Bosnijos ir Hercegovinos futbolo lygos taurė 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2013–2014 m.
Varžybos Bosnijos ir Hercegovinos futbolo lygos taurė
Sezonas Bosnijos ir Hercegovinos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo taurė 2013–2014 m.,
Bosnijos ir Hercegovinos futbolo lygos taurė 2013–2014 m.
http://www.fsrs.org/index.php/kup-fs-rs


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo

Serbų taurė

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
  11 m                                  
Stakorina Cajnice 0 5                                  
Sutjeska Foca 0 6       11 m                        
          Sutjeska Foca 0 4                        
        Sloboda Mrkonjic Grad 0 3                        
Borac Kozarska Dubica 1                                  
Sloboda Mrkonjic Grad 4                              
                    Sutjeska Foca 3            
                  Mladost Gacko 1            
FK Krupa 1                                  
Kozara Gradiska 2       11 m                        
          Kozara Gradiska 1 6                        
        Mladost Gacko 1 7                        
Crvena zvijezda Obudovac 1                                  
Mladost Gacko 3                                
                                Sutjeska Foca 1-3  
                              Radnik Bijeljina 8-1  
FK Karanovac 1                                  
Borac Samac 3                                
          Borac Samac 2                        
        Drina Zvornik 0                        
Drina Zvornik 2                                  
Leotar Trebinje 1                              
                    Borac Samac 0            
                  Radnik Bijeljina 2            
Jedinstvo Zeravica 3                                  
Maksima Modrica 1                                
          Jedinstvo Zeravica 0                        
  11 m     Radnik Bijeljina 1                        
Podrinje Janja 0 1                                  
Radnik Bijeljina 0 3                                  
                                       
                                     
Zvijezda Stanisici 6                                  
Rudar Ugljevik 0                                
          Zvijezda Stanisici 3                        
  11 m     Glasinac Sokolac 0                        
Glasinac Sokolac 0 5                                  
Slavija Sarajevo 0 3                              
                    Zvijezda Stanisici 1            
                  Tekstilac Derventa 2            
Ljubic Prnjavor 0                                  
Tekstilac Derventa 2                                
          Tekstilac Derventa 4                        
  11 m     Drina HE Visegrad 3                        
Drina HE Visegrad 0 4                                  
Mladost Velika Obarska 0 2                                
                                Tekstilac Derventa 0-2  
                              Rudar Prijedor 2-1  
Guber Srebrenica 1                                  
Bratstvo Bratunac 0                                
          Guber Srebrenica 1                        
        Sloboda Novi Grad 0                        
FK Omarska 0                                  
Sloboda Novi Grad 1                              
                    Guber Srebrenica 0            
                  Rudar Prijedor 1            
Sloga Srbac 0                                  
Sloga Doboj 2                                
          Sloga Doboj 0                        
  11 m     Rudar Prijedor 1                        
Rudar Prijedor 1 5                                  
Borac Banja Luka 1 3                                  
                                       
              Finalas            
                                       
                         
              Radnik Bijeljina Rudar Prijedor            
             
Generic football.png
0
Generic football.png
0
           
                         
              11 m baudinių serija            
             
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
3 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
           
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 72% (+1549-0=1549 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 28% (+601-0=601 wiki spaudos ženklai).