Velso VI futbolo lyga 2019–2020 m.
Carmarthenshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carmarthenshire) |
V |
1. | FC Drefach | 18 | 15 | 1 | 2 | — | 46 | ||
2. | FC Abergwili | 13 | 9 | 3 | 1 | — | 30 | ||
3. | FC Pembrey | 13 | 9 | 2 | 2 | — | 29 | ||
4. | Carmarthen Town United | 14 | 8 | 3 | 3 | — | 27 | ||
5. | FC Ponthenri | 11 | 4 | 1 | 6 | — | 13 | ||
6. | FC Caerbryn | 12 | 4 | 1 | 7 | — | 13 | ||
7. | FC Penllergaer | 13 | 3 | 2 | 8 | — | 11 | ||
8. | CP Suburbs | 13 | 3 | 2 | 8 | — | 11 | ||
9. | FC Whitland | 12 | 2 | 1 | 9 | — | 7 | ||
10. | KRUF Penygroes | 15 | 1 | 2 | 12 | — | 5 |
Ceredigion league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ceredigion) |
V |
1. | Llandysul Reserves | 11 | 9 | 2 | 0 | 42 — 20 | 29 | ||
2. | Newcastle Emlyn Reserves | 13 | 7 | 4 | 2 | 40 — 23 | 22 | ||
3. | Llanboidy Reserves | 13 | 3 | 6 | 4 | 33 — 32 | 15 | ||
4. | Cardigan Reserves | 11 | 4 | 3 | 4 | 21 — 25 | 15 | ||
5. | Felinfach Reserves | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 — 30 | 11 | ||
6. | Maesglas Reserves | 13 | 1 | 3 | 9 | 17 — 41 | 6 |
- http://www.ceredigionleague.co.uk/Tables/Tables-Reserves-Cup.php
- https://www.allwalessport.co.uk/football.aspx?cid=6276
Gwent county league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Gwent) |
V |
1. | AFC Cefn Fforest | 11 | 10 | 1 | 0 | 35 — 10 | 31 | ||
2. | Cromwell Youth | 12 | 7 | 3 | 2 | 39 — 18 | 24 | ||
3. | Cwmcarn Athletic | 14 | 8 | 3 | 3 | 39 — 27 | 27 | ||
4. | FC Crickhowell | 14 | 8 | 3 | 3 | 33 — 23 | 27 | ||
5. | FC Nantyglo | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 — 15 | 16 | ||
6. | Usk Town | 13 | 6 | 4 | 3 | 40 — 35 | 22 | ||
7. | AFC Trinant | 13 | 5 | 0 | 8 | 35 — 51 | 15 | ||
8. | Gilwern District | 14 | 3 | 3 | 8 | 23 — 31 | 12 | ||
9. | Oak Tredegar | 16 | 3 | 4 | 9 | 26 — 37 | 13 | ||
10. | Tranch Pontypool | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 — 37 | 4 | ||
11. | AFC Ponthir | 12 | 0 | 3 | 9 | 14 — 30 | 3 |
Neath & district league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Neath) |
V |
1. | AFC Glais | 10 | 8 | 2 | 0 | — | 26 | ||
2. | Ynysmeudwy Athletic | 10 | 6 | 1 | 3 | — | 16 | ||
3. | Clydach Sports | 12 | 3 | 4 | 5 | — | 13 | ||
4. | Celtic Neath | 10 | 2 | 3 | 5 | — | 9 | ||
5. | FC Cimla | 9 | 3 | 0 | 6 | — | 6 | ||
6. | Coed Darcy | 5 | 0 | 2 | 3 | — | 2 |
Pembrokeshire league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pembrokeshire) |
V |
1. | Monkton Swifts-2 | 16 | 16 | 0 | 0 | 95 — 30 | 48 | ||
2. | Milford Athletic | 16 | 11 | 1 | 4 | 51 — 24 | 34 | ||
3. | AFC Pendine | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 — 12 | 12 | ||
4. | AFC Camrose | 17 | 10 | 1 | 6 | 49 — 42 | 31 | ||
5. | Clarbeston Road Reserves | 18 | 10 | 0 | 8 | 42 — 55 | 30 | ||
6. | AFC Cosheston | 14 | 7 | 2 | 5 | 47 — 37 | 23 | ||
7. | Carew Reserves | 15 | 8 | 0 | 7 | 49 — 27 | 24 | ||
8. | CC Haverfordwest | 13 | 6 | 1 | 6 | 37 — 35 | 19 | ||
9. | Fishguard Sports Reserves | 15 | 6 | 1 | 8 | 29 — 32 | 19 | ||
10. | Goodwick United Reserves | 17 | 6 | 0 | 11 | 34 — 41 | 18 | ||
11. | Pembroke Borough | 18 | 3 | 1 | 14 | 55 — 95 | 10 | ||
12. | AFC Letterston | 17 | 0 | 1 | 16 | 28 — 103 | -2 |
South Wales alliance league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Wales alliance) |
V |
1. | Maesteg Park | 18 | 15 | 2 | 1 | 73 — 16 | 47 | ||
2. | Canton Rangers | 20 | 15 | 1 | 4 | 58 — 27 | 46 | ||
3. | Vale United FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 53 — 20 | 37 | ||
4. | Tata Steel United | 16 | 11 | 1 | 4 | 45 — 16 | 34 | ||
5. | AFC Llangeinor | 15 | 7 | 3 | 5 | 38 — 28 | 24 | ||
6. | Cardiff Cosmopolitan | 19 | 8 | 1 | 10 | 34 — 41 | 25 | ||
7. | Cwmbach Royal Stars | 19 | 7 | 2 | 10 | 34 — 46 | 23 | ||
8. | Saint Albans Cardiff | 20 | 6 | 5 | 9 | 25 — 48 | 23 | ||
9. | Saint Josephs Cardiff | 16 | 5 | 3 | 8 | 25 — 33 | 18 | ||
10. | AFC Llantwit Fardre | 18 | 4 | 6 | 8 | 29 — 44 | 18 | ||
11. | Llangynwyd Rangers | 19 | 4 | 6 | 9 | 32 — 50 | 18 | ||
12. | AFC Wattstown | 19 | 3 | 3 | 13 | 33 — 61 | 12 | ||
13. | FC Graig | 18 | 0 | 5 | 13 | 24 — 73 | 5 |
Swansea senior league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Swansea) |
V |
1. | Clase Swansea | 16 | 13 | 0 | 1 | — | 42 | ||
2. | Bonymaen Colts | 16 | 10 | 0 | 4 | — | 34 | ||
3. | Birchgrove Colts | 16 | 7 | 2 | 2 | — | 33 | ||
4. | Kingsbridge Colts | 16 | 4 | 1 | 4 | — | 23 | ||
5. | FC Llangyfelach | 16 | 4 | 2 | 5 | — | 20 | ||
6. | Maltsters Sports | 16 | 3 | 1 | 6 | — | 16 | ||
7. | Saint Thomas Stars | 16 | 2 | 2 | 6 | — | 13 | ||
8. | FC Wern | 16 | 1 | 3 | 7 | — | 8 | ||
9. | Cwm Albion Colts | 16 | 1 | 1 | 10 | — | 5 |
- https://www.allwalessport.co.uk/football.aspx?cid=6290
- http://www.swanseaseniorfootballleague.co.uk/Divisions?div=12080&age=all
|