Danijos IV futbolo lyga 1987 m.
Bornholm
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | GF Allinge-Sandvig | 22 | 14 | 7 | 1 | 65 — 26 | 35 | ||
2. | IF Nyker | 22 | 13 | 6 | 3 | 46 — 24 | 32 | ||
3. | IF Tejn | 22 | 10 | 7 | 5 | 37 — 26 | 27 | ||
4. | IK Ronne-2 | 22 | 9 | 8 | 5 | 32 — 19 | 26 | ||
5. | IF Pedersker | 22 | 7 | 10 | 5 | 33 — 26 | 24 | ||
6. | Viking-2 Ronne | 22 | 8 | 5 | 9 | 40 — 33 | 21 | ||
7. | BK Nexo-2 | 22 | 6 | 9 | 7 | 32 — 38 | 21 | ||
8. | IF Akirkeby | 22 | 6 | 6 | 10 | 28 — 54 | 18 | ||
9. | IF Knudsker | 22 | 5 | 7 | 10 | 41 — 51 | 17 | ||
10. | IK Svaneke | 22 | 5 | 7 | 10 | 22 — 34 | 17 | ||
11. | IF Ostermarie | 22 | 5 | 5 | 12 | 17 — 35 | 15 | ||
12. | IF Hasle-2 | 22 | 2 | 7 | 13 | 18 — 45 | 11 |
Fyn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Assens FC | 22 | 13 | 6 | 3 | 57 — 29 | 32 | ||
2. | FB Svendborg-2 | 22 | 10 | 7 | 5 | 45 — 29 | 27 | ||
3. | BIK Otterup | 22 | 9 | 9 | 4 | 53 — 34 | 27 | ||
4. | BK Rudkobing | 22 | 9 | 8 | 5 | 37 — 27 | 26 | ||
5. | Ostre Odense | 22 | 10 | 4 | 8 | 41 — 33 | 24 | ||
6. | Marienlyst Odense | 22 | 7 | 10 | 5 | 42 — 30 | 24 | ||
7. | GIF Nyborg | 22 | 8 | 6 | 8 | 59 — 44 | 22 | ||
8. | IF Marstal | 22 | 9 | 2 | 11 | 36 — 48 | 20 | ||
9. | IF Glamsbjerg | 22 | 8 | 4 | 10 | 36 — 40 | 20 | ||
10. | BK Arslev | 22 | 9 | 2 | 11 | 39 — 41 | 20 | ||
11. | KFUM Odense-2 | 22 | 6 | 2 | 14 | 27 — 54 | 14 | ||
12. | B1909 Odense-3 | 22 | 3 | 2 | 17 | 26 — 89 | 8 |
Jylland
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland / Nord) |
V |
1. | IF Lindholm | 26 | 13 | 8 | 5 | 53 — 32 | 34 | ||
2. | BK Asa | 26 | 13 | 7 | 6 | 47 — 32 | 33 | ||
3. | IK Skagen | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 — 33 | 33 | ||
4. | FB Vorup | 26 | 13 | 7 | 6 | 45 — 30 | 33 | ||
5. | IK Hobro | 26 | 12 | 7 | 7 | 49 — 31 | 31 | ||
6. | Vejgard Alborg | 26 | 12 | 5 | 9 | 49 — 33 | 29 | ||
7. | AIA Arhus | 26 | 10 | 7 | 9 | 47 — 39 | 27 | ||
8. | Dronningborg Randers | 26 | 9 | 6 | 11 | 36 — 44 | 24 | ||
9. | Farso Ullits | 26 | 7 | 9 | 10 | 30 — 32 | 23 | ||
10. | Frem Hjorring | 26 | 7 | 9 | 10 | 48 — 57 | 23 | ||
11. | Tars Ugilt | 26 | 9 | 5 | 12 | 37 — 55 | 23 | ||
12. | Skovbakken-2 Arhus | 26 | 10 | 2 | 14 | 54 — 56 | 22 | ||
13. | KFUM Arhus | 26 | 5 | 5 | 16 | 28 — 65 | 15 | ||
14. | LKB Gistrup | 26 | 5 | 4 | 17 | 22 — 54 | 14 |
Syd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland / Syd) |
V |
1. | BK Bramming | 26 | 17 | 5 | 4 | 57 — 26 | 39 | ||
2. | UI Ulkebol | 26 | 17 | 3 | 6 | 50 — 24 | 37 | ||
3. | SF Vildbjerg | 26 | 15 | 6 | 5 | 61 — 23 | 36 | ||
4. | Saedding Guldager | 26 | 13 | 7 | 6 | 53 — 31 | 33 | ||
5. | GF Lemvig | 26 | 13 | 6 | 7 | 44 — 38 | 32 | ||
6. | OB Esbjerg | 26 | 13 | 1 | 12 | 39 — 38 | 27 | ||
7. | Fremad-2 Herning | 26 | 9 | 8 | 9 | 30 — 28 | 26 | ||
8. | B47 Esbjerg | 26 | 8 | 10 | 8 | 50 — 52 | 26 | ||
9. | IF Struer | 26 | 10 | 5 | 11 | 40 — 42 | 25 | ||
10. | B40 Horsens | 26 | 10 | 4 | 12 | 39 — 51 | 24 | ||
11. | BV Oksbol | 26 | 7 | 5 | 14 | 35 — 48 | 19 | ||
12. | SF Tonder | 26 | 5 | 6 | 15 | 40 — 54 | 16 | ||
13. | IF Silkeborg-3 | 26 | 2 | 12 | 12 | 39 — 54 | 16 | ||
14. | IF Kolding-2 | 26 | 2 | 5 | 19 | 25 — 81 | 9 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IF Lindholm | BK Bramming | 4-2 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland) |
V |
1. | IF Lindholm | — | |||||||
2. | BK Bramming | — |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Osterbro Kobenhavn | 22 | 15 | 6 | 1 | 50 — 13 | 36 | ||
2. | Vanlose-2 Kobenhavn | 22 | 12 | 7 | 3 | 47 — 17 | 31 | ||
3. | Ryvang Kobenhavn | 22 | 12 | 4 | 6 | 38 — 23 | 28 | ||
4. | FB Frederiksberg | 22 | 12 | 4 | 6 | 38 — 25 | 28 | ||
5. | AB70 Tarnby | 22 | 7 | 7 | 8 | 26 — 32 | 21 | ||
6. | KFUM Kobenhavn | 22 | 5 | 10 | 7 | 22 — 24 | 20 | ||
7. | Hellas Kobenhavn | 22 | 8 | 3 | 11 | 33 — 41 | 19 | ||
8. | BK Rodovre | 22 | 7 | 5 | 10 | 32 — 40 | 19 | ||
9. | Fremad-2 Valby | 22 | 7 | 4 | 11 | 37 — 47 | 18 | ||
10. | Standard Kobenhavn | 22 | 6 | 3 | 13 | 37 — 49 | 15 | ||
11. | Skjold Kobenhavn | 22 | 4 | 7 | 11 | 19 — 39 | 15 | ||
12. | Frederiksholm Kobenhavn | 22 | 5 | 4 | 13 | 17 — 46 | 14 |
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Rodby | 22 | 14 | 7 | 1 | 72 — 23 | 35 | ||
2. | BK Stubbekobing | 22 | 12 | 6 | 4 | 46 — 19 | 30 | ||
3. | UF Stokkemarke | 22 | 11 | 6 | 5 | 52 — 36 | 28 | ||
4. | IF Sollested | 22 | 10 | 7 | 5 | 52 — 36 | 27 | ||
5. | IF Tingsted | 22 | 9 | 7 | 6 | 49 — 42 | 25 | ||
6. | BK Nakskov-2 | 22 | 11 | 3 | 8 | 38 — 34 | 25 | ||
7. | Frem Sakskobing | 22 | 9 | 4 | 9 | 48 — 43 | 22 | ||
8. | BK Maribo-2 | 22 | 5 | 10 | 7 | 32 — 42 | 20 | ||
9. | Utterslev Kastager | 22 | 6 | 5 | 11 | 27 — 45 | 17 | ||
10. | BK Eskilstrup | 22 | 7 | 3 | 12 | 33 — 47 | 17 | ||
11. | Toreby Graenge | 22 | 5 | 4 | 13 | 32 — 58 | 15 | ||
12. | OUB Oster Ulslev | 22 | 2 | 2 | 18 | 20 — 76 | 10 |
Sjælland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Horsholm Usserod | 26 | 15 | 6 | 5 | 42 — 25 | 36 | ||
2. | KFUM Roskilde | 26 | 15 | 5 | 6 | 57 — 32 | 35 | ||
3. | IF Herlev | 26 | 15 | 5 | 6 | 55 — 32 | 35 | ||
4. | AB Gladsaxe-2 | 26 | 13 | 6 | 7 | 44 — 38 | 32 | ||
5. | Herfolge-2 Koge | 26 | 12 | 5 | 9 | 42 — 36 | 29 | ||
6. | IF Lillerod | 26 | 12 | 4 | 10 | 48 — 41 | 28 | ||
7. | Skjold Birkerod | 26 | 9 | 8 | 9 | 41 — 41 | 26 | ||
8. | Herlufsholm Naestved | 26 | 10 | 5 | 11 | 42 — 41 | 25 | ||
9. | IF Avedore | 26 | 10 | 4 | 12 | 41 — 48 | 24 | ||
10. | IK Frederikssund | 26 | 8 | 8 | 10 | 27 — 32 | 24 | ||
11. | GI Hillerod | 26 | 10 | 3 | 13 | 45 — 45 | 23 | ||
12. | IF Frederiksvaerk | 26 | 9 | 2 | 15 | 26 — 38 | 20 | ||
13. | BK Koge-3 | 26 | 6 | 4 | 16 | 34 — 65 | 16 | ||
14. | BK Korsor | 26 | 4 | 3 | 19 | 22 — 52 | 11 |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
FB Svendborg-2 | KFUM Roskilde | 1-3 | 2-4 |
|