Anglijos VIII futbolo lyga 1992–1993 m.
Wikipedia
Combined counties football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Combined counties) |
V |
1. | Peppard Rotherfield | 36 | 27 | 3 | 6 | 111 — 39 | 85 | ||
2. | FC Chipstead | 36 | 19 | 10 | 7 | 78 — 47 | 67 | ||
3. | Ashford Town Middlesex | 36 | 18 | 13 | 5 | 67 — 36 | 67 | ||
4. | FC Merstham | 36 | 16 | 11 | 9 | 67 — 66 | 59 | ||
5. | Viking Sports London | 36 | 15 | 10 | 11 | 67 — 56 | 55 | ||
6. | Ash United | 36 | 15 | 10 | 11 | 49 — 48 | 55 | ||
7. | Sandhurst Town | 36 | 14 | 11 | 11 | 48 — 52 | 53 | ||
8. | FC Hartley Wintney | 36 | 14 | 10 | 12 | 60 — 47 | 52 | ||
9. | Godalming Guildford | 36 | 14 | 8 | 14 | 51 — 61 | 49 | ||
10. | FC Cranleigh | 36 | 12 | 11 | 13 | 66 — 59 | 47 | ||
11. | Steyning Town | 36 | 12 | 8 | 16 | 55 — 69 | 44 | ||
12. | FC Bedfont | 36 | 10 | 13 | 13 | 51 — 46 | 43 | ||
13. | DCA Basingstoke | 36 | 11 | 8 | 17 | 50 — 67 | 42 | ||
14. | Horley Town | 36 | 10 | 12 | 14 | 60 — 73 | 41 | ||
15. | FC Frimley Green | 36 | 11 | 7 | 18 | 43 — 55 | 40 | ||
16. | Farleigh Rovers | 36 | 11 | 5 | 20 | 46 — 65 | 38 | ||
17. | FC Cobham | 36 | 9 | 10 | 17 | 54 — 78 | 37 | ||
18. | FC Ditton | 36 | 9 | 9 | 18 | 48 — 71 | 36 | ||
19. | Westfield Surrey | 36 | 6 | 9 | 21 | 32 — 68 | 27 |
Eastern counties football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | FC Wroxham | 42 | 32 | 4 | 6 | 106 — 36 | 100 | ||
2. | Wisbech Town | 42 | 28 | 6 | 8 | 109 — 48 | 90 | ||
3. | Newmarket Town | 42 | 27 | 9 | 6 | 87 — 37 | 90 | ||
4. | Cornard United | 42 | 22 | 9 | 11 | 99 — 68 | 75 | ||
5. | Diss Town | 42 | 24 | 2 | 16 | 65 — 52 | 74 | ||
6. | Harwich Parkeston | 42 | 20 | 10 | 12 | 75 — 51 | 70 | ||
7. | Fakenham Town | 42 | 19 | 10 | 13 | 68 — 50 | 67 | ||
8. | Norwich United | 42 | 16 | 14 | 12 | 66 — 57 | 62 | ||
9. | Felixstowe Town | 42 | 15 | 12 | 15 | 66 — 62 | 57 | ||
10. | FC Gorleston | 42 | 16 | 9 | 17 | 64 — 89 | 57 | ||
11. | Great Yarmouth Town | 42 | 16 | 8 | 18 | 41 — 62 | 56 | ||
12. | Tiptree United | 42 | 15 | 8 | 19 | 64 — 76 | 53 | ||
13. | Stowmarket Town | 42 | 14 | 9 | 19 | 54 — 59 | 51 | ||
14. | Haverhill Rovers | 42 | 14 | 8 | 20 | 65 — 80 | 50 | ||
15. | Halstead Town | 42 | 14 | 8 | 20 | 60 — 83 | 50 | ||
16. | Chatteris Town | 42 | 15 | 4 | 23 | 64 — 73 | 49 | ||
17. | Lowestoft Town | 42 | 12 | 12 | 18 | 55 — 56 | 48 | ||
18. | March Town United | 42 | 13 | 9 | 20 | 56 — 67 | 48 | ||
19. | Watton United | 42 | 12 | 8 | 22 | 51 — 84 | 44 | ||
20. | FC Histon | 42 | 10 | 13 | 19 | 60 — 90 | 42 | ||
21. | Brantham Athletic | 42 | 8 | 12 | 22 | 47 — 73 | 36 | ||
22. | Brightlingsea United | 42 | 2 | 12 | 28 | 35 — 104 | 18 |
Essex senior football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Essex) |
V |
1. | FC Canvey Island | 32 | 23 | 7 | 2 | 66 — 20 | 76 | ||
2. | Sawbridgeworth Town | 32 | 19 | 7 | 6 | 82 — 41 | 64 | ||
3. | Bowers United | 32 | 18 | 9 | 5 | 56 — 27 | 63 | ||
4. | Burnham Ramblers | 32 | 17 | 6 | 9 | 80 — 53 | 57 | ||
5. | Basildon United | 32 | 16 | 7 | 9 | 65 — 37 | 55 | ||
6. | FC Brentwood | 32 | 13 | 9 | 10 | 58 — 49 | 48 | ||
7. | Great Wakering Rovers | 32 | 13 | 8 | 11 | 50 — 43 | 47 | ||
8. | Ford United London | 32 | 14 | 10 | 8 | 47 — 26 | 46 | ||
9. | Romford London | 32 | 12 | 9 | 11 | 48 — 42 | 45 | ||
10. | Southend Manor | 32 | 13 | 4 | 15 | 49 — 45 | 43 | ||
11. | Concord Rangers | 32 | 9 | 9 | 14 | 41 — 51 | 36 | ||
12. | Maldon Town | 32 | 8 | 10 | 14 | 45 — 59 | 34 | ||
13. | East Ham United | 32 | 10 | 4 | 18 | 46 — 67 | 34 | ||
14. | Woodford Town | 32 | 7 | 9 | 16 | 46 — 84 | 30 | ||
15. | Eton Manor Cheshunt | 32 | 7 | 8 | 17 | 32 — 75 | 29 | ||
16. | Hullbridge Sports | 32 | 7 | 6 | 19 | 38 — 70 | 27 | ||
17. | FC Stansted | 32 | 2 | 6 | 24 | 27 — 87 | 12 |
Hellenic football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Wollen Sports Highworth | 34 | 25 | 4 | 5 | 75 — 31 | 79 | ||
2. | Moreton Town | 34 | 22 | 4 | 8 | 79 — 43 | 70 | ||
3. | Milton United | 34 | 21 | 7 | 6 | 67 — 33 | 70 | ||
4. | Cirencester Town | 34 | 20 | 8 | 6 | 54 — 28 | 68 | ||
5. | Cinderford Town | 34 | 15 | 10 | 9 | 64 — 44 | 55 | ||
6. | Almondsbury Picksons | 34 | 15 | 7 | 12 | 62 — 50 | 52 | ||
7. | Shortwood United | 34 | 12 | 10 | 12 | 63 — 59 | 46 | ||
8. | Swindon Supermarine | 34 | 11 | 13 | 10 | 46 — 43 | 46 | ||
9. | Bicester Town | 34 | 12 | 9 | 13 | 45 — 45 | 45 | ||
10. | Rayners Lane London | 34 | 13 | 4 | 17 | 53 — 63 | 43 | ||
11. | Banbury United | 34 | 10 | 10 | 14 | 50 — 66 | 40 | ||
12. | Fairford Town | 34 | 8 | 13 | 13 | 55 — 48 | 37 | ||
13. | Headington Amateurs | 34 | 10 | 6 | 18 | 40 — 67 | 36 | ||
14. | Kintbury Rangers | 34 | 9 | 8 | 17 | 35 — 51 | 35 | ||
15. | Abingdon United | 34 | 9 | 7 | 18 | 49 — 67 | 34 | ||
16. | Wantage Town | 34 | 8 | 8 | 18 | 47 — 70 | 32 | ||
17. | Pegasus Juniors Hereford | 34 | 7 | 9 | 18 | 52 — 76 | 30 | ||
18. | Didcot Town | 34 | 6 | 9 | 19 | 42 — 94 | 27 |
Isthmian league Division 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Aldershot Town | 38 | 28 | 8 | 2 | 90 — 35 | 92 | ||
2. | Thame United | 38 | 21 | 11 | 6 | 84 — 38 | 74 | ||
3. | Collier Row London | 38 | 21 | 11 | 6 | 68 — 30 | 74 | ||
4. | Leighton Town | 38 | 21 | 10 | 7 | 89 — 47 | 73 | ||
5. | FC Cove | 38 | 21 | 8 | 9 | 69 — 42 | 71 | ||
6. | Northwood London | 38 | 19 | 11 | 8 | 84 — 68 | 68 | ||
7. | Royston Town | 38 | 17 | 8 | 13 | 59 — 42 | 59 | ||
8. | East Thurrock United | 38 | 17 | 7 | 14 | 69 — 58 | 58 | ||
9. | Kingsbury Town | 38 | 15 | 9 | 14 | 62 — 59 | 54 | ||
10. | Hertford Town | 38 | 14 | 10 | 14 | 61 — 64 | 52 | ||
11. | FC Flackwell Heath | 38 | 15 | 6 | 17 | 82 — 76 | 51 | ||
12. | Tring Town | 38 | 12 | 11 | 15 | 59 — 63 | 47 | ||
13. | FC Hornchurch | 38 | 11 | 13 | 14 | 53 — 52 | 46 | ||
14. | FC Horsham | 38 | 12 | 7 | 19 | 63 — 72 | 43 | ||
15. | Epsom Ewell | 38 | 10 | 11 | 17 | 52 — 67 | 41 | ||
16. | Bracknell Town | 38 | 7 | 13 | 18 | 52 — 94 | 34 | ||
17. | Clapton London | 38 | 8 | 7 | 23 | 46 — 74 | 31 | ||
18. | Camberley Town | 38 | 8 | 7 | 23 | 37 — 72 | 31 | ||
19. | Petersfield United | 38 | 6 | 12 | 20 | 36 — 90 | 30 | ||
20. | Feltham Hounslow Borough | 38 | 5 | 4 | 29 | 47 — 119 | 19 |
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html#fin4
- https://en.wikipedia.org/wiki/1992–93_Isthmian_League
Kent football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | AFC Tonbridge | 40 | 27 | 9 | 4 | 107 — 39 | 90 | ||
2. | FC Herne Bay | 40 | 26 | 6 | 8 | 96 — 44 | 84 | ||
3. | Sheppey United | 40 | 24 | 9 | 7 | 65 — 29 | 81 | ||
4. | Deal Town | 40 | 24 | 7 | 9 | 128 — 58 | 79 | ||
5. | Alma Swanley | 40 | 24 | 4 | 12 | 93 — 65 | 76 | ||
6. | Chatham Town | 40 | 19 | 11 | 10 | 79 — 52 | 68 | ||
7. | Danson Furness United | 40 | 18 | 13 | 9 | 58 — 40 | 67 | ||
8. | Thamesmead Town | 40 | 17 | 9 | 14 | 62 — 56 | 60 | ||
9. | Beckenham Town | 40 | 17 | 8 | 15 | 64 — 60 | 59 | ||
10. | Whitstable Town | 40 | 18 | 4 | 18 | 77 — 64 | 58 | ||
11. | Slade Green London | 40 | 15 | 13 | 12 | 71 — 60 | 58 | ||
12. | FC Ramsgate | 40 | 17 | 5 | 18 | 78 — 76 | 56 | ||
13. | Folkestone Invicta | 40 | 16 | 5 | 19 | 78 — 95 | 53 | ||
14. | FC Tunbridge Wells | 40 | 13 | 6 | 21 | 66 — 102 | 45 | ||
15. | Faversham Town | 40 | 11 | 10 | 19 | 44 — 71 | 43 | ||
16. | Greenwich Borough | 40 | 12 | 5 | 23 | 49 — 75 | 41 | ||
17. | Cray Wanderers | 40 | 10 | 8 | 22 | 64 — 79 | 38 | ||
18. | Kent Police FC | 40 | 10 | 7 | 23 | 56 — 121 | 37 | ||
19. | Darenth Heathside | 40 | 9 | 7 | 24 | 54 — 104 | 34 | ||
20. | Corinthian Hartley | 40 | 6 | 8 | 26 | 50 — 95 | 26 | ||
21. | FC Crockenhill | 40 | 6 | 8 | 26 | 56 — 108 | 26 |
Midland football combination Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | Armitage Kings Bromley | 38 | 26 | 6 | 6 | 91 — 32 | 84 | ||
2. | Stapenhill Burton | 38 | 25 | 4 | 9 | 105 — 45 | 79 | ||
3. | Stratford Town | 38 | 21 | 13 | 4 | 70 — 33 | 76 | ||
4. | Pershore Town | 38 | 22 | 7 | 9 | 75 — 38 | 73 | ||
5. | Sandwell Borough | 38 | 21 | 8 | 9 | 89 — 48 | 71 | ||
6. | WMP Birmingham | 38 | 20 | 10 | 8 | 77 — 39 | 70 | ||
7. | Coleshill Town | 38 | 21 | 6 | 11 | 63 — 44 | 69 | ||
8. | Boldmere Saint Michaels | 38 | 17 | 12 | 9 | 74 — 48 | 63 | ||
9. | Bolehall Swifts | 38 | 15 | 10 | 13 | 66 — 56 | 55 | ||
10. | FC Knowle | 38 | 15 | 10 | 13 | 70 — 71 | 55 | ||
11. | FC Barwell | 38 | 14 | 12 | 12 | 63 — 70 | 54 | ||
12. | Northfield Town | 38 | 13 | 12 | 13 | 58 — 59 | 51 | ||
13. | Meir KA Stoke | 38 | 9 | 12 | 17 | 47 — 60 | 39 | ||
14. | Mile Oak Rovers | 38 | 9 | 9 | 20 | 37 — 72 | 36 | ||
15. | BKL Studley | 38 | 7 | 14 | 17 | 39 — 71 | 35 | ||
16. | Chelmsley Town | 38 | 7 | 13 | 18 | 51 — 75 | 34 | ||
17. | Highgate United | 38 | 8 | 10 | 20 | 48 — 80 | 34 | ||
18. | Bloxwich Town | 38 | 5 | 11 | 22 | 28 — 74 | 26 | ||
19. | Barlestone Saint Giles | 38 | 5 | 5 | 28 | 40 — 104 | 20 | ||
20. | Alcester Town | 38 | 3 | 10 | 25 | 30 — 102 | 19 |
Northern counties East football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East) |
V |
1. | Spennymoor United | 38 | 26 | 7 | 5 | 102 — 33 | 85 | ||
2. | Pickering Town | 38 | 27 | 4 | 7 | 90 — 48 | 85 | ||
3. | North Ferriby United | 38 | 23 | 7 | 8 | 90 — 40 | 76 | ||
4. | Maltby Miners Welfare | 38 | 21 | 11 | 6 | 69 — 40 | 74 | ||
5. | AFC Thackley | 38 | 20 | 7 | 11 | 62 — 39 | 67 | ||
6. | Brigg Town | 38 | 16 | 14 | 8 | 55 — 39 | 62 | ||
7. | Denaby United | 38 | 15 | 11 | 12 | 71 — 63 | 56 | ||
8. | Ossett Albion | 38 | 16 | 7 | 15 | 68 — 60 | 55 | ||
9. | Eccleshill United | 38 | 16 | 6 | 16 | 65 — 65 | 54 | ||
10. | Winterton Rangers | 38 | 14 | 7 | 17 | 61 — 72 | 49 | ||
11. | Ashfield United | 38 | 12 | 11 | 15 | 69 — 88 | 47 | ||
12. | Ossett Town | 38 | 13 | 7 | 18 | 69 — 71 | 46 | ||
13. | Belper Town | 38 | 11 | 12 | 15 | 56 — 62 | 45 | ||
14. | FC Liversedge | 38 | 12 | 8 | 18 | 56 — 77 | 44 | ||
15. | FC Sheffield | 38 | 12 | 6 | 20 | 55 — 70 | 42 | ||
16. | Stocksbridge Park Steels | 38 | 10 | 11 | 17 | 54 — 70 | 41 | ||
17. | Pontefract Collieries | 38 | 11 | 8 | 19 | 62 — 88 | 41 | ||
18. | Glasshoughton Welfare | 38 | 9 | 9 | 20 | 46 — 77 | 36 | ||
19. | Armthorpe Welfare | 38 | 8 | 8 | 22 | 49 — 81 | 32 | ||
20. | Harrogate Railway Athletic | 38 | 3 | 9 | 26 | 49 — 115 | 18 |
Northern football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Whitby Town | 38 | 26 | 10 | 2 | 104 — 30 | 88 | ||
2. | Billingham Synthonia | 38 | 25 | 10 | 3 | 98 — 41 | 85 | ||
3. | Guisborough Town | 38 | 25 | 9 | 4 | 91 — 35 | 84 | ||
4. | Blyth Spartans | 38 | 26 | 4 | 8 | 83 — 35 | 82 | ||
5. | Seaham Red Star | 38 | 21 | 10 | 7 | 76 — 45 | 73 | ||
6. | Durham City | 38 | 21 | 10 | 7 | 73 — 51 | 73 | ||
7. | FC Stockton | 38 | 14 | 15 | 9 | 65 — 59 | 57 | ||
8. | AFC Murton | 38 | 14 | 12 | 12 | 72 — 65 | 54 | ||
9. | Chester-le-Street Town | 38 | 15 | 8 | 15 | 82 — 82 | 53 | ||
10. | AFC Consett | 38 | 15 | 7 | 16 | 54 — 56 | 52 | ||
11. | Northallerton Town | 38 | 13 | 14 | 11 | 54 — 47 | 50 | ||
12. | West Auckland Town | 38 | 12 | 9 | 17 | 64 — 76 | 45 | ||
13. | Newcastle Blue Star | 38 | 12 | 6 | 20 | 64 — 81 | 42 | ||
14. | Tow Law Town | 38 | 11 | 8 | 19 | 65 — 73 | 41 | ||
15. | Brandon United | 38 | 11 | 5 | 22 | 47 — 81 | 38 | ||
16. | FC Hebburn | 38 | 8 | 11 | 19 | 74 — 94 | 29 | ||
17. | Ferryhill Athletic | 38 | 6 | 10 | 22 | 51 — 97 | 28 | ||
18. | AFC Easington Colliery | 38 | 6 | 8 | 24 | 51 — 94 | 26 | ||
19. | Peterlee Newtown | 38 | 3 | 9 | 26 | 40 — 105 | 18 | ||
20. | South Bank Middlesbrough | 38 | 3 | 11 | 24 | 34 — 95 | 17 |
North West counties football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Atherton Laburnum Rovers | 42 | 33 | 7 | 2 | 75 — 25 | 106 | ||
2. | FC Bamber Bridge | 42 | 24 | 11 | 7 | 81 — 37 | 83 | ||
3. | FC Chadderton | 42 | 24 | 11 | 7 | 99 — 64 | 83 | ||
4. | FC Prescot | 42 | 20 | 12 | 10 | 68 — 44 | 72 | ||
5. | Newcastle Town | 42 | 20 | 8 | 14 | 70 — 57 | 68 | ||
6. | Bradford Park Avenue | 42 | 19 | 8 | 15 | 54 — 43 | 65 | ||
7. | FC Clitheroe | 42 | 17 | 8 | 17 | 61 — 40 | 59 | ||
8. | Saint Helens Town | 42 | 16 | 11 | 15 | 79 — 62 | 59 | ||
9. | Salford City | 42 | 15 | 13 | 14 | 58 — 61 | 58 | ||
10. | FC Burscough | 42 | 16 | 10 | 16 | 58 — 68 | 58 | ||
11. | FC Flixton | 42 | 14 | 15 | 13 | 50 — 42 | 57 | ||
12. | Blackpool Rovers | 42 | 16 | 9 | 17 | 66 — 64 | 57 | ||
13. | Nantwich Town | 42 | 14 | 15 | 13 | 60 — 60 | 57 | ||
14. | FC Penrith | 42 | 15 | 11 | 16 | 62 — 67 | 56 | ||
15. | Bacup Borough | 42 | 14 | 13 | 15 | 66 — 59 | 55 | ||
16. | Glossop North End | 42 | 16 | 9 | 17 | 70 — 67 | 54 | ||
17. | FC Darwen | 42 | 14 | 10 | 18 | 54 — 61 | 52 | ||
18. | Eastwood Hanley | 42 | 14 | 10 | 18 | 45 — 57 | 52 | ||
19. | Maine Road Manchester | 42 | 12 | 9 | 21 | 55 — 63 | 45 | ||
20. | Kidsgrove Athletic | 42 | 9 | 8 | 25 | 53 — 94 | 35 | ||
21. | Skelmersdale United | 42 | 7 | 10 | 25 | 45 — 84 | 31 | ||
22. | Blackpool Mechanics | 42 | 2 | 4 | 36 | 27 — 137 | 10 |
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/nwc1993.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/1992–93_North_West_Counties_Football_League
South Midlands league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Oxford City | 42 | 34 | 4 | 4 | 141 — 44 | 106 | ||
2. | Brache Sparta | 42 | 29 | 7 | 6 | 97 — 41 | 94 | ||
3. | Arlesey Town | 42 | 26 | 9 | 7 | 99 — 40 | 87 | ||
4. | Wingate Finchley | 42 | 23 | 11 | 8 | 84 — 54 | 80 | ||
5. | Hatfield Town | 42 | 21 | 11 | 10 | 114 — 71 | 74 | ||
6. | Hoddesdon Town | 42 | 21 | 11 | 10 | 80 — 48 | 71 | ||
7. | Biggleswade Town | 42 | 19 | 9 | 14 | 86 — 58 | 66 | ||
8. | FC Shillington | 42 | 19 | 9 | 14 | 63 — 58 | 66 | ||
9. | Leverstock Green Hemel Hempstead | 42 | 19 | 7 | 16 | 62 — 62 | 64 | ||
10. | Harpenden Town | 42 | 18 | 9 | 15 | 67 — 47 | 63 | ||
11. | Letchworth Garden City | 42 | 18 | 8 | 16 | 79 — 63 | 62 | ||
12. | Milton Keynes Borough | 42 | 18 | 8 | 16 | 77 — 65 | 61 | ||
13. | Potters Bar Town | 42 | 17 | 9 | 16 | 81 — 82 | 60 | ||
14. | FC Langford | 42 | 14 | 13 | 15 | 75 — 63 | 55 | ||
15. | FC Totternhoe | 42 | 13 | 13 | 16 | 56 — 67 | 52 | ||
16. | Luton Old Boys | 42 | 15 | 7 | 20 | 57 — 75 | 49 | ||
17. | Buckingham Athletic | 42 | 11 | 8 | 23 | 73 — 103 | 41 | ||
18. | Pitstone Ivinghoe | 42 | 11 | 5 | 26 | 50 — 99 | 38 | ||
19. | FC Welwyn Garden City | 42 | 9 | 10 | 23 | 47 — 88 | 37 | ||
20. | 61 Luton | 42 | 9 | 5 | 28 | 54 — 120 | 32 | ||
21. | FC Pirton | 42 | 4 | 8 | 30 | 32 — 115 | 20 | ||
22. | New Bradwell Saint Peter | 42 | 0 | 7 | 35 | 20 — 131 | 7 |
Spartan league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Brimsdown Rovers | 42 | 31 | 4 | 7 | 99 — 27 | 97 | ||
2. | Corinthian-Casuals London | 42 | 29 | 5 | 8 | 98 — 31 | 92 | ||
3. | FC Cheshunt | 42 | 27 | 8 | 7 | 92 — 29 | 89 | ||
4. | Willesden Hawkeye | 42 | 27 | 8 | 7 | 102 — 50 | 89 | ||
5. | Hanwell Town | 42 | 27 | 7 | 8 | 100 — 50 | 88 | ||
6. | FC Saint Margaretsbury | 42 | 25 | 5 | 12 | 93 — 64 | 80 | ||
7. | Walthamstow Pennant | 42 | 21 | 10 | 11 | 72 — 44 | 73 | ||
8. | Cockfosters London | 42 | 21 | 6 | 15 | 84 — 65 | 69 | ||
9. | Saint Andrews Leicester | 42 | 15 | 12 | 15 | 70 — 85 | 57 | ||
10. | Tower Hamlets London | 42 | 17 | 4 | 21 | 83 — 83 | 55 | ||
11. | Croydon Athletic | 42 | 13 | 15 | 14 | 72 — 59 | 54 | ||
12. | FC Waltham Abbey | 42 | 13 | 13 | 16 | 66 — 71 | 52 | ||
13. | Beaconsfield United | 42 | 14 | 9 | 19 | 68 — 85 | 51 | ||
14. | Brook House London | 42 | 14 | 6 | 22 | 72 — 99 | 48 | ||
15. | Haringey Borough | 42 | 11 | 12 | 19 | 59 — 80 | 45 | ||
16. | Barkingside London | 42 | 9 | 13 | 20 | 52 — 80 | 40 | ||
17. | Hillingdon Borough | 42 | 10 | 10 | 22 | 59 — 99 | 40 | ||
18. | Eltham Town | 42 | 11 | 6 | 25 | 50 — 95 | 39 | ||
19. | North Greenford United | 42 | 11 | 5 | 26 | 53 — 100 | 38 | ||
20. | Amersham Town | 42 | 8 | 11 | 23 | 49 — 93 | 35 | ||
21. | Beckton United | 42 | 9 | 5 | 28 | 68 — 117 | 32 | ||
22. | Southgate Athletic | 42 | 6 | 12 | 24 | 48 — 103 | 30 |
Sussex county football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Peacehaven Telscombe | 34 | 27 | 6 | 1 | 89 — 23 | 87 | ||
2. | FC Pagham | 34 | 25 | 5 | 4 | 103 — 32 | 80 | ||
3. | FC Wick | 34 | 25 | 3 | 6 | 81 — 35 | 78 | ||
4. | Langney Sports | 34 | 20 | 5 | 9 | 77 — 42 | 65 | ||
5. | Whitehawk Brighton | 34 | 18 | 9 | 7 | 55 — 32 | 63 | ||
6. | FC Newhaven | 34 | 16 | 5 | 13 | 63 — 51 | 53 | ||
7. | Littlehampton Town | 34 | 15 | 7 | 12 | 64 — 58 | 52 | ||
8. | Oakwood Crawley | 34 | 14 | 9 | 11 | 55 — 52 | 51 | ||
9. | Three Bridges Crawley | 34 | 14 | 6 | 14 | 50 — 50 | 48 | ||
10. | Hailsham Town | 34 | 13 | 6 | 15 | 64 — 53 | 45 | ||
11. | Bexhill Town | 34 | 10 | 6 | 18 | 43 — 61 | 36 | ||
12. | FC Arundel | 34 | 10 | 6 | 18 | 42 — 75 | 36 | ||
13. | Portfield Chichester | 34 | 8 | 10 | 16 | 39 — 60 | 34 | ||
14. | Burgess Hill Town | 34 | 7 | 8 | 19 | 39 — 59 | 29 | ||
15. | FC Ringmer | 34 | 8 | 5 | 21 | 44 — 73 | 29 | ||
16. | Chichester City | 34 | 8 | 5 | 21 | 41 — 85 | 29 | ||
17. | Eastbourne Town | 34 | 8 | 4 | 22 | 35 — 78 | 28 | ||
18. | Midhurst Easebourne | 34 | 5 | 5 | 24 | 26 — 91 | 20 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/sussex1993.htm
United counties league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Rothwell Town | 42 | 30 | 8 | 4 | 97 — 28 | 98 | ||
2. | Northampton Spencer | 42 | 29 | 6 | 7 | 96 — 37 | 93 | ||
3. | Raunds Town | 42 | 28 | 6 | 8 | 93 — 41 | 90 | ||
4. | Potton United | 42 | 26 | 7 | 9 | 107 — 56 | 85 | ||
5. | Daventry Town | 42 | 24 | 7 | 11 | 91 — 60 | 79 | ||
6. | Cogenhoe United | 42 | 23 | 9 | 10 | 101 — 56 | 78 | ||
7. | Stewarts Lloyds Corby | 42 | 24 | 6 | 12 | 97 — 62 | 78 | ||
8. | Bourne Town | 42 | 22 | 6 | 14 | 94 — 59 | 72 | ||
9. | Eynesbury Rovers | 42 | 22 | 6 | 14 | 92 — 71 | 72 | ||
10. | AFC Long Buckby | 42 | 19 | 6 | 17 | 91 — 65 | 63 | ||
11. | FC Boston | 42 | 17 | 7 | 18 | 80 — 74 | 58 | ||
12. | AFC Stamford | 42 | 18 | 3 | 21 | 81 — 76 | 57 | ||
13. | Spalding United | 42 | 17 | 4 | 21 | 66 — 70 | 55 | ||
14. | Newport Pagnell Town | 42 | 15 | 9 | 18 | 65 — 79 | 54 | ||
15. | Kempston Rovers | 42 | 14 | 11 | 17 | 60 — 60 | 53 | ||
16. | Mirrlees Blackstone Stamford | 42 | 14 | 8 | 20 | 69 — 82 | 50 | ||
17. | FC Stotfold | 42 | 15 | 3 | 24 | 90 — 82 | 48 | ||
18. | Wootton Blue Cross | 42 | 11 | 10 | 21 | 51 — 76 | 43 | ||
19. | Holbeach United | 42 | 12 | 3 | 27 | 59 — 91 | 39 | ||
20. | Desborough Town | 42 | 5 | 10 | 27 | 61 — 127 | 25 | ||
21. | Wellingborough Town | 42 | 4 | 8 | 30 | 44 — 143 | 20 | ||
22. | Brackley Town | 42 | 0 | 3 | 39 | 20 — 210 | 3 |
Wessex football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wessex) |
V |
1. | AFC Lymington | 40 | 30 | 7 | 3 | 111 — 27 | 97 | ||
2. | Wimborne Town | 40 | 30 | 5 | 5 | 101 — 27 | 95 | ||
3. | Bemerton Harlequins | 40 | 27 | 7 | 6 | 77 — 33 | 88 | ||
4. | Thatcham Town | 40 | 24 | 10 | 6 | 104 — 45 | 82 | ||
5. | Gosport Borough | 40 | 20 | 12 | 8 | 83 — 48 | 72 | ||
6. | Ryde Sports | 40 | 21 | 4 | 15 | 79 — 61 | 67 | ||
7. | FC Bournemouth | 40 | 18 | 11 | 11 | 83 — 58 | 65 | ||
8. | Fleet Town | 40 | 17 | 10 | 13 | 79 — 51 | 61 | ||
9. | FC Eastleigh | 40 | 17 | 9 | 14 | 68 — 54 | 60 | ||
10. | FC Brockenhurst | 40 | 17 | 7 | 16 | 60 — 56 | 58 | ||
11. | FC Horndean | 40 | 15 | 9 | 16 | 63 — 66 | 54 | ||
12. | Aerostructures Hamble | 40 | 13 | 14 | 13 | 55 — 57 | 53 | ||
13. | FC Christchurch | 40 | 14 | 7 | 19 | 60 — 73 | 49 | ||
14. | Swanage Town Herston | 40 | 11 | 11 | 18 | 65 — 78 | 44 | ||
15. | Whitchurch United | 40 | 12 | 6 | 22 | 57 — 80 | 42 | ||
16. | AFC Totton | 40 | 12 | 6 | 22 | 56 — 82 | 42 | ||
17. | Portsmouth Royal Navy | 40 | 10 | 10 | 20 | 52 — 83 | 40 | ||
18. | BAT Sports Totton Eling | 40 | 9 | 9 | 22 | 59 — 83 | 36 | ||
19. | Sholing Sports | 40 | 7 | 10 | 23 | 46 — 94 | 31 | ||
20. | East Cowes Victoria Athletic | 40 | 8 | 4 | 28 | 52 — 106 | 28 | ||
21. | Romsey Town | 40 | 3 | 2 | 35 | 20 — 168 | 11 |
- http://rsssf.com/tablese/engwessexhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/wessex1993.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1992–93_Wessex_Football_League
Western football league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Clevedon Town | 38 | 34 | 4 | 0 | 137 — 23 | 106 | ||
2. | Tiverton Town | 38 | 28 | 8 | 2 | 134 — 30 | 92 | ||
3. | Saltash United | 38 | 22 | 8 | 8 | 98 — 51 | 74 | ||
4. | Taunton Town | 38 | 22 | 8 | 8 | 62 — 37 | 74 | ||
5. | Mangotsfield United | 38 | 20 | 8 | 10 | 89 — 47 | 68 | ||
6. | FC Torrington | 38 | 17 | 10 | 11 | 69 — 44 | 61 | ||
7. | Westbury United | 38 | 18 | 7 | 13 | 50 — 45 | 61 | ||
8. | Paulton Rovers | 38 | 15 | 10 | 13 | 76 — 51 | 55 | ||
9. | Torquay United Reserves | 38 | 16 | 7 | 15 | 58 — 62 | 55 | ||
10. | Plymouth Argyle Reserves | 38 | 15 | 9 | 14 | 72 — 64 | 54 | ||
11. | Exmouth Town | 38 | 14 | 9 | 15 | 47 — 59 | 51 | ||
12. | FC Elmore | 38 | 14 | 5 | 19 | 54 — 71 | 47 | ||
13. | Bristol Manor Farm | 38 | 10 | 13 | 15 | 49 — 59 | 43 | ||
14. | AFC Bideford | 38 | 11 | 8 | 19 | 59 — 66 | 41 | ||
15. | Frome Town | 38 | 9 | 12 | 17 | 57 — 75 | 39 | ||
16. | Chippenham Town | 38 | 8 | 14 | 16 | 65 — 86 | 38 | ||
17. | AFC Minehead | 38 | 10 | 8 | 20 | 59 — 88 | 38 | ||
18. | Liskeard Athletic | 38 | 8 | 9 | 21 | 61 — 87 | 33 | ||
19. | Chard Town | 38 | 6 | 3 | 29 | 37 — 119 | 21 | ||
20. | Dawlish Town | 38 | 2 | 2 | 34 | 17 — 186 | 8 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- http://fchd.info/lghist/west1993.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1992–93_Western_Football_League
West Midlands (regional) league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | Oldbury United | 36 | 24 | 8 | 4 | 90 — 39 | 80 | ||
2. | Chasetown Burntwood | 36 | 23 | 11 | 2 | 56 — 28 | 80 | ||
3. | Paget Rangers Birmingham | 36 | 21 | 7 | 8 | 84 — 54 | 70 | ||
4. | FC Rocester | 36 | 20 | 9 | 7 | 71 — 41 | 69 | ||
5. | Stourport Swifts | 36 | 19 | 9 | 8 | 69 — 38 | 66 | ||
6. | Ilkeston Town | 36 | 19 | 8 | 9 | 73 — 38 | 65 | ||
7. | Rushall Olympic | 36 | 17 | 7 | 12 | 61 — 53 | 58 | ||
8. | FC Wednesfield | 36 | 14 | 10 | 12 | 58 — 47 | 52 | ||
9. | Alvechurch Sports | 36 | 14 | 5 | 17 | 58 — 65 | 47 | ||
10. | West Bromwich Town | 36 | 13 | 6 | 17 | 55 — 86 | 45 | ||
11. | Pelsall Villa | 36 | 10 | 12 | 14 | 60 — 54 | 42 | ||
12. | FC Blakenall | 36 | 9 | 13 | 14 | 57 — 75 | 40 | ||
13. | Willenhall Town | 36 | 12 | 4 | 20 | 49 — 69 | 40 | ||
14. | Hinckley Athletic | 36 | 11 | 6 | 19 | 56 — 68 | 39 | ||
15. | Halesowen Harriers | 36 | 8 | 9 | 19 | 44 — 62 | 33 | ||
16. | Cradley Town | 36 | 9 | 6 | 21 | 42 — 71 | 33 | ||
17. | Oldswinford Stourbridge | 36 | 9 | 6 | 21 | 39 — 80 | 33 | ||
18. | Westfields Hereford | 36 | 8 | 6 | 22 | 56 — 85 | 30 | ||
19. | Lye Town | 36 | 7 | 8 | 21 | 47 — 72 | 29 |
|