Danijos V futbolo lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2011–2012 m.
Varžybos Danijos V futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos I futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos II futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos III futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos IV futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos V futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos VI futbolo lyga 2011–2012 m.,
Danijos futbolo taurė 2011–2012 m.
https://web.archive.org/web/20170205202923/http://www.fodboldfyn.dk/PDF.%20Filer/nye%20130113/dansk%202011-12.pdf


Bornholm

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Midtbornholm Akirkeby 20 14 3 3 70 — 29 45
2. Ronne Knudsker 20 14 3 3 82 — 30 45
3. Viking Ronne 20 9 2 9 50 — 40 29
4. BK Nexo 20 8 2 10 51 — 34 26
5. IF Hasle 20 5 3 12 35 — 90 18
6. Allinge-Sandvig Tejn 20 3 1 16 23 — 88 10

Fyn

Pulje 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Fyn 1)
V
1. Krarup Espe 26 19 5 2 85 — 21 62
2. IF Langeskov 26 17 4 5 66 — 24 55
3. GIF Nyborg 26 17 3 6 71 — 44 54
4. FB Tasinge 26 12 6 8 55 — 40 42
5. BK Kvaerndrup 26 11 8 7 41 — 36 41
6. BK Ringe 26 12 4 10 47 — 46 40
7. B1920 Thuro 26 12 2 12 48 — 44 38
8. Fodbold Egebjerg 26 11 3 12 42 — 48 36
9. Stjernen Svendborg 26 11 2 13 42 — 47 35
10. Dalum Odense 26 8 1 17 38 — 71 25
11. Hjallese Odense 26 6 6 14 40 — 60 24
12. BK Munkebo 26 7 3 16 32 — 58 24
13. BK Kerteminde 26 4 9 13 32 — 56 21
14. IF Asum 26 6 2 18 42 — 86 20

Pulje 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Fyn 2)
V
1. MGBK Middelfart-2 26 18 3 5 86 — 28 57
2. Marienlyst-2 Odense 26 17 3 6 88 — 50 54
3. IF Morud 26 16 4 6 68 — 33 52
4. KRFK Otterup 26 15 6 5 60 — 26 51
5. BIK Otterup 26 13 4 9 79 — 62 43
6. Ostre Odense 26 13 4 9 66 — 48 43
7. B1967 Odense 26 13 3 10 57 — 47 42
8. BBB Odense 26 10 5 11 61 — 67 35
9. IF Glamsbjerg 26 11 1 14 47 — 55 34
10. Bolbro Odense 26 9 6 11 45 — 53 33
11. Chang Odense 26 8 7 11 38 — 39 31
12. OB Odense 26 6 3 17 40 — 76 21
13. Assens FC 26 5 3 18 32 — 61 18
14. GIF Gelsted 26 2 0 24 18 — 140 6

Jylland

Pulje 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 5)
V
1. Vejgard Alborg 14 11 1 2 35 — 9 34
2. BK Hirtshals 14 7 1 6 28 — 24 22
3. Chang Alborg 14 5 4 5 25 — 27 19
4. AIK Frem Hjorring 14 5 4 5 31 — 29 19
5. BK Alborg 14 5 3 6 23 — 25 18
6. IF Sulsted 14 5 3 6 16 — 28 18
7. IF Bronderslev 14 4 3 7 23 — 26 15
8. NUBI Norresundby 14 3 3 8 19 — 32 12

Pulje 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 6)
V
1. IK Skive 14 9 3 2 39 — 21 30
2. Kvik Alestrup 14 8 5 1 35 — 20 29
3. Farso Ullits 14 7 2 5 27 — 18 23
4. Koldby Hordum 14 6 3 5 41 — 29 21
5. IF Nykobing Mors 14 5 3 6 31 — 27 18
6. IF Ulbjerg 14 4 4 6 22 — 28 16
7. IF Gundersted 14 4 2 8 20 — 31 14
8. BK Struer 14 2 0 12 20 — 61 6

Pulje 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 7)
V
1. GU Mejrup 14 9 1 4 43 — 25 28
2. KFUM Herning 14 8 3 3 30 — 22 27
3. SF Vildbjerg 14 7 4 3 32 — 30 25
4. IF Brande 14 5 3 6 32 — 35 18
5. KFUM Ikast 14 4 4 6 29 — 27 16
6. FS Ikast 14 4 4 6 27 — 32 16
7. IF Aulum 14 3 5 6 25 — 33 14
8. IF Videbaek 14 3 2 9 20 — 34 11

Pulje 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 8)
V
1. Kristrup Randers 14 8 3 3 39 — 19 27
2. IF Lystrup 14 6 5 3 30 — 24 23
3. Dronningborg Randers 14 6 4 4 29 — 20 22
4. IF Grena 14 6 4 4 28 — 26 22
5. IF Hornslet 14 6 3 5 25 — 20 21
6. DGL Arhus 14 5 4 5 24 — 22 19
7. Christiansbjerg Arhus 14 4 2 8 22 — 35 14
8. Vejlby Arhus 14 1 3 10 17 — 48 6

Pulje 9

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 9)
V
1. IF Viby 14 9 3 2 33 — 15 30
2. IF Kjellerup 14 9 1 4 37 — 17 28
3. Vatanspor Arhus 14 7 2 5 39 — 27 23
4. BK Vejle 14 7 0 7 23 — 28 21
5. KFUM Silkeborg 14 6 2 6 29 — 35 20
6. Stautrup Arhus 14 6 1 7 27 — 23 19
7. Stensballe Horsens 14 5 3 6 26 — 25 18
8. BPI Fredericia 14 0 2 12 16 — 60 2

Pulje 10

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland 10)
V
1. IF Varde 14 9 4 1 36 — 12 31
2. FF Fredericia 14 7 3 4 34 — 27 24
3. BK Abenra 14 5 3 6 19 — 25 18
4. Harte Kolding 14 4 6 4 21 — 25 18
5. SF Vejen 14 4 5 5 20 — 20 17
6. BK Ribe 14 2 9 3 15 — 17 15
7. BK Outrup 14 4 3 7 29 — 35 15
8. Fremad Sonderborg 14 2 5 7 20 — 33 11

Pereinamasis turnyras

Pulje 5

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Hirtshals 14 10 1 3 36 — 23 31
2. Jetsmark Pandrup 14 9 3 2 33 — 16 30
3. KFUM Alborg 14 5 6 3 25 — 20 21
4. AIK Frem Hjorring 14 4 7 3 29 — 26 19
5. BK Alborg 14 5 4 5 25 — 27 19
6. Chang Alborg 14 4 4 6 23 — 27 16
7. IF Sulsted 14 1 6 7 13 — 23 9
8. BK Asa 14 1 3 10 16 — 38 6

Pulje 6

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sondermarken Viborg 14 8 4 2 30 — 18 28
2. Vest Sport Tjele 14 6 4 4 25 — 17 22
3. IF Nykobing Mors 14 5 5 4 21 — 29 20
4. FC Thisted-2 14 4 6 4 31 — 26 18
5. Koldby Hordum 14 3 8 3 27 — 22 17
6. IF Ulbjerg 14 3 8 3 18 — 19 17
7. Farso Ullits 14 4 3 7 21 — 26 15
8. Kvik Alestrup 14 3 2 9 17 — 33 11

Pulje 7

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IF Lystrup 14 9 2 3 31 — 20 29
2. Dronningborg Randers 14 9 2 3 37 — 23 29
3. Fuglebakken Arhus 14 9 1 4 29 — 18 28
4. IF Grena 14 7 3 4 32 — 17 24
5. BK Norager 14 6 2 6 25 — 25 20
6. IF Hornslet 14 3 6 5 22 — 24 15
7. BK Hadsund 14 3 2 9 24 — 40 11
8. IF Auning 14 0 2 12 18 — 51 2

Pulje 8

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FS Ikast 14 8 3 3 34 — 19 27
2. SF Vildbjerg 14 7 4 3 27 — 20 25
3. IF Kjellerup 14 6 2 6 28 — 25 20
4. KFUM Ikast 14 5 3 6 32 — 30 18
5. GF Skjern 14 4 6 4 27 — 37 18
6. IF Brande 14 5 2 7 24 — 18 17
7. KFUM Silkeborg 14 5 2 7 33 — 36 17
8. KFUM Herning 14 4 2 8 15 — 35 14

Pulje 9

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vatanspor Arhus 14 12 1 1 45 — 16 37
2. BK Vejle 14 9 4 1 37 — 14 31
3. FF Fredericia 14 8 2 4 37 — 21 26
4. DGL Arhus 14 7 3 4 35 — 19 24
5. IF Braedstrup 14 5 1 8 30 — 39 16
6. Freja Horsens 14 3 1 10 14 — 29 10
7. Stautrup Arhus 14 3 0 11 11 — 40 9
8. KFUM Fredericia 14 2 2 10 12 — 43 8

Pulje 10

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IF Christiansfeld 14 10 2 2 46 — 27 32
2. SF Vejen 14 7 2 5 25 — 18 23
3. Harte Kolding 14 5 4 5 24 — 34 19
4. IF Kolding 14 5 3 6 23 — 24 18
5. Bramdrupdam Kolding 14 5 3 6 23 — 31 18
6. IF Tjaereborg 14 4 5 5 26 — 25 17
7. BK Ribe 14 5 1 8 24 — 32 16
8. BK Abenra 14 2 6 6 24 — 24 12

København

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Foroyar Kobenhavn 26 21 3 2 79 — 22 66
2. BK Dragor 26 19 4 3 80 — 25 61
3. HB Kobenhavn 26 18 4 4 85 — 27 58
4. KFB Kobenhavn 26 13 5 8 55 — 39 44
5. Sundby Kobenhavn 26 9 9 8 46 — 39 36
6. Osterbro Kobenhavn 26 10 6 10 48 — 48 36
7. Vigerslev Kobenhavn 26 10 3 13 35 — 61 33
8. BK Rodovre 26 10 2 14 36 — 55 32
9. Norrebro United 26 9 4 13 35 — 57 31
10. Fix Kobenhavn 26 8 5 13 46 — 60 29
11. Prespa Kobenhavn 26 8 5 13 44 — 71 29
12. Firkanten Kobenhavn 26 6 5 15 47 — 68 23
13. VLI Frederiksberg 26 4 8 14 35 — 56 20
14. Viktoria Kobenhavn 26 4 3 19 32 — 75 15

Lolland-Falster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dollefjelde Musse-2 9 7 2 0 29 — 13 23
2. Toreby Graenge 9 5 4 0 27 — 10 19
3. SIF Sollested 9 5 3 1 26 — 21 18
4. BK Vaeggerlose 9 5 1 3 15 — 19 16
5. NB Nakskov-2 9 4 3 2 20 — 8 15
6. FC Eskilstrup 9 3 2 4 16 — 22 11
7. MB Maribo-2 9 3 1 5 18 — 25 10
8. B1901 Nykobing-2 9 2 1 6 14 — 16 7
9. Velo Nakskov 9 2 1 6 23 — 32 7
10. SB Stubbekobing 9 0 0 9 17 — 39 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Lolland-Falster)
V
1. Toreby Graenge 10 8 1 1 39 — 18 35
2. Dollefjelde Musse-2 10 4 2 4 26 — 24 26
3. FC Eskilstrup 10 6 0 4 26 — 23 24
4. SIF Sollested 10 4 2 4 34 — 31 23
5. NB Nakskov-2 10 2 4 4 22 — 31 18
6. BK Vaeggerlose 10 1 1 8 14 — 34 12

Pereinamasis turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
7. IF Horbelev 10 9 1 0 41 — 9 28
8. B1901 Nykobing-2 10 8 1 1 42 — 20 25
9. Velo Nakskov 10 4 1 5 24 — 30 13
10. SB Stubbekobing 10 3 1 6 24 — 38 10
11. MB Maribo-2 10 2 1 7 26 — 29 7
12. BK Birket 10 1 1 8 12 — 43 4

Sjælland

Pulje 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 1)
V
1. BK Lundtofte 26 14 8 4 49 — 36 50
2. IF Hornbaek 26 15 5 6 46 — 26 50
3. FK Frederiksvaerk 26 12 10 4 58 — 37 46
4. IF Brede 26 13 6 7 58 — 33 45
5. IF Avedore 26 13 5 8 49 — 40 44
6. Hero Gladsaxe 26 13 4 9 64 — 48 43
7. FC Oresund 26 11 8 7 44 — 41 41
8. BK Lyngby 26 9 8 9 42 — 43 35
9. SC Egedal 26 9 7 10 52 — 46 34
10. Ballerup Skovlunde 26 8 7 11 46 — 59 31
11. IF Ejby 26 7 7 12 34 — 49 28
12. Sollerod Vedbaek 26 7 4 15 41 — 55 25
13. Lynge Uggelose 26 4 4 18 37 — 72 16
14. B1977 Rodovre 26 5 1 20 33 — 68 16

Pulje 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland 2)
V
1. FC Haslev 26 21 2 3 92 — 32 65
2. KFUM Roskilde 26 19 4 3 100 — 32 61
3. Freja Soro 26 18 2 6 74 — 43 56
4. B1973 Slagelse 26 14 4 8 57 — 58 46
5. RB 1906 Roskilde 26 12 7 7 66 — 46 43
6. GB Kalundborg 26 13 4 9 68 — 51 43
7. IF Hvalso 26 12 5 9 62 — 49 41
8. BK Svogerslev 26 9 9 8 66 — 55 36
9. Fuglebjerg Sandved Tornemark 26 10 6 10 52 — 56 36
10. Hundige Greve 26 8 6 12 55 — 60 30
11. Alliancen Langebaek 26 9 2 15 53 — 82 29
12. Vetterslev Hom 26 5 4 17 42 — 88 19
13. IF Karlslunde 26 1 3 22 18 — 95 6
14. IF Brondby 26 1 2 23 25 — 83 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
BK Lundtofte FC Haslev 7-9
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sjælland)
V
1. FC Haslev
2. BK Lundtofte

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 113% (+11858-1353=10505 wiki spaudos ženklai).