Prancūzijos aukščiausioji futbolo lyga 1928–1929 m.
Vyko tik regioninės pirmenybės.
Alsace
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Mulhouse | 14 | 13 | 1 | 0 | 67 — 15 | 27 | ||
2. | AS Strasbourg | 14 | 10 | 2 | 2 | 73 — 18 | 22 | ||
3. | FC Bischwiller | 14 | 8 | 1 | 5 | 35 — 34 | 17 | ||
4. | RC Strasbourg | 14 | 6 | 1 | 7 | 36 — 35 | 13 | ||
5. | FC Haguenau | 14 | 5 | 2 | 7 | 22 — 37 | 12 | ||
6. | Red Star Strasbourg | 14 | 5 | 1 | 8 | 22 — 38 | 11 | ||
7. | FA Illkirch-Graffenstaden | 14 | 4 | 1 | 9 | 35 — 60 | 9 | ||
8. | Mulhouse Dornach | 14 | 0 | 1 | 13 | 21 — 74 | 1 |
Auvergne
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RC Entrains-sur-Nohain | — |
Centre
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CASG Orleans | — |
Centre-Ouest
Maritime
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Maritime) |
V |
1. | TV Sables-Olonne | — | |||||||
2. | SC Saint-Jean-Angely | — | |||||||
3. | UA Cognac | — | |||||||
4. | UF Barbezieux | — | |||||||
5. | ES La Rochelle | — |
Terrien
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest / Terrien) |
V |
1. | SO Chabanais | — | |||||||
2. | ASC Angouleme | — | |||||||
3. | SVA Ruelle | — | |||||||
4. | Red Star Limoges | — | |||||||
5. | US Jarnac | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
TV Sables-Olonne | SO Chabanais | (pergalė) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Centre-Ouest) |
V |
1. | TV Sables-Olonne | — | |||||||
2. | SO Chabanais | — |
Corse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Bastia | — |
Franche-Comté-Bourgogne
Čempionas nežinomas.
Lorraine
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CA Metz | 14 | 10 | 2 | 2 | 59 — 25 | 36 | ||
2. | AS Metz | 14 | 7 | 4 | 3 | 39 — 35 | 32 | ||
3. | SCO Amneville | 14 | 7 | 2 | 5 | 34 — 30 | 30 | ||
4. | AS Hayange | 14 | 7 | 1 | 6 | 46 — 40 | 29 | ||
5. | Sportive Thionville | 14 | 4 | 5 | 5 | 31 — 38 | 27 | ||
6. | US Forbach | 14 | 5 | 0 | 9 | 31 — 40 | 24 | ||
7. | US Luneville | 14 | 3 | 3 | 8 | 27 — 41 | 23 | ||
8. | SUL Nancy | 14 | 3 | 3 | 8 | 26 — 44 | 23 |
Lyonnais
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CO Saint-Chamond | — | |||||||
?. | OU Lyon | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Olympique Lille | 18 | — | 44 | |||||
2. | RC Roubaix | 18 | — | 41 | |||||
3. | UR Dunkerque-Malo | 18 | — | 41 | |||||
4. | Amiens AC | 18 | — | 38 | |||||
5. | Excelsior Roubaix | 18 | — | 37 | |||||
6. | US Tourcoing | 18 | — | 37 | |||||
7. | RC Arras | 18 | — | 36 | |||||
8. | US Boulogne | 18 | — | 32 | |||||
9. | ES Bully | 18 | — | 28 | |||||
10. | RC Calais | 18 | — | 26 |
Nord-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | US Deux Vireux | 14 | 11 | 0 | 3 | — | 36 | ||
2. | Olympique Saint-Quentin | 14 | 7 | 3 | 4 | — | 31 | ||
3. | SC Reims | 14 | 8 | 1 | 5 | — | 31 | ||
4. | FC Mohon | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 28 | ||
5. | US Romilly | 14 | 5 | 3 | 6 | — | 27 | ||
6. | RC Epernay | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 26 | ||
7. | FC Braux | 14 | 4 | 1 | 9 | — | 23 | ||
8. | US Creil Saint-Just | 14 | 3 | 2 | 9 | — | 22 |
Normandie
Basse-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Basse) |
V |
1. | Stella Cherbourg | — | |||||||
3. | SM Caen | — |
Haute-Normandie
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie / Haute) |
V |
1. | Stade Havre | — | |||||||
2. | AC Havre | — | |||||||
3. | FC Rouen | — | |||||||
4. | US Quevilly | — | |||||||
5. | FC Dieppe | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Normandie) |
V |
1. | FC Rouen | — |
Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest A) |
V |
1. | AS Brest | — | |||||||
2. | Stade Quimper | — | |||||||
3. | Ouvriere Brest | — | |||||||
4. | Armoricaine Brest | — | |||||||
5. | US Douarnenez | — | |||||||
6. | Sports Lorient | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest B) |
V |
1. | US Saint-Servan | — | |||||||
2. | Drapeau Fougeres | — | |||||||
3. | ASC Rennes | — | |||||||
4. | CB Rennes | — | |||||||
5. | Stade Saint-Brieuc | — | |||||||
6. | ASC Dinard | — |
Groupe C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest C) |
V |
1. | Jean-Bouin Angers | — | |||||||
2. | Stade Rennes | — | |||||||
3. | Stade Laval | — | |||||||
4. | CO Cholet | — | |||||||
5. | Mellinet Nantes | — | |||||||
6. | US Le Mans | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ouest) |
V |
1. | US Saint-Servan | — |
Paris-Île-de-France
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CF Paris | — | |||||||
2. | Red Star Saint-Ouen | — | |||||||
?. | Suisse Paris | — | |||||||
?. | RC Paris | — | |||||||
?. | CA Paris | — | |||||||
?. | CA14A Paris | — | |||||||
?. | CASG Paris | — |
Sud-Est
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Olympique Marseille | — | |||||||
?. | AS Cannes | — |
Sud-Ouest
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest A) |
V |
1. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
2. | FC Mont-de-Marsan | — | |||||||
3. | GS Bouscat | — | |||||||
4. | Espagnol Bordeaux | — | |||||||
5. | Girondins Bordeaux | — | |||||||
6. | Sports Cenon | — |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest B) |
V |
1. | Stade Pessac | — | |||||||
2. | Stade Bordeaux | — | |||||||
3. | AC Bordeaux | — | |||||||
4. | CASG Bordeaux | — | |||||||
5. | SA Bordeaux | — | |||||||
6. | EC-Medoc Bordeaux | — |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sud-Ouest) |
V |
1. | Stade Bordeaux | — | |||||||
2. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
3. | FC Mont-de-Marsan | — | |||||||
3. | Stade Pessac | — |
Division d'Excellence
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Olympique Marseille | — | |||||||
2. | CF Paris | — | |||||||
. | FC Mulhouse | — | |||||||
?. | AS Valentigney | — | |||||||
. | Bastidienne Bordeaux | — | |||||||
. | FC Rouen | — |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Olympique Marseille | CF Paris | 3-2 |