Belgijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2015–2016 m.
Varžybos Belgijos IV futbolo lyga
Sezonas Belgijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Belgijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Belgijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/belgium/provincial/20152016/


Antwerpen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KVC Houtvenne 30 18 8 4 66 — 32 62
2. FC Mariekerke 30 18 7 5 56 — 30 61
3. Groen Rood Katelijne 30 15 12 3 68 — 44 57
4. Ternesse Wommelgem 30 16 3 11 55 — 54 51
5. KSV Schriek 30 13 9 8 66 — 43 48
6. Antonia Zoersel 30 13 8 9 51 — 44 47
7. VC Herentals 30 11 10 9 53 — 41 43
8. Berg Meerhout 30 11 9 10 50 — 42 42
9. Branddonk Retie 30 11 4 15 50 — 58 37
10. Kempen Tielen-Lichtaart 30 11 4 15 56 — 66 37
11. FC Oppuurs 30 10 7 13 45 — 54 37
12. Verbroedering Zwijndrecht 30 10 6 14 42 — 57 36
13. Excelsior Kaart 30 8 8 14 34 — 50 32
14. SK Gravenwezel 30 8 6 16 27 — 48 30
15. Sport Witgoor 30 7 9 14 45 — 55 30
16. KVV Duffel 30 2 6 22 35 — 81 12

Brabant

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KFC Eppegem 30 23 4 3 76 — 31 73
2. KFC Diest 30 22 4 4 80 — 26 70
3. Racing Jet Wavre 30 17 5 8 67 — 33 56
4. RCS Braine 30 16 7 7 63 — 45 55
5. Stade Bierbeek 30 15 6 9 51 — 35 51
6. VK Liedekerke 30 15 4 11 65 — 52 49
7. ERC Hoeilaart 30 14 5 11 57 — 60 47
8. FC Merchtem 30 10 8 12 48 — 47 38
9. FC Borght 30 10 8 12 39 — 52 38
10. ROFC Stockel 30 9 9 12 38 — 42 36
11. VV Houtem 30 10 5 15 42 — 64 35
12. Crossing Schaerbeek (2013) 30 10 4 16 42 — 58 34
13. Renaissance Schaerbeek 30 8 7 15 39 — 57 31
14. KFC Strombeek 30 6 11 13 33 — 47 29
15. Union Lovenjoel 30 3 9 18 26 — 62 18
16. KSKL Ternat 30 2 4 24 21 — 76 10

Hainaut

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Albert Quevy-Mons 30 23 4 3 80 — 33 73
2. Entite Manage 30 17 4 9 59 — 35 55
3. RUS Courcelles 30 17 3 10 50 — 46 54
4. RSC Paturages 30 16 3 11 61 — 43 51
5. Entente Binche 30 15 6 9 57 — 31 51
6. US Solre 30 14 8 8 43 — 40 50
7. Sports Soignies 30 14 5 11 61 — 46 47
8. Saint-Ghislain Tertre-Hautrage 30 13 5 12 47 — 46 44
9. RUS Beloeil 30 11 9 10 41 — 39 42
10. PAC Buzet 30 10 9 11 62 — 56 39
11. FC Peruwelz 30 11 3 16 46 — 54 36
12. US Estinnes 30 9 5 16 48 — 79 32
13. Sports Gosselies 30 9 3 18 42 — 67 30
14. RUFC Ransart 30 7 6 17 36 — 64 27
15. AC Le Roeulx 30 7 4 19 43 — 66 25
16. AS Fontaine 30 6 5 19 35 — 66 23

Liège

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Tilleur 30 25 2 3 80 — 28 77
2. RFC Huy 30 20 5 5 65 — 25 65
3. RFC Warnant 30 19 4 7 65 — 38 61
4. FC Herstal 30 16 6 8 59 — 41 54
5. Stade Dison 30 12 11 7 49 — 38 47
6. RFC Raeren 30 13 4 13 61 — 57 43
7. RSC Beaufays 30 11 8 11 57 — 52 41
8. Stockay-Warfusee Saint-Georges 30 11 6 13 38 — 36 39
9. RERC Amay 30 10 6 14 34 — 44 36
10. KFC Weywertz 30 8 11 11 46 — 52 35
11. RFC Xhoffraix 30 9 7 14 49 — 56 34
12. JS Fize 30 9 6 15 41 — 59 33
13. Milanello Milmort 30 8 8 14 44 — 58 32
14. Ster-Francorchamps Stavelot 30 7 5 18 31 — 65 26
15. RFC Aubel 30 6 7 17 31 — 67 25
16. Gold Star Liege 30 5 6 19 40 — 74 21

Limburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Helson Helchteren 30 21 7 2 66 — 33 70
2. Eendracht Termien 30 18 6 6 68 — 38 60
3. KVV Vlijtingen 30 16 3 11 58 — 39 51
4. Heur Tongeren 30 15 6 9 54 — 47 51
5. KVV Lutlommel 30 14 6 10 66 — 55 48
6. KFC Herk 30 13 6 11 57 — 46 45
7. KVK Zepperen 30 12 8 10 53 — 55 44
8. KVK Beringen 30 11 10 9 62 — 56 43
9. Huvo Jeuk 30 11 8 11 37 — 38 41
10. KSK Bree 30 11 8 11 46 — 48 41
11. KVV Zonhoven 30 10 11 9 51 — 44 41
12. FC Landen 30 9 8 13 48 — 55 35
13. HIH Hoepertingen 30 9 2 19 44 — 64 29
14. Nevok Gruitrode 30 6 11 13 53 — 65 29
15. Weerstand Koersel 30 5 5 20 46 — 83 20
16. MD Halen 30 4 5 21 55 — 98 17

Luxembourg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RES Durbuy 26 16 6 4 51 — 21 54
2. RRC Mormont 26 15 8 3 64 — 24 53
3. Ethe Belmont 26 14 8 4 56 — 25 50
4. RSC Habay 26 13 6 7 49 — 36 45
5. RES Champlon 26 12 5 9 60 — 35 41
6. ES Wellin 26 10 7 9 38 — 38 37
7. Saint-Louis Saint-Leger 26 10 6 10 39 — 43 36
8. ROC Meix 26 10 6 10 35 — 39 36
9. RCS Libramont 26 8 8 10 36 — 46 32
10. RLC Bastogne 26 8 5 13 36 — 55 29
11. ROC La Roche 26 7 6 13 34 — 44 27
12. Sport Marloie 26 7 6 13 34 — 46 27
13. RUS Gouvy 26 6 7 13 36 — 59 25
14. ES Vaux-Noville 26 3 2 21 25 — 82 11

Namur

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CS Onhaye 30 22 3 5 88 — 33 69
2. Jeunesse Aische 30 17 4 9 67 — 37 55
3. RCS Profondeville 30 15 5 10 52 — 48 50
4. Racing Fosses 30 14 6 10 65 — 53 48
5. CS Wepion 30 14 5 11 63 — 46 47
6. RUS Assesse 30 14 5 11 67 — 58 47
7. OC Nismes 30 13 7 10 70 — 55 46
8. RFC Grand-Leez 30 13 6 11 64 — 59 45
9. FC Ligny 30 13 6 11 49 — 53 45
10. Jeunesse Rochefort 30 13 5 12 51 — 55 44
11. RFC Meux-2 30 11 5 14 57 — 67 38
12. RFC Arquet 30 10 6 14 52 — 57 36
13. US Pesche 30 7 10 13 44 — 63 31
14. Condruzien Hamois 30 6 7 17 45 — 68 25
15. Standard Bievre 30 6 7 17 53 — 98 25
16. US Beauraing 30 3 11 16 34 — 71 20

Oost-Vlaanderen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KFC Merelbeke 30 20 7 3 72 — 29 67
2. RC Lebbeke 30 19 10 1 61 — 21 67
3. Jong Lede 30 14 8 8 56 — 35 50
4. KVV Zelzate 30 14 5 11 50 — 36 47
5. Elene Grotenberge 30 13 8 9 57 — 41 47
6. Avanti Stekene 30 12 10 8 54 — 41 46
7. Svelta Melsele 30 13 6 11 50 — 44 45
8. SK Lochristi 30 10 11 9 49 — 53 41
9. JV Kruibeke 30 10 10 10 50 — 55 40
10. KE Appelterre-Eichem 30 10 8 12 43 — 58 38
11. SV Voorde 30 10 5 15 48 — 55 35
12. Jeugd Lovendegem 30 9 8 13 37 — 50 35
13. KSK Maldegem 30 7 9 14 42 — 54 30
14. Klauwaerts Kemzeke 30 8 3 19 26 — 59 27
15. WIK Eine 30 5 7 18 26 — 63 22
16. KVE Drongen 30 4 9 17 44 — 71 21

West-Vlaanderen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eendracht Wervik 30 22 4 4 70 — 27 70
2. Racing Waregem 30 19 4 7 91 — 44 61
3. KSK Vlamertinge 30 16 6 8 66 — 40 54
4. Sassport Boezinge 30 16 4 10 39 — 31 52
5. SC Wielsbeke 30 15 7 8 48 — 27 52
6. KVC Wingene 30 14 10 6 55 — 34 52
7. KSV Rumbeke 30 14 8 8 51 — 43 50
8. VV Westkapelle 30 13 9 8 58 — 48 48
9. KSK Oostnieuwkerke 30 13 8 9 52 — 40 47
10. SV Oostkamp 30 13 4 13 55 — 51 43
11. SVD Kortemark 30 12 6 12 56 — 52 42
12. Sport Zwevegem 30 9 4 17 39 — 61 31
13. KFC Meulebeke 30 6 5 19 33 — 76 23
14. Blauwvoet Otegem 30 5 5 20 37 — 74 20
15. RFC Luingne 30 3 7 20 24 — 68 16
16. Ruiter Roeselare 30 3 3 24 18 — 76 12

Išlikimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Jong Lede Elene Grotenberge 1-0 2-3
RC Lebbeke KVV Zelzate 4-1 1-0
KVC Wingene Sassport Boezinge 1-2 2-0
KSK Vlamertinge Racing Waregem 2-4 4-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
RC Lebbeke Jong Lede 0-1 1-1
Sassport Boezinge Racing Waregem 4-1 ×

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Groen Rood Katelijne KVC Wingene 2-3
Heur Tongeren KSK Vlamertinge 1-2
RCS Braine Racing Fosses 5-3
US Solre Ethe Belmont 4-2
RCS Profondeville Racing Jet Wavre 0-6
Stade Dison RSC Paturages 3-0

IV etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
RC Lebbeke KVC Wingene 1-0
KSK Vlamertinge KVV Vlijtingen 4-2
RSC Habay RCS Braine 1-2

V etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
KSK Vlamertinge RC Lebbeke 3-1
RCS Braine Stade Dison 5-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+9389-0=9389 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 0% (+0-32=-32 wiki spaudos ženklai).