Anglijos V futbolo lyga 1910–1911 m.
Wikipedia
Hampshire league
North
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire / North) |
V |
1. | South Farnborough Athletic | 12 | 8 | 3 | 1 | 38 — 17 | 19 | ||
2. | 1st Leicestershire Regiment FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 43 — 19 | 15 | ||
3. | FC Winchester | 11 | 5 | 2 | 4 | 30 — 21 | 12 | ||
4. | FC Andover | 11 | 5 | 2 | 4 | 26 — 31 | 12 | ||
5. | FC Basingstoke | 12 | 3 | 3 | 6 | 22 — 44 | 9 | ||
6. | 1st Royal West Kent Regiment FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 25 — 29 | 7 | ||
7. | 1st East Yorkshire Regiment FC | 12 | 3 | 0 | 9 | 27 — 50 | 6 |
South
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire / South) |
V |
1. | Portsmouth Reserves | 16 | 12 | 3 | 1 | 57 — 14 | 27 | ||
2. | Southampton Reserves | 16 | 9 | 3 | 4 | 66 — 19 | 21 | ||
3. | Eastleigh Athletic | 16 | 8 | 3 | 5 | 33 — 26 | 19 | ||
4. | FC Cowes | 16 | 6 | 3 | 7 | 38 — 38 | 15 | ||
5. | Ryde Sports | 16 | 7 | 1 | 8 | 34 — 57 | 15 | ||
6. | Salisbury City | 16 | 6 | 1 | 9 | 29 — 39 | 13 | ||
7. | Bitterne Guild | 16 | 5 | 3 | 8 | 25 — 38 | 13 | ||
8. | Gosport United | 16 | 4 | 2 | 10 | 32 — 57 | 10 | ||
9. | East Cowes Victoria | 16 | 4 | 2 | 10 | 25 — 51 | 10 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire / West) |
V |
1. | Boscombe Bournemouth | 12 | 11 | 1 | 0 | 56 — 4 | 23 | ||
2. | Gasworks Athletic FC | 12 | 8 | 1 | 3 | 45 — 19 | 17 | ||
3. | FC Bournemouth | 12 | 6 | 1 | 5 | 40 — 17 | 13 | ||
4. | Bitterne Guild | 12 | 6 | 1 | 5 | 40 — 20 | 13 | ||
5. | Bournemouth Wanderers | 12 | 4 | 0 | 8 | 19 — 41 | 8 | ||
6. | Pokesdown Bournmouth | 12 | 4 | 0 | 8 | 20 — 56 | 8 | ||
7. | FC Lymington | 12 | 1 | 0 | 11 | 11 — 68 | 2 |
Lancashire combination Division B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Lancashire combination) |
V |
1. | FC Haslingden | 38 | 26 | 5 | 7 | 98 — 47 | 57 | ||
2. | AFC Barrow | 38 | 27 | 2 | 9 | 102 — 47 | 56 | ||
3. | FC Chester | 38 | 26 | 4 | 8 | 104 — 51 | 56 | ||
4. | Saint Helens Town | 38 | 25 | 4 | 9 | 89 — 38 | 54 | ||
5. | FC Hyde | 38 | 24 | 5 | 9 | 99 — 49 | 53 | ||
6. | FC Bacup | 38 | 17 | 12 | 9 | 98 — 70 | 46 | ||
7. | Rossendale United | 38 | 19 | 7 | 12 | 124 — 64 | 45 | ||
8. | FC Denton | 38 | 21 | 3 | 14 | 100 — 76 | 45 | ||
9. | FC Earlestown | 38 | 15 | 8 | 15 | 73 — 76 | 38 | ||
10. | Walkden Central | 38 | 14 | 9 | 15 | 72 — 71 | 37 | ||
11. | Eccles Borough | 38 | 13 | 9 | 16 | 67 — 81 | 35 | ||
12. | Heywood United | 38 | 14 | 6 | 18 | 75 — 73 | 34 | ||
13. | Tranmere Rovers | 38 | 14 | 6 | 18 | 60 — 69 | 34 | ||
14. | FC Fleetwood | 38 | 14 | 6 | 18 | 72 — 83 | 34 | ||
15. | FC Great Harwood | 38 | 12 | 6 | 20 | 54 — 78 | 30 | ||
16. | FC Atherton | 38 | 11 | 7 | 20 | 55 — 73 | 29 | ||
17. | FC Darwen | 38 | 13 | 3 | 22 | 59 — 91 | 29 | ||
18. | Hindley Central | 38 | 9 | 4 | 25 | 48 — 103 | 22 | ||
19. | FC Padiham | 38 | 5 | 5 | 28 | 31 — 120 | 15 | ||
20. | Tyldesley Albion | 38 | 2 | 7 | 29 | 21 — 141 | 11 |
London league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | Walthamstow Grange | 14 | 12 | 1 | 1 | 51 — 10 | 25 | ||
2. | Custom House London | 14 | 10 | 1 | 3 | 35 — 16 | 21 | ||
3. | FC Enfield | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 — 30 | 14 | ||
4. | Kilburn London | 14 | 5 | 3 | 6 | 24 — 32 | 13 | ||
5. | Bronze Athletic London | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 — 19 | 11 | ||
6. | FC North Woolwich | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 — 22 | 11 | ||
7. | FC Finchley | 14 | 4 | 1 | 9 | 19 — 35 | 9 | ||
8. | Ravenscourt Amateurs | 14 | 3 | 2 | 9 | 21 — 41 | 8 |
Northamptonshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northamptonshire) |
V |
1. | Desborough Town-2 | — |
|