Portugalijos III futbolo lyga 2011–2012 m.
Wikipedia
Açores
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lusitania Angra | 18 | 13 | 4 | 1 | 31 — 13 | 43 | ||
2. | SC Praia | 18 | 12 | 2 | 4 | 34 — 10 | 38 | ||
3. | Santiago Agua | 18 | 11 | 4 | 3 | 40 — 13 | 37 | ||
4. | FC Prainha | 18 | 8 | 5 | 5 | 30 — 30 | 29 | ||
5. | Boavista Sao Mateus | 18 | 6 | 9 | 3 | 14 — 12 | 27 | ||
6. | SC Guadalupe | 18 | 6 | 2 | 10 | 23 — 26 | 20 | ||
7. | Ideal Ribeira Grande | 18 | 4 | 7 | 7 | 27 — 26 | 19 | ||
8. | Micaelense Ponta Delgada | 18 | 3 | 6 | 9 | 16 — 31 | 15 | ||
9. | Fayal Horta | 18 | 3 | 4 | 11 | 22 — 41 | 13 | ||
10. | Aguia Arrifes | 18 | 1 | 3 | 14 | 9 — 44 | 6 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Açores) |
V |
1. | Lusitania Angra | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 — 6 | 59 | ||
2. | SC Praia | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 — 8 | 47 | ||
3. | Santiago Agua | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 — 7 | 47 | ||
4. | FC Prainha | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 — 14 | 29 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Açores) |
V |
5. | Ideal Ribeira Grande | 10 | 9 | 0 | 1 | 31 — 13 | 46 | ||
6. | Boavista Sao Mateus | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 — 16 | 41 | ||
7. | SC Guadalupe | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 — 13 | 36 | ||
8. | Fayal Horta | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 — 17 | 23 | ||
9. | Micaelense Ponta Delgada | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 — 22 | 23 | ||
10. | Aguia Arrifes | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 — 21 | 18 |
Madeira
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AD Ponta do Sol | 22 | 15 | 4 | 3 | 45 — 15 | 49 | ||
2. | CF Canical | 22 | 15 | 3 | 4 | 53 — 21 | 48 | ||
3. | AD Machico | 22 | 13 | 7 | 2 | 38 — 20 | 46 | ||
4. | CD Porto Santo | 22 | 13 | 2 | 7 | 52 — 27 | 41 | ||
5. | CSD Camara de Lobos | 22 | 12 | 3 | 7 | 36 — 28 | 39 | ||
6. | Estrela Calheta | 22 | 7 | 6 | 9 | 26 — 31 | 27 | ||
7. | 1 Maio Funchal | 22 | 7 | 4 | 11 | 27 — 35 | 25 | ||
8. | Cruzado Canico | 22 | 6 | 4 | 12 | 18 — 32 | 22 | ||
9. | Andorinha Funchal | 22 | 6 | 3 | 13 | 29 — 46 | 21 | ||
10. | AD Porto Cruz | 22 | 5 | 5 | 12 | 25 — 42 | 20 | ||
11. | Argentina Camara | 22 | 5 | 4 | 13 | 21 — 49 | 19 | ||
12. | UD Santana | 22 | 4 | 3 | 15 | 21 — 45 | 15 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Madeira) |
V |
1. | AD Ponta do Sol | 10 | 8 | 0 | 2 | 26 — 13 | 49 | ||
2. | CF Canical | 10 | 7 | 1 | 2 | 35 — 19 | 46 | ||
3. | CD Porto Santo | 10 | 5 | 4 | 1 | 25 — 15 | 40 | ||
4. | CSD Camara de Lobos | 10 | 1 | 4 | 5 | 16 — 28 | 27 | ||
5. | AD Machico | 10 | 0 | 2 | 8 | 14 — 31 | 25 | ||
6. | Estrela Calheta | 10 | 2 | 3 | 5 | 15 — 25 | 23 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Madeira) |
V |
7. | Cruzado Canico | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 — 15 | 28 | ||
8. | AD Porto Cruz | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 — 14 | 25 | ||
9. | Andorinha Funchal | 10 | 2 | 6 | 2 | 16 — 15 | 23 | ||
10. | Argentina Camara | 10 | 2 | 6 | 2 | 16 — 14 | 22 | ||
11. | UD Santana | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 — 13 | 21 | ||
12. | 1 Maio Funchal | 10 | 0 | 6 | 4 | 14 — 21 | 19 |
Série A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Santa Maria Galegos | 22 | 14 | 3 | 5 | 43 — 19 | 45 | ||
2. | GD Joane | 22 | 13 | 3 | 6 | 33 — 23 | 42 | ||
3. | SC Viana | 22 | 10 | 11 | 1 | 32 — 14 | 41 | ||
4. | GD Braganca | 22 | 11 | 5 | 6 | 30 — 20 | 38 | ||
5. | FC Vila Verde | 22 | 12 | 2 | 8 | 27 — 20 | 38 | ||
6. | Maria da Fonte Povoa | 22 | 8 | 6 | 8 | 23 — 26 | 30 | ||
7. | AD Esposende | 22 | 7 | 5 | 10 | 27 — 40 | 26 | ||
8. | SC Melgaco | 22 | 7 | 4 | 11 | 26 — 37 | 25 | ||
9. | FC Marinhas | 22 | 6 | 7 | 9 | 27 — 32 | 25 | ||
10. | FC Amares | 22 | 6 | 4 | 12 | 17 — 24 | 22 | ||
11. | CF Fao | 22 | 4 | 7 | 11 | 22 — 32 | 19 | ||
12. | Cerveira Vila Nova | 22 | 4 | 3 | 15 | 20 — 40 | 15 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série A) |
V |
1. | GD Joane | 10 | 4 | 5 | 1 | 13 — 7 | 38 | ||
2. | FC Vila Verde | 10 | 5 | 2 | 3 | 11 — 8 | 36 | ||
3. | Santa Maria Galegos | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 — 10 | 35 | ||
4. | GD Braganca | 10 | 3 | 5 | 2 | 15 — 16 | 33 | ||
5. | SC Viana | 10 | 1 | 4 | 5 | 5 — 13 | 28 | ||
6. | Maria da Fonte Povoa | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 — 16 | 25 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série A) |
V |
7. | FC Marinhas | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 — 11 | 33 | ||
8. | AD Esposende | 10 | 6 | 2 | 2 | 19 — 14 | 33 | ||
9. | SC Melgaco | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 — 13 | 30 | ||
10. | FC Amares | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 — 20 | 23 | ||
11. | Cerveira Vila Nova | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 — 16 | 19 | ||
12. | CF Fao | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 — 22 | 16 |
Série B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Cesar | 22 | 13 | 5 | 4 | 34 — 26 | 44 | ||
2. | Infesta Sao Mamede | 22 | 12 | 3 | 7 | 37 — 23 | 39 | ||
3. | Sousense Foz | 22 | 10 | 8 | 4 | 34 — 20 | 38 | ||
4. | AD Grijo | 22 | 10 | 4 | 8 | 24 — 20 | 34 | ||
5. | SC Vila Real | 22 | 9 | 6 | 7 | 26 — 23 | 33 | ||
6. | AC Rebordosa | 22 | 7 | 10 | 5 | 28 — 19 | 31 | ||
7. | GD Serzedelo | 22 | 8 | 7 | 7 | 30 — 25 | 31 | ||
8. | AC Vila Mea | 22 | 7 | 7 | 8 | 25 — 27 | 28 | ||
9. | Sporting Meda | 22 | 7 | 6 | 9 | 28 — 31 | 27 | ||
10. | FC Leca | 22 | 5 | 8 | 9 | 25 — 32 | 23 | ||
11. | FC Alpendorada | 22 | 4 | 5 | 13 | 11 — 36 | 17 | ||
12. | SC Lamego | 22 | 2 | 7 | 13 | 22 — 42 | 13 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série B) |
V |
1. | FC Cesar | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 — 5 | 47 | ||
2. | Infesta Sao Mamede | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 — 8 | 40 | ||
3. | Sousense Foz | 10 | 5 | 2 | 3 | 11 — 9 | 36 | ||
4. | AC Rebordosa | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 — 13 | 26 | ||
5. | SC Vila Real | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 — 12 | 24 | ||
6. | AD Grijo | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 — 17 | 23 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série B) |
V |
7. | GD Serzedelo | 10 | 6 | 2 | 2 | 26 — 13 | 36 | ||
8. | AC Vila Mea | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 — 15 | 32 | ||
9. | FC Leca | 10 | 5 | 4 | 1 | 14 — 8 | 31 | ||
10. | Sporting Meda | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 — 19 | 23 | ||
11. | SC Lamego | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 — 22 | 17 | ||
12. | FC Alpendorada | 10 | 1 | 3 | 6 | 10 — 15 | 15 |
Série C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Bustelo Oliveira | 22 | 11 | 6 | 5 | 43 — 25 | 39 | ||
2. | AA Avanca | 22 | 11 | 6 | 5 | 41 — 23 | 39 | ||
3. | Academico Viseu | 22 | 10 | 8 | 4 | 31 — 21 | 38 | ||
4. | UD Sao Pedro | 22 | 11 | 5 | 6 | 34 — 27 | 38 | ||
5. | Alba Albergaria | 22 | 10 | 7 | 5 | 32 — 16 | 37 | ||
6. | AD Nogueira | 22 | 10 | 6 | 6 | 39 — 27 | 36 | ||
7. | SC Penalva Castelo | 22 | 10 | 6 | 6 | 28 — 27 | 36 | ||
8. | AD Sao Joao | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 — 34 | 29 | ||
9. | GD Oliveira de Frades | 22 | 8 | 5 | 9 | 27 — 30 | 29 | ||
10. | FC Oliveira Hospital | 22 | 8 | 3 | 11 | 26 — 31 | 27 | ||
11. | GDR Canas de Senhorim | 22 | 1 | 6 | 15 | 20 — 55 | 9 | ||
12. | AD Vale de Cambra | 22 | 1 | 3 | 18 | 24 — 58 | 6 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série C) |
V |
1. | Academico Viseu | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 — 5 | 40 | ||
2. | Bustelo Oliveira | 10 | 6 | 2 | 2 | 10 — 10 | 40 | ||
3. | AD Nogueira | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 — 8 | 36 | ||
4. | AA Avanca | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 — 15 | 30 | ||
5. | Alba Albergaria | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 — 20 | 27 | ||
6. | UD Sao Pedro | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 — 14 | 26 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série C) |
V |
7. | GD Oliveira de Frades | 10 | 7 | 1 | 2 | 27 — 9 | 37 | ||
8. | FC Oliveira Hospital | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 — 13 | 34 | ||
9. | SC Penalva Castelo | 10 | 4 | 1 | 5 | 20 — 19 | 31 | ||
10. | AD Sao Joao | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 — 14 | 27 | ||
11. | GDR Canas de Senhorim | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 — 20 | 15 | ||
12. | AD Vale de Cambra | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 — 25 | 10 |
Série D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | GD Soure | 22 | 12 | 7 | 3 | 36 — 21 | 43 | ||
2. | Benfica Castelo Branco | 22 | 12 | 5 | 5 | 44 — 17 | 41 | ||
3. | UD Tocha | 22 | 11 | 8 | 3 | 34 — 16 | 41 | ||
4. | SC Pombal | 22 | 12 | 4 | 6 | 42 — 25 | 40 | ||
5. | FC Pampilhosa | 22 | 12 | 2 | 8 | 39 — 27 | 38 | ||
6. | AC Marinha Grande | 22 | 11 | 4 | 7 | 36 — 23 | 37 | ||
7. | ACD Benedita | 22 | 8 | 11 | 3 | 25 — 17 | 35 | ||
8. | GD Peniche | 22 | 9 | 8 | 5 | 21 — 15 | 35 | ||
9. | Ginasio Alcobaca | 22 | 7 | 6 | 9 | 30 — 21 | 27 | ||
10. | Riachense Torres Novas | 22 | 3 | 5 | 14 | 20 — 40 | 14 | ||
11. | SCE Bombarral | 22 | 2 | 6 | 14 | 16 — 55 | 12 | ||
12. | FC Crato | 22 | 0 | 0 | 22 | 0 — 66 | 0 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série D) |
V |
1. | Benfica Castelo Branco | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 — 10 | 41 | ||
2. | FC Pampilhosa | 10 | 7 | 2 | 1 | 21 — 10 | 39 | ||
3. | GD Soure | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 — 11 | 34 | ||
4. | UD Tocha | 10 | 5 | 1 | 4 | 15 — 16 | 34 | ||
5. | SC Pombal | 10 | 2 | 0 | 8 | 9 — 18 | 23 | ||
6. | AC Marinha Grande | 10 | 1 | 0 | 9 | 7 — 21 | 19 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série D) |
V |
7. | GD Peniche | 8 | 6 | 1 | 1 | 13 — 3 | 34 | ||
8. | ACD Benedita | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 — 6 | 27 | ||
9. | Ginasio Alcobaca | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 — 8 | 25 | ||
10. | Riachense Torres Novas | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 — 14 | 13 | ||
11. | SCE Bombarral | 8 | 0 | 1 | 7 | 0 — 17 | 4 |
Série E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AD Oeiras | 22 | 12 | 7 | 3 | 34 — 19 | 43 | ||
2. | SU Sintra | 22 | 11 | 5 | 6 | 35 — 22 | 38 | ||
3. | CA Pero Pinheiro | 22 | 9 | 10 | 3 | 35 — 21 | 37 | ||
4. | CF Benfica Lisboa | 22 | 11 | 4 | 7 | 31 — 25 | 37 | ||
5. | Real Queluz | 22 | 10 | 4 | 8 | 28 — 28 | 34 | ||
6. | Casa Pia Lisboa | 22 | 9 | 6 | 7 | 31 — 23 | 33 | ||
7. | Electrico Ponte de Sor | 22 | 8 | 8 | 6 | 21 — 18 | 32 | ||
8. | SG Sacavem | 22 | 8 | 6 | 8 | 34 — 26 | 30 | ||
9. | SL Cartaxo | 22 | 7 | 5 | 10 | 28 — 43 | 26 | ||
10. | Olimpico Montijo | 22 | 4 | 8 | 10 | 32 — 41 | 20 | ||
11. | GD Alcochete | 22 | 3 | 8 | 11 | 21 — 33 | 17 | ||
12. | CAD Elvas | 22 | 3 | 3 | 16 | 23 — 54 | 12 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série E) |
V |
1. | CF Benfica Lisboa | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 — 11 | 39 | ||
2. | AD Oeiras | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 — 11 | 35 | ||
3. | Casa Pia Lisboa | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 — 11 | 34 | ||
4. | CA Pero Pinheiro | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 — 12 | 32 | ||
5. | Real Queluz | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 — 9 | 29 | ||
6. | SU Sintra | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 — 10 | 25 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série E) |
V |
7. | SG Sacavem | 10 | 7 | 3 | 0 | 23 — 5 | 39 | ||
8. | Electrico Ponte de Sor | 10 | 3 | 6 | 1 | 15 — 12 | 31 | ||
9. | SL Cartaxo | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 — 16 | 27 | ||
10. | GD Alcochete | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 — 10 | 26 | ||
11. | Olimpico Montijo | 10 | 2 | 1 | 7 | 14 — 22 | 17 | ||
12. | CAD Elvas | 10 | 1 | 1 | 8 | 6 — 28 | 10 |
Série F
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Faro | 22 | 17 | 5 | 0 | 52 — 17 | 56 | ||
2. | Esperanca Lagos | 22 | 11 | 4 | 7 | 36 — 25 | 37 | ||
3. | GD Sesimbra | 22 | 10 | 5 | 7 | 30 — 25 | 35 | ||
4. | CDR Quarteira | 22 | 11 | 2 | 9 | 27 — 25 | 35 | ||
5. | Messinense Sao Bartolomeu | 22 | 10 | 4 | 8 | 28 — 25 | 34 | ||
6. | Mineiro Aljustrel | 22 | 10 | 4 | 8 | 33 — 31 | 34 | ||
7. | Fabril Barreiro | 22 | 10 | 3 | 9 | 36 — 29 | 33 | ||
8. | GD Lagoa | 22 | 8 | 6 | 8 | 21 — 19 | 30 | ||
9. | Uniao Montemor | 22 | 7 | 8 | 7 | 23 — 22 | 29 | ||
10. | Pescadores Costa | 22 | 6 | 5 | 11 | 24 — 37 | 23 | ||
11. | FC Redondo | 22 | 5 | 4 | 13 | 21 — 32 | 19 | ||
12. | Despertar Beja | 22 | 0 | 4 | 18 | 7 — 51 | 4 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série F) |
V |
1. | SC Faro | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 — 13 | 46 | ||
2. | CDR Quarteira | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 — 9 | 38 | ||
3. | Esperanca Lagos | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 — 10 | 34 | ||
4. | Mineiro Aljustrel | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 — 13 | 30 | ||
5. | GD Sesimbra | 10 | 3 | 2 | 5 | 6 — 13 | 29 | ||
6. | Messinense Sao Bartolomeu | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 — 23 | 22 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Série F) |
V |
7. | Fabril Barreiro | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 — 16 | 36 | ||
8. | Uniao Montemor | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 — 10 | 35 | ||
9. | GD Lagoa | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 — 14 | 32 | ||
10. | Pescadores Costa | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 — 12 | 31 | ||
11. | FC Redondo | 10 | 0 | 4 | 6 | 7 — 18 | 14 | ||
12. | Despertar Beja | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 — 28 | 8 |
|