Gruzijos futbolo taurė 2019 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2019 m.
Varžybos Gruzijos futbolo taurė
Sezonas Gruzijos aukščiausioji futbolo lyga 2019 m.,
Gruzijos I futbolo lyga 2019 m.,
Gruzijos II futbolo lyga 2019 m.,
Gruzijos III futbolo lyga 2019 m.,
Gruzijos futbolo taurė 2019 m.,
Gruzijos futbolo supertaurė 2020 m.
https://int.soccerway.com/national/georgia/david-kipiani-cup/2019/
http://foot.dk/Geopokalres.asp?SeasonID=102


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
FC Zestaponi 0                                  
Merani Tbilisi 2                                
          Merani Tbilisi 1                        
        Dinamo Tbilisi 0 prat.                        
Egrisi Senaki 1                                  
Dinamo Tbilisi 4                              
                    Merani Tbilisi 0            
                  Saburtalo Tbilisi 1 prat.            
FC Samtredia 3                                  
Dila Gori 2                                
          FC Samtredia 1                        
        Saburtalo Tbilisi 2                        
Saburtalo Tbilisi 1                                  
Dinamo Batumi 0                                
                                Saburtalo Tbilisi 2  
                              Torpedo Kutaisi 0  
Dinamo-2 Batumi 0                                  
FC Rustavi 2                                
          FC Rustavi 2                        
        Sioni Bolnisi 0                        
Sevardeni Tbilisi 1                                  
Sioni Bolnisi 2                 11 m            
                    FC Rustavi 0 2            
                  Torpedo Kutaisi 0 4            
FC Gagra 2                                  
Sukura Kobuleti 0                                
          FC Gagra 2                        
        Torpedo Kutaisi 3                        
FC Borjomi 1                                  
Torpedo Kutaisi 4                                  
                                       
                                     
Gareji Sagarejo 2                                  
FC Ciatura 0       11 m                        
          Gareji Sagarejo 3 4                        
        Spaeri Tbilisi 3 2                        
Spaeri Tbilisi 5                                  
Kolxeti Poti 1                              
                    Gareji Sagarejo 2            
                  Tbilisi City 1            
Legioni Gori 1                                  
Tbilisi City 2                                
          Tbilisi City 3                        
        FC Zugdidi 1                        
FC Zugdidi 3                                  
FC Cxinvali 2 prat.                                
                                Gareji Sagarejo 2  
                              Lokomotivi Tbilisi 3  
Iberia 2010 Tbilisi 0                                  
Merani Martvili 2                                
          Merani Martvili 3                        
        Guria Lancxuti 0                        
Betlemi Keda 1                                  
Guria Lancxuti 2                              
                    Merani Martvili 1            
                  Lokomotivi Tbilisi 2 prat.            
FC Telavi 3                                  
Georgia Tbilisi 0                                
          FC Telavi 0                        
        Lokomotivi Tbilisi 1                        
Lokomotivi Tbilisi 1                                  
Cixura Sacxere 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-12-08 Tengiz Burjanadze, Goris 3000            
              Saburtalo Tbilisi Lokomotivi Tbilisi            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
           
              Giorgi Koxreidze (12'), Giorgi Gabedava (19'), Levan Kakubava (89') Irakli Sixarulidze (52' 11 m)            
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+2411-0=2411 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+1-0=1 wiki spaudos ženklai).