Baltarusijos futbolo taurė 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
2016–2017 m.
Varžybos Baltarusijos futbolo taurė
Sezonas Baltarusijos aukščiausioji futbolo lyga 2016 m.,
Baltarusijos I futbolo lyga 2016 m.,
Baltarusijos II futbolo lyga 2016 m.,
Baltarusijos III futbolo lyga 2016 m.,
Baltarusijos futbolo taurė 2016–2017 m.,
Baltarusijos futbolo supertaurė 2017 m.
http://int.soccerway.com/national/belarus/cup/20162017/
http://foot.dk/Hruspokalres.asp?SeasonID=108
http://foot.dk/Hruspokalfacts.asp?FinaleID=26
http://www.teams.by/champ/table/2097/


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
  11 m                                  
Zvezda Minsk 0 2                                  
FK Gorodea 0 3       11 m                        
          FK Gorodea 0 1                        
        Dinamo Minsk 0 4                        
FK Gomel 0                                  
Dinamo Minsk 1                              
                    Dinamo Minsk 2-2            
                  Dinamo Brest 0-0            
FK Slonim 0                                  
Dinamo Brest 2                                
          Dinamo Brest 2                        
        Naftan Novopolock 1                        
FK Senno 0                                  
Naftan Novopolock 1                                
                                Dinamo Brest 2-0  
                              BATE Borisov 1-0  
FK Baranovici 3                                  
Belsina Bobrujsk 2 prat.                                
          FK Baranovici 2                        
        FK Minsk 3 prat.                        
FK Orsa 0                                  
FK Minsk 4                              
                    FK Minsk 0-1            
                  BATE Borisov 2-1            
Torpedo Mogilev 0                                  
BATE Borisov 4                                
          BATE Borisov 4                        
        Isloc Minsk 2                        
Vertikal Kalinkovici 1                                  
Isloc Minsk 6                                  
                                       
                                     
Volna Pinsk 0                                  
Torpedo Zodino 4                                
          Torpedo Zodino 2                        
        FK Vitebsk 1                        
STI Smolevici 0                                  
FK Vitebsk 1                              
                    Torpedo Zodino 1-0            
                  FK Sluck 2-0            
Himik Svetlogorsk 0                                  
FK Sluck 4                                
          FK Sluck 3                        
        FK Smorgon 0                        
FK Smorgon 3                                  
Granit Mikasevici 0                                
                                FK Sluck 1-2  
                              Sahter Soligorsk 1-1  
Zeldortrans Gomel 2                                  
Krumkacy Minsk 1       11 m                        
          Zeldortrans Gomel 0 3                        
        Slavia Mozyr 0 0                        
Torpedo Minsk 0                                  
Slavia Mozyr 2                              
                    Lokomotiv Gomel 0-3            
                  Sahter Soligorsk 2-1            
Neman-Agro Stolbcy 0                                  
Neman Grodno 5                                
          Neman Grodno 1                        
        Sahter Soligorsk 2 prat.                        
FK Lida 0                                  
Sahter Soligorsk 2                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2017-05-28 Stadion Neman, Gardinas 8 500            
              Dinamo Brest Sahter Soligorsk            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
1
           
              Aleksej Legcilin (82') Vitalij Lisakovic (69')            
              11 m baudinių serija            
             
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 10
9 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
           
                                       


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+2362-4=2358 wiki spaudos ženklai).