Anglijos VIII futbolo lyga 2006–2007 m.
Wikipedia
Combined counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | FC Chipstead | 42 | 32 | 3 | 7 | 114 — 48 | 99 | ||
2. | FC Merstham | 42 | 31 | 2 | 9 | 100 — 35 | 95 | ||
3. | Wembley London | 42 | 27 | 8 | 7 | 95 — 45 | 89 | ||
4. | Ash United | 42 | 26 | 8 | 8 | 86 — 37 | 86 | ||
5. | North Greenford United | 42 | 21 | 12 | 9 | 90 — 62 | 75 | ||
6. | Banstead Athletic | 42 | 20 | 10 | 12 | 76 — 64 | 70 | ||
7. | Camberley Town | 42 | 21 | 7 | 14 | 60 — 59 | 70 | ||
8. | Chertsey Town | 42 | 20 | 7 | 15 | 72 — 71 | 67 | ||
9. | Reading Town | 42 | 18 | 6 | 18 | 72 — 64 | 60 | ||
10. | Egham Town | 42 | 16 | 10 | 16 | 80 — 59 | 58 | ||
11. | Chessington Hook United | 42 | 15 | 12 | 15 | 63 — 72 | 57 | ||
12. | Sandhurst Town | 42 | 15 | 10 | 17 | 61 — 67 | 55 | ||
13. | Colliers Wood United | 42 | 17 | 6 | 19 | 69 — 62 | 54 | ||
14. | FC Cobham | 42 | 16 | 6 | 20 | 56 — 64 | 54 | ||
15. | Raynes Park Vale | 42 | 15 | 8 | 19 | 69 — 85 | 53 | ||
16. | FC Dorking | 42 | 16 | 7 | 19 | 65 — 73 | 49 | ||
17. | Epsom Ewell | 42 | 10 | 10 | 22 | 44 — 78 | 40 | ||
18. | FC Cove | 42 | 11 | 7 | 24 | 56 — 96 | 39 | ||
19. | Bedfont Green | 42 | 9 | 10 | 23 | 38 — 62 | 37 | ||
20. | FC Bookham | 42 | 10 | 6 | 26 | 54 — 105 | 36 | ||
21. | Guildford City | 42 | 8 | 4 | 30 | 46 — 96 | 28 | ||
22. | FC Bedfont | 42 | 6 | 5 | 31 | 41 — 103 | 23 |
Eastern counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | FC Wroxham | 42 | 31 | 9 | 2 | 107 — 27 | 102 | ||
2. | Mildenhall Town | 42 | 31 | 4 | 7 | 105 — 56 | 97 | ||
3. | Lowestoft Town | 42 | 26 | 10 | 6 | 103 — 51 | 88 | ||
4. | FC Needham Market | 42 | 25 | 6 | 11 | 85 — 51 | 81 | ||
5. | FC Leiston | 42 | 24 | 7 | 11 | 98 — 71 | 79 | ||
6. | Dereham Town | 42 | 22 | 8 | 12 | 97 — 73 | 74 | ||
7. | Kirkley Lowestoft | 42 | 21 | 11 | 10 | 65 — 46 | 74 | ||
8. | Soham Town Rangers | 42 | 21 | 6 | 15 | 81 — 62 | 69 | ||
9. | Woodbridge Town | 42 | 17 | 11 | 14 | 83 — 80 | 62 | ||
10. | Ipswich Wanderers | 42 | 17 | 7 | 18 | 71 — 58 | 58 | ||
11. | Wisbech Town | 42 | 14 | 9 | 19 | 71 — 77 | 51 | ||
12. | Newmarket Town | 42 | 14 | 4 | 24 | 57 — 82 | 46 | ||
13. | Felixstowe Walton United | 42 | 14 | 4 | 24 | 61 — 99 | 46 | ||
14. | Stanway Rovers | 42 | 12 | 9 | 21 | 56 — 76 | 45 | ||
15. | Histon Reserves | 42 | 12 | 9 | 21 | 61 — 82 | 45 | ||
16. | Norwich United | 42 | 10 | 14 | 18 | 44 — 72 | 44 | ||
17. | Cambridge Regional College | 42 | 12 | 6 | 24 | 60 — 79 | 42 | ||
18. | Harwich Parkeston | 42 | 12 | 6 | 24 | 67 — 96 | 42 | ||
19. | Kings Lynn Reserves | 42 | 10 | 11 | 21 | 60 — 76 | 41 | ||
20. | Diss Town | 42 | 11 | 6 | 25 | 58 — 87 | 39 | ||
21. | Clacton Town | 42 | 11 | 5 | 26 | 60 — 119 | 38 | ||
22. | Halstead Town | 42 | 9 | 10 | 23 | 53 — 83 | 37 |
Essex senior football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Essex) |
V |
1. | Brentwood Town | 30 | 22 | 6 | 2 | 74 — 21 | 72 | ||
2. | Romford London | 30 | 20 | 6 | 4 | 75 — 32 | 66 | ||
3. | Barkingside London | 30 | 17 | 7 | 6 | 61 — 28 | 58 | ||
4. | Bowers Pitsea | 30 | 16 | 7 | 7 | 65 — 33 | 55 | ||
5. | Burnham Ramblers | 30 | 17 | 4 | 9 | 59 — 29 | 55 | ||
6. | Barking London | 30 | 16 | 7 | 7 | 65 — 43 | 55 | ||
7. | Concord Rangers | 30 | 16 | 6 | 8 | 67 — 42 | 54 | ||
8. | Sawbridgeworth Town | 30 | 14 | 6 | 10 | 60 — 35 | 48 | ||
9. | Southend Manor | 30 | 13 | 7 | 10 | 45 — 35 | 46 | ||
10. | Basildon United | 30 | 11 | 9 | 10 | 44 — 40 | 42 | ||
11. | Eton Manor Cheshunt | 30 | 9 | 7 | 14 | 52 — 57 | 34 | ||
12. | Hullbridge Sports | 30 | 5 | 8 | 17 | 27 — 61 | 23 | ||
13. | APSA London | 30 | 5 | 6 | 19 | 29 — 69 | 21 | ||
14. | Clapton London | 30 | 5 | 5 | 20 | 34 — 56 | 20 | ||
15. | Beaumont Athletic | 30 | 4 | 3 | 23 | 41 — 132 | 15 | ||
16. | FC Stansted | 30 | 1 | 4 | 25 | 20 — 105 | 7 |
Hellenic football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | AFC Slimbridge | 38 | 27 | 7 | 4 | 93 — 29 | 88 | ||
2. | FC North Leigh | 38 | 25 | 10 | 3 | 77 — 33 | 85 | ||
3. | Hungerford Town | 38 | 21 | 8 | 9 | 77 — 40 | 71 | ||
4. | Ardley United | 38 | 19 | 10 | 9 | 78 — 54 | 67 | ||
5. | Almondsbury Town | 38 | 19 | 9 | 10 | 73 — 44 | 66 | ||
6. | Witney United | 38 | 16 | 13 | 9 | 67 — 49 | 61 | ||
7. | Milton United | 38 | 18 | 6 | 14 | 73 — 70 | 60 | ||
8. | Shortwood United | 38 | 15 | 9 | 14 | 76 — 72 | 54 | ||
9. | FC Kidlington | 38 | 14 | 11 | 13 | 47 — 52 | 53 | ||
10. | FC Shrivenham | 38 | 16 | 8 | 14 | 67 — 59 | 52 | ||
11. | Wantage Town | 38 | 13 | 11 | 14 | 62 — 60 | 50 | ||
12. | FC Carterton | 38 | 13 | 9 | 16 | 58 — 61 | 48 | ||
13. | Fairford Town | 38 | 12 | 10 | 16 | 56 — 61 | 46 | ||
14. | Bicester Town | 38 | 10 | 15 | 13 | 59 — 64 | 45 | ||
15. | Highworth Town | 38 | 10 | 14 | 14 | 54 — 55 | 44 | ||
16. | AFC Wallingford | 38 | 10 | 8 | 20 | 37 — 71 | 38 | ||
17. | Pegasus Juniors Hereford | 38 | 9 | 7 | 22 | 45 — 85 | 34 | ||
18. | Abingdon Town | 38 | 6 | 12 | 20 | 42 — 80 | 30 | ||
19. | FC Harrow Hill | 38 | 5 | 9 | 24 | 36 — 82 | 24 | ||
20. | Thame United | 38 | 6 | 6 | 26 | 45 — 101 | 24 | ||
x. | Hounslow Borough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 27 turų | |
x. | Chipping Norton Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 22 turų |
Kent football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Whitstable Town | 32 | 21 | 7 | 4 | 76 — 40 | 70 | ||
2. | VCD Athletic London | 32 | 20 | 7 | 5 | 79 — 38 | 67 | ||
3. | Croydon London | 32 | 20 | 7 | 5 | 58 — 34 | 67 | ||
4. | Thamesmead Town | 32 | 19 | 6 | 7 | 75 — 44 | 63 | ||
5. | Greenwich Borough | 32 | 19 | 6 | 7 | 63 — 38 | 63 | ||
6. | Hythe Town | 32 | 16 | 8 | 8 | 59 — 35 | 56 | ||
7. | Erith Belvedere | 32 | 16 | 8 | 8 | 68 — 50 | 56 | ||
8. | Deal Town | 32 | 14 | 6 | 12 | 68 — 55 | 48 | ||
9. | FC Herne Bay | 32 | 12 | 8 | 12 | 51 — 41 | 44 | ||
10. | Sevenoaks Town | 32 | 12 | 6 | 14 | 50 — 57 | 42 | ||
11. | Beckenham Town | 32 | 12 | 4 | 16 | 64 — 52 | 40 | ||
12. | Faversham Town | 32 | 10 | 6 | 16 | 36 — 55 | 36 | ||
13. | Lordswood Chatham | 32 | 8 | 5 | 19 | 40 — 68 | 29 | ||
14. | Erith Town | 32 | 7 | 3 | 22 | 35 — 60 | 24 | ||
15. | FC Tunbridge Wells | 32 | 5 | 8 | 19 | 39 — 66 | 23 | ||
16. | Slade Green London | 32 | 5 | 8 | 19 | 36 — 68 | 23 | ||
17. | SBU London | 32 | 2 | 5 | 25 | 28 — 124 | 11 |
Midland football alliance
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Leamington | 42 | 33 | 4 | 5 | 105 — 36 | 103 | ||
2. | Romulus Sutton Coldfield | 42 | 25 | 11 | 6 | 102 — 47 | 86 | ||
3. | FC Quorn | 42 | 25 | 7 | 10 | 82 — 40 | 82 | ||
4. | Stratford Town | 42 | 25 | 7 | 10 | 81 — 47 | 82 | ||
5. | Tipton Town | 42 | 22 | 8 | 12 | 71 — 48 | 74 | ||
6. | FC Barwell | 42 | 22 | 5 | 15 | 88 — 68 | 71 | ||
7. | Boldmere Saint Michaels | 42 | 20 | 6 | 16 | 73 — 56 | 66 | ||
8. | Atherstone Town | 42 | 16 | 16 | 10 | 71 — 50 | 64 | ||
9. | Loughborough Dynamo | 42 | 19 | 7 | 16 | 73 — 70 | 64 | ||
10. | FC Alvechurch | 42 | 17 | 12 | 13 | 66 — 57 | 63 | ||
11. | Oadby Town | 42 | 19 | 5 | 18 | 68 — 59 | 62 | ||
12. | FC Rocester | 42 | 16 | 7 | 19 | 45 — 66 | 55 | ||
13. | Market Drayton Town | 42 | 14 | 11 | 17 | 61 — 62 | 53 | ||
14. | Oldbury United | 42 | 13 | 13 | 16 | 48 — 57 | 51 | ||
15. | Friar Lane Epworth | 42 | 12 | 12 | 18 | 66 — 86 | 48 | ||
16. | Westfields Hereford | 42 | 13 | 9 | 20 | 57 — 78 | 48 | ||
17. | Causeway United | 42 | 14 | 5 | 23 | 63 — 72 | 47 | ||
18. | Coalville Town | 42 | 15 | 2 | 25 | 51 — 83 | 47 | ||
19. | RC Warwick | 42 | 10 | 8 | 24 | 57 — 88 | 38 | ||
20. | FC Studley | 42 | 11 | 5 | 26 | 55 — 86 | 38 | ||
21. | Biddulph Victoria | 42 | 10 | 8 | 24 | 51 — 84 | 38 | ||
22. | Cradley Town | 42 | 4 | 6 | 32 | 35 — 129 | 18 |
Northern counties East football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Retford United | 38 | 25 | 7 | 6 | 92 — 37 | 82 | ||
2. | FC Sheffield | 38 | 23 | 8 | 7 | 71 — 39 | 77 | ||
3. | Carlton Town | 38 | 23 | 4 | 11 | 83 — 41 | 73 | ||
4. | Garforth Town | 38 | 21 | 7 | 10 | 83 — 44 | 70 | ||
5. | Selby Town | 38 | 21 | 6 | 11 | 75 — 49 | 69 | ||
6. | FC Glapwell | 38 | 20 | 6 | 12 | 71 — 48 | 66 | ||
7. | Mickleover Sports | 38 | 18 | 9 | 11 | 70 — 62 | 63 | ||
8. | Sutton Town | 38 | 16 | 11 | 11 | 60 — 42 | 56 | ||
9. | Pickering Town | 38 | 16 | 8 | 14 | 61 — 54 | 56 | ||
10. | Maltby Main | 38 | 14 | 10 | 14 | 56 — 58 | 52 | ||
11. | Long Eaton United | 38 | 13 | 12 | 13 | 57 — 60 | 51 | ||
12. | FC Liversedge | 38 | 13 | 10 | 15 | 58 — 60 | 49 | ||
13. | Armthorpe Welfare | 38 | 15 | 3 | 20 | 62 — 63 | 48 | ||
14. | Hallam Sheffield | 38 | 14 | 6 | 18 | 57 — 63 | 48 | ||
15. | Arnold Town | 38 | 12 | 9 | 17 | 66 — 77 | 45 | ||
16. | Glasshoughton Welfare | 38 | 12 | 7 | 19 | 58 — 66 | 43 | ||
17. | Eccleshill United | 38 | 10 | 9 | 19 | 63 — 105 | 39 | ||
18. | AFC Thackley | 38 | 8 | 8 | 22 | 52 — 89 | 31 | ||
19. | Shirebrook Town | 38 | 7 | 9 | 22 | 44 — 79 | 30 | ||
20. | Brodsworth Welfare | 38 | 2 | 5 | 31 | 30 — 133 | 10 |
Northern football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | FC Whitley Bay | 42 | 28 | 8 | 6 | 104 — 45 | 92 | ||
2. | Billingham Town | 42 | 28 | 8 | 6 | 98 — 47 | 92 | ||
3. | Sunderland Nissan | 42 | 28 | 6 | 8 | 96 — 41 | 90 | ||
4. | AFC Consett | 42 | 23 | 10 | 9 | 89 — 51 | 79 | ||
5. | Newcastle Benfield Bay Plastics | 42 | 21 | 11 | 10 | 79 — 45 | 74 | ||
6. | West Auckland Town | 42 | 22 | 8 | 12 | 88 — 61 | 74 | ||
7. | Dunston Federation Brewery | 42 | 19 | 16 | 7 | 67 — 48 | 73 | ||
8. | Durham City | 42 | 20 | 12 | 10 | 87 — 62 | 72 | ||
9. | AFC Shildon | 42 | 21 | 9 | 12 | 80 — 57 | 72 | ||
10. | Morpeth Town | 42 | 19 | 9 | 14 | 87 — 70 | 66 | ||
11. | Newcastle Blue Star | 42 | 17 | 7 | 18 | 71 — 60 | 58 | ||
12. | Tow Law Town | 42 | 15 | 11 | 16 | 68 — 72 | 56 | ||
13. | Northallerton Town | 42 | 16 | 6 | 20 | 76 — 82 | 54 | ||
14. | Billingham Synthonia | 42 | 13 | 14 | 15 | 61 — 71 | 53 | ||
15. | Jarrow Roofing Boldon | 42 | 13 | 7 | 22 | 68 — 101 | 46 | ||
16. | FC Bishop Auckland | 42 | 11 | 10 | 21 | 59 — 86 | 43 | ||
17. | Chester-le-Street Town | 42 | 10 | 9 | 23 | 51 — 80 | 39 | ||
18. | West Allotment Celtic | 42 | 9 | 11 | 22 | 62 — 80 | 38 | ||
19. | AFC Ashington | 42 | 9 | 7 | 26 | 46 — 87 | 34 | ||
20. | Bedlington Terriers | 42 | 7 | 8 | 27 | 47 — 99 | 26 | ||
21. | Horden Colliery Welfare | 42 | 6 | 10 | 26 | 46 — 107 | 25 | ||
22. | Darlington Railway Athletic | 42 | 6 | 5 | 31 | 41 — 119 | 23 |
North West counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | United of Manchester | 42 | 36 | 4 | 2 | 157 — 36 | 112 | ||
2. | Curzon Ashton | 42 | 31 | 6 | 5 | 116 — 38 | 99 | ||
3. | Nantwich Town | 42 | 29 | 8 | 5 | 108 — 41 | 95 | ||
4. | Salford City | 42 | 26 | 9 | 7 | 103 — 55 | 87 | ||
5. | Trafford Manchester | 42 | 24 | 11 | 7 | 94 — 46 | 83 | ||
6. | Maine Road Manchester | 42 | 22 | 7 | 13 | 79 — 58 | 73 | ||
7. | Atherton Collieries | 42 | 19 | 13 | 10 | 72 — 55 | 70 | ||
8. | Ramsbottom United | 42 | 19 | 7 | 16 | 78 — 63 | 64 | ||
9. | Glossop North End | 42 | 19 | 6 | 17 | 71 — 71 | 63 | ||
10. | Congleton Town | 42 | 18 | 8 | 16 | 75 — 62 | 62 | ||
11. | FC Colne | 42 | 16 | 13 | 13 | 75 — 70 | 61 | ||
12. | Newcastle Town | 42 | 16 | 10 | 16 | 70 — 63 | 58 | ||
13. | FC Flixton | 42 | 14 | 12 | 16 | 69 — 65 | 54 | ||
14. | FC Silsden | 42 | 16 | 6 | 20 | 66 — 79 | 54 | ||
15. | Bacup Borough | 42 | 11 | 13 | 18 | 50 — 65 | 46 | ||
16. | Atherton Laburnum Rovers | 42 | 11 | 9 | 22 | 65 — 106 | 42 | ||
17. | Abbey Hey Manchester | 42 | 10 | 10 | 22 | 44 — 83 | 40 | ||
18. | Squires Gate Blackpool | 42 | 10 | 8 | 24 | 56 — 97 | 38 | ||
19. | Saint Helens Town | 42 | 10 | 6 | 26 | 47 — 92 | 36 | ||
20. | FC Nelson | 42 | 7 | 7 | 28 | 39 — 110 | 28 | ||
21. | FC Formby | 42 | 6 | 4 | 32 | 43 — 111 | 22 | ||
22. | Stone Dominoes | 42 | 2 | 3 | 37 | 36 — 147 | 9 |
- http://www.hallmarksecurityleague.com/archive-league-tables.php?season=200607
- http://fchd.info/lghist/nwc2007.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/2006–07_North_West_Counties_Football_League
Spartan South Midlands football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan South Midlands) |
V |
1. | Edgware Town | 40 | 32 | 6 | 2 | 118 — 35 | 102 | ||
2. | Harefield United | 40 | 29 | 5 | 6 | 95 — 35 | 92 | ||
3. | Hertford Town | 40 | 26 | 8 | 6 | 122 — 50 | 86 | ||
4. | FC Welwyn Garden City | 40 | 22 | 9 | 9 | 90 — 53 | 75 | ||
5. | Leverstock Green Hemel Hempstead | 40 | 20 | 8 | 12 | 73 — 66 | 68 | ||
6. | AFC Chalfont Saint Peter | 40 | 19 | 10 | 11 | 79 — 50 | 67 | ||
7. | Oxhey Jets | 40 | 20 | 7 | 13 | 73 — 56 | 67 | ||
8. | Broxbourne Borough | 40 | 17 | 11 | 12 | 86 — 64 | 62 | ||
9. | Aylesbury Vale | 40 | 15 | 8 | 17 | 71 — 75 | 53 | ||
10. | FC London Colney | 40 | 13 | 10 | 17 | 58 — 72 | 49 | ||
11. | Tring Athletic | 40 | 14 | 7 | 19 | 53 — 81 | 49 | ||
12. | Ruislip Manor | 40 | 14 | 6 | 20 | 71 — 81 | 48 | ||
13. | Kingsbury London Tigers | 40 | 14 | 5 | 21 | 64 — 69 | 47 | ||
14. | Biggleswade United | 40 | 11 | 11 | 18 | 68 — 89 | 44 | ||
15. | Saint Margaretsbury Stanstead Abbotts | 40 | 10 | 10 | 20 | 52 — 64 | 40 | ||
16. | FC Colney Heath | 40 | 11 | 7 | 22 | 51 — 85 | 40 | ||
17. | FC Langford | 40 | 11 | 7 | 22 | 69 — 107 | 40 | ||
18. | Biggleswade Town | 40 | 11 | 6 | 23 | 47 — 73 | 39 | ||
19. | FC Holmer Green | 40 | 9 | 9 | 22 | 49 — 91 | 36 | ||
20. | Royston Town | 40 | 9 | 9 | 22 | 59 — 117 | 36 | ||
21. | Haringey Borough | 40 | 8 | 11 | 21 | 59 — 94 | 35 |
Sussex county football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Eastbourne Town | 38 | 27 | 6 | 5 | 97 — 42 | 87 | ||
2. | Whitehawk Brighton | 38 | 25 | 11 | 2 | 70 — 17 | 86 | ||
3. | FC Arundel | 38 | 23 | 6 | 9 | 82 — 39 | 75 | ||
4. | Crowborough Athletic | 38 | 22 | 9 | 7 | 73 — 40 | 75 | ||
5. | FC Hassocks | 38 | 20 | 8 | 10 | 80 — 45 | 68 | ||
6. | Hailsham Town | 38 | 17 | 15 | 6 | 52 — 29 | 66 | ||
7. | Eastbourne United | 38 | 16 | 9 | 13 | 66 — 51 | 57 | ||
8. | FC Selsey | 38 | 14 | 14 | 10 | 46 — 46 | 56 | ||
9. | FC Ringmer | 38 | 13 | 11 | 14 | 59 — 66 | 52 | ||
10. | FC East Preston | 38 | 16 | 3 | 19 | 47 — 49 | 51 | ||
11. | Chichester City United | 38 | 14 | 7 | 17 | 59 — 58 | 49 | ||
12. | Three Bridges Crawley | 38 | 11 | 12 | 15 | 59 — 60 | 45 | ||
13. | FC Shoreham | 38 | 11 | 10 | 17 | 61 — 71 | 43 | ||
14. | Sidley United | 38 | 11 | 9 | 18 | 47 — 76 | 42 | ||
15. | FC Redhill | 38 | 11 | 8 | 19 | 61 — 65 | 41 | ||
16. | FC Wick | 38 | 11 | 7 | 20 | 51 — 69 | 39 | ||
17. | Oakwood Crawley | 38 | 11 | 6 | 21 | 42 — 79 | 39 | ||
18. | Worthing United | 38 | 7 | 10 | 21 | 55 — 100 | 31 | ||
19. | Rye United | 38 | 6 | 9 | 23 | 33 — 73 | 27 | ||
20. | Littlehampton Town | 38 | 5 | 8 | 25 | 30 — 95 | 23 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/sussex2007.htm
United counties league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Deeping Rangers | 40 | 30 | 7 | 3 | 95 — 25 | 97 | ||
2. | Boston Town | 40 | 31 | 2 | 7 | 110 — 47 | 95 | ||
3. | Wellingborough Town | 40 | 25 | 7 | 8 | 87 — 48 | 82 | ||
4. | Potton United | 40 | 23 | 9 | 8 | 91 — 44 | 78 | ||
5. | Cogenhoe United | 40 | 23 | 4 | 13 | 101 — 53 | 73 | ||
6. | Northampton Spencer | 40 | 22 | 7 | 11 | 69 — 41 | 73 | ||
7. | Newport Pagnell Town | 40 | 19 | 7 | 14 | 63 — 67 | 64 | ||
8. | Blackstones Stamford | 40 | 17 | 12 | 11 | 79 — 51 | 63 | ||
9. | Wootton Blue Cross | 40 | 18 | 8 | 14 | 70 — 57 | 62 | ||
10. | Saint Ives Town | 40 | 17 | 8 | 15 | 56 — 49 | 59 | ||
11. | Holbeach United | 40 | 14 | 10 | 16 | 50 — 65 | 52 | ||
12. | AFC Long Buckby | 40 | 14 | 8 | 18 | 68 — 67 | 50 | ||
13. | Raunds Town | 40 | 13 | 6 | 21 | 61 — 77 | 45 | ||
14. | Desborough Town | 40 | 15 | 5 | 20 | 60 — 76 | 44 | ||
15. | FC Yaxley | 40 | 12 | 9 | 19 | 59 — 69 | 42 | ||
16. | Stewarts Lloyds Corby | 40 | 11 | 8 | 21 | 52 — 87 | 41 | ||
17. | Saint Neots Town | 40 | 12 | 5 | 23 | 47 — 86 | 41 | ||
18. | Bourne Town | 40 | 11 | 6 | 23 | 61 — 92 | 39 | ||
19. | FC Stotfold | 40 | 10 | 6 | 24 | 57 — 101 | 36 | ||
20. | Ford Sports Daventry | 40 | 6 | 5 | 29 | 47 — 103 | 23 | ||
21. | Buckingham Town | 40 | 4 | 7 | 29 | 39 — 117 | 19 |
Wessex football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wessex) |
V |
1. | Gosport Borough | 38 | 27 | 8 | 3 | 87 — 27 | 89 | ||
2. | AFC Totton | 38 | 27 | 8 | 3 | 89 — 31 | 89 | ||
3. | VT Southampton | 38 | 24 | 8 | 6 | 76 — 44 | 80 | ||
4. | Poole Town | 38 | 23 | 4 | 11 | 88 — 41 | 73 | ||
5. | FC Bournemouth | 38 | 20 | 10 | 8 | 69 — 38 | 70 | ||
6. | Wimborne Town | 38 | 19 | 10 | 9 | 82 — 54 | 67 | ||
7. | Moneyfields Portsmouth | 38 | 21 | 3 | 14 | 69 — 46 | 66 | ||
8. | Fareham Town | 38 | 18 | 12 | 8 | 95 — 57 | 65 | ||
9. | Cowes Sports | 38 | 17 | 9 | 12 | 61 — 50 | 60 | ||
10. | Brading Town | 38 | 15 | 7 | 16 | 74 — 80 | 52 | ||
11. | Bemerton Heath Harlequins | 38 | 13 | 9 | 16 | 55 — 73 | 48 | ||
12. | Lymington Town | 38 | 13 | 8 | 17 | 49 — 48 | 47 | ||
13. | FC Brockenhurst | 38 | 10 | 11 | 17 | 52 — 66 | 41 | ||
14. | FC Christchurch | 38 | 9 | 10 | 19 | 47 — 63 | 37 | ||
15. | Hamworthy United | 38 | 9 | 10 | 19 | 49 — 70 | 37 | ||
16. | FC Horndean | 38 | 11 | 1 | 26 | 51 — 104 | 34 | ||
17. | Alton Town | 38 | 9 | 7 | 22 | 59 — 87 | 33 | ||
18. | FC Downton | 38 | 7 | 10 | 21 | 48 — 89 | 31 | ||
19. | Ringwood Town | 38 | 5 | 8 | 25 | 34 — 85 | 23 | ||
20. | ASSC Hamble | 38 | 5 | 3 | 30 | 24 — 105 | 18 |
Western football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Corsham Town | 42 | 29 | 9 | 4 | 81 — 30 | 96 | ||
2. | Bridgwater Town | 42 | 29 | 7 | 6 | 91 — 34 | 94 | ||
3. | Frome Town | 42 | 28 | 7 | 7 | 86 — 41 | 91 | ||
4. | AFC Bideford | 42 | 23 | 8 | 11 | 88 — 48 | 77 | ||
5. | Melksham Town | 42 | 21 | 10 | 11 | 84 — 48 | 73 | ||
6. | Willand Rovers | 42 | 21 | 10 | 11 | 69 — 46 | 73 | ||
7. | Barnstaple Town | 42 | 21 | 9 | 12 | 72 — 71 | 72 | ||
8. | AFC Bitton | 42 | 19 | 10 | 13 | 66 — 49 | 67 | ||
9. | AFC Hallen | 42 | 20 | 7 | 15 | 72 — 60 | 67 | ||
10. | Dawlish Town | 42 | 17 | 8 | 17 | 73 — 66 | 59 | ||
11. | Odd Down | 42 | 17 | 7 | 18 | 50 — 53 | 58 | ||
12. | Bristol Manor Farm | 42 | 14 | 12 | 16 | 50 — 51 | 54 | ||
13. | Calne Town | 42 | 15 | 7 | 20 | 57 — 58 | 52 | ||
14. | Devizes Town | 42 | 14 | 10 | 18 | 58 — 70 | 52 | ||
15. | Welton Rovers | 42 | 12 | 15 | 15 | 54 — 47 | 51 | ||
16. | Radstock Town | 42 | 14 | 5 | 23 | 58 — 78 | 47 | ||
17. | Brislington Bristol | 42 | 11 | 13 | 18 | 44 — 61 | 46 | ||
18. | Chard Town | 42 | 9 | 11 | 22 | 51 — 78 | 38 | ||
19. | FC Street | 42 | 9 | 11 | 22 | 50 — 83 | 38 | ||
20. | FC Torrington | 42 | 9 | 6 | 27 | 46 — 105 | 33 | ||
21. | AFC Bishop Sutton | 42 | 9 | 4 | 29 | 38 — 89 | 31 | ||
22. | Keynsham Town | 42 | 4 | 8 | 30 | 35 — 107 | 20 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/west2007.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/2006–07_Western_Football_League
|