Belgijos V futbolo lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2016–2017 m.
Varžybos Belgijos V futbolo lyga
Sezonas Belgijos aukščiausioji futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos I futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos III futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos IV futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos V futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos VI futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos VII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos VIII futbolo lyga 2016–2017 m.,
Belgijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Belgijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/belgium/provincial/20162017/


Antwerpen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ternesse Wommelgem 30 20 4 6 74 — 40 64
2. KFC Lille 30 19 5 6 70 — 48 62
3. VC Herentals 30 18 4 8 55 — 28 58
4. KTSV Lier 30 14 9 7 60 — 44 51
5. FC Oppuurs 30 13 8 9 56 — 45 47
6. Groen Rood Katelijne 30 13 5 12 54 — 54 44
7. Heikant Berlaar 30 12 8 10 40 — 39 44
8. Rapid Leest 30 10 9 11 49 — 52 39
9. Branddonk Retie 30 10 8 12 47 — 50 38
10. KSV Schriek 30 9 11 10 44 — 38 38
11. Berg Meerhout 30 11 4 15 52 — 62 37
12. Antonia Zoersel 30 9 8 13 38 — 62 35
13. Kempen Tielen-Lichtaart 30 9 7 14 47 — 46 34
14. KFC Brasschaat 30 7 9 14 58 — 65 30
15. Verbroedering Zwijndrecht 30 6 6 18 45 — 77 24
16. White Star Antwerpen 30 5 5 20 42 — 81 20

Brabant

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KSK Kampenhout 30 18 8 4 53 — 32 62
2. ERC Hoeilaart 30 19 3 8 76 — 35 60
3. Stade Bierbeek 30 18 5 7 69 — 40 59
4. KFC Strombeek 30 13 9 8 48 — 37 48
5. HO Veltem 30 13 9 8 42 — 37 48
6. RCS Braine 30 14 3 13 58 — 55 45
7. FC Borght 30 12 8 10 39 — 34 44
8. Dieleghem Jette 30 11 10 9 46 — 35 43
9. VK Liedekerke 30 12 4 14 46 — 52 40
10. Sporting Bruxelles (2013) 30 9 11 10 30 — 32 38
11. Crossing Schaerbeek (2013) 30 9 9 12 32 — 37 36
12. Racing Butsel 30 9 4 17 40 — 64 31
13. ROFC Stockel 30 8 7 15 41 — 56 31
14. Renaissance Schaerbeek 30 8 7 15 34 — 51 31
15. VV Houtem 30 8 5 17 33 — 60 29
16. RFC Grez-Doiceau 30 6 4 20 32 — 62 22

Hainaut

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Entente Binche 30 18 4 8 65 — 42 58
2. Sports Soignies 30 18 3 9 50 — 36 57
3. Ostiches Ath 30 15 8 7 53 — 33 53
4. RSC Paturages 30 16 4 10 60 — 42 52
5. Saint-Ghislain Tertre-Hautrage 30 15 6 9 58 — 36 51
6. Houdeng La Louviere 30 14 8 8 62 — 49 50
7. Stade Braine 30 15 3 12 56 — 50 48
8. RAS Monceau 30 14 6 10 48 — 43 48
9. FC Peruwelz 30 12 4 14 56 — 53 40
10. RUS Beloeil 30 9 7 14 37 — 52 34
11. Montkainoise Tournai 30 8 9 13 45 — 60 33
12. PAC Buzet 30 9 5 16 53 — 62 32
13. Sports Gosselies 30 9 5 16 39 — 55 32
14. RUFC Ransart 30 8 7 15 40 — 57 31
15. RUS Courcelles 30 7 9 14 42 — 60 30
16. RUE Estinnes 30 6 6 18 43 — 77 24

Liège

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stockay Warfusee 30 21 3 6 81 — 31 66
2. URSL Vise 30 18 9 3 62 — 25 63
3. Stade Dison 30 18 7 5 66 — 35 61
4. RFC Banneux 30 14 5 11 44 — 40 47
5. Wanze Bas-Oha 30 13 6 11 57 — 52 45
6. JS Fize 30 12 6 12 42 — 50 42
7. RSC Beaufays 30 11 9 10 49 — 37 42
8. RERC Amay 30 10 11 9 37 — 35 41
9. Milanello Milmort 30 11 6 13 43 — 60 39
10. Xhoffraix Malmedy 30 9 9 12 43 — 53 36
11. Raeren Eynatten 30 9 7 14 49 — 54 34
12. Melen Micheroux 30 8 10 12 44 — 53 34
13. RFC Aubel 30 9 6 15 52 — 73 33
14. KFC Weywertz 30 8 7 15 32 — 53 31
15. Espoir Minerie 30 8 3 19 39 — 59 27
16. AC Hombourg 30 5 8 17 19 — 49 23

Limburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eendracht Termien 30 21 3 6 78 — 45 66
2. Bilzen Waltwilder 30 20 3 7 73 — 38 63
3. Heur Tongeren 30 18 7 5 62 — 26 61
4. Zepperen Brustem 30 16 4 10 57 — 51 52
5. Huvo Jeuk 30 15 5 10 52 — 38 50
6. Melo Zonhoven 30 15 4 11 57 — 55 49
7. KFC Herk 30 13 5 12 49 — 45 44
8. KVV Vlijtingen 30 11 8 11 55 — 56 41
9. HIH Hoepertingen 30 11 3 16 50 — 63 36
10. KVK Beringen 30 10 5 15 55 — 62 35
11. Racing Peer 30 10 5 15 53 — 66 35
12. KVV Zonhoven 30 10 4 16 38 — 49 34
13. Sport Bregel 30 10 4 16 40 — 54 34
14. FC Landen 30 8 10 12 45 — 56 34
15. KSK Bree 30 6 5 19 43 — 72 23
16. KVV Lutlommel 30 5 7 18 35 — 66 22

Luxembourg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RSC Habay 26 18 5 3 66 — 20 59
2. Ethe Belmont 26 16 5 5 67 — 23 53
3. Oppagne Weris 26 14 7 5 48 — 29 49
4. RES Champlon 26 14 5 7 41 — 21 47
5. Saint-Louis Saint-Leger 26 11 7 8 35 — 30 40
6. RCS Libramont 26 11 6 9 37 — 32 39
7. ROC Meix 26 8 12 6 40 — 31 36
8. ROC La Roche 26 9 6 11 41 — 44 33
9. Sport Marloie 26 7 8 11 35 — 40 29
10. ES Wellin 26 7 7 12 40 — 63 28
11. Melreux Hotton 26 7 5 14 34 — 48 26
12. RLC Bastogne 26 6 4 16 28 — 61 22
13. RRAC Florenville 26 4 9 13 23 — 49 21
14. Jeunesse Freylange 26 5 4 17 15 — 59 19

Namur

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RFC Spy 30 21 3 6 77 — 40 66
2. CS Wepion 30 20 6 4 70 — 25 66
3. OC Nismes 30 15 9 6 61 — 40 54
4. RJ Rochefort 30 14 8 8 60 — 42 50
5. RUS Assesse 30 13 10 7 53 — 41 49
6. Sport Flavion 30 15 3 12 61 — 51 48
7. Molignee Mettet 30 12 6 12 53 — 66 42
8. RFC Grand-Leez 30 11 9 10 56 — 51 42
9. US Pesche 30 11 5 14 46 — 52 38
10. RUS Loyers 30 10 7 13 55 — 58 37
11. FC Ligny 30 9 9 12 50 — 60 36
12. RCS Andenne 30 10 5 15 49 — 61 35
13. Racing Fosses 30 10 4 16 55 — 80 34
14. RFC Arquet 30 7 13 10 41 — 54 34
15. RFC Meux-2 30 6 7 17 48 — 66 25
16. RFC Anhee 30 3 2 25 22 — 70 11

Oost-Vlaanderen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Svelta Melsele 30 21 5 4 68 — 36 68
2. KVV Zelzate 30 14 11 5 69 — 47 53
3. SK Lochristi 30 16 3 11 60 — 44 51
4. Elene Grotenberge 30 15 5 10 58 — 48 50
5. Avanti Stekene 30 13 11 6 55 — 40 50
6. Robur Moerzeke 30 13 9 8 45 — 40 48
7. KE Appelterre-Eichem 30 13 6 11 45 — 43 45
8. SV Voorde 30 13 6 11 54 — 55 45
9. Eendracht Aalter 30 13 5 12 46 — 36 44
10. Ardennen Maarkedal 30 10 11 9 50 — 51 41
11. KRC Bambrugge 30 13 1 16 49 — 52 40
12. KSK Maldegem 30 9 6 15 39 — 55 33
13. Klauwaerts Kemzeke 30 8 8 14 44 — 56 32
14. Eendracht Buggenhout 30 7 4 19 31 — 58 25
15. JV Kruibeke 30 7 2 21 34 — 62 23
16. Jeugd Lovendegem 30 5 7 18 30 — 54 22

West-Vlaanderen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KVC Wingene 30 19 7 4 48 — 23 64
2. KWSC Lauwe 30 19 6 5 74 — 41 63
3. Voorwaarts Zwevezele 30 17 9 4 66 — 27 60
4. SV Oostkamp 30 16 7 7 87 — 46 55
5. VV Westkapelle 30 16 6 8 56 — 49 54
6. Sassport Boezinge 30 15 8 7 62 — 39 53
7. KVV Oostduinkerke 30 13 7 10 46 — 42 46
8. RC Lauwe 30 12 6 12 60 — 61 42
9. SC Wielsbeke 30 9 11 10 58 — 54 38
10. SK Eernegem 30 9 7 14 49 — 58 34
11. KSK Oostnieuwkerke 30 10 3 17 45 — 53 33
12. SVD Kortemark 30 9 6 15 40 — 52 33
13. Racing Waregem 30 8 6 16 66 — 68 30
14. KSV Rumbeke 30 7 6 17 40 — 73 27
15. SVV Damme 30 4 13 13 30 — 45 25
16. White Star Adinkerke 30 1 4 25 29 — 125 7

Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Elene Grotenberge SK Lochristi 0-0 3-1
KVV Zelzate Avanti Stekene 0-4 1-2
KWSC Lauwe VV Westkapelle 1-1 0-0
KVV Oostduinkerke Voorwaarts Zwevezele 0-2 2-3

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
CS Wepion RFC Grand-Leez 0-2
VV Westkapelle Voorwaarts Zwevezele 1-2

III etapas

Dėl 3-osios vietos KWSC Lauwe KVV Oostduinkerke 5-2
Dėl 5-osios vietos VV Westkapelle Stade Bierbeek 5-0
Dėl 7-osios vietos Elene Grotenberge Voorwaarts Zwevezele 5-0

Groep 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bilzen Waltwilder 4 3 0 1 8 — 2 9
2. VC Herentals 4 3 0 1 5 — 2 9
3. VV Westkapelle 4 2 1 1 10 — 9 7
4. Elene Grotenberge 4 1 0 3 6 — 7 3
5. HO Veltem 4 0 1 3 5 — 14 1

Groep 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Heur Tongeren 4 2 1 1 6 — 3 7
2. Avanti Stekene 4 1 3 0 5 — 3 6
3. Stade Bierbeek 4 1 2 1 9 — 9 5
4. Voorwaarts Zwevezele 4 1 1 2 9 — 11 4
5. KFC Lille 4 1 1 2 7 — 10 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+9346-0=9346 wiki spaudos ženklai).