Portugalijos II futbolo lyga 2014–2015 m.
Wikipedia
Série A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AD Fafe | 18 | 10 | 7 | 1 | 28 — 10 | 37 | ||
2. | SC Mirandela | 18 | 10 | 5 | 3 | 23 — 12 | 35 | ||
3. | FC Vila Verde | 18 | 7 | 8 | 3 | 17 — 15 | 29 | ||
4. | CRJ Pedras Salgadas | 18 | 6 | 7 | 5 | 22 — 14 | 25 | ||
5. | GD Braganca | 18 | 6 | 7 | 5 | 19 — 17 | 25 | ||
6. | Cerveira Vila Nova | 18 | 6 | 5 | 7 | 20 — 27 | 23 | ||
7. | SC Viana | 18 | 5 | 6 | 7 | 24 — 27 | 21 | ||
8. | Santa Maria Galegos | 18 | 4 | 7 | 7 | 17 — 19 | 19 | ||
9. | Limianos Ponte | 18 | 3 | 5 | 10 | 12 — 24 | 14 | ||
10. | SC Vieira | 18 | 1 | 7 | 10 | 10 — 27 | 10 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série A) |
V |
3. | FC Vila Verde | 14 | 8 | 2 | 4 | 28 — 15 | 41 | ||
4. | GD Braganca | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 — 18 | 37 | ||
5. | SC Viana | 14 | 6 | 5 | 3 | 20 — 16 | 34 | ||
6. | CRJ Pedras Salgadas | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 — 16 | 32 | ||
7. | Limianos Ponte | 14 | 5 | 5 | 4 | 22 — 20 | 27 | ||
8. | Cerveira Vila Nova | 14 | 3 | 4 | 7 | 18 — 26 | 25 | ||
9. | Santa Maria Galegos | 14 | 3 | 5 | 6 | 21 — 20 | 24 | ||
10. | SC Vieira | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 — 25 | 18 |
Série B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Famalicao Vila Nova | 18 | 12 | 3 | 3 | 32 — 14 | 39 | ||
2. | Varzim Povoa | 18 | 12 | 3 | 3 | 36 — 13 | 39 | ||
3. | Vizela Caldas | 18 | 12 | 3 | 3 | 27 — 7 | 39 | ||
4. | FC Felgueiras 1932 | 18 | 9 | 6 | 3 | 24 — 19 | 33 | ||
5. | Oliveirense Santa Maria | 18 | 6 | 6 | 6 | 23 — 22 | 24 | ||
6. | FC Amarante | 18 | 5 | 5 | 8 | 19 — 25 | 20 | ||
7. | Tirsense Santo Tirso | 18 | 3 | 9 | 6 | 9 — 14 | 18 | ||
8. | Santa Eulalia Vizela | 18 | 2 | 7 | 9 | 17 — 31 | 13 | ||
9. | GD Ribeirao | 18 | 2 | 4 | 12 | 17 — 37 | 10 | ||
10. | SC Vila Real | 18 | 2 | 4 | 12 | 16 — 38 | 10 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série B) |
V |
3. | Vizela Caldas | 14 | 5 | 7 | 2 | 23 — 17 | 42 | ||
4. | FC Felgueiras 1932 | 14 | 4 | 7 | 3 | 18 — 17 | 36 | ||
5. | Oliveirense Santa Maria | 14 | 5 | 5 | 4 | 22 — 18 | 32 | ||
6. | FC Amarante | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 — 24 | 31 | ||
7. | SC Vila Real | 14 | 6 | 3 | 5 | 24 — 17 | 26 | ||
8. | Tirsense Santo Tirso | 14 | 3 | 7 | 4 | 14 — 18 | 25 | ||
9. | Santa Eulalia Vizela | 14 | 3 | 6 | 5 | 15 — 23 | 22 | ||
10. | GD Ribeirao | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 — 19 | 18 |
Série C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Salgueiros Porto | 18 | 10 | 6 | 2 | 27 — 10 | 36 | ||
2. | Sousense Foz | 18 | 11 | 1 | 6 | 37 — 21 | 34 | ||
3. | CD Cinfaes | 18 | 8 | 7 | 3 | 26 — 16 | 31 | ||
4. | Coimbroes Vila Nova | 18 | 8 | 6 | 4 | 27 — 21 | 30 | ||
5. | SC Gondomar | 18 | 7 | 6 | 5 | 18 — 17 | 27 | ||
6. | CD Sobrado | 18 | 5 | 8 | 5 | 25 — 21 | 23 | ||
7. | Lusitania Lourosa | 18 | 6 | 2 | 10 | 16 — 23 | 20 | ||
8. | CDR Moimenta da Beira | 18 | 4 | 4 | 10 | 19 — 36 | 16 | ||
9. | Pedras Rubras Moreira | 18 | 4 | 3 | 11 | 15 — 32 | 15 | ||
10. | SC Espinho | 18 | 3 | 5 | 10 | 14 — 27 | 14 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série C) |
V |
3. | SC Gondomar | 14 | 7 | 6 | 1 | 15 — 11 | 41 | ||
4. | Coimbroes Vila Nova | 14 | 6 | 5 | 3 | 21 — 13 | 38 | ||
5. | CD Cinfaes | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 — 12 | 35 | ||
6. | CD Sobrado | 14 | 4 | 3 | 7 | 9 — 19 | 27 | ||
7. | Lusitania Lourosa | 14 | 3 | 8 | 3 | 23 — 15 | 27 | ||
8. | Pedras Rubras Moreira | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 — 16 | 27 | ||
9. | SC Espinho | 14 | 4 | 4 | 6 | 10 — 14 | 23 | ||
10. | CDR Moimenta da Beira | 14 | 2 | 6 | 6 | 11 — 17 | 20 |
Série D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Cesar | 18 | 9 | 7 | 2 | 30 — 15 | 34 | ||
2. | Lusitano Vildemoinhos | 18 | 9 | 7 | 2 | 27 — 14 | 34 | ||
3. | CD Estarreja | 18 | 8 | 6 | 4 | 27 — 20 | 30 | ||
4. | Maritimo-3 Funchal | 18 | 7 | 3 | 8 | 20 — 19 | 24 | ||
5. | AD Sao Joao | 18 | 6 | 6 | 6 | 17 — 17 | 24 | ||
6. | FC Anadia | 18 | 5 | 6 | 7 | 17 — 17 | 21 | ||
7. | AD Camacha | 18 | 4 | 8 | 6 | 13 — 15 | 20 | ||
8. | CD Gouveia | 18 | 5 | 5 | 8 | 17 — 26 | 20 | ||
9. | GD Gafanha | 18 | 4 | 6 | 8 | 15 — 22 | 18 | ||
10. | SC Sao Joao Ver | 18 | 4 | 4 | 10 | 7 — 25 | 16 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série D) |
V |
3. | FC Anadia | 14 | 9 | 2 | 3 | 21 — 12 | 40 | ||
4. | AD Sao Joao | 14 | 8 | 3 | 3 | 23 — 16 | 39 | ||
5. | CD Estarreja | 14 | 5 | 2 | 7 | 14 — 15 | 32 | ||
6. | GD Gafanha | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 — 13 | 30 | ||
7. | AD Camacha | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 — 17 | 30 | ||
8. | CD Gouveia | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 — 28 | 27 | ||
9. | Maritimo-3 Funchal | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 — 18 | 26 | ||
10. | SC Sao Joao Ver | 14 | 3 | 2 | 9 | 14 — 21 | 19 |
Série E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Benfica Castelo Branco | 18 | 13 | 3 | 2 | 34 — 13 | 42 | ||
2. | AD Nogueira | 18 | 9 | 3 | 6 | 27 — 22 | 30 | ||
3. | Vitoria Sernache | 18 | 7 | 7 | 4 | 20 — 14 | 28 | ||
4. | GD Soure | 18 | 8 | 3 | 7 | 20 — 18 | 27 | ||
5. | FC Pampilhosa | 18 | 8 | 3 | 7 | 17 — 17 | 27 | ||
6. | FC Oliveira Hospital | 18 | 5 | 9 | 4 | 22 — 21 | 24 | ||
7. | Naval Figueira da Foz | 18 | 7 | 2 | 9 | 16 — 24 | 23 | ||
8. | SC Pombal | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 — 28 | 19 | ||
9. | GD Touriz | 18 | 5 | 3 | 10 | 19 — 21 | 18 | ||
10. | FC Mortagua | 18 | 3 | 3 | 12 | 11 — 27 | 12 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série E) |
V |
3. | FC Oliveira Hospital | 14 | 6 | 5 | 3 | 21 — 17 | 35 | ||
4. | FC Pampilhosa | 14 | 4 | 6 | 4 | 24 — 21 | 32 | ||
5. | FC Mortagua | 14 | 7 | 4 | 3 | 17 — 13 | 31 | ||
6. | GD Touriz | 14 | 5 | 6 | 3 | 15 — 14 | 30 | ||
7. | Vitoria Sernache | 14 | 4 | 4 | 6 | 21 — 22 | 30 | ||
8. | Naval Figueira da Foz | 14 | 5 | 1 | 8 | 15 — 19 | 28 | ||
9. | SC Pombal | 14 | 5 | 3 | 6 | 21 — 26 | 28 | ||
10. | GD Soure | 14 | 2 | 7 | 5 | 14 — 16 | 27 |
Série F
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Caldas | 18 | 10 | 6 | 2 | 32 — 14 | 36 | ||
2. | CD Mafra | 18 | 11 | 3 | 4 | 28 — 12 | 36 | ||
3. | Uniao Leiria | 18 | 10 | 3 | 5 | 31 — 20 | 33 | ||
4. | FC Serta | 18 | 8 | 7 | 3 | 27 — 19 | 31 | ||
5. | Electrico Ponte de Sor | 18 | 7 | 8 | 3 | 22 — 14 | 29 | ||
6. | Uniao Torres Vedras | 18 | 7 | 7 | 4 | 18 — 13 | 28 | ||
7. | AC Alcanena | 18 | 7 | 2 | 9 | 26 — 26 | 23 | ||
8. | CD Fatima | 18 | 3 | 8 | 7 | 19 — 27 | 17 | ||
9. | Riachense Torres Novas | 18 | 1 | 4 | 13 | 16 — 43 | 7 | ||
10. | Atletico Ourem | 18 | 1 | 2 | 15 | 11 — 42 | 5 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série F) |
V |
3. | Uniao Leiria | 12 | 6 | 4 | 2 | 26 — 15 | 39 | ||
4. | FC Serta | 12 | 6 | 4 | 2 | 22 — 11 | 38 | ||
5. | AC Alcanena | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 — 22 | 32 | ||
6. | Uniao Torres Vedras | 12 | 2 | 7 | 3 | 12 — 12 | 27 | ||
7. | Electrico Ponte de Sor | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 — 18 | 26 | ||
8. | CD Fatima | 12 | 4 | 4 | 4 | 21 — 15 | 25 | ||
9. | Atletico Ourem | 12 | 3 | 1 | 8 | 15 — 37 | 13 | ||
10. | Riachense Torres Novas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 | turnyro nepradėjo |
Série G
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | 1 Dezembro Sintra | 18 | 10 | 5 | 3 | 28 — 15 | 35 | ||
2. | Casa Pia Lisboa | 18 | 9 | 4 | 5 | 18 — 11 | 31 | ||
3. | Cova Piedade Almada | 18 | 8 | 4 | 6 | 17 — 15 | 28 | ||
4. | Uniao Montemor | 18 | 8 | 2 | 8 | 24 — 22 | 26 | ||
5. | Loures Alverca | 18 | 6 | 6 | 6 | 22 — 18 | 24 | ||
6. | SG Sacavem | 18 | 6 | 6 | 6 | 20 — 20 | 24 | ||
7. | Atletico Malveira | 18 | 6 | 5 | 7 | 20 — 21 | 23 | ||
8. | CD Pinhal Novo | 18 | 5 | 6 | 7 | 14 — 18 | 21 | ||
9. | SU Sintra | 18 | 6 | 3 | 9 | 18 — 27 | 21 | ||
10. | Fabril Barreiro | 18 | 3 | 5 | 10 | 15 — 29 | 14 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série G) |
V |
3. | SG Sacavem | 14 | 8 | 2 | 4 | 20 — 14 | 38 | ||
4. | Loures Alverca | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 — 14 | 37 | ||
5. | Cova Piedade Almada | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 — 19 | 35 | ||
6. | CD Pinhal Novo | 14 | 6 | 3 | 5 | 27 — 24 | 32 | ||
7. | SU Sintra | 14 | 6 | 3 | 5 | 16 — 15 | 32 | ||
8. | Atletico Malveira | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 — 22 | 29 | ||
9. | Uniao Montemor | 14 | 3 | 4 | 7 | 18 — 24 | 26 | ||
10. | Fabril Barreiro | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 — 22 | 19 |
Série H
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Operario Lagoa | 18 | 15 | 1 | 2 | 39 — 10 | 46 | ||
2. | DC Loule | 18 | 12 | 2 | 4 | 28 — 13 | 38 | ||
3. | SC Angra | 18 | 11 | 3 | 4 | 30 — 19 | 36 | ||
4. | Lusitano Vila Real | 18 | 8 | 3 | 7 | 20 — 30 | 27 | ||
5. | SC Praia | 18 | 8 | 1 | 9 | 22 — 31 | 25 | ||
6. | AC Moura | 18 | 6 | 4 | 8 | 14 — 16 | 22 | ||
7. | FC Ferreiras | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 — 26 | 19 | ||
8. | Mineiro Aljustrel | 18 | 4 | 5 | 9 | 19 — 28 | 17 | ||
9. | CDR Quarteira | 18 | 3 | 4 | 11 | 11 — 20 | 13 | ||
10. | Atletico Reguengos | 18 | 3 | 3 | 12 | 17 — 26 | 12 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série H) |
V |
3. | SC Angra | 14 | 6 | 5 | 3 | 19 — 18 | 41 | ||
4. | AC Moura | 14 | 7 | 5 | 2 | 19 — 8 | 37 | ||
5. | Lusitano Vila Real | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 — 18 | 31 | ||
6. | SC Praia | 14 | 4 | 5 | 5 | 20 — 23 | 30 | ||
7. | Atletico Reguengos | 14 | 4 | 9 | 1 | 17 — 12 | 27 | ||
8. | Mineiro Aljustrel | 14 | 3 | 5 | 6 | 17 — 31 | 23 | ||
9. | CDR Quarteira | 14 | 3 | 6 | 5 | 19 — 15 | 22 | ||
10. | FC Ferreiras | 14 | 2 | 6 | 6 | 17 — 23 | 22 |
Finalas
Norte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | Famalicao Vila Nova | 14 | 12 | 2 | 0 | 25 — 3 | 38 | 1 | |
3. | Varzim Povoa | 14 | 9 | 3 | 2 | 23 — 10 | 30 | 2 | |
5. | AD Fafe | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 — 14 | 24 | 3 | |
7. | Sousense Foz | 14 | 4 | 4 | 6 | 12 — 26 | 16 | 4 | |
9. | Salgueiros Porto | 14 | 4 | 3 | 7 | 13 — 17 | 15 | 5 | |
11. | SC Mirandela | 14 | 5 | 0 | 9 | 15 — 15 | 15 | 6 | |
13. | FC Cesar | 14 | 3 | 2 | 9 | 10 — 23 | 11 | 7 | |
15. | Lusitano Vildemoinhos | 14 | 3 | 1 | 10 | 9 — 18 | 10 | 8 |
Sul
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CD Mafra | 14 | 8 | 4 | 2 | 15 — 8 | 28 | 1 | |
4. | Casa Pia Lisboa | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 — 9 | 27 | 2 | |
5. | Operario Lagoa | 14 | 7 | 3 | 4 | 18 — 11 | 24 | 3 | |
7. | Benfica Castelo Branco | 14 | 6 | 4 | 4 | 14 — 14 | 22 | 4 | |
9. | SC Caldas | 14 | 3 | 7 | 4 | 11 — 13 | 16 | 5 | |
11. | AD Nogueira | 14 | 4 | 3 | 7 | 16 — 16 | 15 | 6 | |
13. | 1 Dezembro Sintra | 14 | 3 | 3 | 8 | 6 — 15 | 12 | 7 | |
15. | DC Loule | 14 | 2 | 3 | 9 | 10 — 23 | 9 | 8 |
Finalas
Dėl 1-osios vietos | Famalicao Vila Nova | CD Mafra | 1-1 (baud. 3-4) |
Dėl 3-osios vietos | Varzim Povoa | Casa Pia Lisboa | 2-0 | 1-1 |
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
CD Gouveia | Tirsense Santo Tirso | 1-2 | 0-3 |
Mineiro Aljustrel | Atletico Malveira | 1-2 | 2-1 |
Cerveira Vila Nova | Pedras Rubras Moreira | 0-1 | 0-0 |
CD Fatima | Naval Figueira da Foz | 2-2 | 1-2 |
|