VDR III futbolo lyga 1961–1962 m.
Berlin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Adlershof Berlin | — | |||||||
2. | TSC Oberschoneweide-2 | — |
Cottbus
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Chemie Schwarzheide | — | |||||||
2. | Vorwarts-2 Cottbus | — |
Dresden
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotive Zittau | — | |||||||
2. | Aufbau Meissen | — |
Erfurt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Rudisleben | — | |||||||
2. | Aktivist Sollstedt | — |
Frankfurt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stahl-2 Eisenhuttenstadt | — | |||||||
2. | Chemie Furstenwalde | — |
Gera
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fortschritt Greiz | — | |||||||
2. | Motor Zeiss Jena | — |
Halle
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Kothen | — | |||||||
2. | Lokomotive Halle | — |
Karl-Marx-Stadt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Einheit Reichenbach | — | |||||||
2. | Motor Zschopau | — |
Leipzig
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotive Leipzig-Ost | — | |||||||
2. | Stahl Lippendorf | — |
Magdeburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Einheit Burg | — | |||||||
2. | Chemie Schonebeck | — |
Neubrandenburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorwarts-2 Neubrandenburg | — | |||||||
2. | ASG Vorwarts Locknitz | — |
Potsdam
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Potsdam-2 | — | |||||||
2. | Stahl Hennigsdorf | — |
Rostock
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorwarts-2 Rostock | — | |||||||
2. | Motor Wolgast | — |
Schwerin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorwarts-2 Schwerin | — | |||||||
2. | Vorwarts Perleberg | — |
Suhl
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Veilsdorf | — | |||||||
2. | Motor Breitungen | — |
Patekimo turnyras
Staffel A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorwarts Perleberg | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 — 6 | 3 | ||
2. | Motor Wolgast | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 — 7 | 2 | ||
3. | ASG Vorwarts Locknitz | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 7 | 1 |
Staffel B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stahl Hennigsdorf | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 — 4 | 5 | ||
2. | TSC Oberschoneweide-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 13 — 4 | 3 | ||
3. | Chemie Schonebeck | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 — 7 | 3 | ||
4. | Chemie Furstenwalde | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 — 14 | 1 |
Staffel C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stahl Lippendorf | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 — 4 | 6 | ||
2. | Vorwarts-2 Cottbus | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 — 4 | 4 | ||
3. | Motor Zschopau | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 — 9 | 2 | ||
4. | Aufbau Meissen | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 — 10 | 0 |
Staffel D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Zeiss Jena | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 — 2 | 6 | ||
2. | Lokomotive Halle | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 — 5 | 4 | ||
3. | Aktivist Sollstedt | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 — 11 | 2 | ||
4. | Motor Breitungen | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 — 11 | 0 |
|