Austrijos II futbolo lyga 1921–1922 m.
Burgenland
Kadangi Burgenlando žemės futbolo federacija dar nebuvo įkurta, pirmenybės pripažistamos neoficialiomis.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Oberwart | 8 | 7 | 0 | 1 | — | 14 | ||
?. | SC Bernstein | — | |||||||
?. | SC Furstenfeld | — | Štirijos komanda | ||||||
?. | SC Grosspetersdorf | — | |||||||
?. | SV Pinkafeld | — |
- http://rsssf.com/tableso/oostburghist.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B4a
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_burgenland_1922.htm
1. Klasse Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten) |
V |
x. | AC Klagenfurt | — | vienintelė komanda, tačiau čempione nepaskelbta |
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B4
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_karnten__2__klasse__1921_22.htm
1. Klasse Niederösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SV Korneuburg | 18 | 13 | 4 | 1 | 53 — 15 | 30 | ||
2. | SV Stockerau | 18 | 11 | 5 | 2 | 48 — 16 | 27 | ||
3. | SV Atzgersdorf | 18 | 10 | 5 | 3 | 37 — 26 | 25 | ||
4. | ASK Liesing | 18 | 9 | 3 | 6 | 34 — 26 | 21 | ||
5. | SC Wiener Neustadt | 18 | 7 | 4 | 7 | 32 — 19 | 18 | ||
6. | VfB Modling | 18 | 6 | 4 | 8 | 25 — 36 | 16 | ||
7. | SV Klosterneuburg | 18 | 5 | 3 | 10 | 18 — 38 | 13 | ||
8. | SC Sankt Polten | 18 | 2 | 7 | 9 | 16 — 36 | 11 | ||
9. | SV Guntramsdorf | 18 | 2 | 6 | 10 | 18 — 44 | 10 | ||
10. | AC Baden | 18 | 3 | 3 | 12 | 22 — 47 | 9 |
- http://rsssf.com/tableso/oostniederhist.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B5
- http://www.noefv.at/Tabellen-1921-22.pdf
1. Klasse Oberösterreich
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | Vorwarts Steyr | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 — 8 | 14 | ||
2. | SC Wels | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 — 11 | 13 | ||
3. | ASK Linz | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 — 13 | 8 | ||
4. | Sparta Linz | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 — 24 | 3 | ||
5. | Urfahr Linz | 8 | 1 | 0 | 7 | 11 — 26 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#22
- http://www.ofv.at/fussball/page/128547147339757610_446060208962608019_642197220163196690,de.html
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B6
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | SK Salzburg | 10 | 8 | 0 | 2 | 49 — 11 | 16 | ||
2. | AK Salzburg | 10 | 7 | 0 | 3 | 53 — 13 | 14 | ||
3. | Deutscher Salzburg | 10 | 6 | 1 | 3 | 30 — 29 | 13 | ||
4. | SK Oberndorf | 10 | 5 | 1 | 4 | 23 — 31 | 11 | ||
5. | SK Itzling | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 — 56 | 4 | pasitraukė po 6 turų | |
6. | SK Neumarkt-Wallersee | 10 | 0 | 0 | 10 | 4 — 19 | 0 | pasitraukė po I rato | |
x. | Amateur Salzburg | — | pasitraukė po 2 turų |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B8
1. Klasse Steiermark
Graz und Umgebung
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Graz) |
V |
1. | AK Graz | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 — 4 | 10 | ||
2. | Sturm Graz | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 — 5 | 10 | ||
3. | AAC Graz | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 — 16 | 1 | ||
4. | ASV Graz | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 — 30 | 1 |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B7
Provinzmeisterschaft
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B7b
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/provinzms_steiermark_1921_22.htm
Mittelsteiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Provinz / Mitte) |
V |
1. | TV Leibnitz | — | |||||||
?. | SV Feldbach | — | |||||||
?. | SC Gleisdorf | — | |||||||
?. | SK Voitsberg | — |
Obersteiermark-Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Provinz / Ost) |
V |
1. | SC Kapfenberg | — | |||||||
?. | AAC Kapfenberg | — | |||||||
?. | ATV Murzzuschlag | — | |||||||
?. | AAC Bruck | — | |||||||
?. | BC Bruck | — |
Obersteiermark-West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Provinz / West) |
V |
1. | Deutscher Leoben | — | |||||||
?. | AAC Judenburg | — | |||||||
?. | SV Judenburg | — | |||||||
?. | SV Knittelfeld | — | |||||||
?. | Amateure Leoben | — | |||||||
?. | Red Star Knittelfeld | — | |||||||
?. | SK Sankt Peter Judenburg | — | |||||||
?. | Freiheit Leoben | — | |||||||
?. | SK Zeltweg | — |
Finalas
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Deutscher Leoben | + | ||||||||
Leobenas | |||||||||
Deutscher Leoben | SC Kapfenberg | ||||||||
3 | 0 | ||||||||
TV Leibnitz | 0 | ||||||||
SC Kapfenberg | 3 | ||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Provinz) |
V |
1. | Deutscher Leoben | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 — 0 | 2 | ||
2. | SC Kapfenberg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 3 | 2 | ||
3. | TV Leibniz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 — 3 | 0 |
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | TV Innsbruck | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 — 0 | 6 | ||
2. | Rapid Innsbruck | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 — 2 | 4 | ||
3. | Veldidena Innsbruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 — 7 | 2 | ||
4. | Wacker Innsbruck | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 — 7 | 0 |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B9
Vorarlberg A-Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Lustenau | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 0 | 4 | ||
2. | Turnerbund Lustenau | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 — 5 | 0 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#22
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192122.html#B10
|