Škotijos VI futbolo lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia                                            
2013–2014 m.
Varžybos Škotijos VI futbolo lyga
Sezonas Škotijos aukščiausioji futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos I futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos II futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos III futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos V futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos VII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos VIII futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos IX futbolo lyga 2013–2014 m.,
Škotijos futbolo taurė 2013–2014 m.


East Superleague

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona East)
V
1. Boness United 30 22 3 5 79 — 32 69
2. Linlithgow Rose 30 20 6 4 70 — 33 66
3. Bonnyrigg Rose Athletic 30 17 10 3 60 — 28 61
4. Newtongrange Star 30 19 1 10 65 — 34 58
5. Camelon Juniors 30 16 6 8 51 — 35 54
6. Hill of Beath Hawthorn 30 14 7 9 61 — 44 49
7. Broxburn Athletic 30 14 6 10 53 — 56 48
8. Musselburgh Athletic 30 12 7 11 53 — 51 43
9. Sauchie Juniors 30 12 4 14 55 — 53 40
10. Lochee United 30 12 1 17 57 — 72 37
11. Armadale Thistle 30 8 3 19 35 — 64 27
12. Carnoustie Panmure 30 8 3 19 43 — 74 27
13. Ballingry Rovers 30 7 6 17 31 — 67 27
14. Kelty Hearts 30 5 11 14 36 — 54 26
15. FC Tayport 30 5 7 18 36 — 62 22
16. Saint Andrews United 30 4 9 17 42 — 68 21

North Premier league

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North)
V
1. Culter Peterculter 26 22 2 2 87 — 28 68
2. BOD Aberdeen 26 16 5 5 86 — 35 53
3. Dyce Juniors 26 17 1 8 65 — 42 52
4. Hermes Aberdeen 26 15 5 6 74 — 45 50
5. FC Maud 26 11 8 7 53 — 45 41
6. Deveronside Banff 26 11 6 9 50 — 46 39
7. FC Stonehaven 26 11 6 9 41 — 47 39
8. New Elgin 26 9 7 10 44 — 51 34
9. HRU Aberdeen 26 10 2 14 44 — 55 32
10. Ellon United 26 8 3 15 37 — 48 27
11. Banchory Saint Ternan 26 7 4 15 45 — 78 25
12. Stoneywood Aberdeen 26 5 8 13 48 — 60 23
13. East End Aberdeen 26 5 7 14 33 — 64 22
14. FC Longside 26 2 2 22 25 — 88 8

West of Scotland Super league Premier division

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West)
V
1. Auchinleck Talbot 22 16 3 3 48 — 20 51
2. Irvine Meadow 22 14 4 4 38 — 23 46
3. Hurlford United 22 13 6 3 50 — 26 45
4. FC Clydebank 22 10 3 9 34 — 29 33
5. Cumnock Juniors 22 8 6 8 32 — 31 30
6. Glenafton Athletic New Cumnock 22 9 2 11 27 — 33 29
7. Kilbirnie Ladeside 22 8 4 10 40 — 32 28
8. Petershill Glasgow 22 6 7 9 34 — 37 25
9. Arthurlie Barrhead 22 6 6 10 27 — 41 24
10. Kirkintilloch Rob Roy 22 7 2 13 33 — 51 23
11. Pollok Glasgow 22 5 4 13 39 — 58 19
12. Largs Thistle 22 6 1 15 27 — 48 19

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 91% (+2187-0=2187 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 9% (+224-0=224 wiki spaudos ženklai).