Anglijos VI futbolo lyga 2010–2011 m.
Wikipedia
Isthmian league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Sutton United | 42 | 26 | 9 | 7 | 76 — 33 | 87 | ||
2. | Tonbridge Angels | 42 | 22 | 10 | 10 | 71 — 45 | 76 | ||
3. | Bury Town | 42 | 22 | 10 | 10 | 67 — 49 | 76 | ||
4. | Lowestoft Town | 42 | 20 | 15 | 7 | 68 — 30 | 75 | ||
5. | Harrow Borough | 42 | 22 | 7 | 13 | 77 — 51 | 73 | ||
6. | FC Canvey Island | 42 | 21 | 10 | 11 | 69 — 51 | 73 | ||
7. | Kingstonian Kingston | 42 | 21 | 9 | 12 | 66 — 50 | 72 | ||
8. | Concord Rangers | 42 | 21 | 8 | 13 | 72 — 55 | 71 | ||
9. | Cray Wanderers | 42 | 20 | 9 | 13 | 72 — 46 | 69 | ||
10. | AFC Hornchurch | 42 | 19 | 12 | 11 | 58 — 46 | 69 | ||
11. | Billericay Town | 42 | 20 | 9 | 13 | 56 — 45 | 69 | ||
12. | Wealdstone London | 42 | 16 | 10 | 16 | 58 — 54 | 58 | ||
13. | Carshalton Athletic | 42 | 14 | 10 | 18 | 49 — 57 | 52 | ||
14. | Tooting Mitcham United | 42 | 13 | 10 | 19 | 63 — 85 | 49 | ||
15. | FC Hendon | 42 | 12 | 10 | 20 | 61 — 81 | 46 | ||
16. | FC Margate | 42 | 11 | 12 | 19 | 52 — 64 | 45 | ||
17. | FC Horsham | 42 | 11 | 11 | 20 | 43 — 77 | 44 | ||
18. | Hastings United | 42 | 9 | 11 | 22 | 50 — 65 | 38 | ||
19. | FC Aveley | 42 | 10 | 8 | 24 | 35 — 62 | 38 | ||
20. | Maidstone United | 42 | 9 | 10 | 23 | 43 — 75 | 37 | ||
21. | Croydon Athletic | 42 | 10 | 4 | 28 | 44 — 95 | 31 | ||
22. | Folkestone Invicta | 42 | 5 | 12 | 25 | 34 — 68 | 27 |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Tonbridge Angels | 3 | ||||||||
Harrow Borough | 2 | prat. | |||||||
2011-05-07 | Tanbridžas | ||||||||
Tonbridge Angels | Lowestoft Town | ||||||||
4 | 3 | ||||||||
Bury Town | 1 | ||||||||
Lowestoft Town | 2 | ||||||||
Northern premier league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Halifax Town | 42 | 30 | 8 | 4 | 108 — 36 | 98 | ||
2. | FC Colwyn Bay | 42 | 24 | 7 | 11 | 67 — 56 | 79 | ||
3. | Bradford Park Avenue | 42 | 23 | 8 | 11 | 84 — 55 | 77 | ||
4. | United of Manchester | 42 | 24 | 4 | 14 | 76 — 53 | 76 | ||
5. | North Ferriby United | 42 | 22 | 7 | 13 | 78 — 51 | 73 | ||
6. | FC Buxton | 42 | 20 | 10 | 12 | 71 — 52 | 70 | ||
7. | Kendal Town | 42 | 21 | 5 | 16 | 80 — 77 | 68 | ||
8. | Marine Crosby | 42 | 20 | 7 | 15 | 74 — 64 | 67 | ||
9. | Worksop Town | 42 | 21 | 6 | 15 | 72 — 54 | 66 | ||
10. | FC Chasetown | 42 | 20 | 6 | 16 | 76 — 59 | 66 | ||
11. | Matlock Town | 42 | 20 | 6 | 16 | 74 — 59 | 66 | ||
12. | Northwich Victoria | 42 | 18 | 9 | 15 | 66 — 55 | 63 | ||
13. | Stocksbridge Park Steels | 42 | 17 | 6 | 19 | 75 — 75 | 57 | ||
14. | Ashton United | 42 | 16 | 5 | 21 | 57 — 62 | 53 | ||
15. | Mickleover Sports | 42 | 15 | 7 | 20 | 70 — 76 | 52 | ||
16. | Whitby Town | 42 | 14 | 9 | 19 | 58 — 77 | 51 | ||
17. | Nantwich Town | 42 | 13 | 7 | 22 | 68 — 90 | 46 | ||
18. | Frickley Athletic | 42 | 11 | 11 | 20 | 43 — 68 | 44 | ||
19. | FC Burscough | 42 | 12 | 7 | 23 | 56 — 73 | 43 | ||
20. | Hucknall Town | 42 | 11 | 10 | 21 | 57 — 80 | 43 | ||
21. | Ossett Town | 42 | 9 | 5 | 28 | 45 — 103 | 32 | ||
22. | Retford United | 42 | 5 | 2 | 35 | 31 — 111 | 17 |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
FC Colwyn Bay | 2 | ||||||||
North Ferriby United | 0 | ||||||||
2011-05-02 | Kolvin Bėjus | ||||||||
FC Colwyn Bay | United of Manchester | ||||||||
1 | 0 | ||||||||
Bradford Park Avenue | 0 | ||||||||
United of Manchester | 2 | ||||||||
Southern league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern) |
V |
1. | Truro City | 40 | 27 | 6 | 7 | 91 — 35 | 87 | ||
2. | Hednesford Town | 40 | 26 | 5 | 9 | 82 — 38 | 83 | ||
3. | Salisbury City | 40 | 23 | 10 | 7 | 82 — 45 | 79 | ||
4. | Cambridge City | 40 | 24 | 7 | 9 | 74 — 40 | 79 | ||
5. | FC Leamington | 40 | 24 | 6 | 10 | 68 — 39 | 78 | ||
6. | Chesham United | 40 | 20 | 11 | 9 | 64 — 35 | 71 | ||
7. | Chippenham Town | 40 | 18 | 14 | 8 | 54 — 41 | 68 | ||
8. | FC Stourbridge | 40 | 18 | 8 | 14 | 72 — 61 | 62 | ||
9. | Brackley Town | 40 | 16 | 10 | 14 | 67 — 47 | 58 | ||
10. | Swindon Supermarine | 40 | 17 | 7 | 16 | 56 — 58 | 58 | ||
11. | FC Bashley | 40 | 14 | 10 | 16 | 55 — 63 | 52 | ||
12. | Evesham United | 40 | 14 | 9 | 17 | 54 — 49 | 51 | ||
13. | Cirencester Town | 40 | 13 | 8 | 19 | 59 — 67 | 47 | ||
14. | Oxford City | 40 | 11 | 12 | 17 | 48 — 54 | 45 | ||
15. | Hemel Hempstead Town | 40 | 13 | 6 | 21 | 50 — 59 | 45 | ||
16. | Banbury United | 40 | 11 | 8 | 21 | 44 — 67 | 40 | ||
17. | Bedford Town | 40 | 10 | 7 | 23 | 41 — 76 | 37 | ||
18. | FC Weymouth | 40 | 12 | 8 | 20 | 55 — 85 | 34 | ||
19. | Didcot Town | 40 | 7 | 11 | 22 | 39 — 69 | 32 | ||
20. | Tiverton Town | 40 | 7 | 8 | 25 | 33 — 77 | 29 | ||
21. | Halesowen Town | 40 | 5 | 9 | 26 | 24 — 107 | 24 |
Patekimo turnyras
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Salisbury City | 1 | ||||||||
Cambridge City | 0 | ||||||||
2011-05-02 | Hensfordas | ||||||||
Salisbury City | Hednesford Town | ||||||||
2 | 2 | ||||||||
11 m baudinių serija | |||||||||
Hednesford Town | 3 | ||||||||
FC Leamington | 1 | ||||||||
|