Danijos IV futbolo lyga 2008–2009 m.
Bornholm
Aukščiausioji lyga vyko kaip V lygos Kopenhagos zona.
Fyn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fjordager Odense | 26 | 20 | 1 | 5 | 87 — 30 | 61 | ||
2. | Marienlyst Odense | 26 | 17 | 7 | 2 | 72 — 30 | 58 | ||
3. | FB Svendborg | 26 | 17 | 4 | 5 | 67 — 34 | 55 | ||
4. | BK Arup | 26 | 14 | 4 | 8 | 65 — 46 | 46 | ||
5. | Marstal Rise | 26 | 12 | 6 | 8 | 72 — 43 | 42 | ||
6. | IF Korup | 26 | 13 | 1 | 12 | 63 — 63 | 40 | ||
7. | FB Tasinge | 26 | 11 | 5 | 10 | 34 — 38 | 38 | ||
8. | Stige Odense | 26 | 10 | 7 | 9 | 50 — 46 | 37 | ||
9. | Tved Svendborg | 26 | 10 | 6 | 10 | 39 — 48 | 36 | ||
10. | BK Sanderum | 26 | 8 | 5 | 13 | 59 — 69 | 29 | ||
11. | Assens FC | 26 | 9 | 2 | 15 | 47 — 59 | 29 | ||
12. | IF Langeskov | 26 | 7 | 4 | 15 | 41 — 62 | 25 | ||
13. | Sohus Odense | 26 | 4 | 2 | 20 | 36 — 95 | 14 | ||
14. | Hjallese Odense | 26 | 2 | 2 | 22 | 24 — 93 | 8 |
Jylland
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 1) |
V |
1. | KFUM Alborg | 26 | 19 | 5 | 2 | 69 — 24 | 62 | ||
2. | IK Skive-2 | 26 | 16 | 6 | 4 | 57 — 32 | 54 | ||
3. | IF Kjellerup | 26 | 15 | 4 | 7 | 69 — 33 | 49 | ||
4. | FI Frederikshavn | 26 | 14 | 4 | 8 | 61 — 40 | 46 | ||
5. | IK Skagen | 26 | 12 | 6 | 8 | 60 — 48 | 42 | ||
6. | FC Thisted-2 | 26 | 11 | 9 | 6 | 38 — 43 | 42 | ||
7. | IF Auning | 26 | 10 | 4 | 12 | 30 — 41 | 34 | ||
8. | Dronningborg Randers | 26 | 9 | 6 | 11 | 51 — 51 | 33 | ||
9. | IK Ars | 26 | 7 | 8 | 11 | 43 — 51 | 29 | ||
10. | FB Vorup | 26 | 8 | 5 | 13 | 50 — 67 | 29 | ||
11. | IF Vivild | 26 | 5 | 9 | 12 | 36 — 53 | 24 | ||
12. | Kvik Alestrup | 26 | 5 | 7 | 14 | 33 — 56 | 22 | ||
13. | Sondermarken Viborg | 26 | 7 | 1 | 18 | 38 — 63 | 22 | ||
14. | BK Norresundby | 26 | 5 | 4 | 17 | 32 — 65 | 19 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 2) |
V |
1. | IF Kolding | 26 | 18 | 3 | 5 | 86 — 35 | 57 | ||
2. | Fremad Herning | 26 | 15 | 7 | 4 | 59 — 36 | 52 | ||
3. | IF Viby | 26 | 14 | 6 | 6 | 65 — 28 | 48 | ||
4. | IF Brabrand-2 | 26 | 12 | 6 | 8 | 61 — 38 | 42 | ||
5. | SF Vinding | 26 | 13 | 3 | 10 | 64 — 42 | 42 | ||
6. | FC Horsens | 26 | 11 | 5 | 10 | 47 — 49 | 38 | ||
7. | Lyseng Arhus | 26 | 11 | 3 | 12 | 52 — 49 | 36 | ||
8. | Hatting Torsted | 26 | 10 | 4 | 12 | 56 — 65 | 34 | ||
9. | GF Funder | 26 | 9 | 6 | 11 | 52 — 67 | 33 | ||
10. | SUB Sonderborg | 26 | 8 | 6 | 12 | 40 — 51 | 30 | ||
11. | IF Ringkobing | 26 | 8 | 6 | 12 | 46 — 71 | 30 | ||
12. | Saedding Guldager | 26 | 7 | 7 | 12 | 35 — 48 | 28 | ||
13. | AIA Tranbjerg | 26 | 8 | 3 | 15 | 38 — 78 | 27 | ||
14. | Stensballe Horsens | 26 | 4 | 3 | 19 | 25 — 69 | 15 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IF Kolding | KFUM Alborg | 1-1 (baud. 5-4) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland) |
V |
1. | IF Kolding | — | |||||||
2. | KFUM Alborg | — |
København
Ruduo
Pulje A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | B1893 Kobenhavn-2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 27 — 13 | 17 | ||
2. | HB Kobenhavn | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 — 16 | 14 | ||
3. | Osterbro Kobenhavn | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 — 15 | 13 | ||
4. | BK Dragor | 8 | 3 | 0 | 5 | 16 — 16 | 9 | ||
5. | AB70 Tarnby | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 — 30 | 4 |
Pulje B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Skovshoved | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 — 11 | 18 | ||
2. | Skjold-2 Kobenhavn | 10 | 5 | 3 | 2 | 26 — 22 | 18 | ||
3. | Fremad Valby | 10 | 4 | 4 | 2 | 27 — 16 | 16 | ||
4. | Jaegersborg Gentofte | 10 | 4 | 2 | 4 | 19 — 14 | 14 | ||
5. | VLI Frederiksberg | 10 | 0 | 7 | 3 | 17 — 24 | 7 | ||
6. | B1908 Amager | 10 | 1 | 3 | 6 | 14 — 34 | 6 |
Pulje C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Hvidovre-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 28 — 13 | 20 | ||
2. | BK Nexo | 10 | 6 | 0 | 4 | 24 — 23 | 18 | ||
3. | Bronshoj-2 Kobenhavn | 10 | 4 | 1 | 5 | 18 — 20 | 13 | ||
4. | FB Frederiksberg | 10 | 4 | 1 | 5 | 18 — 24 | 13 | ||
5. | Husum Kobenhavn | 10 | 3 | 3 | 4 | 21 — 20 | 12 | ||
6. | Sundby Kobenhavn | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 — 20 | 10 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | HB Kobenhavn | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 — 2 | 11 | ||
2. | IF Hvidovre-2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 15 — 7 | 9 | ||
3. | BK Nexo | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 — 6 | 8 | ||
4. | IF Skovshoved | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 — 11 | 5 | ||
5. | Skjold-2 Kobenhavn | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 — 18 | 4 | ||
6. | B1893 Kobenhavn-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 — 17 | 3 |
Išlikimo turnyras
Pulje D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FB Frederiksberg | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 — 5 | 12 | ||
2. | Fremad Valby | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 — 10 | 6 | ||
3. | VLI Frederiksberg | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 — 7 | 6 | ||
4. | Osterbro Kobenhavn | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 — 9 | 3 | ||
5. | Sundby Kobenhavn | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 — 14 | 3 |
Pulje E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Jaegersborg Gentofte | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 — 7 | 12 | ||
2. | Bronshoj-2 Kobenhavn | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 — 10 | 10 | ||
3. | AB70 Tarnby | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 — 12 | 7 | ||
4. | BK Dragor | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 — 15 | 7 | ||
5. | B1908 Amager-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 — 6 | 6 | ||
6. | Husum Kobenhavn | 5 | 0 | 1 | 4 | 13 — 21 | 1 |
Pavasaris
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona København) |
V |
1. | BK Nexo | 13 | 10 | 2 | 1 | 29 — 11 | 32 | ||
2. | FB Frederiksberg | 13 | 10 | 0 | 3 | 38 — 17 | 30 | ||
3. | Fremad Amager | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 — 20 | 26 | ||
4. | Jaegersborg Gentofte | 13 | 6 | 2 | 5 | 19 — 18 | 20 | ||
5. | KFUM Kobenhavn | 13 | 6 | 2 | 5 | 16 — 16 | 20 | ||
6. | IF Skovshoved | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 — 17 | 18 | ||
7. | FB Ronne | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 — 19 | 18 | ||
8. | Bronshoj-2 Kobenhavn | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 — 21 | 16 | ||
9. | Skjold-2 Kobenhavn | 13 | 5 | 1 | 7 | 18 — 28 | 16 | ||
10. | Viktoria Kobenhavn | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 — 15 | 15 | ||
11. | B1893 Kobenhavn-2 | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 — 29 | 14 | ||
12. | HB Kobenhavn | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 — 28 | 11 | ||
13. | Fremad Valby | 13 | 3 | 2 | 8 | 12 — 23 | 11 | ||
14. | IF Hvidovre-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 20 — 28 | 10 |
- https://www.dbukoebenhavn.dk/resultater/pulje/76364
- https://www.dbukoebenhavn.dk/om-os/historie/slutstillinger/2001-2010/2009/11m-herrer-foraar/
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
FB Ronne | BK Nexo-2 | 2-2 | 7-0 |
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Dollefjelde Musse | 27 | 23 | 1 | 3 | 100 — 28 | 70 | ||
2. | UIF Listrup | 27 | 21 | 2 | 4 | 91 — 43 | 65 | ||
3. | BK Maribo | 27 | 14 | 5 | 8 | 77 — 50 | 47 | ||
4. | B1901 Nykobing | 27 | 13 | 6 | 8 | 56 — 35 | 45 | ||
5. | B1921 Nykobing-2 | 27 | 11 | 3 | 13 | 66 — 68 | 36 | ||
6. | BK Nakskov-2 | 27 | 10 | 4 | 13 | 58 — 95 | 34 | ||
7. | BK Systofte | 27 | 8 | 4 | 15 | 49 — 80 | 28 | ||
8. | NAB Norre Alslev | 27 | 8 | 1 | 18 | 44 — 72 | 25 | ||
9. | Frem-2 Sakskobing | 27 | 6 | 2 | 19 | 49 — 86 | 20 | ||
10. | Toreby Graenge | 27 | 5 | 4 | 18 | 51 — 84 | 19 |
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
B1938 Idestrup | Toreby Graenge | 2-1 | 2-0 |
Sjælland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IK Frederikssund | 26 | 16 | 4 | 6 | 47 — 31 | 52 | ||
2. | Rishoj Koge | 26 | 15 | 7 | 4 | 52 — 34 | 52 | ||
3. | FC Solrod | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 — 33 | 43 | ||
4. | BI Holbaek | 26 | 13 | 4 | 9 | 45 — 34 | 43 | ||
5. | FC Lejre | 26 | 11 | 6 | 9 | 40 — 41 | 39 | ||
6. | BI Fredensborg | 26 | 10 | 9 | 7 | 46 — 43 | 39 | ||
7. | Sydsjaelland Naestved | 26 | 8 | 12 | 6 | 41 — 36 | 36 | ||
8. | Ledoje Smorum | 26 | 10 | 5 | 11 | 44 — 44 | 35 | ||
9. | IF Albertslund | 26 | 9 | 4 | 13 | 45 — 61 | 31 | ||
10. | IF Ringsted | 26 | 9 | 4 | 13 | 43 — 44 | 31 | ||
11. | GB Kalundborg | 26 | 8 | 7 | 11 | 34 — 39 | 31 | ||
12. | FC Tastrup | 26 | 7 | 6 | 13 | 42 — 47 | 27 | ||
13. | Horsholm Usserod | 26 | 6 | 7 | 13 | 36 — 49 | 25 | ||
14. | IF Ballerup | 26 | 6 | 2 | 18 | 44 — 66 | 20 |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IF Kjellerup | FC Solrod | 6-1 |
Marienlyst Odense | FB Frederiksberg | 2-0 |
FB Frederiksberg | FC Solrod | 7-3 |
|