Belgijos aukščiausioji futbolo lyga 2009–2010 m.
Wikipedia
Lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Anderlecht Bruxelles | 28 | 22 | 3 | 3 | 62 — 20 | 69 | ||
2. | Club Brugge | 28 | 17 | 6 | 5 | 52 — 33 | 57 | ||
3. | KAA Gent | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 — 30 | 49 | ||
4. | KV Kortrijk | 28 | 12 | 9 | 7 | 39 — 30 | 45 | ||
5. | KVV Sint-Truiden | 28 | 12 | 6 | 10 | 35 — 35 | 42 | ||
6. | Zulte Waregem | 28 | 10 | 11 | 7 | 39 — 32 | 41 | ||
7. | KV Mechelen | 28 | 12 | 3 | 13 | 36 — 46 | 39 | ||
8. | Standard Liege | 28 | 10 | 9 | 9 | 38 — 34 | 39 | ||
9. | Cercle Brugge | 28 | 11 | 5 | 12 | 45 — 40 | 38 | ||
10. | Germinal Beerschot Antwerpen | 28 | 9 | 8 | 11 | 30 — 43 | 35 | ||
11. | KRC Genk | 28 | 8 | 10 | 10 | 33 — 31 | 34 | ||
12. | KVC Westerlo | 28 | 8 | 8 | 12 | 28 — 34 | 32 | ||
13. | RSC Charleroi | 28 | 5 | 8 | 15 | 28 — 45 | 23 | ||
14. | KSC Lokeren | 28 | 5 | 3 | 20 | 22 — 54 | 18 | ||
15. | KSV Roeselare | 28 | 4 | 6 | 18 | 29 — 58 | 18 | ||
16. | Excelsior Mouscron | — | pašalintas po 20 turų |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Anderlecht Bruxelles | 10 | 7 | 3 | 0 | 24 — 9 | 59 | ||
2. | KAA Gent | 10 | 4 | 4 | 2 | 20 — 13 | 41 | ||
3. | Club Brugge | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 — 15 | 41 | ||
4. | KVV Sint-Truiden | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 — 10 | 34 | ||
5. | KV Kortrijk | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 — 13 | 33 | ||
6. | Zulte Waregem | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 — 23 | 28 |
II finalas
Groupe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
8. | KVC Westerlo | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 — 9 | 10 | 7–8 | |
9. | KV Mechelen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 — 8 | 10 | ||
11. | Cercle Brugge | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 — 12 | 7 | ||
13. | KSC Lokeren | 6 | 1 | 3 | 2 | 12 — 14 | 6 |
Groupe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
7. | KRC Genk | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 — 3 | 16 | 7–8 | |
9. | Standard Liege | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 — 5 | 8 | ||
11. | Germinal Beerschot Antwerpen | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 — 12 | 5 | ||
13. | RSC Charleroi | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 — 10 | 4 |
Grupių finalas
Dėl 7-osios vietos | KRC Genk | KVC Westerlo | 2-2 | 3-0 |
Papildomos rungtynės
Dėl vietos Europos lygoje:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
KRC Genk | KVV Sint-Truiden | 2-1 | 3-2 |
Pereinamasis turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KAS Eupen | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 — 4 | 13 | ||
2. | RAEC Mons | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 — 8 | 8 | ||
3. | United Lommel | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 7 | 6 | ||
4. | KSV Roeselare | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 — 10 | 6 |