Danijos IV futbolo lyga 2011–2012 m.
Bornholm
Aukščiausioji lyga vyko kaip V lygos Kopenhagos zona.
Fyn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Marstal Rise | 26 | 19 | 4 | 3 | 77 — 27 | 61 | ||
2. | B1909 Odense | 26 | 19 | 2 | 5 | 69 — 22 | 59 | ||
3. | Sohus Stige | 26 | 15 | 4 | 7 | 48 — 33 | 49 | ||
4. | B1913 Odense | 26 | 12 | 8 | 6 | 55 — 43 | 44 | ||
5. | Tarup Parup | 26 | 12 | 5 | 9 | 43 — 33 | 41 | ||
6. | FB Svendborg | 26 | 12 | 4 | 10 | 59 — 48 | 40 | ||
7. | BK Sanderum | 26 | 10 | 6 | 10 | 43 — 41 | 36 | ||
8. | BK Tommerup | 26 | 10 | 4 | 12 | 60 — 52 | 34 | ||
9. | OB Odense-2 | 26 | 9 | 7 | 10 | 39 — 48 | 34 | ||
10. | Dalum Odense | 26 | 9 | 4 | 13 | 44 — 59 | 31 | ||
11. | Tved Svendborg | 26 | 8 | 6 | 12 | 36 — 41 | 30 | ||
12. | IF Ubberud | 26 | 6 | 5 | 15 | 38 — 70 | 23 | ||
13. | FC Broby | 26 | 5 | 4 | 17 | 28 — 69 | 19 | ||
14. | BK Arslev | 26 | 2 | 5 | 19 | 25 — 78 | 11 |
Jylland
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 1) |
V |
1. | IF Hjorring | 14 | 11 | 2 | 1 | 35 — 12 | 35 | ||
2. | Freja Alborg | 14 | 8 | 2 | 4 | 30 — 21 | 26 | ||
3. | FI Frederikshavn | 14 | 7 | 3 | 4 | 28 — 25 | 24 | ||
4. | Lindholm-2 Norresundby | 14 | 5 | 4 | 5 | 22 — 18 | 19 | ||
5. | Skjold Saeby | 14 | 6 | 1 | 7 | 24 — 28 | 19 | ||
6. | IK Skagen | 14 | 3 | 5 | 6 | 15 — 21 | 14 | ||
7. | FC Thisted-2 | 14 | 2 | 6 | 6 | 23 — 37 | 12 | ||
8. | KFUM Alborg | 14 | 1 | 3 | 10 | 17 — 32 | 6 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 2) |
V |
1. | FF Viborg-2 | 14 | 10 | 2 | 2 | 35 — 13 | 32 | ||
2. | IF Silkeborg-2 | 14 | 9 | 1 | 4 | 46 — 21 | 28 | ||
3. | GF Funder | 14 | 8 | 0 | 6 | 37 — 30 | 24 | ||
4. | AIF Frederiks | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 — 20 | 19 | ||
5. | BK Holstebro-2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 — 23 | 18 | ||
6. | GF Lemvig | 14 | 4 | 3 | 7 | 25 — 30 | 15 | ||
7. | Fremad Herning | 14 | 4 | 3 | 7 | 30 — 37 | 15 | ||
8. | Sondermarken Viborg | 14 | 2 | 2 | 10 | 15 — 49 | 8 |
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 3) |
V |
1. | Lyseng Arhus | 14 | 10 | 0 | 4 | 31 — 24 | 30 | ||
2. | IF Abyhoj | 14 | 8 | 2 | 4 | 31 — 21 | 26 | ||
3. | Vejlby Risskov | 14 | 8 | 1 | 5 | 32 — 21 | 25 | ||
4. | FB Vorup | 14 | 5 | 4 | 5 | 27 — 30 | 19 | ||
5. | Skovbakken-2 Arhus | 14 | 5 | 4 | 5 | 24 — 24 | 19 | ||
6. | Hatting Torsted | 14 | 4 | 5 | 5 | 24 — 28 | 17 | ||
7. | SF Hornbaek | 14 | 4 | 4 | 6 | 25 — 26 | 16 | ||
8. | IF Auning | 14 | 2 | 0 | 12 | 15 — 35 | 6 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 4) |
V |
1. | IF Hedensted | 14 | 11 | 0 | 3 | 48 — 25 | 33 | ||
2. | IF Esbjerg | 14 | 8 | 2 | 4 | 47 — 22 | 26 | ||
3. | BK Kolding | 14 | 8 | 1 | 5 | 34 — 21 | 25 | ||
4. | Saedding Guldager | 14 | 8 | 1 | 5 | 37 — 19 | 25 | ||
5. | UI Egen | 14 | 7 | 2 | 5 | 42 — 40 | 23 | ||
6. | SF Vinding | 14 | 6 | 2 | 6 | 46 — 40 | 20 | ||
7. | IF Kolding | 14 | 3 | 0 | 11 | 24 — 59 | 9 | ||
8. | KFUM Fredericia | 14 | 1 | 0 | 13 | 21 — 73 | 3 |
Patekimo turnyras
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lyseng Arhus | 14 | 8 | 4 | 2 | 27 — 14 | 28 | ||
2. | Freja Alborg | 14 | 8 | 3 | 3 | 34 — 25 | 27 | ||
3. | IF Abyhoj | 14 | 7 | 5 | 2 | 35 — 19 | 26 | ||
4. | Vejlby Risskov | 14 | 6 | 4 | 4 | 26 — 22 | 22 | ||
5. | FI Frederikshavn | 14 | 7 | 0 | 7 | 26 — 30 | 21 | ||
6. | Lindholm-2 Norresundby | 14 | 5 | 0 | 9 | 22 — 28 | 15 | ||
7. | IF Hjorring | 14 | 4 | 1 | 9 | 19 — 27 | 13 | ||
8. | FB Vorup | 14 | 1 | 3 | 10 | 22 — 46 | 6 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Kolding | 14 | 8 | 4 | 2 | 32 — 18 | 28 | ||
2. | IF Hedensted | 14 | 9 | 1 | 4 | 25 — 11 | 28 | ||
3. | IF Silkeborg-2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 34 — 19 | 27 | ||
4. | Saedding Guldager | 14 | 7 | 1 | 6 | 28 — 19 | 22 | ||
5. | FF Viborg-2 | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 — 18 | 21 | ||
6. | IF Esbjerg | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 — 21 | 18 | ||
7. | GF Funder | 14 | 3 | 0 | 11 | 15 — 46 | 9 | ||
8. | AIF Frederiks | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 — 38 | 8 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Lyseng Arhus | BK Kolding | 3-0 |
Pereinamasis turnyras
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vejgard Alborg | 14 | 11 | 3 | 0 | 33 — 13 | 36 | ||
2. | IK Skive-2 | 14 | 8 | 3 | 3 | 33 — 25 | 27 | ||
3. | Fremad Herning | 14 | 7 | 2 | 5 | 43 — 30 | 23 | ||
4. | Skjold Saeby | 14 | 7 | 2 | 5 | 40 — 32 | 23 | ||
5. | BK Holstebro-2 | 14 | 5 | 3 | 6 | 26 — 26 | 18 | ||
6. | IK Skagen | 14 | 5 | 1 | 8 | 25 — 36 | 16 | ||
7. | GU Mejrup | 14 | 4 | 2 | 8 | 27 — 27 | 14 | ||
8. | GF Lemvig | 14 | 1 | 0 | 13 | 15 — 33 | 3 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Varde-2 | 14 | 7 | 3 | 4 | 22 — 27 | 24 | ||
2. | Skovbakken-2 Arhus | 14 | 7 | 2 | 5 | 35 — 24 | 23 | ||
3. | SF Hornbaek | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 — 28 | 21 | ||
4. | Hatting Torsted | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 — 25 | 20 | ||
5. | BK Kristrup | 14 | 6 | 2 | 6 | 26 — 19 | 20 | ||
6. | SF Vinding | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 — 22 | 18 | ||
7. | IF Viby-2 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 — 19 | 17 | ||
8. | UI Egen | 14 | 5 | 1 | 8 | 26 — 23 | 16 |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FA Frederiksberg | 26 | 19 | 3 | 4 | 74 — 26 | 60 | ||
2. | BK Kastrup | 26 | 14 | 10 | 2 | 57 — 24 | 52 | ||
3. | Union Kobenhavn | 26 | 16 | 4 | 6 | 54 — 31 | 52 | ||
4. | Fremad Valby | 26 | 14 | 6 | 6 | 60 — 40 | 48 | ||
5. | AB Tarnby | 26 | 12 | 3 | 11 | 52 — 39 | 39 | ||
6. | FB Ronne | 26 | 12 | 1 | 13 | 52 — 67 | 37 | ||
7. | KFUM Kobenhavn | 26 | 9 | 7 | 10 | 41 — 34 | 34 | ||
8. | Jaegersborg Gentofte | 26 | 9 | 7 | 10 | 46 — 45 | 34 | ||
9. | KB Kobenhavn | 26 | 8 | 9 | 9 | 49 — 53 | 33 | ||
10. | FF Amager | 26 | 8 | 5 | 13 | 38 — 53 | 29 | ||
11. | B1893 Kobenhavn-2 | 26 | 8 | 5 | 13 | 37 — 53 | 29 | ||
12. | Gentofte Vangede | 26 | 7 | 6 | 13 | 43 — 57 | 27 | ||
13. | FF Tarnby | 26 | 7 | 3 | 16 | 37 — 66 | 24 | ||
14. | B1908 Amager | 26 | 2 | 5 | 19 | 22 — 74 | 11 |
- https://www.dbukoebenhavn.dk/resultater/pulje/130371
- https://www.dbukoebenhavn.dk/om-os/historie/slutstillinger/2011-nu/2012/11m-herrer-foraar/
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Nakskov | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 — 8 | 28 | ||
2. | B1921 Nykobing | 11 | 9 | 0 | 2 | 54 — 13 | 27 | ||
3. | B1901 Nykobing | 11 | 8 | 0 | 3 | 30 — 19 | 24 | ||
4. | UIF Listrup | 11 | 7 | 2 | 2 | 34 — 21 | 23 | ||
5. | Sydalliancen Rodby | 11 | 6 | 1 | 4 | 31 — 15 | 19 | ||
6. | NFB Norre Vedby | 11 | 5 | 0 | 6 | 26 — 29 | 15 | ||
7. | OUB Oster Ulslev | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 — 26 | 11 | ||
8. | BK Maribo | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 — 24 | 11 | ||
9. | NAB Norre Alslev | 11 | 3 | 2 | 6 | 23 — 27 | 11 | ||
10. | BK Horslunde | 11 | 2 | 2 | 7 | 22 — 49 | 8 | ||
11. | BK Systofte | 11 | 2 | 1 | 8 | 15 — 53 | 7 | ||
12. | Frem-2 Sakskobing | 11 | 2 | 1 | 8 | 19 — 34 | 7 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lolland-Falster) |
V |
1. | FC Nakskov | 10 | 7 | 3 | 0 | 43 — 12 | 38 | ||
2. | B1921 Nykobing | 10 | 6 | 2 | 2 | 34 — 7 | 34 | ||
3. | UIF Listrup | 10 | 5 | 0 | 5 | 24 — 24 | 27 | ||
4. | Sydalliancen Rodby | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 — 17 | 26 | ||
5. | B1901 Nykobing | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 — 20 | 23 | ||
6. | NFB Norre Vedby | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 — 62 | 8 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lolland-Falster) |
V |
7. | OUB Oster Ulslev | 10 | 6 | 3 | 1 | 30 — 16 | 27 | ||
8. | BK Maribo | 10 | 5 | 2 | 3 | 23 — 27 | 23 | ||
9. | BK Systofte | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 — 18 | 18 | ||
10. | Frem-2 Sakskobing | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 — 18 | 15 | ||
11. | BK Horslunde | 10 | 3 | 2 | 5 | 19 — 25 | 15 | ||
12. | NAB Norre Alslev | 10 | 2 | 3 | 5 | 15 — 17 | 15 |
Sjælland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ledoje Smorum | 26 | 18 | 4 | 4 | 68 — 27 | 58 | ||
2. | Sorgenfri Virum | 26 | 18 | 3 | 5 | 67 — 32 | 57 | ||
3. | BI Slagelse | 26 | 15 | 7 | 4 | 69 — 33 | 52 | ||
4. | FC Lejre | 26 | 15 | 4 | 7 | 56 — 30 | 49 | ||
5. | IF Espergaerde | 26 | 11 | 8 | 7 | 49 — 47 | 41 | ||
6. | Fodbold Helsinge | 26 | 9 | 8 | 9 | 52 — 38 | 35 | ||
7. | BK Vaerebro | 26 | 11 | 2 | 13 | 47 — 53 | 35 | ||
8. | FC Solrod | 26 | 10 | 5 | 11 | 44 — 44 | 35 | ||
9. | FC Tastrup | 26 | 9 | 5 | 12 | 40 — 37 | 32 | ||
10. | Tuse Holbaek | 26 | 7 | 8 | 11 | 40 — 50 | 29 | ||
11. | BI Holbaek | 26 | 7 | 4 | 15 | 33 — 60 | 25 | ||
12. | IF Brondby-2 | 26 | 6 | 6 | 14 | 36 — 58 | 24 | ||
13. | BK Vaerlose | 26 | 5 | 5 | 16 | 35 — 72 | 20 | ||
14. | Rosenhoj Hvidovre | 26 | 3 | 7 | 16 | 31 — 66 | 16 |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
BK Kastrup | B1909 Odense | 2-0 |
BI Slagelse | IF Silkeborg-2 | 3-1 |
IF Silkeborg-2 | B1909 Odense | 3-1 |
|