Anglijos IV futbolo lyga 1901–1902 m.
Wikipedia
Birmingham & district league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district) |
V |
1. | West Bromwich Albion Reserves | 34 | 26 | 2 | 6 | 126 — 32 | 54 | ||
2. | FC Stourbridge | 34 | 21 | 4 | 9 | 77 — 46 | 46 | ||
3. | Crewe Alexandra | 34 | 20 | 4 | 10 | 93 — 54 | 44 | ||
4. | Aston Villa Reserves | 34 | 18 | 6 | 10 | 91 — 49 | 42 | ||
5. | Small Heath Reserves | 34 | 19 | 4 | 11 | 79 — 45 | 42 | ||
6. | FC Dudley | 34 | 20 | 2 | 12 | 76 — 76 | 42 | ||
7. | Wolverhampton Wanderers Reserves | 34 | 17 | 6 | 11 | 74 — 50 | 40 | ||
8. | Stafford Rangers | 34 | 18 | 2 | 14 | 85 — 68 | 38 | ||
9. | Stoke Reserves | 34 | 15 | 6 | 13 | 50 — 45 | 36 | ||
10. | FC Ironbridge | 34 | 15 | 3 | 16 | 61 — 67 | 33 | ||
11. | Shrewsbury Town | 34 | 14 | 4 | 16 | 57 — 80 | 32 | ||
12. | Brierley Hill Alliance | 34 | 13 | 4 | 17 | 75 — 82 | 30 | ||
13. | Ruabon Druids | 34 | 12 | 4 | 18 | 54 — 82 | 28 | ||
14. | FC Halesowen | 34 | 11 | 5 | 18 | 54 — 94 | 27 | ||
15. | Berwick Rangers Worcester | 34 | 11 | 4 | 19 | 59 — 71 | 26 | ||
16. | Coventry City | 34 | 7 | 6 | 21 | 42 — 97 | 20 | ||
17. | Hereford Town | 34 | 6 | 6 | 22 | 31 — 75 | 18 | ||
18. | Kidderminster Harriers | 34 | 5 | 4 | 25 | 38 — 109 | 14 |
Combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AFC Wrexham | 26 | 17 | 7 | 2 | 80 — 21 | 41 | ||
2. | Burslem-2 Port Vale | 26 | 14 | 7 | 5 | 61 — 43 | 33 | ||
3. | Oswestry United | 26 | 12 | 6 | 8 | 55 — 33 | 30 | ||
4. | FC Nantwich | 26 | 13 | 4 | 9 | 68 — 47 | 30 | ||
5. | Wellington Town | 26 | 11 | 5 | 10 | 39 — 36 | 27 | ||
6. | FC Bangor | 26 | 11 | 5 | 10 | 51 — 74 | 27 | ||
7. | FC Birkenhead | 26 | 9 | 8 | 9 | 42 — 40 | 26 | ||
8. | Witton Albion | 26 | 11 | 3 | 12 | 47 — 52 | 25 | ||
9. | FC Newton-le-Willows | 26 | 9 | 6 | 11 | 40 — 71 | 24 | ||
10. | Tranmere Rovers | 26 | 8 | 7 | 11 | 45 — 49 | 23 | ||
11. | FC Rhyl | 26 | 6 | 8 | 12 | 45 — 53 | 20 | ||
12. | White Star Wanderers | 26 | 9 | 2 | 15 | 50 — 63 | 20 | ||
13. | AAA Chirk | 26 | 8 | 1 | 17 | 48 — 69 | 17 | ||
14. | FC Chester | 26 | 6 | 7 | 13 | 46 — 67 | 17 |
Hampshire league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Southampton Reserves | 10 | 9 | 1 | 0 | 48 — 9 | 19 | ||
2. | Portsmouth Reserves | 10 | 6 | 2 | 2 | 26 — 11 | 14 | ||
3. | Lancashire Fusiliers Hampshire | 10 | 3 | 3 | 4 | 19 — 13 | 9 | ||
4. | FC Basingstoke | 10 | 4 | 1 | 5 | 24 — 34 | 9 | ||
5. | Freemantle Southampton | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 — 25 | 7 | ||
6. | Eastleigh Athletic | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 — 40 | 2 |
Kent football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Cray Wanderers | 20 | 15 | 2 | 3 | 69 — 21 | 32 | 1–2 | |
2. | FC Sittingbourne | 20 | 15 | 2 | 3 | 44 — 13 | 32 | 1–2 | |
3. | Maidstone United | 20 | 13 | 2 | 5 | 56 — 27 | 28 | ||
4. | Sheppey United | 20 | 12 | 1 | 7 | 45 — 36 | 25 | ||
5. | Ashford United | 19 | 9 | 2 | 8 | 47 — 31 | 20 | ||
6. | FC Erith | 18 | 7 | 3 | 8 | 38 — 29 | 17 | ||
7. | FC Folkestone | 20 | 6 | 5 | 9 | 38 — 37 | 17 | ||
8. | FC Chatham | 20 | 7 | 2 | 11 | 35 — 44 | 16 | ||
9. | FC Swanscombe | 19 | 7 | 1 | 11 | 22 — 46 | 13 | ||
10. | FC Dartford | 19 | 3 | 2 | 14 | 14 — 58 | 8 | ||
11. | Gravesend United | 19 | 1 | 2 | 16 | 23 — 81 | 4 |
Dėl 1-osios vietos | Cray Wanderers | FC Sittingbourne | 1-0 |
Lancashire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Manchester City-2 | 34 | 29 | 0 | 5 | 125 — 30 | 58 | ||
2. | Everton-2 Liverpool | 34 | 24 | 3 | 7 | 86 — 35 | 51 | ||
3. | Accrington Stanley | 34 | 21 | 5 | 8 | 79 — 48 | 47 | ||
4. | Bolton Wanderers-2 | 34 | 19 | 5 | 10 | 81 — 58 | 43 | ||
5. | FC Liverpool-2 | 34 | 16 | 7 | 11 | 83 — 54 | 39 | ||
6. | FC Bury-2 | 34 | 17 | 4 | 13 | 84 — 46 | 38 | ||
7. | Saint Helens Recreation | 34 | 17 | 3 | 14 | 80 — 64 | 37 | ||
8. | Preston North End-2 | 34 | 17 | 2 | 15 | 91 — 73 | 36 | ||
9. | FC Nelson | 34 | 13 | 7 | 14 | 60 — 64 | 33 | ||
10. | Rossendale United | 34 | 13 | 5 | 16 | 62 — 89 | 31 | ||
11. | Turton Edgworth | 34 | 12 | 6 | 16 | 50 — 67 | 30 | ||
12. | Oswaldtwistle Rovers | 34 | 12 | 6 | 16 | 55 — 62 | 30 | ||
13. | Blackburn Rovers-2 | 34 | 11 | 7 | 16 | 56 — 77 | 29 | ||
14. | Newton Heath-2 Manchester | 34 | 11 | 5 | 18 | 54 — 97 | 27 | ||
15. | Stockport County-2 | 34 | 10 | 6 | 18 | 63 — 77 | 26 | ||
16. | FC Burnley-2 | 34 | 9 | 5 | 20 | 42 — 99 | 23 | ||
17. | FC Padiham | 34 | 5 | 9 | 20 | 36 — 85 | 19 | ||
18. | FC Glossop-2 | 34 | 4 | 7 | 23 | 36 — 98 | 15 |
Lancashire league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Darwen | 24 | 18 | 6 | 0 | 78 — 16 | 42 | ||
2. | Southport Central | 24 | 16 | 4 | 4 | 56 — 25 | 36 | ||
3. | Wigan United | 24 | 15 | 3 | 6 | 56 — 25 | 33 | ||
4. | FC Earlestown | 24 | 12 | 5 | 7 | 54 — 37 | 29 | ||
5. | Stalybridge Rovers | 24 | 11 | 4 | 9 | 36 — 29 | 26 | ||
6. | Saint Helens Town | 24 | 11 | 3 | 10 | 42 — 43 | 25 | ||
7. | AFC Rochdale | 24 | 10 | 3 | 11 | 48 — 46 | 23 | ||
8. | FC Workington | 24 | 9 | 4 | 11 | 57 — 50 | 22 | ||
9. | FC Prescot | 24 | 9 | 4 | 11 | 40 — 40 | 22 | ||
10. | AFC Barrow | 24 | 8 | 3 | 13 | 52 — 58 | 19 | ||
11. | FC Chorley | 24 | 7 | 4 | 13 | 44 — 57 | 18 | ||
12. | FC Bacup | 24 | 4 | 3 | 17 | 31 — 81 | 11 | ||
13. | FC Haydock | 24 | 2 | 2 | 20 | 17 — 104 | 6 |
London league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | West Ham United | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 — 9 | 11 | ||
2. | Tottenham Hotspur | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 — 13 | 9 | ||
3. | Millwall Athletic | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 — 13 | 8 | ||
4. | Queens Park Rangers | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 — 14 | 6 | ||
5. | Woolwich Arsenal | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 — 13 | 6 |
Midland football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | FC Barnsley-2 | 28 | 19 | 4 | 5 | 72 — 46 | 42 | ||
2. | Sheffield United-2 | 28 | 18 | 3 | 7 | 92 — 31 | 39 | ||
3. | Wednesday-2 Sheffield | 28 | 13 | 11 | 4 | 82 — 32 | 37 | ||
4. | Grimsby Town-2 | 28 | 16 | 3 | 9 | 72 — 38 | 35 | ||
5. | FC Walsall | 28 | 14 | 7 | 7 | 51 — 37 | 35 | ||
6. | FC Newark | 28 | 13 | 5 | 10 | 58 — 45 | 31 | ||
7. | Whitwick White Cross | 28 | 14 | 3 | 11 | 71 — 56 | 31 | ||
8. | Lincoln City-2 | 28 | 12 | 5 | 11 | 53 — 57 | 29 | ||
9. | Hinckley Town | 28 | 11 | 4 | 13 | 59 — 55 | 26 | ||
10. | Worksop Town | 28 | 9 | 7 | 12 | 61 — 67 | 25 | ||
11. | Derby County-2 | 28 | 10 | 2 | 16 | 57 — 90 | 22 | ||
12. | Ilkeston Town | 28 | 9 | 1 | 18 | 48 — 80 | 19 | ||
13. | Leicester Fosse-2 | 28 | 7 | 5 | 16 | 38 — 70 | 19 | ||
14. | Burton United-2 | 28 | 7 | 4 | 17 | 41 — 77 | 18 | ||
15. | Coalville Town | 28 | 5 | 2 | 21 | 32 — 106 | 12 |
Northamptonshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northamptonshire) |
V |
1. | Desborough Town | — | |||||||
2. | Rushden Town | — | |||||||
3. | Rothwell Town Swifts | — |
Northern football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | FC Bishop Auckland | — | |||||||
2. | Grangetown Athletic | — | |||||||
3. | FC Darlington | — |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | FC Portsmouth | 16 | 13 | 1 | 2 | 53 — 16 | 27 | ||
2. | Tottenham Hotspur | 16 | 11 | 3 | 2 | 42 — 17 | 25 | ||
3. | FC Reading | 16 | 7 | 3 | 6 | 29 — 22 | 17 | ||
4. | Millwall Athletic | 16 | 8 | 1 | 7 | 25 — 29 | 17 | ||
5. | Bristol Rovers | 16 | 8 | 0 | 8 | 25 — 31 | 16 | ||
6. | FC Southampton | 16 | 7 | 1 | 8 | 30 — 28 | 15 | ||
7. | West Ham United | 16 | 6 | 2 | 8 | 30 — 20 | 14 | ||
8. | Queens Park Rangers | 16 | 5 | 1 | 10 | 17 — 43 | 11 | ||
9. | Swindon Town | 16 | 0 | 2 | 14 | 8 — 53 | 2 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1901–02_Western_Football_League
|