Anglijos IV futbolo lyga 1933–1934 m.
Wikipedia
Athenian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | Walthamstow Avenue | 26 | 20 | 1 | 5 | 80 — 34 | 41 | ||
2. | Romford London | 26 | 16 | 4 | 6 | 61 — 39 | 36 | ||
3. | Golders Green London | 26 | 16 | 2 | 8 | 80 — 37 | 34 | ||
4. | Enfield London | 26 | 12 | 5 | 9 | 56 — 51 | 29 | ||
5. | Barnet London | 26 | 13 | 2 | 11 | 66 — 55 | 28 | ||
6. | Sutton United | 26 | 12 | 2 | 12 | 58 — 56 | 26 | ||
7. | Barking London | 26 | 12 | 2 | 12 | 59 — 64 | 26 | ||
8. | FC Hayes | 26 | 11 | 3 | 12 | 66 — 69 | 25 | ||
9. | Leyton London | 26 | 10 | 4 | 12 | 55 — 60 | 24 | ||
10. | Uxbridge Town | 26 | 10 | 3 | 13 | 55 — 56 | 23 | ||
11. | Southall London | 26 | 9 | 4 | 13 | 50 — 69 | 22 | ||
12. | FC Redhill | 26 | 9 | 3 | 14 | 55 — 71 | 21 | ||
13. | Wealdstone London | 26 | 5 | 6 | 15 | 54 — 78 | 16 | ||
14. | Bromley London | 26 | 4 | 5 | 17 | 42 — 98 | 13 |
Birmingham & district league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district) |
V |
1. | Wrexham Reserves | 38 | 27 | 3 | 8 | 131 — 52 | 57 | ||
2. | Worcester City | 38 | 24 | 3 | 11 | 118 — 62 | 51 | ||
3. | Kidderminster Harriers | 38 | 23 | 5 | 10 | 115 — 75 | 51 | ||
4. | Port Vale Reserves | 38 | 22 | 7 | 9 | 91 — 67 | 51 | ||
5. | Hereford United | 38 | 23 | 4 | 11 | 97 — 61 | 50 | ||
6. | Burton Town | 38 | 22 | 5 | 11 | 103 — 51 | 49 | ||
7. | FC Rhyl | 37 | 20 | 6 | 11 | 82 — 61 | 46 | ||
8. | Nuneaton Town | 38 | 21 | 3 | 14 | 80 — 65 | 45 | ||
9. | Bangor City | 38 | 20 | 4 | 14 | 84 — 62 | 44 | ||
10. | Shrewsbury Town | 38 | 18 | 6 | 14 | 89 — 77 | 42 | ||
11. | Hednesford Town | 37 | 16 | 7 | 14 | 92 — 71 | 39 | ||
12. | Brierley Hill Alliance | 38 | 17 | 3 | 18 | 89 — 76 | 37 | ||
13. | Wellington Town | 38 | 15 | 5 | 18 | 88 — 106 | 35 | ||
14. | FC Stourbridge | 38 | 14 | 3 | 21 | 84 — 89 | 31 | ||
15. | Stafford Rangers | 38 | 9 | 8 | 21 | 65 — 118 | 26 | ||
16. | Oswestry Town | 38 | 11 | 3 | 24 | 79 — 117 | 25 | ||
17. | Cannock Town | 38 | 10 | 4 | 24 | 62 — 110 | 24 | ||
18. | Colwyn Bay United | 38 | 10 | 4 | 24 | 63 — 126 | 24 | ||
19. | FC Cradley Heath | 38 | 8 | 5 | 25 | 51 — 109 | 21 | ||
20. | Oakengates Town | 38 | 4 | 2 | 32 | 44 — 152 | 10 |
Cheshire county league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cheshire) |
V |
1. | Wigan Athletic | 42 | 30 | 6 | 6 | 111 — 46 | 66 | ||
2. | FC Macclesfield | 42 | 29 | 3 | 10 | 143 — 71 | 61 | ||
3. | Witton Albion | 42 | 21 | 9 | 12 | 85 — 75 | 51 | ||
4. | Stockport County-2 | 42 | 23 | 3 | 16 | 104 — 77 | 49 | ||
5. | Prescot Cables | 42 | 21 | 7 | 14 | 93 — 78 | 49 | ||
6. | FC Altrincham | 42 | 19 | 9 | 14 | 99 — 76 | 47 | ||
7. | Tranmere Rovers-2 | 42 | 22 | 3 | 17 | 110 — 98 | 47 | ||
8. | Manchester North End | 42 | 21 | 4 | 17 | 132 — 105 | 46 | ||
9. | Stalybridge Celtic | 42 | 18 | 9 | 15 | 100 — 84 | 45 | ||
10. | Ashton National | 42 | 21 | 3 | 18 | 89 — 85 | 45 | ||
11. | Hyde United | 42 | 19 | 6 | 17 | 99 — 84 | 44 | ||
12. | AFC Mossley | 42 | 15 | 12 | 15 | 91 — 87 | 42 | ||
13. | FC Runcorn | 42 | 19 | 2 | 21 | 91 — 104 | 40 | ||
14. | FC Chester-2 | 42 | 16 | 7 | 19 | 84 — 97 | 39 | ||
15. | FC Buxton | 42 | 14 | 11 | 17 | 81 — 95 | 39 | ||
16. | Hurst Ashton | 42 | 17 | 3 | 22 | 103 — 111 | 37 | ||
17. | FC Nantwich | 42 | 15 | 4 | 23 | 77 — 112 | 34 | ||
18. | Crewe Alexandra-2 | 42 | 16 | 2 | 24 | 71 — 111 | 34 | ||
19. | Congleton Town | 42 | 11 | 8 | 23 | 84 — 97 | 30 | ||
20. | Northwich Victoria | 42 | 14 | 2 | 26 | 63 — 87 | 30 | ||
21. | Winsford United | 42 | 11 | 6 | 25 | 70 — 118 | 28 | ||
22. | Sandbach Ramblers | 42 | 8 | 5 | 29 | 57 — 142 | 21 |
Hampshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | FC Andover | 30 | 20 | 8 | 2 | 92 — 45 | 48 | ||
2. | FC Gosport | 30 | 19 | 2 | 9 | 87 — 66 | 40 | ||
3. | Bournemouth Gasworks Athletic | 30 | 17 | 4 | 9 | 94 — 46 | 38 | ||
4. | IOW Newport | 30 | 16 | 6 | 8 | 73 — 40 | 38 | ||
5. | Ryde Sports | 30 | 15 | 6 | 9 | 79 — 52 | 36 | ||
6. | FC Cowes | 30 | 12 | 10 | 8 | 72 — 52 | 34 | ||
7. | Bournemouth Transport | 30 | 14 | 6 | 10 | 70 — 61 | 34 | ||
8. | Salisbury Corinthians | 30 | 13 | 6 | 11 | 69 — 61 | 32 | ||
9. | Courage Company Alton | 30 | 11 | 9 | 10 | 69 — 69 | 31 | ||
10. | Winchester City | 30 | 12 | 6 | 12 | 58 — 56 | 30 | ||
11. | FC Southampton A | 30 | 13 | 5 | 12 | 44 — 37 | 29 | ||
12. | FC Totton | 30 | 10 | 1 | 19 | 45 — 69 | 21 | ||
13. | FC Lymington | 30 | 8 | 5 | 17 | 45 — 72 | 21 | ||
14. | FC Bournemouth | 30 | 9 | 1 | 20 | 58 — 108 | 19 | ||
15. | FC Basingstoke | 30 | 6 | 6 | 18 | 54 — 86 | 18 | ||
16. | FC New Milton | 30 | 3 | 3 | 24 | 62 — 151 | 9 |
Kent football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | London Paper Mills | — |
Lancashire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Chorley | 38 | 29 | 3 | 6 | 133 — 53 | 61 | ||
2. | FC Fleetwood | 38 | 27 | 4 | 7 | 109 — 60 | 58 | ||
3. | Lancaster Town | 38 | 23 | 8 | 7 | 130 — 71 | 54 | ||
4. | FC Clitheroe | 38 | 21 | 6 | 11 | 129 — 86 | 48 | ||
5. | FC Darwen | 38 | 20 | 7 | 11 | 122 — 72 | 47 | ||
6. | AFC Barrow-2 | 38 | 22 | 3 | 13 | 92 — 70 | 47 | ||
7. | FC Southport-2 | 38 | 17 | 10 | 11 | 73 — 70 | 44 | ||
8. | FC Nelson | 38 | 16 | 8 | 14 | 97 — 86 | 40 | ||
9. | Accrington Stanley-2 | 38 | 15 | 7 | 16 | 85 — 102 | 37 | ||
10. | Bacup Borough | 38 | 15 | 6 | 17 | 86 — 83 | 36 | ||
11. | Dick Kerrs Preston | 38 | 14 | 7 | 17 | 76 — 79 | 35 | ||
12. | AFC Rochdale-2 | 38 | 14 | 6 | 18 | 69 — 81 | 34 | ||
13. | FC Lytham | 38 | 13 | 6 | 19 | 83 — 94 | 32 | ||
14. | Rossendale United | 38 | 13 | 6 | 19 | 70 — 98 | 32 | ||
15. | FC Great Harwood | 38 | 11 | 9 | 18 | 72 — 103 | 31 | ||
16. | RMI Horwich | 38 | 13 | 4 | 21 | 85 — 107 | 30 | ||
17. | Leyland Motors | 38 | 12 | 3 | 23 | 94 — 129 | 27 | ||
18. | FC Morecambe | 38 | 9 | 9 | 20 | 65 — 101 | 27 | ||
19. | Northern Nomads Manchester | 38 | 10 | 3 | 25 | 77 — 114 | 23 | ||
20. | Barnoldswick Town | 38 | 6 | 5 | 27 | 54 — 142 | 17 |
London league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | Park Royal London | 26 | 22 | 3 | 1 | 107 — 30 | 47 | ||
2. | Leavesden Mental Hospital | 26 | 17 | 3 | 6 | 76 — 41 | 37 | ||
3. | Epsom Town | 26 | 14 | 4 | 8 | 75 — 51 | 32 | ||
4. | FC Finchley | 26 | 13 | 5 | 8 | 58 — 40 | 31 | ||
5. | FC Chelmsford | 26 | 14 | 2 | 10 | 81 — 51 | 30 | ||
6. | Bostall Heath | 26 | 13 | 1 | 12 | 57 — 55 | 27 | ||
7. | Tooting Mitcham United | 26 | 11 | 4 | 11 | 54 — 66 | 26 | ||
8. | FC Tilbury | 26 | 9 | 5 | 12 | 49 — 61 | 23 | ||
9. | Streatham Town | 26 | 9 | 4 | 13 | 54 — 63 | 22 | ||
10. | Grays Athletic | 26 | 9 | 4 | 13 | 52 — 81 | 22 | ||
11. | Dagenham Town | 26 | 9 | 3 | 14 | 54 — 60 | 21 | ||
12. | Post Office Engineers London | 26 | 8 | 2 | 16 | 42 — 68 | 18 | ||
13. | Carshalton Athletic | 26 | 6 | 4 | 16 | 35 — 71 | 16 | ||
14. | Cray Wanderers | 26 | 4 | 4 | 18 | 41 — 97 | 12 |
Midland football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | Grimsby Town-2 | 32 | 25 | 4 | 3 | 127 — 47 | 54 | ||
2. | Bradford City-2 | 32 | 23 | 3 | 6 | 107 — 47 | 49 | ||
3. | Bradford Park Avenue-2 | 32 | 21 | 2 | 9 | 90 — 43 | 44 | ||
4. | FC Chesterfield-2 | 32 | 15 | 4 | 13 | 66 — 56 | 34 | ||
5. | Lincoln City-2 | 32 | 14 | 6 | 12 | 83 — 75 | 34 | ||
6. | Hull City-2 | 32 | 15 | 3 | 14 | 74 — 70 | 33 | ||
7. | Scunthorpe Lindsey | 32 | 14 | 5 | 13 | 76 — 73 | 33 | ||
8. | FC Scarborough | 32 | 12 | 8 | 12 | 57 — 67 | 32 | ||
9. | Denaby United | 32 | 11 | 9 | 12 | 58 — 76 | 31 | ||
10. | FC Barnsley-2 | 32 | 12 | 5 | 15 | 71 — 80 | 29 | ||
11. | Notts County-2 | 32 | 13 | 2 | 17 | 64 — 64 | 28 | ||
12. | York City-2 | 32 | 10 | 7 | 15 | 69 — 88 | 27 | ||
13. | Doncaster Rovers-2 | 32 | 10 | 5 | 17 | 57 — 58 | 25 | ||
14. | Boston United | 32 | 11 | 3 | 18 | 54 — 96 | 25 | ||
15. | Gainsborough Trinity | 32 | 10 | 4 | 18 | 54 — 79 | 24 | ||
16. | Mexborough Athletic | 32 | 10 | 2 | 20 | 53 — 85 | 22 | ||
17. | Rotherham United-2 | 32 | 8 | 4 | 20 | 46 — 102 | 20 |
Northamptonshire league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northamptonshire) |
V |
1. | Bedford Town | — |
North Eastern league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Eastern) |
V |
1. | AFC Sunderland A | 38 | 28 | 5 | 5 | 119 — 37 | 61 | ||
2. | FC Jarrow | 38 | 24 | 7 | 7 | 105 — 42 | 55 | ||
3. | Spennymoor United | 38 | 22 | 8 | 8 | 114 — 42 | 52 | ||
4. | Blyth Spartans | 38 | 23 | 5 | 10 | 81 — 58 | 51 | ||
5. | AFC Workington | 38 | 24 | 2 | 12 | 147 — 68 | 50 | ||
6. | FC Middlesbrough A | 38 | 17 | 8 | 13 | 89 — 59 | 42 | ||
7. | FC North Shields | 38 | 18 | 6 | 14 | 85 — 66 | 42 | ||
8. | AFC Gateshead-2 | 38 | 19 | 4 | 15 | 81 — 81 | 42 | ||
9. | Hartlepools United-2 | 38 | 16 | 5 | 17 | 73 — 77 | 37 | ||
10. | Crook Town | 38 | 15 | 7 | 16 | 63 — 68 | 37 | ||
11. | Carlisle United-2 | 38 | 14 | 5 | 19 | 81 — 64 | 33 | ||
12. | FC Darlington-2 | 38 | 12 | 8 | 18 | 76 — 101 | 32 | ||
13. | AFC Ashington | 38 | 13 | 5 | 21 | 57 — 94 | 31 | ||
14. | FC Annfield Plain | 38 | 13 | 5 | 20 | 55 — 110 | 31 | ||
15. | Chopwell Institute | 38 | 12 | 6 | 20 | 77 — 126 | 30 | ||
16. | City of Durham | 38 | 11 | 7 | 20 | 47 — 89 | 29 | ||
17. | FC West Stanley | 38 | 13 | 3 | 22 | 55 — 87 | 29 | ||
18. | AFC Consett | 38 | 12 | 5 | 21 | 45 — 84 | 29 | ||
19. | Eden Colliery Welfare | 38 | 10 | 8 | 20 | 76 — 107 | 28 | ||
20. | Walker Celtic | 38 | 7 | 5 | 26 | 54 — 115 | 19 |
Northern football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | AFC Shildon | — | |||||||
2. | Whitby United | — | |||||||
3. | South Bank Middlesbrough | — |
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Vauxhall Motors Luton | 28 | 23 | 3 | 2 | 103 — 29 | 49 | ||
2. | Rushden Town Reserves | 28 | 18 | 3 | 7 | 95 — 43 | 39 | ||
3. | Cambridge Town Reserves | 28 | 17 | 4 | 7 | 91 — 47 | 38 | ||
4. | Bedford Town Reserves | 28 | 16 | 6 | 6 | 83 — 58 | 38 | ||
5. | Saint Neots District | 27 | 15 | 7 | 5 | 86 — 37 | 37 | ||
6. | Kempston Rovers | 27 | 15 | 4 | 8 | 84 — 45 | 34 | ||
7. | Baldock Town | 27 | 11 | 5 | 11 | 66 — 62 | 27 | ||
8. | Wolverton Town | 28 | 12 | 2 | 14 | 69 — 94 | 26 | ||
9. | Shredded Wheat Welwyn | 28 | 10 | 5 | 13 | 68 — 79 | 25 | ||
10. | Waterlows Dunstable | 28 | 11 | 2 | 15 | 60 — 72 | 24 | ||
11. | Hitchin Town Reserves | 27 | 10 | 3 | 14 | 60 — 69 | 23 | ||
12. | Pye Radio Cambridge | 28 | 9 | 4 | 15 | 60 — 82 | 22 | ||
13. | Luton Davis Athletic | 28 | 7 | 4 | 17 | 42 — 72 | 18 | ||
14. | FC Knebworth | 28 | 2 | 5 | 21 | 37 — 102 | 9 | ||
15. | Bletchley Town | 28 | 3 | 1 | 24 | 30 — 143 | 7 |
Spartan league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Maidenhead United | 26 | 19 | 6 | 1 | 84 — 40 | 44 | ||
2. | Chesham United | 26 | 17 | 3 | 6 | 68 — 38 | 37 | ||
3. | Metropolitan Police East Molesey | 26 | 15 | 2 | 9 | 79 — 59 | 32 | ||
4. | Waterlows Dunstable | 26 | 13 | 3 | 10 | 72 — 54 | 29 | ||
5. | Hitchin Town | 26 | 12 | 4 | 10 | 52 — 46 | 28 | ||
6. | Letchworth Town | 26 | 11 | 5 | 10 | 49 — 49 | 27 | ||
7. | Windsor Eton | 26 | 11 | 5 | 10 | 49 — 66 | 27 | ||
8. | Colchester Town | 26 | 11 | 4 | 11 | 71 — 66 | 26 | ||
9. | Crittall Athletic | 26 | 10 | 5 | 11 | 56 — 59 | 25 | ||
10. | Callender Athletic | 26 | 11 | 1 | 14 | 50 — 54 | 23 | ||
11. | FC Slough | 26 | 9 | 3 | 14 | 57 — 64 | 21 | ||
12. | Hounslow Town | 26 | 8 | 3 | 15 | 48 — 69 | 19 | ||
13. | Brentwood Warley | 26 | 5 | 4 | 17 | 34 — 68 | 14 | ||
14. | Wood Green Town | 26 | 5 | 2 | 19 | 34 — 71 | 12 |
Surrey senior league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Surrey) |
V |
1. | Banstead Mental Hospital | — |
Sussex county football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Worthing | 24 | 19 | 1 | 4 | 95 — 35 | 39 | ||
2. | FC Lewes | 24 | 17 | 2 | 5 | 95 — 50 | 36 | ||
3. | FC Shoreham | 24 | 17 | 1 | 6 | 81 — 37 | 35 | ||
4. | FC Southwick | 24 | 12 | 5 | 7 | 57 — 34 | 29 | ||
5. | Vernon Athletic FC | 24 | 12 | 5 | 7 | 59 — 41 | 29 | ||
6. | FC Horsham | 24 | 12 | 1 | 11 | 67 — 52 | 25 | ||
7. | FC Littlehampton | 24 | 10 | 2 | 12 | 53 — 77 | 22 | ||
8. | FC Newhaven | 24 | 7 | 6 | 11 | 43 — 54 | 20 | ||
9. | FC Bexhill | 24 | 7 | 3 | 14 | 41 — 61 | 17 | ||
10. | FC Bognor Regis | 24 | 6 | 5 | 13 | 47 — 86 | 17 | ||
11. | FC Haywards Heath | 24 | 8 | 0 | 16 | 47 — 78 | 16 | ||
12. | FC Hove | 24 | 7 | 0 | 17 | 44 — 90 | 14 | ||
13. | FC Chichester | 24 | 5 | 3 | 16 | 34 — 68 | 13 |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Bath City | 12 | 8 | 2 | 2 | 33 — 14 | 18 | ||
2. | Torquay United-2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 31 — 17 | 15 | ||
3. | Bristol Rovers-2 | 12 | 7 | 1 | 4 | 40 — 22 | 15 | ||
4. | Yeovil Petters | 12 | 5 | 3 | 4 | 22 — 21 | 13 | ||
5. | Lovells Athletic Newport | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 — 20 | 12 | ||
6. | Exeter City-2 | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 — 31 | 11 | ||
7. | Taunton Town | 12 | 0 | 0 | 12 | 10 — 57 | 0 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1933–34_Western_Football_League
Worcestershire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Worcestershire) |
V |
1. | Woodside Wanderers | 30 | 26 | 1 | 3 | 157 — 38 | 53 | ||
2. | Tarmac FC | 30 | 22 | 4 | 4 | 132 — 44 | 48 | ||
3. | Brierley Hill Alliance Reserves | 30 | 20 | 3 | 7 | 88 — 64 | 43 | ||
4. | Lye Town | 30 | 17 | 4 | 9 | 100 — 63 | 38 | ||
5. | Horseley Sports FC | 30 | 16 | 5 | 9 | 97 — 59 | 37 | ||
6. | Darby End Institute | 30 | 16 | 4 | 10 | 90 — 62 | 36 | ||
7. | Coombs Wood Works | 30 | 15 | 3 | 12 | 61 — 83 | 33 | ||
8. | Greets Green Wesley | 30 | 15 | 2 | 13 | 64 — 75 | 32 | ||
9. | Netherton Liberals | 30 | 11 | 7 | 12 | 64 — 67 | 29 | ||
10. | Stourbridge Reserves | 30 | 11 | 6 | 13 | 71 — 77 | 28 | ||
11. | Catshill Village Hall | 30 | 10 | 3 | 17 | 68 — 94 | 23 | ||
12. | Bromley Worcestershire | 30 | 8 | 5 | 17 | 62 — 90 | 21 | ||
13. | Wordsley Olympic | 30 | 6 | 6 | 18 | 52 — 115 | 18 | ||
14. | FC Bewdley | 30 | 7 | 1 | 22 | 46 — 100 | 15 | ||
15. | Round Oak FC | 30 | 4 | 5 | 21 | 64 — 118 | 13 | ||
16. | BTH FC | 30 | 4 | 5 | 21 | 44 — 111 | 13 |
Yorkshire football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Huddersfield Town A | — |
|