Belgijos II futbolo lyga 2000–2001 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
2000–2001 m.
Varžybos Belgijos II futbolo lyga
Sezonas Belgijos aukščiausioji futbolo lyga 2000–2001 m.,
Belgijos I futbolo lyga 2000–2001 m.,
Belgijos II futbolo lyga 2000–2001 m.,
Belgijos III futbolo lyga 2000–2001 m.,
Belgijos IV futbolo lyga 2000–2001 m.,
Belgijos futbolo taurė 2000–2001 m.,
Belgijos futbolo supertaurė 2001 m.
http://users.skynet.be/pluto/Textbelgium/Table2000.html
http://www.belgianfootball.be/sites/default/files/docs/pdf/wikifoot/finalrankings/fr/s2000-2001fr.pdf


Série A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KSK Ronse 30 18 4 8 54 — 31 58
2. VV Zulte 30 16 8 6 57 — 30 56
3. KTSV Lier 30 15 8 7 55 — 44 53
4. SK Schoten 30 15 6 9 47 — 35 51
5. RRC Tournai 30 12 10 8 36 — 28 46
6. KV Kortrijk 30 13 6 11 49 — 46 45
7. KSK Maldegem 30 11 8 11 44 — 46 41
8. VV Hoogstraten 30 11 8 11 44 — 52 41
9. RFC Cappellen 30 9 12 9 42 — 33 39
10. Verbroedering Denderhoutem 30 10 8 12 44 — 50 38
11. Gent Zeehaven 30 10 8 12 39 — 47 38
12. Vigor Wuitens Hamme 30 9 11 10 44 — 41 38
13. KAC Olen 30 10 3 17 42 — 58 33
14. KRC Mechelen 30 8 6 16 36 — 48 30
15. KSV Sottegem 30 8 5 17 36 — 61 29
16. Standaard Wetteren 30 6 7 17 38 — 57 25

Série B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Excelsior Virton 30 18 8 4 48 — 28 62
2. Francs Borains Boussu 30 16 6 8 64 — 44 54
3. Wallonia Walhain 30 15 8 7 59 — 48 53
4. RCS Vise 30 15 6 9 51 — 36 51
5. RAS Eupen 30 15 6 9 52 — 45 51
6. Stade Leuven 30 14 4 12 57 — 52 46
7. Zwarte Duivels Oud-Heverlee 30 12 7 11 44 — 45 43
8. AFC Tubize 30 10 10 10 49 — 46 40
9. Kermt Hasselt 30 10 9 11 45 — 51 39
10. KSK Tongeren 30 9 11 10 42 — 35 38
11. Fabriek Overpelt 30 9 9 12 56 — 53 36
12. Union Saint-Gilles 30 9 9 12 42 — 45 36
13. ROC Charleroi-Marchienne 30 8 10 12 41 — 45 34
14. KTH Diest 30 8 8 14 35 — 47 32
15. UR Namur 30 5 9 16 33 — 59 24
16. Sports Sprimont 30 3 8 19 34 — 73 17

Pereinamasis turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
KFC Rhode RUL Seraing 1-2
Dison Verviers KSK Lebbeke 2-0
KVO Aarschot Eendracht Meldert 0-0 (baud. 4-5)
SK Eernegem Zwarte Leeuw Rijkevorsel 1-2
Wevelgem City KFC Lille 4-0
Sport Diegem SK Gullegem 0-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
RUL Seraing KRC Mechelen 1-2
KTH Diest Dison Verviers 2-1
Wevelgem City Eendracht Meldert 2-1
SK Gullegem Zwarte Leeuw Rijkevorsel 2-0

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
KRC Mechelen SK Gullegem 2-0
KTH Diest Wevelgem City 2-0

IV etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Wevelgem City SK Gullegem 2-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 95% (+2251-0=2251 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 5% (+121-0=121 wiki spaudos ženklai).