Anglijos IX futbolo lyga 2003–2004 m.
Wikipedia
Combined counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | AFC Guildford | 34 | 26 | 5 | 3 | 98 — 26 | 83 | ||
2. | Colliers Wood United | 34 | 25 | 3 | 6 | 93 — 27 | 78 | ||
3. | FC Bookham | 34 | 20 | 8 | 6 | 73 — 35 | 75 | ||
4. | Hersham Royal British Legion | 34 | 20 | 4 | 10 | 76 — 37 | 64 | ||
5. | Coney Hall London | 34 | 19 | 7 | 8 | 81 — 43 | 64 | ||
6. | FC Merrow | 34 | 19 | 6 | 9 | 76 — 50 | 63 | ||
7. | Farleigh Rovers | 34 | 16 | 11 | 7 | 56 — 32 | 59 | ||
8. | Staines Lammas | 34 | 16 | 6 | 12 | 80 — 49 | 53 | ||
9. | Worcester Park London | 34 | 17 | 2 | 15 | 63 — 53 | 53 | ||
10. | FC Ditton | 34 | 15 | 6 | 13 | 82 — 66 | 51 | ||
11. | Monotype Salford | 34 | 13 | 8 | 13 | 59 — 68 | 46 | ||
12. | Seelec Delta Cranleigh | 34 | 12 | 9 | 13 | 60 — 57 | 41 | ||
13. | Crescent Rovers London | 34 | 12 | 4 | 18 | 51 — 71 | 40 | ||
14. | Shottermill Haslemere | 34 | 9 | 5 | 20 | 48 — 67 | 32 | ||
15. | Netherne Village | 34 | 9 | 4 | 21 | 40 — 72 | 31 | ||
16. | Chobham Ottershaw | 34 | 4 | 6 | 24 | 26 — 105 | 18 | ||
17. | FC Sheerwater | 34 | 3 | 4 | 27 | 40 — 120 | 10 | ||
18. | FC Cranleigh | 34 | 2 | 1 | 31 | 29 — 153 | 10 |
Dorset premier football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Dorset) |
V |
1. | Hamworthy United | 32 | 26 | 3 | 3 | 89 — 25 | 81 | ||
2. | Dorchester Town Reserves | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 — 17 | 76 | ||
3. | Hamworthy Recreation | 32 | 20 | 4 | 8 | 81 — 45 | 64 | ||
4. | Gillingham Town | 32 | 17 | 8 | 7 | 51 — 31 | 59 | ||
5. | Sherborne Town | 32 | 15 | 7 | 10 | 59 — 38 | 52 | ||
6. | Holt United Dorset | 32 | 15 | 6 | 11 | 65 — 44 | 51 | ||
7. | Westland Sports Yeovil | 32 | 14 | 9 | 9 | 50 — 37 | 51 | ||
8. | Poole Borough | 32 | 15 | 5 | 12 | 59 — 43 | 50 | ||
9. | Bournemouth Sports | 32 | 11 | 9 | 12 | 54 — 48 | 42 | ||
10. | Dorchester United | 32 | 11 | 6 | 15 | 57 — 68 | 39 | ||
11. | Shaftesbury Dorset | 32 | 10 | 9 | 13 | 55 — 63 | 36 | ||
12. | Blandford United | 32 | 10 | 6 | 16 | 49 — 77 | 36 | ||
13. | Cobham Sports FC | 32 | 10 | 5 | 17 | 45 — 84 | 35 | ||
14. | Wareham Rangers | 32 | 9 | 6 | 17 | 52 — 68 | 33 | ||
15. | Bridport Reserves | 32 | 9 | 5 | 18 | 38 — 68 | 32 | ||
16. | FC Sturminster Newton | 32 | 3 | 7 | 22 | 31 — 73 | 16 | ||
17. | FC Stourpaine | 32 | 2 | 2 | 28 | 37 — 119 | 8 |
Eastern counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | Cambridge City Reserves | 38 | 25 | 8 | 5 | 76 — 40 | 83 | ||
2. | Harwich Parkeston | 38 | 24 | 8 | 6 | 89 — 48 | 80 | ||
3. | FC Leiston | 38 | 22 | 8 | 8 | 74 — 40 | 74 | ||
4. | Stanway Rovers | 38 | 20 | 10 | 8 | 69 — 43 | 70 | ||
5. | Kirkley Lowestoft | 38 | 18 | 10 | 10 | 84 — 60 | 64 | ||
6. | Whitton United | 38 | 19 | 5 | 14 | 85 — 57 | 62 | ||
7. | Godmanchester Rovers | 38 | 17 | 8 | 13 | 54 — 52 | 59 | ||
8. | Ipswich Wanderers | 38 | 17 | 9 | 12 | 51 — 36 | 58 | ||
9. | Swaffham Town | 38 | 15 | 13 | 10 | 62 — 54 | 58 | ||
10. | Ely City | 38 | 19 | 1 | 18 | 60 — 58 | 58 | ||
11. | Haverhill Rovers | 38 | 17 | 5 | 16 | 73 — 66 | 56 | ||
12. | Cornard United | 38 | 15 | 7 | 16 | 53 — 60 | 52 | ||
13. | FC Long Melford | 38 | 14 | 8 | 16 | 62 — 66 | 50 | ||
14. | FC Needham Market | 38 | 14 | 5 | 19 | 67 — 73 | 47 | ||
15. | Felixstowe Walton | 38 | 12 | 9 | 17 | 52 — 63 | 45 | ||
16. | March Town United | 38 | 12 | 5 | 21 | 70 — 99 | 41 | ||
17. | Downham Town | 38 | 9 | 7 | 22 | 43 — 79 | 34 | ||
18. | Hadleigh United | 38 | 6 | 13 | 19 | 42 — 57 | 31 | ||
19. | Thetford Town | 38 | 6 | 6 | 26 | 38 — 85 | 24 | ||
20. | Somersham Town | 38 | 4 | 5 | 29 | 34 — 102 | 17 | ||
x. | Warboys Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 11 turų |
Hampshire league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | VT Southampton | 34 | 28 | 4 | 2 | 125 — 31 | 88 | ||
2. | Andover New Street | 34 | 26 | 4 | 4 | 97 — 40 | 82 | ||
3. | Poole Town | 34 | 23 | 6 | 5 | 107 — 46 | 75 | ||
4. | Liss Athletic | 34 | 18 | 9 | 7 | 96 — 47 | 63 | ||
5. | FC Horndean | 34 | 20 | 3 | 11 | 87 — 52 | 63 | ||
6. | Portsmouth Royal Navy | 34 | 20 | 1 | 13 | 94 — 65 | 61 | ||
7. | Lymington Town | 34 | 16 | 7 | 11 | 96 — 69 | 55 | ||
8. | Amesbury Town | 34 | 16 | 7 | 11 | 88 — 85 | 55 | ||
9. | East Cowes Victoria Athletic | 34 | 15 | 9 | 10 | 81 — 58 | 54 | ||
10. | Ringwood Town | 34 | 12 | 10 | 12 | 60 — 62 | 46 | ||
11. | Bishops Waltham Town | 34 | 12 | 7 | 15 | 64 — 87 | 43 | ||
12. | Hythe Dibden | 34 | 13 | 4 | 17 | 58 — 87 | 43 | ||
13. | FC Stockbridge | 34 | 11 | 9 | 14 | 54 — 59 | 42 | ||
14. | Petersfield Town | 34 | 8 | 6 | 20 | 57 — 81 | 30 | ||
15. | Locks Heath Fareham | 34 | 6 | 8 | 20 | 52 — 84 | 26 | ||
16. | AFC Fawley | 34 | 4 | 6 | 24 | 51 — 125 | 18 | ||
17. | AFC Aldermaston | 34 | 3 | 4 | 27 | 33 — 121 | 13 | ||
18. | Brading Town | 34 | 1 | 4 | 29 | 23 — 124 | 7 |
Hellenic football league Division 1
East
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic / East) |
V |
1. | Wantage Town | 32 | 23 | 7 | 2 | 85 — 16 | 76 | ||
2. | FC Letcombe | 32 | 19 | 10 | 3 | 60 — 27 | 67 | ||
3. | Milton United | 32 | 16 | 11 | 5 | 71 — 45 | 59 | ||
4. | FC Eton Wick | 32 | 15 | 9 | 8 | 64 — 45 | 54 | ||
5. | FC Binfield | 32 | 15 | 8 | 9 | 52 — 38 | 53 | ||
6. | Rayners Lane London | 32 | 14 | 9 | 9 | 73 — 51 | 51 | ||
7. | Chalfont Wasps | 32 | 15 | 4 | 13 | 54 — 51 | 49 | ||
8. | FC Finchampstead | 32 | 12 | 9 | 11 | 54 — 42 | 45 | ||
9. | Martin Baker Sports Denham | 32 | 12 | 3 | 17 | 49 — 73 | 39 | ||
10. | Penn Tylers Green | 32 | 9 | 11 | 12 | 46 — 54 | 38 | ||
11. | FC Chinnor | 32 | 10 | 5 | 17 | 46 — 57 | 35 | ||
12. | Bisley Sports | 32 | 9 | 8 | 15 | 38 — 52 | 35 | ||
13. | FC Prestwood | 32 | 9 | 6 | 17 | 63 — 75 | 33 | ||
14. | FC Badshot Lea | 32 | 9 | 6 | 17 | 50 — 73 | 33 | ||
15. | Englefield Green Rovers | 32 | 8 | 7 | 17 | 44 — 76 | 31 | ||
16. | Hounslow Borough | 32 | 8 | 5 | 19 | 45 — 80 | 28 | ||
17. | FC Holyport | 32 | 6 | 8 | 18 | 42 — 81 | 26 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic / West) |
V |
1. | FC Purton | 34 | 24 | 10 | 0 | 83 — 25 | 82 | ||
2. | Ross Town | 34 | 22 | 8 | 4 | 73 — 34 | 74 | ||
3. | FC Shrivenham | 34 | 22 | 6 | 6 | 78 — 26 | 72 | ||
4. | Witney United | 34 | 18 | 9 | 7 | 63 — 34 | 63 | ||
5. | Ardley United | 34 | 17 | 10 | 7 | 68 — 46 | 61 | ||
6. | Easington Sports | 34 | 12 | 16 | 6 | 49 — 40 | 52 | ||
7. | Quarry Nomads Oxford | 34 | 14 | 7 | 13 | 71 — 59 | 49 | ||
8. | Old Woodstock Town | 34 | 14 | 7 | 13 | 53 — 60 | 49 | ||
9. | Winterbourne United | 34 | 13 | 8 | 13 | 62 — 52 | 47 | ||
10. | Headington Amateurs | 34 | 12 | 8 | 14 | 59 — 66 | 44 | ||
11. | FC Harrow Hill | 34 | 12 | 6 | 16 | 45 — 61 | 42 | ||
12. | FC Kidlington | 34 | 10 | 11 | 13 | 66 — 69 | 41 | ||
13. | Cheltenham Saracens | 34 | 11 | 8 | 15 | 47 — 53 | 41 | ||
14. | Malmesbury Victoria | 34 | 11 | 6 | 17 | 41 — 52 | 39 | ||
15. | Cirencester United | 34 | 8 | 9 | 17 | 51 — 66 | 33 | ||
16. | FC Middle Barton | 34 | 7 | 5 | 22 | 34 — 81 | 26 | ||
17. | Adderbury Park | 34 | 5 | 3 | 26 | 34 — 95 | 18 | ||
18. | FC Clanfield | 34 | 3 | 5 | 26 | 37 — 95 | 14 |
Midland football combination Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | Romulus Sutton Coldfield | 40 | 31 | 2 | 7 | 128 — 44 | 95 | ||
2. | FC Leamington | 40 | 30 | 4 | 6 | 101 — 36 | 94 | ||
3. | Rugby Town (1948) | 40 | 25 | 5 | 10 | 80 — 55 | 80 | ||
4. | Coventry Sphinx | 40 | 23 | 8 | 9 | 74 — 55 | 77 | ||
5. | FC Feckenham | 40 | 21 | 8 | 11 | 79 — 63 | 71 | ||
6. | Coventry Marconi | 40 | 22 | 4 | 14 | 84 — 53 | 70 | ||
7. | Meir KA Stoke | 40 | 18 | 11 | 11 | 89 — 68 | 65 | ||
8. | Nuneaton Griff | 40 | 15 | 15 | 10 | 74 — 62 | 60 | ||
9. | Castle Vale Kings Heath | 40 | 17 | 8 | 15 | 76 — 72 | 59 | ||
10. | Dudley Sports | 40 | 16 | 9 | 15 | 84 — 64 | 57 | ||
11. | WMP Birmingham | 40 | 16 | 9 | 15 | 67 — 78 | 57 | ||
12. | Highgate United | 40 | 15 | 11 | 14 | 62 — 52 | 56 | ||
13. | Bolehall Swifts | 40 | 16 | 8 | 16 | 67 — 78 | 56 | ||
14. | FC Brocton | 40 | 15 | 10 | 15 | 53 — 59 | 55 | ||
15. | Pershore Town | 40 | 10 | 15 | 15 | 65 — 83 | 45 | ||
16. | Shifnal Town | 40 | 11 | 10 | 19 | 44 — 52 | 43 | ||
17. | Massey Ferguson Coventry | 40 | 12 | 5 | 23 | 65 — 93 | 41 | ||
18. | Coleshill Town | 40 | 11 | 5 | 24 | 49 — 83 | 38 | ||
19. | Continental Star Birmingham | 40 | 6 | 9 | 25 | 53 — 88 | 27 | ||
20. | Southam United | 40 | 3 | 6 | 31 | 33 — 115 | 15 | ||
21. | Alveston Stratford | 40 | 2 | 8 | 30 | 29 — 103 | 14 |
Northern counties East football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Shirebrook Town | 34 | 22 | 5 | 7 | 59 — 26 | 71 | ||
2. | Long Eaton United | 34 | 22 | 2 | 10 | 63 — 40 | 68 | ||
3. | Maltby Main | 34 | 21 | 7 | 6 | 81 — 49 | 67 | ||
4. | Sutton Town | 34 | 19 | 8 | 7 | 79 — 37 | 65 | ||
5. | Gedling Town | 34 | 18 | 9 | 7 | 81 — 49 | 63 | ||
6. | Garforth Town | 34 | 17 | 7 | 10 | 60 — 47 | 58 | ||
7. | Yorkshire Amateur | 34 | 15 | 8 | 11 | 57 — 44 | 53 | ||
8. | Lincoln Moorlands | 34 | 14 | 10 | 10 | 53 — 40 | 52 | ||
9. | Carlton Town | 34 | 14 | 7 | 13 | 52 — 51 | 49 | ||
10. | Parkgate Rotherham | 34 | 12 | 11 | 11 | 52 — 53 | 47 | ||
11. | Winterton Rangers | 34 | 13 | 8 | 13 | 52 — 56 | 47 | ||
12. | Rossington Main | 34 | 13 | 5 | 16 | 56 — 62 | 44 | ||
13. | South Normanton Athletic | 34 | 11 | 3 | 20 | 49 — 62 | 36 | ||
14. | Hall Road Rangers | 34 | 9 | 5 | 20 | 43 — 70 | 32 | ||
15. | Worsbrough Bridge | 34 | 9 | 2 | 23 | 31 — 75 | 29 | ||
16. | Staveley Miners Welfare | 34 | 7 | 6 | 21 | 41 — 75 | 27 | ||
17. | Pontefract Collieries | 34 | 5 | 10 | 19 | 30 — 60 | 25 | ||
18. | Tadcaster Albion | 34 | 6 | 5 | 23 | 32 — 75 | 23 |
Northern football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | AFC Ashington | 38 | 27 | 7 | 4 | 91 — 28 | 88 | ||
2. | Newcastle Benfield Saints | 38 | 26 | 7 | 5 | 106 — 42 | 85 | ||
3. | AFC Consett | 38 | 25 | 8 | 5 | 84 — 35 | 83 | ||
4. | Newcastle Blue Star | 38 | 24 | 6 | 8 | 87 — 53 | 75 | ||
5. | Washington Nissan | 38 | 21 | 6 | 11 | 81 — 47 | 69 | ||
6. | Prudhoe Town | 38 | 18 | 4 | 16 | 73 — 70 | 58 | ||
7. | Northallerton Town | 38 | 15 | 12 | 11 | 73 — 57 | 57 | ||
8. | Hebburn Town | 38 | 16 | 6 | 16 | 64 — 58 | 54 | ||
9. | Kennek Ryhope Sunderland | 38 | 15 | 8 | 15 | 65 — 55 | 53 | ||
10. | FC Whickham | 38 | 14 | 10 | 14 | 66 — 57 | 52 | ||
11. | Alnwick Town | 38 | 15 | 6 | 17 | 50 — 59 | 51 | ||
12. | FC South Shields | 38 | 14 | 8 | 16 | 61 — 68 | 50 | ||
13. | Seaham Red Star | 38 | 11 | 10 | 17 | 73 — 78 | 43 | ||
14. | Evenwood Town | 38 | 13 | 4 | 21 | 43 — 58 | 43 | ||
15. | AFC Murton | 38 | 11 | 9 | 18 | 58 — 68 | 42 | ||
16. | Crook Town | 38 | 11 | 8 | 19 | 61 — 79 | 41 | ||
17. | AFC Willington | 38 | 11 | 5 | 22 | 50 — 104 | 38 | ||
18. | Norton Stockton Ancients | 38 | 10 | 5 | 23 | 49 — 89 | 35 | ||
19. | AFC Easington Colliery | 38 | 8 | 3 | 27 | 41 — 119 | 27 | ||
20. | Shotton Comrades | 38 | 6 | 6 | 26 | 47 — 99 | 24 |
North West counties football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | FC Colne | 38 | 26 | 6 | 6 | 102 — 40 | 84 | ||
2. | Maine Road Manchester | 38 | 23 | 5 | 10 | 99 — 58 | 74 | ||
3. | FC Formby | 38 | 21 | 9 | 8 | 86 — 48 | 72 | ||
4. | Great Harwood Town | 38 | 15 | 14 | 9 | 68 — 44 | 59 | ||
5. | FC Flixton | 38 | 16 | 11 | 11 | 76 — 60 | 59 | ||
6. | FC Darwen | 38 | 17 | 11 | 10 | 81 — 67 | 59 | ||
7. | Ashton Town | 38 | 16 | 11 | 11 | 66 — 60 | 59 | ||
8. | Winsford United | 38 | 15 | 11 | 12 | 66 — 62 | 56 | ||
9. | Holker Old Boys | 38 | 15 | 8 | 15 | 82 — 76 | 53 | ||
10. | FC Nelson | 38 | 14 | 11 | 13 | 54 — 64 | 53 | ||
11. | CSOB Leek | 38 | 14 | 8 | 16 | 72 — 63 | 50 | ||
12. | FC Padiham | 38 | 14 | 8 | 16 | 63 — 80 | 50 | ||
13. | Oldham Town | 38 | 13 | 9 | 16 | 69 — 74 | 48 | ||
14. | Blackpool Mechanics | 38 | 13 | 7 | 18 | 45 — 59 | 46 | ||
15. | Norton United | 38 | 11 | 12 | 15 | 66 — 72 | 45 | ||
16. | Cheadle Town | 38 | 12 | 9 | 17 | 55 — 69 | 45 | ||
17. | FC Eccleshall | 38 | 10 | 14 | 14 | 56 — 65 | 44 | ||
18. | FC Chadderton | 38 | 7 | 11 | 20 | 42 — 63 | 32 | ||
19. | Daisy Hill Westhoughton | 38 | 7 | 10 | 21 | 33 — 82 | 31 | ||
20. | Castleton Gabriels | 38 | 6 | 5 | 27 | 53 — 128 | 23 |
- http://fchd.info/lghist/nwc2004.htm
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
- http://en.wikipedia.org/wiki/2003–04_North_West_Counties_Football_League
Spartan South Midlands football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan South Midlands) |
V |
1. | Haywood United | 34 | 23 | 7 | 4 | 91 — 32 | 76 | ||
2. | FC Langford | 34 | 21 | 6 | 7 | 92 — 43 | 69 | ||
3. | FC Welwyn Garden City | 34 | 19 | 9 | 6 | 63 — 26 | 66 | ||
4. | Tring Athletic | 34 | 19 | 6 | 9 | 67 — 37 | 63 | ||
5. | Buckingham Athletic | 34 | 18 | 7 | 9 | 67 — 38 | 61 | ||
6. | FC Colney Heath | 34 | 17 | 6 | 11 | 66 — 54 | 57 | ||
7. | Cockfosters London | 34 | 17 | 5 | 12 | 63 — 57 | 56 | ||
8. | Biggleswade United | 34 | 16 | 7 | 11 | 55 — 50 | 55 | ||
9. | SPS Watford | 34 | 14 | 5 | 15 | 64 — 62 | 47 | ||
10. | Brimsdown Rovers | 34 | 13 | 8 | 13 | 54 — 56 | 47 | ||
11. | Stony Stratford Town | 34 | 13 | 5 | 16 | 57 — 65 | 44 | ||
12. | FC Kings Langley | 34 | 8 | 14 | 12 | 42 — 64 | 38 | ||
13. | Brache Sparta | 34 | 9 | 8 | 17 | 52 — 69 | 35 | ||
14. | Pitstone Ivinghoe | 34 | 9 | 6 | 19 | 39 — 60 | 33 | ||
15. | 61 Luton | 34 | 8 | 8 | 18 | 32 — 58 | 32 | ||
16. | New Bradwell Saint Peter | 34 | 8 | 6 | 20 | 41 — 79 | 30 | ||
17. | FC Shillington | 34 | 8 | 2 | 24 | 40 — 84 | 26 | ||
18. | Ampthill Town | 34 | 7 | 3 | 24 | 34 — 85 | 24 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Littlehampton Town | 34 | 23 | 7 | 4 | 89 — 29 | 76 | ||
2. | Worthing United | 34 | 21 | 6 | 7 | 74 — 32 | 69 | ||
3. | Eastbourne United | 34 | 18 | 12 | 4 | 78 — 39 | 66 | ||
4. | FC Wick | 34 | 17 | 8 | 9 | 57 — 38 | 59 | ||
5. | Oakwood Crawley | 34 | 18 | 4 | 12 | 77 — 50 | 58 | ||
6. | Midhurst Easebourne | 34 | 18 | 4 | 12 | 75 — 50 | 58 | ||
7. | Mile Oak Brighton | 34 | 17 | 6 | 11 | 56 — 49 | 57 | ||
8. | Steyning Town | 34 | 16 | 9 | 9 | 39 — 35 | 57 | ||
9. | Westfield Sussex | 34 | 16 | 5 | 13 | 70 — 63 | 53 | ||
10. | FC Broadbridge Heath | 34 | 15 | 5 | 14 | 51 — 54 | 50 | ||
11. | FC Crawley Down | 34 | 14 | 5 | 15 | 51 — 48 | 47 | ||
12. | Peacehaven Telscombe | 34 | 14 | 4 | 16 | 54 — 52 | 46 | ||
13. | Saltdean United | 34 | 11 | 7 | 16 | 52 — 56 | 40 | ||
14. | FC Wealden | 34 | 12 | 4 | 18 | 43 — 64 | 40 | ||
15. | Seaford Town | 34 | 10 | 8 | 16 | 55 — 51 | 38 | ||
16. | Pease Pottage Village | 34 | 5 | 5 | 24 | 43 — 121 | 20 | ||
17. | FC Lancing | 34 | 4 | 4 | 26 | 26 — 89 | 16 | ||
18. | Haywards Heath Town | 34 | 3 | 5 | 26 | 23 — 93 | 14 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/sussex2004.htm
United counties league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Potton United | 34 | 25 | 5 | 4 | 99 — 25 | 80 | ||
2. | FC Cottingham | 34 | 23 | 7 | 4 | 80 — 31 | 76 | ||
3. | Eye United | 34 | 23 | 5 | 6 | 93 — 33 | 74 | ||
4. | Thrapston Town | 34 | 20 | 10 | 4 | 86 — 30 | 70 | ||
5. | Eynesbury Rovers | 34 | 19 | 10 | 5 | 87 — 40 | 67 | ||
6. | Northampton Sileby Rangers | 34 | 17 | 10 | 7 | 78 — 62 | 61 | ||
7. | Wellingborough Whitworths | 34 | 16 | 4 | 14 | 57 — 52 | 52 | ||
8. | Chenecks Northampton | 34 | 15 | 5 | 14 | 72 — 82 | 50 | ||
9. | FC Blisworth | 34 | 11 | 12 | 11 | 56 — 59 | 45 | ||
10. | Saint Ives Town | 34 | 11 | 10 | 13 | 52 — 58 | 43 | ||
11. | Olney Town | 34 | 11 | 6 | 17 | 52 — 69 | 39 | ||
12. | Rothwell Corinthians | 34 | 10 | 5 | 19 | 45 — 74 | 35 | ||
13. | Bugbrooke Saint Michaels | 34 | 9 | 5 | 20 | 46 — 71 | 32 | ||
14. | Irchester United | 34 | 8 | 5 | 21 | 46 — 76 | 29 | ||
15. | Higham Town | 34 | 6 | 9 | 19 | 52 — 93 | 27 | ||
16. | Kempston Rovers | 34 | 5 | 11 | 18 | 48 — 87 | 26 | ||
17. | Huntingdon Town | 34 | 5 | 10 | 19 | 36 — 66 | 25 | ||
18. | Burton Park Wanderers | 34 | 6 | 3 | 25 | 32 — 109 | 21 |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | AFC Hallen | 36 | 24 | 7 | 5 | 75 — 26 | 79 | ||
2. | AFC Bitton | 36 | 23 | 7 | 6 | 84 — 37 | 76 | ||
3. | Bristol Manor Farm | 36 | 20 | 14 | 2 | 74 — 38 | 74 | ||
4. | Clyst Rovers | 36 | 21 | 9 | 6 | 74 — 41 | 72 | ||
5. | Corsham Town | 36 | 19 | 9 | 8 | 70 — 41 | 66 | ||
6. | Willand Rovers | 36 | 17 | 8 | 11 | 72 — 50 | 59 | ||
7. | Shrewton United | 36 | 17 | 4 | 15 | 86 — 70 | 55 | ||
8. | Larkhall Athletic | 36 | 15 | 10 | 11 | 65 — 54 | 55 | ||
9. | Calne Town | 36 | 13 | 10 | 13 | 49 — 45 | 49 | ||
10. | AFC Wellington | 36 | 14 | 7 | 15 | 54 — 55 | 49 | ||
11. | Westbury United | 36 | 14 | 6 | 16 | 52 — 56 | 48 | ||
12. | FC Street | 36 | 11 | 10 | 15 | 54 — 51 | 43 | ||
13. | Clevedon United | 36 | 11 | 9 | 16 | 60 — 75 | 42 | ||
14. | Weston Saint Johns | 36 | 11 | 9 | 16 | 72 — 95 | 42 | ||
15. | FC Cadbury Heath | 36 | 9 | 10 | 17 | 50 — 64 | 37 | ||
16. | Ilfracombe Town | 36 | 7 | 6 | 23 | 43 — 106 | 27 | ||
17. | Chard Town | 36 | 7 | 5 | 24 | 48 — 87 | 26 | ||
18. | AFC Shepton Mallet | 36 | 5 | 9 | 22 | 49 — 82 | 24 | ||
19. | Minehead Town | 36 | 5 | 9 | 22 | 35 — 93 | 24 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/west2004.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/2003–04_Western_Football_League
West Midlands (regional) league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | Malvern Town | 38 | 29 | 3 | 6 | 134 — 38 | 90 | ||
2. | Tipton Town | 38 | 26 | 8 | 4 | 105 — 36 | 86 | ||
3. | Kington Town | 38 | 26 | 2 | 10 | 100 — 62 | 80 | ||
4. | Shawbury United | 38 | 21 | 10 | 7 | 73 — 56 | 73 | ||
5. | Ledbury Town | 38 | 22 | 6 | 10 | 96 — 60 | 72 | ||
6. | FC Heath Hayes | 38 | 20 | 6 | 12 | 81 — 48 | 66 | ||
7. | Market Drayton Town | 38 | 19 | 8 | 11 | 69 — 54 | 65 | ||
8. | FC Tividale | 38 | 18 | 8 | 12 | 81 — 55 | 62 | ||
9. | FC Wellington | 38 | 18 | 8 | 12 | 74 — 54 | 62 | ||
10. | Lye Town | 38 | 19 | 5 | 14 | 62 — 52 | 62 | ||
11. | Bromyard Town | 38 | 17 | 4 | 17 | 78 — 66 | 55 | ||
12. | Brierley Hagley | 38 | 14 | 7 | 17 | 59 — 68 | 49 | ||
13. | Bustleholme West Bromwich | 38 | 13 | 3 | 22 | 76 — 85 | 42 | ||
14. | Dudley Town | 38 | 11 | 9 | 18 | 65 — 81 | 42 | ||
15. | Ettingshall Holy Trinity | 38 | 12 | 4 | 22 | 58 — 90 | 40 | ||
16. | Wolverhampton United | 38 | 12 | 3 | 23 | 63 — 116 | 39 | ||
17. | Smethwick Sikh Temple | 38 | 11 | 5 | 22 | 65 — 93 | 38 | ||
18. | FC Wednesfield | 38 | 11 | 4 | 23 | 49 — 125 | 37 | ||
19. | Wolverhampton Casuals | 38 | 7 | 2 | 29 | 51 — 106 | 23 | ||
20. | Coseley Town | 38 | 0 | 3 | 35 | 23 — 117 | 3 | ||
x. | Newport Shropshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė po 27 turų |
|