Danijos V futbolo lyga 2001 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2001 m.
Varžybos Danijos V futbolo lyga
Sezonas Danijos aukščiausioji futbolo lyga 2001–2002 m.,
Danijos I futbolo lyga 2001–2002 m.,
Danijos II futbolo lyga 2001–2002 m.,
Danijos III futbolo lyga 2001–2002 m.,
Danijos V futbolo lyga 2001 m.,
Danijos VI futbolo lyga 2001 m.,
Danijos futbolo taurė 2001–2002 m.,
Danijos futbolo supertaurė 2002 m.
https://web.archive.org/web/20170205202112/http://www.fodboldfyn.dk/PDF.%20Filer/nye%20130113/dansk%202000-01.pdf


Bornholm

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viking Ronne 12 11 0 1 49 — 15 33
2. IF Knudsker 12 10 1 1 52 — 17 31
3. IK Ronne 12 9 0 3 47 — 20 27
4. BK Nexo 12 8 2 2 29 — 14 26
5. Hasle Tejn 12 8 2 2 34 — 25 26
6. BK Arsballe 12 6 1 5 34 — 30 19
7. IK Svaneke 12 5 1 6 29 — 27 16
8. IF Akirkeby 12 5 1 6 24 — 27 16
9. GF Allinge-Sandvig 12 5 1 6 23 — 36 16
10. Ynglinge Bornholm 12 3 0 9 23 — 34 9
11. Viking-2 Ronne 12 2 1 9 21 — 40 7
12. IF Klemensker 12 1 0 11 14 — 46 3
13. IF Nyker 12 0 0 12 11 — 59 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bornholm)
V
1. Viking Ronne 15 13 1 1 63 — 14 73
2. IF Knudsker 15 7 4 4 42 — 31 56
3. Hasle Tejn 15 7 4 4 48 — 35 51
4. IK Ronne 15 5 3 7 27 — 30 45
5. BK Nexo 15 2 3 10 21 — 48 35
6. BK Arsballe 15 3 1 11 17 — 60 29

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bornholm)
V
7. IK Svaneke 12 8 1 3 37 — 24 25
8. Viking-2 Ronne 12 7 0 5 45 — 32 21
9. IF Klemensker 12 7 0 5 23 — 23 21
10. GF Allinge-Sandvig 12 5 1 6 31 — 29 16
11. IF Akirkeby 12 4 3 5 23 — 27 15
12. IF Nyker 12 4 1 7 31 — 36 13
13. Ynglinge Bornholm 12 3 2 7 24 — 43 11

Fyn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BIK Otterup 22 16 3 3 70 — 32 51
2. BBB Odense 22 13 3 6 61 — 38 42
3. Marienlyst Odense 22 12 5 5 53 — 31 41
4. BK Kerteminde 22 12 5 5 51 — 31 41
5. GBK Middelfart 22 13 1 8 62 — 42 40
6. Tarup Parup 22 9 7 6 45 — 30 34
7. BK Arup 22 7 6 9 42 — 59 27
8. Assens FC 22 8 1 13 31 — 56 23
9. BIF Faborg 22 7 1 14 33 — 57 22
10. Kildemosen Odense 22 6 4 12 31 — 53 22
11. FB Svendborg-3 22 5 3 14 41 — 55 18
12. Krogsbolle Roerslev 22 4 3 15 39 — 80 13

Jylland

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland / Nord)
V
1. Lindholm Norresundby 26 13 9 4 51 — 32 48
2. Tjorring Herning 26 13 7 6 55 — 41 46
3. Sondermarken Viborg 26 14 3 9 63 — 45 45
4. Frem Hjorring 26 10 8 8 33 — 34 38
5. Mabjerg Holstebro 26 11 5 10 48 — 49 38
6. IK Ars 26 10 7 9 46 — 47 37
7. SF Vildbjerg 26 10 5 11 47 — 54 35
8. Chang-2 Alborg 26 10 5 11 41 — 41 35
9. Farso Ullits 26 8 11 7 52 — 49 35
10. KFUM Herning 26 9 6 11 47 — 46 33
11. BK Struer 26 10 3 13 65 — 58 33
12. BK Holstebro-2 26 10 3 13 39 — 49 33
13. IF Stovring 26 8 4 14 45 — 60 28
14. GF Lemvig 26 4 8 14 39 — 66 20

Syd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Jylland / Syd)
V
1. IF Brabrand 26 16 5 5 78 — 48 53
2. IF Viby 26 15 4 7 70 — 43 49
3. BK Kolding 26 14 6 6 50 — 30 48
4. KFUM Silkeborg 26 13 8 5 74 — 42 47
5. IF Abyhoj 26 12 6 8 52 — 45 42
6. IF Esbjerg 26 13 2 11 45 — 40 41
7. Naesbjerg Rousthoje 26 11 7 8 47 — 39 40
8. BK Bramming 26 13 1 12 56 — 55 40
9. IF Vivild 26 11 5 10 51 — 38 38
10. IF Grena 26 11 3 12 44 — 36 36

København

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Jaegersborg Gentofte 26 19 5 2 83 — 28 62
2. Osterbro Kobenhavn 26 18 5 3 86 — 39 59
3. Sundby Kobenhavn 26 17 2 7 75 — 40 53
4. Skjold-2 Kobenhavn 26 14 4 8 74 — 47 46
5. Frem-2 Kobenhavn 26 14 2 10 73 — 54 44
6. BK Kastrup 26 12 7 7 45 — 31 43
7. Gentofte Vangede 26 11 8 7 61 — 42 41
8. BK Valby 26 11 7 8 66 — 52 40
9. B1903 Kobenhavn 26 9 5 12 56 — 60 32
10. HIK Kobenhavn-2 26 9 5 12 58 — 68 32
11. BK Dragor 26 8 4 14 66 — 61 28
12. Fremad-2 Amager 26 5 6 15 47 — 55 21
13. Fremad Valby 26 2 3 21 31 — 72 9
14. Viktoria Kobenhavn 26 1 0 25 17 — 189 3

Lolland-Falster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Frem Sakskobing 22 21 0 1 81 — 12 63
2. BK Nakskov 22 17 3 2 83 — 22 54
3. B1901 Nykobing 22 15 1 6 68 — 32 46
4. NAB Norre Alslev 22 12 3 7 66 — 45 39
5. B1921 Nykobing 22 11 4 7 50 — 45 37
6. UIF Listrup 22 9 5 8 47 — 50 32
7. BK Horslunde 22 8 4 10 50 — 54 28
8. BK Rodby 22 7 1 14 47 — 50 22
9. B1938 Idestrup 22 5 4 13 35 — 62 19
10. BK Vaeggerlose 22 5 3 14 41 — 80 18
11. IF Sollested 22 4 3 15 41 — 88 15
12. BK Stubbekobing 22 2 1 19 22 — 81 7

Sjælland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BK Farum-2 26 24 0 2 102 — 29 72
2. IF Avedore 26 19 3 4 81 — 31 60
3. BK Vaerlose 26 17 2 7 61 — 53 53
4. BK Stenlose 26 14 8 4 83 — 32 50
5. BK Svogerslev 26 14 4 8 70 — 45 46
6. IF Ringsted 26 15 1 10 74 — 54 46
7. IF Greve 26 12 3 11 67 — 57 39
8. IF Morkov 26 11 2 13 67 — 70 35
9. KFUM Roskilde 26 10 4 12 60 — 57 34
10. IF Stensved 26 10 4 12 53 — 75 34
11. IF Graested 26 10 1 15 54 — 64 31
12. IF Brondby-3 26 5 2 19 39 — 69 17
13. FK Glostrup-2 26 2 0 24 36 — 136 5
14. BI Holbaek-2 26 1 2 23 19 — 91 5

Patekimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
BBB Odense BK Kolding 1-0 0-2
BK Vaerlose Osterbro Kobenhavn 0-4 2-0
BBB Odense BK Vaerlose 0-3
BK Vaerlose Hasle Tejn 4-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+5083-0=5083 wiki spaudos ženklai).