Slovakijos IV futbolo lyga 2017–2018 m.
Bratislava
Mesto
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bratislava / Mesto) |
V |
1. | MSK Senec | 26 | 20 | 4 | 2 | 101 — 27 | 64 | ||
2. | SK Nova Dedinka | 26 | 18 | 4 | 4 | 68 — 36 | 58 | ||
3. | Dubravka Bratislava | 26 | 19 | 2 | 5 | 100 — 41 | 53 | ||
4. | TJ Malinovo | 26 | 15 | 2 | 9 | 64 — 47 | 47 | ||
5. | Jarovce Bratislava | 26 | 13 | 8 | 5 | 81 — 45 | 47 | ||
6. | Krasnany Bratislava | 26 | 11 | 5 | 10 | 58 — 69 | 38 | ||
7. | Iskra Petrzalka | 26 | 11 | 2 | 13 | 50 — 51 | 35 | ||
8. | SK Igram | 26 | 10 | 3 | 13 | 50 — 67 | 33 | ||
9. | SKO Miloslavov | 26 | 11 | 0 | 15 | 48 — 60 | 33 | ||
10. | Lokomotiva-2 Devinska Nova Ves | 26 | 9 | 3 | 14 | 61 — 70 | 30 | ||
11. | Danubia Hruby Sur | 26 | 8 | 3 | 15 | 60 — 83 | 27 | ||
12. | Vajnory-2 Bratislava | 26 | 8 | 3 | 15 | 60 — 80 | 27 | ||
13. | OSK Chorvatsky Grob | 26 | 6 | 3 | 17 | 34 — 72 | 21 | ||
14. | NMSK Bratislava | 26 | 2 | 0 | 24 | 25 — 112 | 0 |
Vidiek
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bratislava / Vidiek) |
V |
1. | Zahoran Kostoliste | 22 | 18 | 3 | 1 | 72 — 12 | 57 | ||
2. | OSK Lab | 22 | 14 | 7 | 1 | 64 — 24 | 49 | ||
3. | Slovan Vistuk | 22 | 11 | 4 | 7 | 63 — 40 | 37 | ||
4. | FC Zohor | 22 | 11 | 3 | 8 | 35 — 35 | 36 | ||
5. | FK Jablonove | 22 | 9 | 7 | 6 | 46 — 32 | 34 | ||
6. | Plavecky Stvrtok Vysoka pri Morave | 22 | 10 | 4 | 8 | 50 — 34 | 34 | ||
7. | Slovan Modra | 22 | 8 | 4 | 10 | 38 — 59 | 28 | ||
8. | SK Senkvice | 22 | 7 | 4 | 11 | 37 — 57 | 25 | ||
9. | Druzstevnik Budmerice | 22 | 7 | 3 | 12 | 37 — 60 | 24 | ||
10. | Zahorak Plavecky Mikulas | 22 | 7 | 3 | 12 | 37 — 44 | 24 | ||
11. | FK Grinava | 22 | 4 | 5 | 13 | 33 — 65 | 17 | ||
12. | Druzstevnik Jablonec | 22 | 1 | 3 | 18 | 18 — 68 | 6 | ||
13. | SK Gajary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė | |
14. | SK Svaty Jur-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Stred
Skupina A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred A) |
V |
1. | FK Rajec | 26 | 16 | 3 | 7 | 59 — 39 | 51 | ||
2. | SK Bela | 26 | 17 | 0 | 9 | 61 — 49 | 51 | ||
3. | SK Cierne | 26 | 11 | 11 | 4 | 47 — 39 | 44 | ||
4. | Tatran Turzovka | 26 | 12 | 5 | 9 | 69 — 44 | 41 | ||
5. | FK Strecno | 26 | 12 | 5 | 9 | 46 — 44 | 41 | ||
6. | Slovan Skalite | 26 | 9 | 10 | 7 | 46 — 40 | 37 | ||
7. | TJ Visnove | 26 | 10 | 6 | 10 | 54 — 46 | 36 | ||
8. | Spartak Vysoka nad Kysucou | 26 | 11 | 2 | 13 | 55 — 52 | 35 | ||
9. | Snaha Zborov nad Bystricou | 26 | 9 | 5 | 12 | 34 — 39 | 32 | ||
10. | Fatran Varin | 26 | 9 | 5 | 12 | 41 — 54 | 32 | ||
11. | FK Predmier | 26 | 9 | 4 | 13 | 34 — 48 | 31 | ||
12. | SK Stiavnik | 26 | 8 | 7 | 11 | 49 — 52 | 31 | ||
13. | VTJ Rajecke Teplice-Konska | 26 | 8 | 4 | 14 | 48 — 63 | 28 | ||
14. | Slovan Rudinska | 26 | 4 | 7 | 15 | 40 — 74 | 19 |
Skupina B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred B) |
V |
1. | Olympia Bobrov | 26 | 16 | 7 | 3 | 48 — 20 | 55 | ||
2. | Tatran Chlebnice | 26 | 15 | 5 | 6 | 53 — 36 | 50 | ||
3. | Druzstevnik Oravska Poruba | 26 | 13 | 10 | 3 | 64 — 18 | 49 | ||
4. | FK Nizna | 26 | 14 | 1 | 11 | 52 — 48 | 43 | ||
5. | Fomat-2 Martin | 26 | 12 | 4 | 10 | 50 — 43 | 40 | ||
6. | Oravan Oravska Jasenica | 26 | 11 | 5 | 10 | 58 — 43 | 38 | ||
7. | SK Turcianska Stiavnicka | 26 | 12 | 2 | 12 | 44 — 49 | 38 | ||
8. | OSK Besenova | 26 | 11 | 4 | 11 | 43 — 37 | 37 | ||
9. | Druzstevnik Blatnica | 26 | 11 | 2 | 13 | 36 — 45 | 35 | ||
10. | OFC Liptovske Sliace | 26 | 10 | 4 | 12 | 37 — 42 | 34 | ||
11. | FC Liptovsky Mikulas-Paludzka | 26 | 10 | 4 | 12 | 47 — 46 | 34 | ||
12. | Tatran Sucany | 26 | 6 | 5 | 15 | 37 — 75 | 23 | ||
13. | Sokol Zubrohlava | 26 | 5 | 5 | 16 | 25 — 57 | 20 | ||
14. | Agro Banik Dubrava | 26 | 5 | 4 | 17 | 26 — 61 | 19 |
Skupina C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred C) |
V |
1. | Pramen Kovacova | 26 | 17 | 5 | 4 | 61 — 17 | 56 | ||
2. | SK Hrochot | 26 | 15 | 7 | 4 | 44 — 23 | 52 | ||
3. | SK Sasova | 26 | 13 | 7 | 6 | 68 — 47 | 46 | ||
4. | TJ Lovca | 26 | 13 | 6 | 7 | 64 — 45 | 45 | ||
5. | FK Bacuch | 26 | 11 | 10 | 5 | 51 — 28 | 43 | ||
6. | Sokol Jakub | 26 | 12 | 7 | 7 | 51 — 51 | 43 | ||
7. | SK Selce | 26 | 13 | 2 | 11 | 48 — 51 | 41 | ||
8. | Banik Stiavnicke Bane | 26 | 10 | 6 | 10 | 56 — 39 | 36 | ||
9. | OSK Lieskovec | 26 | 11 | 3 | 12 | 41 — 47 | 36 | ||
10. | Filjo Ladomerska Vieska | 26 | 7 | 8 | 11 | 42 — 43 | 29 | ||
11. | OSK Dobra Niva | 26 | 7 | 7 | 12 | 28 — 37 | 28 | ||
12. | Strojar Krupina | 26 | 6 | 6 | 14 | 33 — 56 | 24 | ||
13. | OFK Priechod | 26 | 5 | 3 | 18 | 35 — 82 | 18 | ||
14. | OSK Sasa | 26 | 2 | 3 | 21 | 28 — 84 | 9 |
Skupina D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Stred D) |
V |
1. | TJD Pribelce | 26 | 19 | 5 | 2 | 88 — 22 | 62 | ||
2. | Santrio Laza | 26 | 18 | 5 | 3 | 79 — 26 | 59 | ||
3. | FC Hajnacka | 26 | 19 | 2 | 5 | 76 — 35 | 59 | ||
4. | OFK Olovary | 26 | 16 | 3 | 7 | 70 — 41 | 51 | ||
5. | Jednota Malinec | 26 | 14 | 4 | 8 | 89 — 35 | 46 | ||
6. | Vinohrad Cebovce | 26 | 13 | 6 | 7 | 59 — 30 | 45 | ||
7. | FK Jesenske | 26 | 12 | 4 | 10 | 53 — 31 | 40 | ||
8. | Iskra Hnusta | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 — 40 | 33 | ||
9. | OSK Radzovce | 26 | 9 | 3 | 14 | 52 — 64 | 30 | ||
10. | FK Buzitka | 26 | 6 | 9 | 11 | 28 — 44 | 27 | ||
11. | Slovan Tomasovce | 26 | 7 | 4 | 15 | 41 — 73 | 25 | ||
12. | Start Kokava nad Rimavicou | 26 | 7 | 3 | 16 | 44 — 84 | 24 | ||
13. | Obec Lubenik | 26 | 5 | 1 | 20 | 39 — 115 | 16 | ||
14. | Pramen Dolna Strehova | 26 | 0 | 1 | 25 | 7 — 118 | 1 |
Východ
Košicko-Gemerská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Košicko-Gemerská) |
V |
1. | Slavia TU Kosice | 22 | 15 | 6 | 1 | 52 — 16 | 51 | ||
2. | MFK Tahanovce | 22 | 13 | 4 | 5 | 53 — 27 | 43 | ||
3. | Druzstevnik Perin | 22 | 11 | 3 | 8 | 42 — 51 | 36 | ||
4. | Druzstevnik Cecejovce | 22 | 10 | 4 | 8 | 42 — 41 | 34 | ||
5. | FK Kosicka Nova Ves | 22 | 9 | 5 | 8 | 35 — 28 | 32 | ||
6. | Slovan Poproc | 22 | 8 | 7 | 7 | 38 — 34 | 31 | ||
7. | SKO Velka Ida | 22 | 9 | 3 | 10 | 56 — 55 | 30 | ||
8. | Hornad Zdana | 22 | 9 | 2 | 11 | 48 — 52 | 29 | ||
9. | TJ Koksov-Baksa | 22 | 8 | 3 | 11 | 28 — 39 | 27 | ||
10. | FK Haniska | 22 | 6 | 5 | 11 | 36 — 42 | 23 | ||
11. | Lokomotiva-2 Kosice | 22 | 5 | 7 | 10 | 39 — 42 | 22 | ||
12. | Maraton Sena | 22 | 3 | 3 | 16 | 29 — 71 | 12 | ||
13. | FK Gemerska Horka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Podtatranská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Podtatranská) |
V |
1. | FK Hranovnica | 30 | 20 | 7 | 3 | 113 — 36 | 67 | ||
2. | FK Velka Lomnica | 30 | 19 | 4 | 7 | 83 — 40 | 61 | ||
3. | MFK Kezmarok | 30 | 18 | 5 | 7 | 66 — 39 | 59 | ||
4. | Slavoj Spisska Bela | 30 | 16 | 8 | 6 | 74 — 43 | 56 | ||
5. | FK Olcnava | 30 | 15 | 9 | 6 | 75 — 42 | 54 | ||
6. | SK Harichovce | 30 | 14 | 8 | 8 | 92 — 39 | 50 | ||
7. | FK Vysoke Tatry | 30 | 15 | 3 | 12 | 57 — 28 | 48 | ||
8. | Start Hrabusice | 30 | 15 | 3 | 12 | 80 — 67 | 48 | ||
9. | Tatran Lubica | 30 | 13 | 7 | 10 | 64 — 52 | 46 | ||
10. | FK Levoca | 30 | 13 | 6 | 11 | 57 — 41 | 45 | ||
11. | Slovan Nalepkovo | 30 | 13 | 5 | 12 | 78 — 44 | 44 | ||
12. | Novy zivot Kluknava | 30 | 12 | 5 | 13 | 73 — 52 | 41 | ||
13. | FK Prakovce | 30 | 11 | 2 | 17 | 55 — 53 | 35 | ||
14. | SK Strba | 30 | 6 | 3 | 21 | 49 — 71 | 21 | ||
15. | Slovan Helcmanovce | 30 | 2 | 1 | 27 | 20 — 177 | 7 | ||
16. | Slovan Velky Folkmar | 30 | 0 | 0 | 30 | 19 — 231 | 0 |
Šarišská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Šarišská) |
V |
1. | MFK Stara Lubovna | 26 | 19 | 3 | 4 | 55 — 26 | 60 | ||
2. | Druzstevnik Circ | 26 | 19 | 2 | 5 | 87 — 34 | 59 | ||
3. | Druzstevnik Zupcany | 26 | 19 | 1 | 6 | 80 — 31 | 58 | ||
4. | FK Raznany | 26 | 16 | 6 | 4 | 68 — 26 | 54 | ||
5. | FK Demjata | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 — 32 | 48 | ||
6. | Slovan Bardejov-Dlha Luka | 26 | 14 | 3 | 9 | 40 — 36 | 45 | ||
7. | FK Kamenica | 26 | 13 | 1 | 12 | 61 — 44 | 40 | ||
8. | Busov Gaboltov | 26 | 10 | 2 | 14 | 48 — 64 | 32 | ||
9. | Druzstevnik Koprivnica | 26 | 9 | 4 | 13 | 42 — 51 | 31 | ||
10. | TJ Dubinne | 26 | 9 | 0 | 17 | 48 — 78 | 27 | ||
11. | FK Siroke | 26 | 6 | 7 | 13 | 39 — 59 | 25 | ||
12. | Slachtitel Maly Saris | 26 | 6 | 2 | 18 | 36 — 80 | 20 | ||
13. | Slovan Kendice | 26 | 5 | 2 | 19 | 33 — 72 | 17 | ||
14. | Druzstevnik Velky Lipnik | 26 | 3 | 2 | 21 | 28 — 80 | 11 |
Vihorlatsko-Dukelská
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Vihorlatsko-Dukelská) |
V |
1. | FK Nizny Hrusov | 26 | 20 | 2 | 4 | 64 — 21 | 62 | ||
2. | Druzstevnik Borov | 26 | 19 | 1 | 6 | 73 — 33 | 58 | ||
3. | Tatran Bystre | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 — 33 | 45 | ||
4. | SK Sacurov | 26 | 13 | 5 | 8 | 51 — 31 | 44 | ||
5. | Spartak Brekov | 26 | 10 | 8 | 8 | 50 — 38 | 38 | ||
6. | Ajax Pakostov | 26 | 11 | 5 | 10 | 47 — 44 | 38 | ||
7. | TJ Jasenov | 26 | 11 | 4 | 11 | 29 — 28 | 37 | ||
8. | OFK Hencovce | 26 | 10 | 6 | 10 | 37 — 36 | 36 | ||
9. | Agrifop Stakcin | 26 | 8 | 8 | 10 | 28 — 33 | 32 | ||
10. | Tvarona Ulic | 26 | 8 | 6 | 12 | 40 — 51 | 30 | ||
11. | FK Kamenica nad Cirochou | 26 | 8 | 6 | 12 | 39 — 40 | 30 | ||
12. | Druzstevnik Vysny Zipov | 26 | 7 | 6 | 13 | 32 — 56 | 27 | ||
13. | OFK Secovska Polianka | 26 | 6 | 5 | 15 | 30 — 74 | 23 | ||
14. | FK Sedliska | 26 | 2 | 4 | 20 | 21 — 68 | 10 |
Zemplínska
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Východ / Zemplínska) |
V |
1. | OSK Pavlovce nad Uhom | 26 | 23 | 2 | 1 | 136 — 20 | 71 | ||
2. | Druzstevnik Cejkov | 26 | 19 | 3 | 4 | 67 — 35 | 60 | ||
3. | Slavoj Kralovsky Chlmec | 26 | 19 | 1 | 6 | 84 — 31 | 58 | ||
4. | Tatran Upor | 26 | 15 | 2 | 9 | 65 — 42 | 47 | ||
5. | MFK Cierna nad Tisou | 26 | 11 | 0 | 15 | 50 — 60 | 33 | ||
6. | OSK Vinne | 26 | 9 | 5 | 12 | 31 — 50 | 32 | ||
7. | Sokol Mocarany | 26 | 9 | 4 | 13 | 47 — 63 | 31 | ||
8. | OFK Lastomir | 26 | 10 | 1 | 15 | 35 — 62 | 31 | ||
9. | Lokomotiva Michalany | 26 | 9 | 2 | 15 | 38 — 63 | 29 | ||
10. | Druzstevnik Parchovany | 26 | 9 | 2 | 15 | 30 — 81 | 29 | ||
11. | SM Streda nad Bodrogom | 26 | 9 | 1 | 16 | 38 — 59 | 28 | ||
12. | Druzstevnik Maly Hores | 26 | 9 | 1 | 16 | 43 — 56 | 28 | ||
13. | SK Nacina Ves | 26 | 7 | 6 | 13 | 32 — 51 | 27 | ||
14. | Olympia Borsa | 26 | 9 | 0 | 17 | 42 — 65 | 27 |
Západ
Juh
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Juh) |
V |
1. | FC Novy Zivot | 30 | 24 | 4 | 2 | 101 — 24 | 76 | ||
2. | NAFC Velke Blahovo | 30 | 18 | 7 | 5 | 67 — 29 | 61 | ||
3. | FC Pata | 30 | 15 | 5 | 10 | 83 — 41 | 50 | ||
4. | TJ Lehnice | 30 | 15 | 3 | 12 | 48 — 48 | 48 | ||
5. | SM Janiky | 30 | 12 | 9 | 9 | 51 — 44 | 45 | ||
6. | SC Cenkovce | 30 | 12 | 6 | 12 | 59 — 69 | 42 | ||
7. | TJ Horne Saliby | 30 | 13 | 3 | 14 | 44 — 46 | 42 | ||
8. | SK Soporna | 30 | 13 | 3 | 14 | 58 — 50 | 42 | ||
9. | TJ Kostolne Kracany | 30 | 11 | 7 | 12 | 52 — 65 | 40 | ||
10. | Druzstevnik Trstice | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 — 47 | 38 | ||
11. | Druzstevnik Topolniky | 30 | 10 | 7 | 13 | 48 — 51 | 37 | ||
12. | OFC Sap-Narad | 30 | 11 | 1 | 18 | 47 — 66 | 34 | ||
13. | SK Vahovce | 30 | 10 | 4 | 16 | 40 — 68 | 34 | ||
14. | FK Zlate Klasy | 30 | 10 | 4 | 16 | 35 — 62 | 34 | ||
15. | FC Jelka | 30 | 9 | 4 | 17 | 25 — 54 | 31 | ||
16. | FC Stvrtok na Ostrove | 30 | 8 | 3 | 19 | 34 — 66 | 27 |
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Sever) |
V |
1. | Banik Lehota pod Vtacnikom | 28 | 20 | 4 | 4 | 77 — 29 | 64 | ||
2. | Partizan Cigel | 28 | 20 | 2 | 6 | 67 — 25 | 62 | ||
3. | Novy zivot Velke Uherce | 28 | 16 | 7 | 5 | 81 — 39 | 55 | ||
4. | Slovan Zemianske Kostolany | 28 | 16 | 5 | 7 | 71 — 39 | 53 | ||
5. | Tatran Uhrovec | 28 | 15 | 7 | 6 | 52 — 35 | 52 | ||
6. | Slovan Trencianska Turna | 28 | 13 | 3 | 12 | 41 — 48 | 42 | ||
7. | Junior Kanianka | 28 | 13 | 3 | 12 | 45 — 35 | 42 | ||
8. | Tatran Cementaren Ladce | 28 | 11 | 3 | 14 | 43 — 55 | 36 | ||
9. | Slovan Brvniste | 28 | 10 | 5 | 13 | 42 — 46 | 35 | ||
10. | TJ Plevnik-Drienove | 28 | 10 | 3 | 15 | 41 — 65 | 33 | ||
11. | OFK Bosany | 28 | 9 | 2 | 17 | 39 — 71 | 29 | ||
12. | OSK Podolie | 28 | 8 | 3 | 17 | 40 — 58 | 27 | ||
13. | Jednota Sokol Chocholna-Velcice | 28 | 7 | 5 | 16 | 48 — 58 | 26 | ||
14. | Druzstevnik Velka Hradna | 28 | 7 | 4 | 17 | 45 — 87 | 25 | ||
15. | MFK Stara Tura | 28 | 4 | 6 | 18 | 27 — 69 | 18 | ||
16. | MSK Povazska Bystrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Stred
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Stred) |
V |
1. | MFK Aleksince | 24 | 17 | 5 | 2 | 74 — 14 | 56 | ||
2. | Slovan Zbehy | 24 | 12 | 8 | 4 | 48 — 20 | 44 | ||
3. | Druzstevnik Ivanka pri Nitre | 24 | 13 | 4 | 7 | 44 — 31 | 43 | ||
4. | OFK Velky Lapas | 24 | 10 | 9 | 5 | 56 — 25 | 39 | ||
5. | OFK Solcany | 24 | 11 | 6 | 7 | 40 — 34 | 39 | ||
6. | SK Velke Zaluzie | 24 | 11 | 5 | 8 | 52 — 38 | 38 | ||
7. | Slovan Krusovce | 24 | 11 | 5 | 8 | 39 — 38 | 38 | ||
8. | SK Bab | 24 | 9 | 7 | 8 | 40 — 28 | 34 | ||
9. | Druzstevnik Jacovce | 24 | 9 | 5 | 10 | 50 — 41 | 32 | ||
10. | SK Nevidzany | 24 | 9 | 1 | 14 | 37 — 69 | 28 | ||
11. | KFC Horna Kralova | 24 | 6 | 6 | 12 | 34 — 41 | 24 | ||
12. | TJ Oponice | 24 | 4 | 4 | 16 | 31 — 91 | 16 | ||
13. | FC Vycapy-Opatovce | 24 | 1 | 1 | 22 | 25 — 100 | 4 | ||
14. | TJ Radosina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | pasitraukė |
Východ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Východ) |
V |
1. | FK Marcelova | 30 | 22 | 4 | 4 | 96 — 25 | 70 | ||
2. | Druzstevnik Dvory nad Zitavou | 30 | 21 | 5 | 4 | 91 — 30 | 68 | ||
3. | Druzstevnik Besenov | 30 | 18 | 4 | 8 | 64 — 43 | 58 | ||
4. | Slovan Sahy | 30 | 14 | 6 | 10 | 61 — 38 | 48 | ||
5. | FC Okolicna na Ostrove | 30 | 13 | 8 | 9 | 50 — 55 | 47 | ||
6. | MSK Hurbanovo | 30 | 14 | 4 | 12 | 56 — 48 | 46 | ||
7. | OFK Velky Dur | 30 | 13 | 3 | 14 | 61 — 64 | 42 | ||
8. | SK Nesvady | 30 | 12 | 5 | 13 | 47 — 56 | 41 | ||
9. | SK Kmetovo | 30 | 12 | 3 | 15 | 71 — 62 | 39 | ||
10. | Activ Velke Kosihy | 30 | 10 | 7 | 13 | 62 — 69 | 37 | ||
11. | TJ Salka | 30 | 11 | 3 | 16 | 50 — 55 | 36 | ||
12. | FK Chotin | 30 | 11 | 4 | 15 | 60 — 82 | 34 | ||
13. | Slovan Levice | 30 | 9 | 4 | 17 | 54 — 77 | 31 | ||
14. | SK Tvrdosovce | 30 | 9 | 4 | 17 | 48 — 78 | 31 | ||
15. | Sokol Stary Tekov | 30 | 8 | 3 | 19 | 47 — 94 | 27 | ||
16. | MSK Zeliezovce | 30 | 7 | 5 | 18 | 41 — 83 | 26 |
Západ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Západ / Západ) |
V |
1. | OFK Trebatice | 20 | 15 | 2 | 3 | 54 — 23 | 47 | ||
2. | Nafta Gbely | 20 | 11 | 3 | 6 | 49 — 28 | 36 | ||
3. | Iskra Horne Oresany | 20 | 9 | 4 | 7 | 48 — 37 | 31 | ||
4. | OFK Mokry Haj | 20 | 8 | 4 | 8 | 38 — 42 | 28 | ||
5. | Banik Brodske | 20 | 7 | 2 | 11 | 41 — 54 | 23 | ||
6. | Slavoj Moravsky Svaty Jan | 20 | 2 | 1 | 17 | 29 — 75 | 7 |
|