Austrijos V futbolo lyga 2007–2008 m.
Burgenland 1. Klasse
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SV Drassmarkt | — | |||||||
2. | SV Lackenbach | — | |||||||
3. | UFC Neckenmarkt | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | FC Illmitz | — | |||||||
2. | SC Neusiedl-2 | — | |||||||
3. | UFC Sankt Georgen | — |
Süd A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd A) |
V |
1. | SK Unterschutzen | — | |||||||
2. | SC Grafenschachen | — | |||||||
3. | SV Rechnitz | — |
Süd B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd B) |
V |
1. | USVS Rudersdorf | — | |||||||
2. | SV Eltendorf | — | |||||||
3. | ASK Oberdorf | — |
Kärnten 1. Klasse
Kärnten A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Tristach | — | |||||||
2. | Molltal Obervellach | — | |||||||
3. | SV Lind | — |
Kärnten B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Admira Villach | — | |||||||
2. | SV Obermillstatt | — | |||||||
3. | SV Arnoldstein | — |
Kärnten C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SK Maria Saal | — | |||||||
2. | GSC Liebenfels | — | |||||||
3. | SV Steuerberg | — |
Kärnten D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Globasnitz | — | |||||||
2. | ASKO Mittlern | — | |||||||
3. | ASKO Sankt Peter | — |
Niederösterreich Gebietsliga
Nord-Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord-Nordwest) |
V |
1. | SC Enzersfeld | — | |||||||
2. | SV Sierndorf | — | |||||||
3. | SC Lassee | — |
Nordwest-Waldviertel
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest-Waldviertel) |
V |
1. | Kirchberg Altenworth | — | |||||||
2. | SK Eggenburg | — | |||||||
3. | USC Weissenkirchen | — |
Süd-Südost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd-Südost) |
V |
1. | SV Wiener Neudorf | — | |||||||
2. | Scheiblingkirchen Pitten | — | |||||||
3. | SC Brunn-Gebirge | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | USC Seitenstetten | — | |||||||
2. | SCU Kilb | — | |||||||
3. | TSV Grein | — |
Oberösterreich Bezirksliga
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Nord) |
V |
1. | TSV Ottensheim | — | |||||||
2. | ASKO Pregarten | — | |||||||
3. | ASKO Mauthausen | — |
- https://www.ofv.at/Portal/Datenservice/Tabellen-Ergebnisse/OOEFV-Bezirksliga-BN/Tabelle/aktuell/2008
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Union Dietach | — | |||||||
2. | Doppl-Hart Leonding | — | |||||||
3. | ASK Sankt Valentin | — |
- https://www.ofv.at/Portal/Datenservice/Tabellen-Ergebnisse/OOEFV-Bezirksliga-BO/Tabelle/aktuell/2008
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Süd) |
V |
1. | Union Steinerkirchen | — | |||||||
2. | FC Attnang | — | |||||||
3. | Hertha Wels | — |
- https://www.ofv.at/Portal/Datenservice/Tabellen-Ergebnisse/OOEFV-Bezirksliga-BS/Tabelle/aktuell/2008
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | USV Neuhofen | — | |||||||
2. | ATSV Mattighofen | — | |||||||
3. | Union Kopfing | — |
- https://www.ofv.at/Portal/Datenservice/Tabellen-Ergebnisse/OOEFV-Bezirksliga-BW/Tabelle/aktuell/2008
Salzburg 1. Klasse
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Nord) |
V |
1. | Austria Salzburg (2005) | — | |||||||
2. | FC Bergheim | — | |||||||
3. | UFC Hallein | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Süd) |
V |
1. | UFC Wagrain | — | |||||||
2. | USK Maishofen | — | |||||||
3. | SC Bad Hofgastein | — |
Steiermark Unterliga
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Mitte) |
V |
1. | SV Ubelbach | — | |||||||
2. | SU Hitzendorf | — | |||||||
3. | LUV Graz | — |
Nord A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord A) |
V |
1. | ASV Bad Mitterndorf | — | |||||||
2. | SV Mitterdorf | — | |||||||
3. | USV Grimming | — |
Nord B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord B) |
V |
1. | TSV Neumarkt-Steiermark | — | |||||||
2. | SV Oberwolz | — | |||||||
3. | TuS Kraubath | — |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Ost) |
V |
1. | TUS Bad Waltersdorf | — | |||||||
2. | SV Lafnitz | — | |||||||
3. | USC Sonnhofen | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Süd) |
V |
1. | USV Sankt Anna | — | |||||||
2. | USV Siebing | — | |||||||
3. | SV Muhldorf | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / West) |
V |
1. | SV Bad Schwanberg | — | |||||||
2. | SV Tillmitsch | — | |||||||
3. | Barnbach Koflach-2 | — |
Tirol Gebietsliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Ost) |
V |
1. | SK Zell-Ziller | — | |||||||
2. | FC Bruckhausl | — | |||||||
3. | Brixlegg Rattenberg | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / West) |
V |
1. | Prutz Serfaus | — | |||||||
2. | SV Hall-2 | — | |||||||
3. | SK Rietz | — |
Vorarlberg 1. Landesklasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | FC Alberschwende | — | |||||||
2. | FC Schruns | — | |||||||
3. | TSV Altenstadt | — |
Wien 1. Klasse
Wien A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rudi Sport Wien | — | |||||||
2. | Ajax Wien | — | |||||||
3. | Triester Wien | — |
Wien B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Elite Wien | — | |||||||
2. | Trabzonspor Wien | — | |||||||
3. | UFK Schwemm | — |
|