60
7. SSD San Nicolo 38 14 12 12 48 — 43 54
8. SSD Jesi 38 12 15 11 34 — 38 51
9. ASD Montegiorgio 38 13 12 13 36 — 43 51
10. AC San Mauro 38 12 13 13 37 — 48 49
11. ASD Savignano 38 12 12 14 43 — 43 48
12. Citta Campobasso 38 12 13 13 50 — 50 46
13. Real Giulianova 38 11 11 16 35 — 48 44
14. FC Forli 38 10 13 15 47 — 47 43
15. Calcio Avezzano 38 13 6 19 47 — 50 42
16. ACD Vasto 38 11 9 18 47 — 61 42
17. Olympia Agnone 38 8 15 15 36 — 47 39
18. Calcio Santarcangelo 38 8 13 17 41 — 61 37
19. FC Isernia 38 8 11 19 28 — 54 35
20. GSD Castelfidardo 38 5 10 23 35 — 73 25

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Avellino 38 26 5 7 70 — 36 83 1–2
2. ASD Lanusei 38 25 8 5 62 — 30 83 1–2
3. Trastevere Roma 38 23 6 9 70 — 39 75
4. Latte Dolce Sassari 38 19 14 5 56 — 32 71
5. ASD Cassino 38 21 6 11 65 — 44 69
6. Nuova Monterosi 38 20 7 11 58 — 39 67
7. US Latina 38 15 11 12 54 — 40 56
8. Vis Artena 38 16 7 15 66 — 63 55
9. FC Aprilia 38 16 7 15 51 — 48 55
10. Albalonga Albano 38 14 12 12 63 — 51 54
11. Atletico Fregene 38 15 9 14 64 — 55 54
12. Flaminia Civita Castellana 38 11 10 17 47 — 51 43
13. Calcio Budoni 38 11 10 17 51 — 60 43
14. USD Ladispoli 38 10 10 18 47 — 66 40
15. Torres Sassari 38 12 4 22 35 — 59 40
16. Ostia Mare Lido 38 9 12 17 35 — 45 39
17. Citta Anagni 38 8 15 15 29 — 42 39
18. SC Castiadas 38 8 12 18 43 — 62 36
19. Lupa Roma 38 7 10 21 44 — 79 29
20. Calcio Anzio 38 4 5 29 29 — 98 17
Dėl 1-osios vietos Calcio Avellino ASD Lanusei 2-0

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AZ Picerno 34 25 6 3 67 — 24 78
2. Audace Cerignola 34 23 6 5 68 — 28 75
3. FC Taranto 34 21 8 5 65 — 28 71
4. US Bitonto 34 17 8 9 54 — 31 59
5. Savoia Torre Annunziata 34 16 11 7 40 — 27 59
6. Fidelis Andria 34 15 11 8 37 — 26 56
7. Citta Fasano 34 14 8 12 58 — 50 50
8. FBC Gravina 34 13 9 12 48 — 43 48
9. Team Altamura 34 13 8 13 43 — 49 47
10. ASD Sorrento 34 12 7 15 47 — 50 43
11. FC Francavilla 34 11 10 13 30 — 35 43
12. ACD Nardo 34 8 13 13 30 — 39 37
13. Gelbison Vallo 34 8 13 13 37 — 49 37
14. PS Sarno 34 10 6 18 32 — 50 36
15. FC Nola 34 11 3 20 36 — 55 36
16. Citta Gragnano 34 8 9 17 30 — 43 33
17. Calcio Pomigliano 34 4 7 23 17 — 59 19
18. Granata Ercolano 34 3 5 26 21 — 74 14

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SSC Bari 34 24 6 4 69 — 22 78
2. Turris Mugnano 34 21 6 7 73 — 27 67
3. SCD Marsala 34 14 11 9 44 — 30 53
4. ASD Portici 34 13 11 10 47 — 46 50
5. US Castrovillari 34 12 13 9 40 — 39 49
6. Calcio Cittanova 34 13 8 13 55 — 53 47
7. US Palmi 34 11 14 9 34 — 32 47
8. ASD Acireale 34 13 8 13 50 — 51 47
9. Citta Nocera 34 11 14 9 33 — 39 47
10. ASD Troina 34 10 15 9 34 — 35 45
11. Calcio Gela 34 12 8 14 49 — 50 44
12. ACR Messina 34 11 10 13 40 — 44 43
13. ASD San Cataldo 34 11 9 14 52 — 51 42
14. Citta Messina 34 11 7 16 32 — 50 40
15. AC Locri 34 11 6 17 41 — 60 39
16. ASD Roccella 34 8 14 12 32 — 46 38
17. Calcio Rotonda 34 8 7 19 33 — 47 31
18. Igea Virtus Barcellona 34 4 9 21 16 — 52 21

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Lecco 2 1 1 0 5 — 4 4
5. Calcio Como 2 0 2 0 3 — 3 2 2
7. Valchiampo Arzignano 2 0 1 1 1 — 2 1 3

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RC Cesena 2 2 0 0 4 — 1 6
2. Pergolettese Crema 2 1 0 1 3 — 4 3
7. Pianese Piancastagnaio 2 0 0 2 1 — 3 0 3

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Avellino 2 2 0 0 2 — 0 6
5. AZ Picerno 2 0 1 1 0 — 1 1 2
7. SSC Bari 2 0 1 1 0 — 1 1 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
RC Cesena 0          
Calcio Avellino 2            
          Perudža
          Calcio Avellino Calcio Lecco
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
          11 m baudinių serija
         
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 2
0 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
               
Calcio Lecco 3            
Pergolettese Crema 0            
                 
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Avellino
2. Calcio Lecco
3. RC Cesena
3. Pergolettese Crema

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
ASD San Remo US Inveruno 0-1
FBC Savona Ligorna Genova 1-2
SSD Mantova SS Caronno 4-0
Pro Sesto FC Rezzato 4-2
USD Adria VDB Bolzano 2-1
Union Feltre ACD Campodarsego 1-2
FC Modena US Fiorenzuola 3-2 (prat.)
AC Reggio Emilia Fanfulla Lodi 3-1 (prat.)
FC Ponsacco Aquila Montevarchi 2-2
Seravezza Pozzi Gavorrano Bagno 1-3
Calcio Matelica Sangiustese Monte 1-0
USD Recanati ASD Pineto 2-0
ASD Lanusei ASD Cassino 2-1 (prat.)
Trastevere Roma Latte Dolce Sassari 0-3
Audace Cerignola Savoia Torre Annunziata 2-1
FC Taranto US Bitonto 2-1
Turris Mugnano US Castrovillari 3-2
SCD Marsala ASD Portici 2-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Ligorna Genova US Inveruno 2-3
SSD Mantova Pro Sesto 1-2
USD Adria ACD Campodarsego 0-1
FC Modena AC Reggio Emilia 4-1
FC Ponsacco Gavorrano Bagno 1-0
Calcio Matelica USD Recanati 4-0
ASD Lanusei Latte Dolce Sassari 1-0
Audace Cerignola FC Taranto 5-1
Turris Mugnano SCD Marsala 3-0

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
USD Sestri Levante GS Arconate 0-2
Salus Legnago ASD Villafranca 1-2
US Darfo Boario Ambrosiana Santambrogio 2-3 (prat.)
AC Belluno ASC Sankt Georgen 1-1
PS Tamai US Levico 0-1
FC Pavia Calcio San Marino 0-1
Mezzolara Budrio ASD Sasso Marconi 2-2
Calcio Scandicci UC Sinalunga 3-0
Calcio Avezzano Calcio Santarcangelo 2-1
ACD Vasto Olympia Agnone 1-0
Torres Sassari SC Castiadas 1-0
Ostia Mare Lido Citta Anagni 1-1
ACD Nardo Citta Gragnano 3-1
PS Sarno FC Nola 1-3
ASD San Cataldo ASD Roccella 2-3 (prat.)
Citta Messina AC Locri 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+12175-0=12175 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-0=0 wiki spaudos ženklai).