Rusijos IV futbolo lyga 2019 m.
Moskovskaâ oblastʹ
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ A) |
V |
1. | SS Dubna | 18 | 14 | 2 | 2 | 63 — 18 | 44 | ||
2. | Meteor Balasiha | 18 | 14 | 2 | 2 | 47 — 20 | 44 | ||
3. | FK Balasiha | 18 | 11 | 3 | 4 | 44 — 19 | 36 | ||
4. | FK Krasnoznamensk | 18 | 10 | 3 | 5 | 50 — 29 | 33 | ||
5. | SS Mozajsk | 18 | 9 | 0 | 9 | 52 — 37 | 27 | ||
6. | Orbita-Unior Dzerzinskij | 18 | 8 | 3 | 7 | 52 — 40 | 27 | ||
7. | Zorkij-2 Krasnogorsk | 18 | 7 | 1 | 10 | 43 — 43 | 22 | ||
8. | FK Vidnoe | 18 | 4 | 2 | 12 | 27 — 56 | 13 | ||
9. | Peresvet-2 Domodedovo | 18 | 4 | 1 | 13 | 45 — 82 | 13 | ||
10. | Torpedo Zavoronki | 18 | 0 | 1 | 17 | 23 — 102 | -2 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ B) |
V |
1. | SS Satura | 18 | 15 | 2 | 1 | 90 — 17 | 47 | ||
2. | Bogorodskij Vitaz Noginsk | 18 | 12 | 2 | 4 | 61 — 16 | 38 | ||
3. | SSOR Bronnicy | 18 | 11 | 4 | 3 | 59 — 21 | 37 | ||
4. | FK Kraskovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 58 — 28 | 31 | ||
5. | FK Kolomna-2 | 18 | 9 | 4 | 5 | 50 — 35 | 31 | ||
6. | Venukovo Cehov | 18 | 7 | 4 | 7 | 53 — 52 | 25 | ||
7. | Znama Truda-2 Orehovo-Zuevo | 18 | 3 | 6 | 9 | 35 — 43 | 15 | ||
8. | Oka Stupino | 18 | 4 | 1 | 13 | 35 — 77 | 13 | ||
9. | SS Saturn Ramenskoe | 18 | 2 | 4 | 12 | 30 — 77 | 10 | ||
10. | FK Konev-Bor | 18 | 2 | 1 | 15 | 13 — 118 | 7 |
I finalas
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Vitaz Noginsk | 1-1 | ||||||||
SS Dubna | 4-4 | ||||||||
Noginskas | |||||||||
Vitaz Noginsk | SS Satura | ||||||||
3 | 0 | ||||||||
Šatura | |||||||||
4 | 2 | ||||||||
Meteor Balasiha | 4-4 | ||||||||
SS Satura | 5-0 | ||||||||
Dėl 3-osios vietos | SS Dubna | Meteor Balasiha | 3-1 | 0-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
1. | Vitaz Noginsk | — | |||||||
2. | SS Satura | — | |||||||
3. | Meteor Balasiha | — | |||||||
4. | SS Dubna | — |
II finalas
Dėl 5-osios vietos | SSOR Bronnicy | FK Balasiha | 1-4 | 0-2 |
Dėl 7-osios vietos | FK Krasnoznamensk | FK Kraskovo | 2-1 | 0-1 |
Dėl 9-osios vietos | SS Mozajsk | FK Kolomna-2 | 2-2 | 7-2 |
Dėl 11-osios vietos | Venukovo Cehov | Orbita-Unior Dzerzinskij | 1-3 | 4-4 |
Dėl 13-osios vietos | Znama Truda-2 Orehovo-Zuevo | Zorkij-2 Krasnogorsk | 1-1 | 0-4 |
Dėl 15-osios vietos | Oka Stupino | FK Vidnoe | 1-6 | 0-6 |
Dėl 17-osios vietos | Peresvet-2 Domodedovo | SS Saturn Ramenskoe | 0-3 | 0-3 |
Dėl 19-osios vietos | Torpedo Zavoronki | FK Konev-Bor | 0-3 | 0-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ) |
V |
5. | FK Balasiha | — | |||||||
6. | SSOR Bronnicy | — | |||||||
7. | FK Kraskovo | — | |||||||
8. | FK Krasnoznamensk | — | |||||||
9. | SS Mozajsk | — | |||||||
10. | FK Kolomna-2 | — | |||||||
11. | Orbita-Unior Dzerzinskij | — | |||||||
12. | Venukovo Cehov | — | |||||||
13. | Zorkij-2 Krasnogorsk | — | |||||||
14. | Znama Truda-2 Orehovo-Zuevo | — | |||||||
15. | FK Vidnoe | — | |||||||
16. | Oka Stupino | — | |||||||
17. | SS Saturn Ramenskoe | — | |||||||
18. | Peresvet-2 Domodedovo | — | |||||||
19. | FK Konev-Bor | — | |||||||
20. | Torpedo Zavoronki | — |
|