Anglijos IX futbolo lyga 1982–1983 m.
Wikipedia
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | East Cowes Victoria Athletic | 36 | 28 | 6 | 2 | 86 — 30 | 62 | ||
2. | Bass Alton | 36 | 24 | 3 | 9 | 79 — 32 | 51 | ||
3. | AFC Totton Reserves | 36 | 21 | 9 | 6 | 67 — 37 | 51 | ||
4. | Portals Athletic FC | 36 | 21 | 6 | 9 | 75 — 41 | 48 | ||
5. | FC Warsash | 36 | 20 | 8 | 8 | 62 — 38 | 48 | ||
6. | Ringwood Town | 36 | 19 | 4 | 13 | 50 — 38 | 42 | ||
7. | Liss Athletic | 36 | 17 | 8 | 11 | 54 — 43 | 42 | ||
8. | Blackfield Langley | 36 | 15 | 7 | 14 | 46 — 51 | 37 | ||
9. | Folland Sports Hamble | 36 | 13 | 10 | 13 | 43 — 44 | 36 | ||
10. | Sholing Sports Reserves | 36 | 13 | 8 | 15 | 40 — 51 | 34 | ||
11. | Eastleigh Reserves | 36 | 12 | 9 | 15 | 40 — 48 | 33 | ||
12. | Overton United | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 — 56 | 32 | ||
13. | New Street FC | 36 | 11 | 8 | 17 | 46 — 52 | 30 | ||
14. | FC Christchurch | 36 | 10 | 9 | 17 | 53 — 65 | 29 | ||
15. | McMurdo FC | 36 | 8 | 12 | 16 | 38 — 61 | 28 | ||
16. | Basingstoke Town Reserves | 36 | 10 | 5 | 21 | 54 — 68 | 25 | ||
17. | Cowes Sports | 36 | 8 | 4 | 24 | 47 — 79 | 20 | ||
18. | FC Sway | 36 | 6 | 6 | 24 | 39 — 80 | 18 | ||
19. | FC Bournemouth | 36 | 7 | 4 | 25 | 34 — 84 | 18 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Rayners Lane London | — | |||||||
2. | Supermarine Swindon | — | |||||||
3. | Pegasus Juniors Hereford | — |
London Spartan league Senior division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London Spartan) |
V |
1. | Beaconsfield United | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 — 18 | 39 | ||
2. | Collier Row FC | 24 | 17 | 5 | 2 | 56 — 17 | 39 | ||
3. | Brimsdown Rovers | 24 | 14 | 6 | 4 | 49 — 21 | 34 | ||
4. | Crown Manor FC | 24 | 13 | 5 | 6 | 48 — 24 | 31 | ||
5. | Danson Bexley | 24 | 10 | 9 | 5 | 41 — 28 | 29 | ||
6. | Wolverton Town | 24 | 11 | 6 | 7 | 43 — 37 | 28 | ||
7. | Barkingside London | 24 | 10 | 8 | 6 | 33 — 28 | 28 | ||
8. | Thames Polytechnic London | 24 | 9 | 4 | 11 | 34 — 40 | 22 | ||
9. | Royal Arsenal Sports FC | 24 | 6 | 6 | 12 | 21 — 48 | 18 | ||
10. | Wandsworth London | 24 | 6 | 4 | 14 | 30 — 50 | 16 | ||
11. | Ulysses London | 24 | 6 | 3 | 15 | 23 — 47 | 15 | ||
12. | Penhill Standard | 24 | 5 | 2 | 17 | 30 — 55 | 12 | ||
13. | Brent London | 24 | 0 | 1 | 23 | 24 — 76 | 1 |
Midland football combination Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | Studley Sporting | 36 | 25 | 5 | 6 | 88 — 37 | 55 | ||
2. | Kings Heath Birmingham | 36 | 22 | 9 | 5 | 88 — 37 | 53 | ||
3. | Southam United | 36 | 19 | 7 | 10 | 71 — 51 | 45 | ||
4. | Astwood Bank Rovers | 36 | 18 | 8 | 10 | 69 — 48 | 44 | ||
5. | Paget Rangers Reserves | 36 | 17 | 7 | 12 | 76 — 61 | 41 | ||
6. | Sutton Coldfield Town Reserves | 36 | 17 | 7 | 12 | 62 — 51 | 41 | ||
7. | Moor Green Reserves | 36 | 15 | 8 | 13 | 80 — 61 | 38 | ||
8. | Polesworth North Warwick | 36 | 16 | 5 | 15 | 56 — 57 | 37 | ||
9. | Bournville Athletic | 36 | 12 | 12 | 12 | 56 — 53 | 36 | ||
10. | Bedworth United Reserves | 36 | 13 | 10 | 13 | 63 — 72 | 36 | ||
11. | Alvechurch Reserves | 36 | 13 | 7 | 16 | 54 — 60 | 33 | ||
12. | Boldmere Saint Michaels Reserves | 36 | 13 | 6 | 17 | 51 — 57 | 32 | ||
13. | Mile Oak Rovers Reserves | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 — 73 | 32 | ||
14. | Kingsbury United | 36 | 13 | 5 | 18 | 58 — 66 | 31 | ||
15. | Witton Social | 36 | 12 | 7 | 17 | 53 — 68 | 31 | ||
16. | Alcester Town | 36 | 10 | 9 | 17 | 51 — 59 | 29 | ||
17. | Causeway United | 36 | 9 | 8 | 19 | 46 — 73 | 26 | ||
18. | Redditch United Reserves | 36 | 8 | 6 | 22 | 47 — 81 | 22 | ||
19. | Walsall Borough Reserves | 36 | 8 | 6 | 22 | 42 — 79 | 22 |
Northern counties East football league Division 1
- http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nce1983.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Counties_East_Football_League
North
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East / North) |
V |
1. | Scarborough Reserves | 26 | 17 | 6 | 3 | 53 — 20 | 40 | ||
2. | North Ferriby United | 26 | 14 | 10 | 2 | 48 — 24 | 38 | ||
3. | Farsley Celtic | 26 | 13 | 8 | 5 | 53 — 30 | 34 | ||
4. | Harrogate Town | 26 | 12 | 10 | 4 | 42 — 23 | 34 | ||
5. | Garforth Miners | 26 | 13 | 6 | 7 | 38 — 30 | 32 | ||
6. | Ossett Town | 26 | 13 | 5 | 8 | 43 — 30 | 31 | ||
7. | Ossett Albion | 26 | 8 | 10 | 8 | 41 — 38 | 26 | ||
8. | FC Liversedge | 26 | 8 | 9 | 9 | 35 — 35 | 25 | ||
9. | Bradley Rangers | 26 | 8 | 7 | 11 | 41 — 51 | 23 | ||
10. | Leeds Ashley Road | 26 | 7 | 6 | 13 | 30 — 44 | 20 | ||
11. | Hatfield Main | 26 | 6 | 5 | 15 | 31 — 50 | 17 | ||
12. | Bridlington Town | 26 | 3 | 10 | 13 | 28 — 49 | 16 | ||
13. | York Railway Institute | 26 | 4 | 6 | 16 | 39 — 64 | 14 | ||
14. | Hall Road Rangers | 26 | 4 | 6 | 16 | 22 — 56 | 14 |
South
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East / South) |
V |
1. | Lincoln United | 26 | 16 | 7 | 3 | 55 — 25 | 39 | ||
2. | Staveley Works | 26 | 16 | 4 | 6 | 50 — 30 | 36 | ||
3. | FC Sheffield | 26 | 12 | 8 | 6 | 48 — 34 | 32 | ||
4. | Frecheville Community | 26 | 12 | 7 | 7 | 35 — 28 | 31 | ||
5. | Denaby United | 26 | 11 | 8 | 7 | 54 — 41 | 30 | ||
6. | Maltby Miners Welfare | 26 | 10 | 9 | 7 | 50 — 43 | 29 | ||
7. | Parkgate Rotherham | 26 | 9 | 6 | 11 | 37 — 37 | 24 | ||
8. | Arnold Kingswell | 26 | 8 | 8 | 10 | 43 — 46 | 24 | ||
9. | Norton Woodseats | 26 | 10 | 3 | 13 | 32 — 37 | 23 | ||
10. | Hallam Sheffield | 26 | 9 | 5 | 12 | 31 — 44 | 23 | ||
11. | Harworth Colliery Institute | 26 | 5 | 12 | 9 | 34 — 35 | 22 | ||
12. | Long Eaton United | 26 | 8 | 6 | 12 | 33 — 40 | 22 | ||
13. | Brigg Town | 26 | 4 | 7 | 15 | 26 — 59 | 15 | ||
14. | Kimberley Town | 26 | 3 | 8 | 15 | 29 — 58 | 14 |
Northern football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Peterlee Newtown | 30 | 18 | 9 | 3 | 67 — 33 | 63 | ||
2. | FC Gretna | 30 | 18 | 6 | 6 | 63 — 29 | 60 | ||
3. | Darlington Reserves | 30 | 15 | 7 | 8 | 55 — 36 | 52 | ||
4. | Hartlepool United Reserves | 30 | 16 | 4 | 10 | 69 — 46 | 46 | ||
5. | RCA Sunderland | 30 | 14 | 6 | 10 | 61 — 55 | 45 | ||
6. | FC Esh Winning | 30 | 10 | 7 | 13 | 42 — 60 | 37 | ||
7. | Billingham Town | 30 | 8 | 11 | 11 | 36 — 47 | 35 | ||
8. | Northallerton Town | 30 | 10 | 4 | 16 | 41 — 61 | 34 | ||
9. | Norton Stockton Ancients | 30 | 7 | 6 | 17 | 35 — 61 | 27 | ||
10. | Bedlington Terriers | 30 | 5 | 9 | 16 | 33 — 48 | 24 | ||
11. | Alnwick Town | 30 | 5 | 9 | 16 | 31 — 57 | 24 |
- http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/north1983.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Football_League
North West counties football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Radcliffe Borough | 38 | 33 | 4 | 1 | 110 — 25 | 70 | ||
2. | Caernarfon Town | 38 | 28 | 7 | 3 | 85 — 28 | 63 | ||
3. | Wren Rovers Blackpool | 38 | 23 | 7 | 8 | 84 — 38 | 53 | ||
4. | Eastwood Hanley | 38 | 23 | 7 | 8 | 81 — 42 | 53 | ||
5. | Kirkby Town | 38 | 22 | 3 | 13 | 80 — 60 | 47 | ||
6. | Irlam Town | 38 | 17 | 8 | 13 | 79 — 52 | 42 | ||
7. | FC Chadderton | 38 | 18 | 6 | 14 | 55 — 51 | 42 | ||
8. | Rossendale United | 38 | 15 | 10 | 13 | 75 — 68 | 40 | ||
9. | Ford Motors Cronton | 38 | 18 | 4 | 16 | 61 — 59 | 40 | ||
10. | Ellesmere Port Neston | 38 | 17 | 5 | 16 | 56 — 68 | 39 | ||
11. | Skelmersdale United | 38 | 13 | 11 | 14 | 70 — 63 | 37 | ||
12. | Fleetwood Town | 38 | 12 | 8 | 18 | 54 — 80 | 32 | ||
13. | Atherton Laburnum Rovers | 38 | 11 | 9 | 18 | 52 — 70 | 31 | ||
14. | FC Lytham | 38 | 11 | 5 | 22 | 54 — 71 | 27 | ||
15. | Great Harwood Town | 38 | 8 | 10 | 20 | 54 — 76 | 26 | ||
16. | FC Salford | 38 | 10 | 6 | 22 | 43 — 86 | 26 | ||
17. | FC Droylsden | 38 | 11 | 5 | 22 | 49 — 71 | 25 | ||
18. | BI Prescot | 38 | 10 | 5 | 23 | 46 — 81 | 25 | ||
19. | FC Padiham | 38 | 8 | 6 | 24 | 41 — 74 | 22 | ||
20. | AFC New Mills | 38 | 7 | 4 | 27 | 40 — 106 | 18 |
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nwc1983.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_North_West_Counties_Football_League
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Shefford Town | 28 | 19 | 4 | 5 | 66 — 28 | 42 | ||
2. | Ashcroft FC | 28 | 18 | 6 | 4 | 65 — 27 | 42 | ||
3. | Brache Sparta | 28 | 18 | 5 | 5 | 75 — 32 | 41 | ||
4. | Cranfield United | 28 | 18 | 5 | 5 | 67 — 39 | 41 | ||
5. | New Bradwell Saint Peter | 28 | 16 | 4 | 8 | 59 — 33 | 36 | ||
6. | FC Totternhoe | 28 | 14 | 4 | 10 | 63 — 36 | 32 | ||
7. | Leighton Town | 28 | 11 | 7 | 10 | 48 — 48 | 29 | ||
8. | Mowlem FC | 28 | 11 | 4 | 13 | 50 — 53 | 26 | ||
9. | FC Langford | 28 | 9 | 8 | 11 | 37 — 43 | 26 | ||
10. | Wiltonians FC | 28 | 9 | 7 | 12 | 37 — 38 | 25 | ||
11. | Pitstone Ivinghoe | 28 | 7 | 7 | 14 | 37 — 54 | 21 | ||
12. | Welwyn Garden United | 28 | 7 | 6 | 15 | 37 — 66 | 20 | ||
13. | Harpenden Town | 28 | 5 | 7 | 16 | 45 — 71 | 17 | ||
14. | Electrolux FC | 28 | 4 | 5 | 19 | 31 — 71 | 13 | ||
15. | Biggleswade United | 28 | 3 | 3 | 22 | 21 — 99 | 9 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | YMCA Horsham | 30 | 21 | 6 | 3 | 74 — 30 | 48 | ||
2. | FC Lancing | 30 | 20 | 6 | 4 | 57 — 26 | 46 | ||
3. | FC Haywards Heath | 30 | 18 | 2 | 10 | 70 — 40 | 38 | ||
4. | FC Hassocks | 30 | 16 | 6 | 8 | 69 — 54 | 38 | ||
5. | FC East Grinstead | 30 | 15 | 7 | 8 | 46 — 30 | 37 | ||
6. | Bexhill Town | 30 | 15 | 7 | 8 | 56 — 41 | 37 | ||
7. | Portfield Chichester | 30 | 15 | 6 | 9 | 70 — 45 | 36 | ||
8. | Rye United | 30 | 14 | 4 | 12 | 49 — 45 | 32 | ||
9. | FC Shoreham | 30 | 13 | 5 | 12 | 54 — 49 | 31 | ||
10. | FC Selsey | 30 | 11 | 6 | 13 | 43 — 53 | 28 | ||
11. | Wigmore Athletic | 30 | 8 | 6 | 16 | 41 — 57 | 22 | ||
12. | Sidley United | 30 | 7 | 5 | 18 | 43 — 59 | 19 | ||
13. | Albion United FC | 30 | 6 | 7 | 17 | 37 — 67 | 19 | ||
14. | FC Newhaven | 30 | 5 | 7 | 18 | 30 — 65 | 17 | ||
15. | Crowborough Athletic | 30 | 8 | 1 | 21 | 37 — 81 | 17 | ||
16. | FC Storrington | 30 | 6 | 3 | 21 | 36 — 70 | 15 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
United counties league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Raunds Town | — |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Bristol Manor Farm | 36 | 26 | 7 | 3 | 85 — 31 | 59 | ||
2. | Mangotsfield United | 36 | 24 | 8 | 4 | 75 — 32 | 56 | ||
3. | Paulton Rovers | 36 | 20 | 12 | 4 | 75 — 37 | 52 | ||
4. | Odd Down | 36 | 19 | 9 | 8 | 56 — 41 | 47 | ||
5. | FC Glastonbury | 36 | 15 | 15 | 6 | 69 — 47 | 45 | ||
6. | Swanage Town Herston | 36 | 21 | 1 | 14 | 83 — 54 | 43 | ||
7. | Wimborne Town | 36 | 17 | 9 | 10 | 74 — 51 | 43 | ||
8. | Bath City Reserves | 36 | 14 | 9 | 13 | 64 — 49 | 37 | ||
9. | Chard Town | 36 | 15 | 5 | 16 | 54 — 50 | 35 | ||
10. | Weymouth Reserves | 36 | 12 | 8 | 16 | 43 — 56 | 32 | ||
11. | Welton Rovers | 36 | 12 | 8 | 16 | 46 — 61 | 32 | ||
12. | Yeovil Town Reserves | 36 | 14 | 3 | 19 | 49 — 55 | 31 | ||
13. | Bristol City Reserves | 36 | 9 | 11 | 16 | 57 — 77 | 29 | ||
14. | FC Elmore | 36 | 12 | 4 | 20 | 48 — 65 | 28 | ||
15. | Heavitree United | 36 | 11 | 5 | 20 | 40 — 66 | 27 | ||
16. | Larkhall Athletic | 36 | 9 | 8 | 19 | 40 — 64 | 26 | ||
17. | Radstock Town | 36 | 9 | 6 | 21 | 50 — 79 | 24 | ||
18. | Tiverton Town | 36 | 8 | 5 | 23 | 42 — 85 | 21 | ||
19. | AFC Ottery Saint Mary | 36 | 8 | 1 | 27 | 35 — 85 | 17 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/west1983.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Western_Football_League
West Midlands (regional) league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | FC Brewood | 32 | 18 | 8 | 6 | 55 — 34 | 44 | ||
2. | Chasetown Burntwood | 32 | 19 | 6 | 7 | 56 — 36 | 44 | ||
3. | Tipton Town | 32 | 19 | 5 | 8 | 65 — 39 | 43 | ||
4. | Cheltenham Town Reserves | 32 | 17 | 5 | 10 | 60 — 39 | 39 | ||
5. | GKN Sankey Wellington | 32 | 15 | 6 | 11 | 47 — 38 | 36 | ||
6. | Willenhall Town Reserves | 32 | 13 | 10 | 9 | 51 — 46 | 36 | ||
7. | Gornal Athletic | 32 | 9 | 13 | 10 | 41 — 36 | 31 | ||
8. | Donnington Wood Telford | 32 | 11 | 9 | 12 | 62 — 59 | 31 | ||
9. | Nuneaton Borough Reserves | 32 | 10 | 11 | 11 | 45 — 43 | 31 | ||
10. | Northpark United | 32 | 11 | 9 | 12 | 47 — 52 | 31 | ||
11. | Ludlow Town | 32 | 11 | 6 | 15 | 52 — 58 | 28 | ||
12. | Shirley Town | 32 | 12 | 3 | 17 | 42 — 56 | 27 | ||
13. | Bilston United | 32 | 10 | 6 | 16 | 47 — 67 | 26 | ||
14. | Hednesford Town Reserves | 32 | 8 | 9 | 15 | 39 — 53 | 25 | ||
15. | FC Lichfield | 32 | 9 | 7 | 16 | 44 — 65 | 25 | ||
16. | Staffs South End | 32 | 9 | 6 | 17 | 46 — 59 | 24 | ||
17. | FC Darlaston | 32 | 7 | 9 | 16 | 38 — 57 | 23 |
|