Škotijos VI futbolo lyga 2017–2018 m.
Wikipedia
East Superleague
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East) |
V |
1. | Bonnyrigg Rose Athletic | 30 | 20 | 9 | 1 | 83 — 23 | 69 | ||
2. | Linlithgow Rose | 30 | 21 | 2 | 7 | 69 — 37 | 65 | ||
3. | Penicuik Athletic | 30 | 17 | 6 | 7 | 55 — 31 | 57 | ||
4. | Dundonald Bluebell | 30 | 18 | 1 | 11 | 68 — 55 | 55 | ||
5. | Broxburn Athletic | 30 | 13 | 10 | 7 | 76 — 55 | 49 | ||
6. | Lochee United | 30 | 14 | 3 | 13 | 58 — 50 | 45 | ||
7. | Hill of Beath Hawthorn | 30 | 11 | 9 | 10 | 54 — 47 | 42 | ||
8. | Boness United | 30 | 12 | 5 | 13 | 57 — 53 | 41 | ||
9. | Camelon Juniors | 30 | 13 | 2 | 15 | 55 — 57 | 41 | ||
10. | Broughty Athletic | 30 | 11 | 7 | 12 | 48 — 56 | 40 | ||
11. | Newtongrange Star | 30 | 12 | 3 | 15 | 55 — 59 | 39 | ||
12. | Carnoustie Panmure | 30 | 12 | 3 | 15 | 50 — 63 | 39 | ||
13. | Sauchie Juniors | 30 | 9 | 6 | 15 | 36 — 55 | 33 | ||
14. | Jeanfield Swifts Perth | 30 | 9 | 4 | 17 | 44 — 71 | 31 | ||
15. | Kennoway Star Hearts | 30 | 5 | 6 | 19 | 42 — 89 | 21 | ||
16. | Forfar West End | 30 | 4 | 2 | 24 | 18 — 67 | 14 |
North Premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North) |
V |
1. | BOD Aberdeen | 26 | 22 | 3 | 1 | 81 — 22 | 69 | ||
2. | Hermes Aberdeen | 26 | 14 | 8 | 4 | 68 — 41 | 50 | ||
3. | Dyce Juniors | 26 | 13 | 6 | 7 | 57 — 38 | 45 | ||
4. | Culter Peterculter | 26 | 14 | 2 | 10 | 52 — 40 | 44 | ||
5. | Ellon United | 26 | 12 | 3 | 11 | 41 — 41 | 39 | ||
6. | FC Maud | 26 | 11 | 3 | 12 | 45 — 56 | 36 | ||
7. | Montrose Roselea | 26 | 9 | 8 | 9 | 36 — 31 | 35 | ||
8. | FC Dufftown | 26 | 11 | 2 | 13 | 50 — 57 | 35 | ||
9. | FC Stonehaven | 26 | 8 | 8 | 10 | 50 — 55 | 32 | ||
10. | HRU Aberdeen | 26 | 8 | 7 | 11 | 29 — 41 | 31 | ||
11. | Colony Park Inverurie | 26 | 8 | 5 | 13 | 43 — 63 | 29 | ||
12. | Newburgh Thistle | 26 | 7 | 6 | 13 | 45 — 49 | 27 | ||
13. | Banchory Saint Ternan | 26 | 6 | 4 | 16 | 41 — 71 | 22 | ||
14. | Inverness City | 26 | 5 | 3 | 18 | 31 — 74 | 18 |
West of Scotland Super league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West) |
V |
1. | FC Beith | 22 | 14 | 3 | 5 | 61 — 21 | 45 | ||
2. | Auchinleck Talbot | 22 | 14 | 2 | 6 | 56 — 25 | 44 | ||
3. | Pollok Glasgow | 22 | 11 | 7 | 4 | 46 — 27 | 40 | ||
4. | Kilwinning Rangers | 22 | 12 | 4 | 6 | 43 — 29 | 40 | ||
5. | Kilbirnie Ladeside | 22 | 9 | 7 | 6 | 35 — 37 | 34 | ||
6. | Kirkintilloch Rob Roy | 22 | 9 | 4 | 9 | 45 — 53 | 31 | ||
7. | Glenafton Athletic New Cumnock | 22 | 8 | 6 | 8 | 30 — 30 | 30 | ||
8. | Hurlford United | 22 | 8 | 5 | 9 | 37 — 36 | 29 | ||
9. | Cumnock Juniors | 22 | 7 | 6 | 9 | 36 — 40 | 27 | ||
10. | FC Clydebank | 22 | 7 | 3 | 12 | 22 — 44 | 24 | ||
11. | FC Girvan | 22 | 2 | 6 | 14 | 24 — 59 | 12 | ||
12. | Arthurlie Barrhead | 22 | 2 | 5 | 15 | 20 — 64 | 11 |
|