Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1932–1933 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Südostdeutschland)
(Balten)
 
11 eilutė: 11 eilutė:
  
 
==Balten==
 
==Balten==
 +
* https://de.wikipedia.org/wiki/Baltische_Fußballmeisterschaft_1932/33
 +
 
===Grenzmark===
 
===Grenzmark===
 
====Danzig====
 
====Danzig====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
{{fg8|1|BuEV Danzig}}
+
{{fg8|1|BuEV Danzig|5|4|0|1|13|5|8}}
{{fg8|2|Preussen Danzig}}
+
{{fg4|2|Schutzpolizei Danzig|5|3|0|2|10|10|6||2–3}}
{{fg4|3|Gedania Danzig}}
+
{{fg4|3|Hansa Danzig|5|3|0|2|9|8|6||2–3}}
{{fg4|4|SC Danzig}}
+
{{fg4|4|Gedania Danzig|5|2|1|2|15|8|5}}
{{fg4|5|SV Neufahrwasser}}
+
{{fg4|5|Neufahrwasser Danzig|5|1|1|3|9|9|3}}
{{fg4|6|Schutzpolizei Danzig}}
+
{{fg4|6|SVgg Zoppot|5|1|0|4|3|19|2}}
{{fg4|7|Hansa Danzig}}
+
|}
{{fg4|8|SC Lauental}}
+
{{prung2|2|Hansa Danzig|Schupo Danzig|2-3}}
 +
 
 +
=====Pereinamosios rungtynės=====
 +
{{rung2}}
 +
{{r2|SVgg Zoppot|SC Lauental|0-1|0-5}}
 +
|}
 +
 
 +
====Köslin====
 +
{{fg1|Balten / Grenzmark / Köslin}}
 +
{{fg8|1|Hubertus Kolberg|10|8|1|1|35|9|17}}
 +
{{fg4|2|SV Schivelbein|10|4|3|3|18|14|11}}
 +
{{fg4|3|Viktoria Kolberg|10|3|4|3|26|21|10}}
 +
{{fg4|4|Preussen Koslin|10|4|2|4|12|22|10}}
 +
{{fg4|5|SC Labes|10|3|2|5|18|22|8}}
 +
{{fg4|6|SV Kolberg|10|1|2|7|17|38|4}}
 
|}
 
|}
  
====Kolberg-Köslin====
+
=====Pereinamosios rungtynės=====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Kolberg-Köslin}}
+
{{rung2}}
{{fg8|1|Hubertus Kolberg}}
+
{{r1|Phonix Koslin|SV Kolberg|3-0|2-2}}
{{fg4|2|Preussen Koslin}}
 
{{fg4|3|Viktoria Kolberg}}
 
{{fg4|4|SV Kolberg}}
 
{{fg4|5|Phonix Koslin}}
 
 
|}
 
|}
  
 
====Schneidemühl====
 
====Schneidemühl====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Schneidemühl}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Schneidemühl}}
{{fg8|1|Hertha Schneidemuhl}}
+
{{fg8|1|Hertha Schneidemuhl|10|6|3|1|32|13|15}}
{{fg4|2|Graf Schwerin Deutsch Krone}}
+
{{fg4|2|Viktoria Schneidemuhl|10|6|2|2|29|20|14}}
{{fg4|3|Viktoria Schneidemuhl}}
+
{{fg4|3|Graf Schwerin Deutsch Krone|10|5|2|3|26|14|12}}
{{fg4|4|Erika Schneidemuhl}}
+
{{fg4|4|PSV Schneidemuhl|10|4|1|5|19|26|9}}
{{fg4|5|SV Deutsch Krone}}
+
{{fg4|5|Germania Schneidemuhl|10|2|1|7|17|31|5}}
 +
{{fg4|6|Germania Neustettin|10|2|1|7|20|39|5}}
 
|}
 
|}
  
====Stolp-Lauenburg====
+
====Stolp====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp-Lauenburg}}
+
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp}}
{{fg8|1|Sturm Lauenburg}}
+
{{fg8|1|Sturm Lauenburg|8|6|1|1|29|15|13}}
{{fg4|2|Viktoria Stolp}}
+
{{fg4|2|Viktoria Stolp|8|4|2|2|19|10|10}}
{{fg4|3|Germania Stolp}}
+
{{fg4|3|Germania Stolp|8|2|2|4|18|24|6||3–4}}
{{fg4|4|Pfeil Lauenburg}}
+
{{fg4|4|Pfeil Lauenburg|8|2|2|4|17|20|6||3–4}}
{{fg4|5|Fortuna Stolp}}
+
{{fg4|5|Fortuna Stolp|8|2|1|5|15|29|5}}
 
|}
 
|}
 +
{{prung1|3|Germania Stolp|Pfeil Lauenburg|2-1 (prat.)}}
  
 
====Westpreußen====
 
====Westpreußen====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen}}
{{fg8|1|PSV Elbing}}
+
{{fg8|1|PSV Elbing|9|8|1|0|33|8|17}}
{{fg4|2|Viktoria Elbing}}
+
{{fg4|2|Viktoria Elbing|10|6|2|2|37|15|14}}
{{fg4|3|SV Elbing}}
+
{{fg4|3|Hochmeister Marienburg|9|6|0|3|28|19|12}}
{{fg4|4|Hansa Elbing}}
+
{{fg4|4|Hansa Elbing|10|3|2|5|26|27|8}}
{{fg4|5|SV Marienburg}}
+
{{fg4|5|SV Marienburg|10|3|0|7|22|42|6}}
{{fg4|6|Hochmeister Marienburg}}
+
{{fg4|6|SV Elbing|10|0|1|9|8|43|1}}
 
|}
 
|}
  
71 eilutė: 85 eilutė:
 
=====Gruppe B=====
 
=====Gruppe B=====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark}}
{{fg8|1|BuEV Danzig|4|2|1|1|13|9|5||1}}
+
{{fg8|1|BuEV Danzig|4|2|1|1|11|8|5||1}}
 
{{fg4|3|Hubertus Kolberg|4|2|0|2|8|9|4||2}}
 
{{fg4|3|Hubertus Kolberg|4|2|0|2|8|9|4||2}}
{{fg4|5|Sturm Lauenburg|4|1|1|2|8|11|3||3}}
+
{{fg4|5|Sturm Lauenburg|4|1|1|2|7|9|3||3}}
 
|}
 
|}
  
84 eilutė: 98 eilutė:
 
====Königsberg====
 
====Königsberg====
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Königsberg}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Königsberg}}
{{fg8|1|Prussia-Samland Konigsberg|10||||19|1|16}}
+
{{fg8|1|Prussia-Samland Konigsberg|10|10|0|0|60|9|20}}
{{fg8|2|VfB Konigsberg|10||||23|5|14}}
+
{{fg8|2|VfB Konigsberg|10|7|0|3|39|19|14}}
{{fg4|3|Rasensport Preussen Konigsberg|10||||14|16|13}}
+
{{fg4|3|Preussen Konigsberg|10|6|0|4|37|27|12}}
{{fg4|4|Concordia Konigsberg|10||||19|13|9}}
+
{{fg4|4|Concordia Konigsberg|10|4|0|6|31|32|8}}
{{fg4|5|TSV Konigsberg|10||||10|26|7}}
+
{{fg4|5|STV Konigsberg|10|2|1|7|14|39|5}}
{{fg4|6|ASCO Konigsberg|10||||11|35|1}}
+
{{fg4|6|ASCO Konigsberg|10|0|1|9|12|67|1}}
 
|}
 
|}
  
 
====Nord====
 
====Nord====
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Nord}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Nord}}
{{fg8|1|Grun-Weiss Gumbinnen|10||||12|15|15}}
+
{{fg8|1|VfL Gumbinnen|10|7|1|2|28|27|15}}
{{fg8|2|SC Tilsit|10||||20|4|14}}
+
{{fg8|2|SC Tilsit|10|7|0|3|31|14|14}}
{{fg4|3|Yorck Insterburg|10||||18|10|14}}
+
{{fg4|3|Yorck Insterburg|10|7|0|3|29|21|14}}
{{fg4|4|PSV Tilsit|10||||14|16|10}}
+
{{fg4|4|PSV Tilsit|10|5|0|5|26|17|10}}
{{fg4|5|SV Insterburg|10||||6|12|6}}
+
{{fg4|5|SV Insterburg|10|3|0|7|15|22|6}}
{{fg4|6|Preussen Insterburg|10||||7|20|1}}
+
{{fg4|6|Preussen Insterburg|10|0|1|9|13|41|1}}
 
|}
 
|}
  
 
====Süd====
 
====Süd====
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Süd}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Süd}}
{{fg8|1|Hindenburg Allenstein|10||||18|6|13}}
+
{{fg8|1|SV Rastenburg|10|6|2|2|26|15|14}}
{{fg8|2|SV Rastenburg|10||||16|8|12}}
+
{{fg8|2|Hindenburg Allenstein|10|6|1|3|28|13|13}}
{{fg4|3|Viktoria Allenstein|10||||13|18|12}}
+
{{fg4|3|Viktoria Allenstein|10|6|1|3|22|22|13}}
{{fg4|4|Masovia Lyck|10||||17|15|11}}
+
{{fg4|4|Masovia Lyck|10|4|3|3|29|20|11}}
{{fg4|5|VfB Angerburg|10||||10|14|9}}
+
{{fg4|5|VfB Angerburg|10|2|2|6|18|32|6}}
{{fg4|6|SV Allenstein|10||||8|21|3}}
+
{{fg4|6|SV Allenstein|10|1|1|8|12|33|3}}
 
|}
 
|}
  
 
====Finalas====
 
====Finalas====
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen}}
{{fg8|1|Hindenburg Allenstein|8|6|0|2|31|13|12}}
+
{{fg8|1|---}}
{{fg8|2|Prussia-Samland Konigsberg|8|5|0|3|21|17|10}}
+
{{fg8|2|---}}
{{fg4|3|SC Tilsit|8|4|1|3|18|14|9}}
+
{{fg8|3|---}}
 +
{{fg8|4|---}}
 +
{{fg4|5|SV Rastenburg|5|1|0|4|10|15|2}}
 +
{{fg4|6|Grun-Weiss Gumbinnen|5|0|0|5|8|31|0}}
 +
|}
 +
 
 +
=====I finalas=====
 +
{{fg1|Balten / Ostpreußen}}
 +
{{fg8|1|Hindenburg Allenstein|8|5|1|2|31|12|11}}
 +
{{fg8|2|Prussia-Samland Konigsberg|8|5|0|3|22|17|10}}
 +
{{fg4|3|SC Tilsit|8|4|2|2|19|17|10}}
 
{{fg4|4|VfB Konigsberg|8|4|1|3|17|15|9}}
 
{{fg4|4|VfB Konigsberg|8|4|1|3|17|15|9}}
{{fg4|5|Grun-Weiss Gumbinnen|5|0|1|4|10|27|1}}
 
{{fg4|6|SV Rastenburg|5|0|1|4|6|17|1}}
 
 
|}
 
|}
  
 
===Finalas===
 
===Finalas===
 
{{fg1|Balten}}
 
{{fg1|Balten}}
{{fg4|1|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|16|12|8}}
+
{{fg4|1|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|16|13|8}}
{{fg4|2|Hindenburg Allenstein|6|3|0|3|14|10|6}}
+
{{fg4|2|Hindenburg Allenstein|6|3|0|3|15|10|6}}
 
{{fg4|3|Preussen Danzig|6|2|1|3|9|13|5}}
 
{{fg4|3|Preussen Danzig|6|2|1|3|9|13|5}}
 
{{fg4|4|BuEV Danzig|6|2|1|3|6|10|5}}
 
{{fg4|4|BuEV Danzig|6|2|1|3|6|10|5}}

Dabartinė 18:35, 16 sausio 2020 versija

Wikipedia  
1932–1933 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1932–1933 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1932–1933 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1932-33/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#33
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=25


Turinys

Balten

Grenzmark

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Danzig)
V
1. BuEV Danzig 5 4 0 1 13 — 5 8
2. Schutzpolizei Danzig 5 3 0 2 10 — 10 6 2–3
3. Hansa Danzig 5 3 0 2 9 — 8 6 2–3
4. Gedania Danzig 5 2 1 2 15 — 8 5
5. Neufahrwasser Danzig 5 1 1 3 9 — 9 3
6. SVgg Zoppot 5 1 0 4 3 — 19 2
Dėl 2-osios vietos Hansa Danzig Schupo Danzig 2-3
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SVgg Zoppot SC Lauental 0-1 0-5

Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Köslin)
V
1. Hubertus Kolberg 10 8 1 1 35 — 9 17
2. SV Schivelbein 10 4 3 3 18 — 14 11
3. Viktoria Kolberg 10 3 4 3 26 — 21 10
4. Preussen Koslin 10 4 2 4 12 — 22 10
5. SC Labes 10 3 2 5 18 — 22 8
6. SV Kolberg 10 1 2 7 17 — 38 4
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Phonix Koslin SV Kolberg 3-0 2-2

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Schneidemühl)
V
1. Hertha Schneidemuhl 10 6 3 1 32 — 13 15
2. Viktoria Schneidemuhl 10 6 2 2 29 — 20 14
3. Graf Schwerin Deutsch Krone 10 5 2 3 26 — 14 12
4. PSV Schneidemuhl 10 4 1 5 19 — 26 9
5. Germania Schneidemuhl 10 2 1 7 17 — 31 5
6. Germania Neustettin 10 2 1 7 20 — 39 5

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Stolp)
V
1. Sturm Lauenburg 8 6 1 1 29 — 15 13
2. Viktoria Stolp 8 4 2 2 19 — 10 10
3. Germania Stolp 8 2 2 4 18 — 24 6 3–4
4. Pfeil Lauenburg 8 2 2 4 17 — 20 6 3–4
5. Fortuna Stolp 8 2 1 5 15 — 29 5
Dėl 3-osios vietos Germania Stolp Pfeil Lauenburg 2-1 (prat.)

Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen)
V
1. PSV Elbing 9 8 1 0 33 — 8 17
2. Viktoria Elbing 10 6 2 2 37 — 15 14
3. Hochmeister Marienburg 9 6 0 3 28 — 19 12
4. Hansa Elbing 10 3 2 5 26 — 27 8
5. SV Marienburg 10 3 0 7 22 — 42 6
6. SV Elbing 10 0 1 9 8 — 43 1

Finalas

Gruppe A
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
2. Preussen Danzig 4 3 1 0 13 — 6 7 1
3. PSV Elbing 4 1 1 2 6 — 10 3 2
5. Hertha Schneidemuhl 4 0 2 2 4 — 7 2 3
Gruppe B
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
1. BuEV Danzig 4 2 1 1 11 — 8 5 1
3. Hubertus Kolberg 4 2 0 2 8 — 9 4 2
5. Sturm Lauenburg 4 1 1 2 7 — 9 3 3
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Preussen Danzig BuEV Danzig 5-2 1-2 1-2 (prat.)

Ostpreußen

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 10 10 0 0 60 — 9 20
2. VfB Konigsberg 10 7 0 3 39 — 19 14
3. Preussen Konigsberg 10 6 0 4 37 — 27 12
4. Concordia Konigsberg 10 4 0 6 31 — 32 8
5. STV Konigsberg 10 2 1 7 14 — 39 5
6. ASCO Konigsberg 10 0 1 9 12 — 67 1

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Nord)
V
1. VfL Gumbinnen 10 7 1 2 28 — 27 15
2. SC Tilsit 10 7 0 3 31 — 14 14
3. Yorck Insterburg 10 7 0 3 29 — 21 14
4. PSV Tilsit 10 5 0 5 26 — 17 10
5. SV Insterburg 10 3 0 7 15 — 22 6
6. Preussen Insterburg 10 0 1 9 13 — 41 1

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. SV Rastenburg 10 6 2 2 26 — 15 14
2. Hindenburg Allenstein 10 6 1 3 28 — 13 13
3. Viktoria Allenstein 10 6 1 3 22 — 22 13
4. Masovia Lyck 10 4 3 3 29 — 20 11
5. VfB Angerburg 10 2 2 6 18 — 32 6
6. SV Allenstein 10 1 1 8 12 — 33 3

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. ---
2. ---
3. ---
4. ---
5. SV Rastenburg 5 1 0 4 10 — 15 2
6. Grun-Weiss Gumbinnen 5 0 0 5 8 — 31 0
I finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. Hindenburg Allenstein 8 5 1 2 31 — 12 11
2. Prussia-Samland Konigsberg 8 5 0 3 22 — 17 10
3. SC Tilsit 8 4 2 2 19 — 17 10
4. VfB Konigsberg 8 4 1 3 17 — 15 9

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 6 4 0 2 16 — 13 8
2. Hindenburg Allenstein 6 3 0 3 15 — 10 6
3. Preussen Danzig 6 2 1 3 9 — 13 5
4. BuEV Danzig 6 2 1 3 6 — 10 5

Berlin-Brandenburg

Pommern

Gollnow

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Gollnow)
V
1. Blucher Gollnow

Stettin-Stargard

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Stettin-Stargard)
V
1. SC Stettin 14 10 0 4 47 — 32 20 1–2
2. PSV Stettin 14 10 0 4 49 — 32 20 1–2
3. VfL Stettin 14 9 1 4 49 — 29 19
4. VfB Stettin 14 8 1 5 40 — 30 17
5. Preussen Stettin 14 6 1 7 30 — 29 13
6. Comet Stettin 13 5 1 7 25 — 37 11
7. SC Zullchow 13 2 1 10 21 — 46 5
8. Fussballring Stettin 14 2 1 11 23 — 49 5
Dėl 1-osios vietos SC Stettin PSV Stettin 6-5

Vorpommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Vorpommern)
V
1. SC Greifswald

Finalas

I etapas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Greifswald VfB Stettin 2-0
Blucher Gollnow VfL Stettin 0-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern)
V
5. VfB Stettin
5. Blucher Gollnow
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern)
V
1. SC Stettin 3 2 0 1 11 — 6 4 1–2
2. SC Greifswald 3 2 0 1 5 — 12 4 1–2
3. PSV Stettin 3 1 0 2 13 — 8 2
4. VfL Stettin 3 1 0 2 7 — 10 2
Dėl 1-osios vietos SC Stettin SC Greifswald 2-1

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Viktoria Berlin 18 13 4 1 57 — 29 30
2. Tennis Borussia Berlin 18 13 3 2 61 — 17 29
3. SV Spandau 18 9 5 4 37 — 24 23
4. Wacker Tegel 18 7 3 8 52 — 53 17
5. Blau-Weiss Berlin 18 4 8 6 54 — 50 16
6. Union Oberschoneweide 18 5 6 7 39 — 52 16
7. Post Berlin 18 4 7 7 34 — 39 15
8. BC Adlershof 18 5 4 9 32 — 43 14
9. BFC Wedding 18 2 9 7 27 — 43 13
10. VfB Hermsdorf 18 1 5 12 23 — 66 7

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Hertha Berlin 18 16 1 1 94 — 24 33
2. VfB Pankow 18 11 4 3 54 — 36 26
3. Minerva Berlin 18 10 2 6 57 — 47 22
4. BV Luckenwalde 18 10 1 7 46 — 51 21
5. SV Berlin 18 7 2 9 38 — 44 16
6. BC Spandau 18 6 3 9 34 — 47 15
7. Norden-Nordwest Berlin 18 6 2 10 40 — 44 14
8. Sudstern Neukolln 18 6 2 10 38 — 53 14
9. BEWAG 1929 Berlin 18 5 3 10 39 — 52 13
10. Preussen Berlin 18 0 6 12 26 — 68 6

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Berlin SC Greifswald 7-0
Tennis Borussia Berlin VfB Pankow 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
5. Tennis Borussia Berlin
6. SC Greifswald
6. VfB Pankow

II etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin 6 5 1 0 28 — 13 11
2. Viktoria Berlin 6 3 0 3 17 — 18 6 2–3
3. SV Berlin 6 2 2 2 15 — 17 6 2–3
4. SC Stettin 6 0 1 5 8 — 20 1
Dėl 2-osios vietos Viktoria Berlin SV Berlin 3-3 (prat.) 3-1

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Singer Wittenberge 20 15 3 2 60 — 29 33
2. Saxonia Tangermunde 20 14 1 5 68 — 35 29
3. SV Wustrow 20 11 3 6 47 — 27 25
4. Fortuna Tangermunde 20 11 2 7 39 — 23 24
5. Viktoria Stendal 20 9 5 6 54 — 37 23
6. Hertha Wittenberge 20 9 3 8 45 — 46 21
7. BC Stendal 20 8 3 9 38 — 35 19
8. FC Salzwedel 20 6 5 9 45 — 51 17
9. VfL Gardelegen 20 6 5 9 43 — 52 17
10. Minerva Wittenberge 20 5 1 14 32 — 60 11
11. SV Wittenberge 20 0 1 19 25 — 101 1

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. Viktoria Zerbst 18 14 1 3 56 — 26 29
2. SV Dessau 18 13 2 3 48 — 24 28
3. Wacker Bernburg 18 9 2 7 33 — 32 20
4. SpVgg Dessau 18 9 2 7 38 — 38 20
5. SV Bernburg 18 7 3 8 45 — 38 17
6. Germania Kothen 18 6 5 7 29 — 39 17
7. SC Dessau 18 6 4 8 43 — 44 16
8. Viktoria Gusten 18 5 5 8 35 — 43 15
9. SV Kothen 18 4 5 9 38 — 45 13
10. Germania Rosslau 18 2 1 15 31 — 67 5

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. Olympia Duderstadt 14 9 3 2 44 — 20 21 1–2
2. FC Brochthausen 14 10 1 3 45 — 21 21 1–2
3. Konkordia Beuren 14 8 2 4 35 — 31 18
4. Arminia Fuhrbach 14 7 1 6 24 — 25 15
5. Wacker Bernterode 14 5 1 8 22 — 27 11
6. VfR Dingelstadt 13 5 1 7 25 — 31 11
7. Sport Breitenworbis 13 3 1 9 15 — 36 7
8. SC Heiligenstadt 14 2 2 10 19 — 38 6
Dėl 1-osios vietos Olympia Duderstadt FC Brochthausen (pergalė)

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Fortuna Magdeburg 18 11 4 3 58 — 29 26
2. Preussen Magdeburg 18 12 1 5 53 — 33 25
3. Viktoria Magdeburg 18 9 4 5 43 — 39 22
4. VfB Schonebeck 18 10 1 7 62 — 45 21
5. Germania 1898 Magdeburg 18 8 3 7 46 — 46 19
6. Cricket Viktoria Magdeburg 18 5 5 8 53 — 43 15
7. SV Stassfurt 18 5 5 8 30 — 43 15
8. SC Magdeburg 18 6 3 9 31 — 51 15
9. SuS Magdeburg 18 5 2 11 40 — 62 12
10. Favorit Magdeburg 18 3 4 11 42 — 67 10

Erzgebirge

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Erzgebirge)
V
2. Waldhaus Lauter 14 11 2 1 65 — 17 24 1
1. Sturm Beierfeld 14 11 1 2 52 — 26 23 2
3. Saxonia Bernsbach 14 9 1 4 36 — 21 19
4. VfR Auerhammer 14 9 0 5 47 — 35 18
5. Viktoria Lauter 14 4 2 8 36 — 55 10
6. VfB Zwonitz 14 3 3 8 30 — 38 9
7. Tanne Thalheim 14 3 1 10 29 — 53 7
8. Olympia Grunhain 14 0 2 12 12 — 62 2
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Waldhaus Lauter Sturm Beierfeld 2-3

Oberezgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Obererzgebirge)
V
1. DSC Weipert 14 11 2 1 65 — 17 24
2. VfB Geyer 14 11 1 2 52 — 26 23
3. FC Cranzahl 14 9 1 4 36 — 21 19
4. VfB Annaberg 14 9 0 5 47 — 35 18
5. BC Jahnsbach 14 4 2 8 36 — 55 10
6. TuSV Barenstein 14 3 3 8 30 — 38 9
7. VfR Elterlein 14 3 1 10 29 — 53 7
8. BV Thum 14 0 2 12 12 — 62 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
DSC Weipert Sturm Beierfeld 2-5 5-3 2-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Sturm Beierfeld
2. DSC Weipert

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
2. Germania Wernigerode 18 15 1 2 73 — 34 31 1
1. Germania Halberstadt 18 13 3 2 89 — 30 29 2
3. SpVgg Thale 18 8 4 6 61 — 52 20
4. VfB Blankenburg 18 9 2 7 40 — 42 20
5. Mars Quedlinburg 18 9 1 8 58 — 49 19
6. SC Halberstadt 18 9 1 8 43 — 43 19
7. SpVgg Aschersleben 18 6 2 10 35 — 53 14
8. SV Quedlinburg 18 5 2 11 36 — 48 12
9. Preussen Halberstadt 18 3 4 11 30 — 61 10
10. Askania Aschersleben 18 2 2 14 24 — 77 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Germania Halberstadt Germania Wernigerode (pergalė)

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. BSC Sangerhausen 18 12 5 1 46 — 22 29
2. Wacker Nordhausen 18 12 1 5 58 — 27 25
3. Polizei Sondershausen 18 11 1 6 37 — 24 23
4. VfB Oberroblingen 18 8 3 7 31 — 27 19
5. Sportfreunde Klostermansfeld-Benndorf 18 8 2 8 30 — 42 18
6. Preussen Nordhausen 18 8 1 9 35 — 40 17
7. SpVgg Eisleben 18 7 2 9 42 — 41 16
8. VfB Sangerhausen 18 7 2 9 36 — 40 16
9. VfB Eisleben 18 4 3 11 33 — 51 11
10. Merkur Volkstedt 18 3 0 15 21 — 55 6

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. PSV Chemnitz 18 14 1 3 96 — 42 29
2. BC Chemnitz 18 11 3 4 55 — 39 25
3. SC Limbach 18 8 6 4 58 — 53 22
4. Sturm Chemnitz 18 7 5 6 45 — 32 19
5. Sportfreunde Harthau 18 7 3 8 54 — 60 17
6. National Chemnitz 18 6 4 8 41 — 43 16
7. Teutonia Chemnitz 18 6 3 9 45 — 50 15
8. Preussen Chemnitz 18 5 4 9 40 — 56 14
9. VfB Chemnitz 18 4 4 10 38 — 61 12
10. BC Hartha 18 4 3 11 42 — 78 11

Mulde

Altmulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Altmulde)
V
1. VfL Bitterfeld 16 14 0 2 76 — 13 28
2. VfB Zscherndorf 16 11 1 4 54 — 25 23
3. SVgg Wittenberg 16 9 1 6 38 — 53 19
4. Preussen Greppin 16 8 0 8 42 — 41 16
5. VfR Piesteritz 16 7 2 7 30 — 45 16
6. Union Sandersdorf 16 5 4 7 28 — 39 14
7. SV Holzweissig 16 6 0 10 46 — 39 12
8. Viktoria Wittenberg 16 3 2 11 29 — 49 8
9. Frischauf Friedersdorf 16 4 0 12 32 — 71 8

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Elbe-Elster)
V
1. Preussen Biehla 14 49 — 20 22
2. VfB Hohenleipisch 14 39 — 27 16
3. Sportfreunde Torgau 14 38 — 39 16
4. SpVgg Bockwitz 14 36 — 37 15
5. VfB Herzberg 14 38 — 39 14
6. BC Dommitzsch 14 36 — 37 13
7. Wacker Muhlberg 14 41 — 44 10
8. Vorwarts Falkenberg 14 24 — 58 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Bitterfeld Preussen Biehla 4-1 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld
2. Preussen Biehla

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SC Erfurt 18 15 1 2 68 — 26 31
2. SpVgg Erfurt 18 13 3 2 65 — 26 29
3. Germania Ilmenau 18 10 3 5 71 — 44 23
4. SC Stadtilm 18 10 3 5 46 — 24 23
5. Sportring Erfurt 18 8 2 8 37 — 48 18
6. VfB Erfurt 18 7 1 10 37 — 47 15
7. TSG Gispersleben 18 6 2 10 43 — 57 14
8. SV Arnstadt 18 4 3 11 33 — 58 11
9. Post Erfurt 18 3 4 11 32 — 55 10
10. VfB Sommerda 18 1 4 13 22 — 69 6

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Wacker Leipzig 18 13 2 3 57 — 31 28
2. VfB Leipzig 18 12 3 3 52 — 26 27
3. SpVgg Leipzig 18 11 2 5 53 — 34 24
4. SV Leipzig 18 10 1 7 45 — 36 21
5. Sportfreunde Leipzig 18 9 2 7 38 — 45 20
6. Fortuna Leipzig 18 7 2 9 27 — 26 16
7. VfB Zwenkau 18 7 1 10 31 — 40 15
8. Sportfreunde Markranstadt 18 5 4 9 31 — 40 14
9. Eintracht Leipzig 18 4 6 8 24 — 34 14
10. VfTuB Leipzig 18 0 1 17 25 — 71 1

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. Sportlust Zittau 18 12 4 2 49 — 22 28
2. SC Grossrohrsdorf 18 9 7 2 54 — 33 25
3. Budissa Bautzen 18 9 3 6 59 — 35 21
4. BC Zittau 18 9 2 7 44 — 36 20
5. SV Bischofswerda 18 7 3 8 49 — 49 17
6. Sportlust Neugersdorf 18 8 1 9 55 — 56 17
7. SpVgg Bautzen 18 8 1 9 45 — 56 17
8. BC Reichenau 18 7 1 10 46 — 48 15
9. VfB Bautzen 18 6 0 12 40 — 70 12
10. SpVgg Ebersbach 18 3 2 13 32 — 68 8

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Wacker Gera 18 16 1 1 69 — 21 33
2. Thuringen Weida 18 15 0 3 88 — 31 30
3. SpVgg Neustadt-Orla 18 9 1 8 68 — 51 19
4. SC Gera-Rubitz 18 9 0 9 47 — 54 18
5. VfB Possneck 18 7 2 9 40 — 42 16
6. Konkordia Gera-Reuss 18 6 3 9 30 — 45 15
7. FC Greiz 18 6 3 9 34 — 51 15
8. SpVgg Gera 18 5 2 11 53 — 57 12
9. SC Ranis 18 4 3 11 33 — 68 11
10. SV Schmolln 18 3 5 10 21 — 63 11

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 14 2 2 79 — 29 30
2. FR Dresden 18 12 3 3 47 — 24 27
3. Guts Muts Dresden 18 9 2 7 38 — 27 20
4. Brandenburg Dresden 18 7 6 5 36 — 35 20
5. SpVgg Dresden 18 6 3 9 33 — 42 15
6. SV Riesa 18 6 3 9 34 — 51 15
7. SG 1893 Dresden 18 4 6 8 25 — 40 14
8. VfR Dresden 18 6 2 10 34 — 50 14
9. SV Dresden 18 4 5 9 29 — 39 13
10. Sportfreunde Freiberg 18 4 4 10 19 — 37 12

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SV Jena 17 15 1 1 56 — 17 31
2. VfL Saalfeld 18 12 3 3 57 — 36 27
3. SV Kahla 18 10 6 2 54 — 39 26
4. SC Apolda 18 11 1 6 58 — 35 23
5. VfB Apolda 18 9 1 8 46 — 42 19
6. VfB Rudolstadt 18 6 2 10 35 — 38 14
7. Vimaria Weimar 18 7 0 11 36 — 60 14
8. SC Weimar 17 3 4 10 33 — 52 10
9. VfB Jena 18 2 4 12 30 — 55 8
10. Richthofen Weimar 18 1 4 13 21 — 52 6

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle 18 14 0 4 57 — 23 28
2. SV Merseburg 18 10 4 4 37 — 30 24
3. Sportfreunde Halle 18 10 0 8 45 — 33 20
4. SV Halle 17 7 3 7 39 — 29 17
5. VfL Merseburg 17 6 4 7 36 — 35 16
6. VfL Halle 18 6 4 8 37 — 41 16
7. SpVgg Neumark 18 6 4 8 38 — 56 16
8. Borussia Halle 18 6 3 9 39 — 44 15
9. Preussen Merseburg 18 5 4 9 32 — 44 14
10. Favorit Halle 18 5 2 11 37 — 62 12

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. TuRV Weissenfels 17 12 2 3 57 — 23 26
2. SV Naumburg 18 12 1 5 61 — 27 25
3. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 11 2 5 61 — 36 24
4. BC Naumburg 18 11 1 6 45 — 39 23
5. SVgg Zeitz 18 7 2 9 36 — 46 16
6. SC Weissenfels 18 7 2 9 45 — 62 16
7. BC Zeitz 18 6 3 9 41 — 53 15
8. Polizei Weissenfels 18 5 5 8 35 — 52 15
9. SC Grana-Zeitz 17 3 6 8 36 — 45 12
10. SV Teuchern 18 3 0 15 19 — 53 6

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. SV Steinach 18 12 3 3 50 — 20 27
2. VfL Neustadt 18 9 3 6 46 — 34 21
3. SC Oberlind 18 8 4 6 40 — 42 20
4. VfB Coburg 18 8 3 7 51 — 31 19
5. SC Sonneberg 18 8 2 8 34 — 30 18
6. SVgg Neuhaus-Igelshieb 17 7 3 7 21 — 35 17
7. FC Lauscha 18 6 5 7 36 — 36 17
8. SC Effelder 17 7 2 8 36 — 42 16
9. Viktoria Coburg 18 5 3 10 30 — 53 13
10. Sportring Sonneberg 18 4 2 12 28 — 49 10

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. SpVgg Falkenstein 24 17 2 5 87 — 45 36
2. Vogtlandischer Plauen 24 16 3 5 69 — 27 35
3. VfB Plauen 24 16 3 5 61 — 39 35
4. SuBC Plauen 24 13 4 7 68 — 59 30
5. Konkordia Plauen 24 11 7 6 77 — 49 29
6. SpVgg Plauen 24 12 3 9 57 — 57 27
7. SV Georgenthal 23 9 2 12 70 — 71 20
8. SV 1912 Grunbach 23 8 3 12 59 — 65 19
9. Teutonia Netzschkau 24 7 3 14 55 — 72 17
10. FC Reichenbach 24 6 5 13 31 — 57 17
11. VfB Auerbach 24 7 3 14 41 — 69 17
12. VfR Plauen 24 5 4 15 44 — 70 14
13. VfB Lengenfeld 24 5 4 15 39 — 78 14

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Wacker Gotha 18 12 3 3 42 — 27 27
2. SV Schlotheim 18 11 1 6 43 — 29 23
3. SV Gotha 17 9 4 4 39 — 33 22
4. SV Muhlhausen 18 8 5 5 42 — 32 21
5. Preussen Langensalza 18 9 3 6 34 — 26 21
6. SVgg Eisenach 18 6 5 7 32 — 39 17
7. VfB Muhlhausen 18 6 1 11 28 — 39 13
8. Meteor Waltershausen 18 6 1 11 40 — 52 13
9. Borussia Eisenach 17 5 2 10 32 — 21 12
10. Nordstern Muhlhausen 18 4 1 13 22 — 56 9

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. VfB Glauchau 18 14 4 0 68 — 26 32
2. SC Planitz 18 11 1 6 78 — 48 23
3. FC Zwickau 18 10 3 5 51 — 42 23
4. SVgg Meerane 18 9 4 5 59 — 35 22
5. VfL Zwickau 18 7 3 8 47 — 44 17
6. SVgg Crimmitschau 18 6 5 7 40 — 52 17
7. SC Zwickau 18 6 3 9 48 — 56 15
8. PSV Zwickau 18 4 6 8 39 — 56 14
9. VfTuB Werdau 18 3 4 11 32 — 61 10
10. SC Niederlungwitz 18 2 3 13 35 — 77 7

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. Gelb-Rot Meiningen 17 11 4 2 58 — 32 26
2. SpVgg Zella-Mehlis 18 9 3 6 50 — 32 21
3. SC Wasungen 18 10 1 7 39 — 22 21
4. SV Schmalkalden 18 8 5 5 40 — 35 21
5. Union Zella-Mehlis 17 7 5 5 34 — 33 19
6. Wacker Bad Salzungen 18 8 3 7 38 — 39 19
7. FC Barchfeld-Werra 18 4 7 7 31 — 42 15
8. TuS Steinbach-Hallenberg 18 5 4 9 43 — 68 14
9. SpVgg Breitungen-Werra 18 4 5 9 31 — 42 13
10. VfB Vacha 18 4 1 13 31 — 50 9

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
SC Dresden +                                  
                                 
          SC Dresden 8                        
        Viktoria Zerbst 1                        
Viktoria Zerbst 8                                  
Singer Wittenberge 1                              
                    SC Dresden 5            
                  VfB Glauchau 0            
VfB Glauchau 8                                  
Sturm Beierfeld 0                                
          VfB Glauchau 3                        
        SV Jena 2                        
SV Jena +                                  
                                 
                                SC Dresden 6  
                              Fortuna Magdeburg 0  
Wacker Halle +                                  
                                 
          Wacker Halle 2                        
        TuRV Weissenfels 0                        
VfL Bitterfeld 1                                  
TuRV Weissenfels 2                              
                    Wacker Halle 1            
                  Fortuna Magdeburg 4            
Fortuna Magdeburg +                                  
                                 
          Fortuna Magdeburg 6                        
        Germania Halberstadt 1                        
BSC Sangerhausen 0                                  
Germania Halberstadt 1                                  
                                       
                                     
SpVgg Falkenstein +                                  
                                 
          SpVgg Falkenstein 0                        
        PSV Chemnitz 7                        
PSV Chemnitz +                                  
                               
                    PSV Chemnitz 3            
                  SC Erfurt 2 prat.            
SC Erfurt 13                                  
Olympia Duderstadt 1                                
          SC Erfurt 5                        
        GR Meiningen 1                        
GR Meiningen +                                  
                                 
                                PSV Chemnitz 4  
                              Wacker Leipzig 3  
Sportlust Zittau +                                  
                                 
          Sportlust Zittau 2                        
        Wacker Leipzig 3                        
Wacker Leipzig +                                  
                               
                    Wacker Leipzig 3            
                  SV Steinach 1            
SV Steinach +                                  
                                 
          SV Steinach 3                        
        Wacker Gera 0                        
Wacker Gera 3                                  
Wacker Gotha 1                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1933-04-17 Dresdenas            
              SC Dresden PSV Chemnitz            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SC Dresden
2. PSV Chemnitz
3. Fortuna Magdeburg
3. Wacker Leipzig
5. VfB Glauchau
5. Wacker Halle
5. SC Erfurt
5. SV Steinach
9. Viktoria Zerbst
9. SV Jena
9. TuRV Weissenfels
9. Germania Halberstadt
9. SpVgg Falkenstein
9. Gelb-Rot Meiningen
9. Sportlust Zittau
9. Wacker Gera
17. Singer Wittenberge
17. Sturm Beierfeld
17. VfL Bitterfeld
17. BSC Sangerhausen
17. Olympia Duderstadt
17. Wacker Gotha

Norddeutschland

Groß Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg)
V
1. VfL Altona 18 13 0 5 55 — 33 26 1–2
2. SV Hamburg 18 12 2 4 52 — 27 26 1–2
3. Union Altona 18 11 1 6 54 — 46 23
4. Polizei Hamburg 18 8 4 6 41 — 42 20
5. TV Eimsbuttel 18 8 3 7 38 — 33 19
6. FC Sankt Pauli 18 7 4 7 37 — 38 18
7. Victoria Hamburg 18 6 3 9 45 — 45 15
8. Sankt Georg Hamburg 18 6 2 10 29 — 44 14
9. Wacker Billstedt 18 4 4 10 34 — 40 12
10. SV Uhlenhorst-Herta 18 3 1 14 33 — 70 7
Dėl 1-osios vietos VfL Altona SV Hamburg 2-1 (prat.)

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. FC Schwerin 14 10 1 3 46 — 23 21
2. Polizei Lubeck 14 8 3 3 42 — 21 19
3. VfL Schwerin 14 9 0 5 56 — 33 18
4. Phonix Lubeck 14 8 2 4 43 — 27 18
5. SV 1913 Lubeck 14 7 1 6 34 — 34 15
6. SV Oldesloe 14 3 3 8 26 — 41 9
7. Germania Wismar 14 3 2 9 22 — 50 8
8. SC Rostock 14 2 0 12 20 — 60 4

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. Viktoria Wilhelmsburg 14 11 1 2 59 — 22 23
2. FV Wilhelmsburg 14 9 3 2 45 — 21 21
3. Borussia Harburg 14 9 2 3 58 — 22 20
4. VfR Harburg 14 6 4 4 42 — 36 16
5. Viktoria Harburg 14 4 3 7 25 — 42 11
6. SV Harburg 14 4 1 9 31 — 48 9
7. SV Wilhelmsburg 14 3 3 8 27 — 49 9
8. SC Uelzen 14 1 1 12 21 — 68 3

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Holstein Kiel 14 13 0 1 83 — 13 26
2. Borussia Gaarden 14 9 1 4 45 — 27 19
3. Union-Teutonia Kiel 14 9 0 5 54 — 33 18
4. Kilia Kiel 14 6 0 8 36 — 34 12
5. Olympia Neumunster 14 5 1 8 28 — 49 11
6. VfB Neumunster 14 5 0 9 37 — 61 10
7. Eintracht Flensburg 14 5 0 9 26 — 51 10
8. BV Rendsburg 14 3 0 11 25 — 66 6

Südhannover-Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig)
V
1. Arminia Hannover 16 12 2 2 57 — 19 26
2. SV Algermissen 16 9 4 3 35 — 27 22
3. SV Hannover 16 9 1 6 37 — 27 19
4. VfB Peine 16 6 4 6 35 — 29 16
5. RSV Hildesheim 16 7 2 7 35 — 29 16
6. Eintracht Braunschweig 16 7 1 8 35 — 30 15
7. VfB Braunschweig 16 6 2 8 40 — 41 14
8. SC Hotensleben 16 4 1 11 27 — 61 9
9. Leu Braunschweig 16 3 1 12 24 — 62 7

Weser-Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade)
V
1. Komet Bremen 14 11 1 2 52 — 22 23
2. Werder Bremen 14 10 1 3 43 — 11 21
3. SV Bremen 14 7 4 3 43 — 28 18
4. Germania Leer 14 6 2 6 26 — 31 14
5. SF Bremen 14 4 2 8 27 — 41 10
6. PSV Bremen 14 4 2 8 29 — 52 10
7. Union Bremen 14 3 2 9 17 — 34 8
8. SuS Delmenhorst 14 2 4 8 14 — 32 8

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1–2. TV Eimsbuttel 3 2 0 1 8 — 6 4
5. VfL Altona 3 2 0 1 9 — 3 4 1–2
9. VfB Peine 3 1 0 2 4 — 8 2 3
13. Werder Bremen 3 1 0 2 3 — 7 2 4
Dėl 1-osios vietos TV Eimsbuttel VfL Altona 4-1

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 3 0 0 15 — 3 6
5. SV Algermissen 3 1 1 1 4 — 3 3 2
9. Komet Bremen 3 1 1 1 7 — 8 3 3
13. FC Schwerin 3 0 0 3 3 — 15 0 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Holstein Kiel 3 3 0 0 16 — 4 6
5. Union Altona 3 1 1 1 3 — 5 3 2
9. Polizei Lubeck 3 1 0 2 5 — 9 2 3
13. SV Hannover 3 0 1 2 1 — 7 1 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Arminia Hannover 3 3 0 0 17 — 2 6
5. Borussia Gaarden 3 1 1 1 8 — 8 3 2
9. Viktoria Wilhelmsburg 3 1 0 2 6 — 15 2 3
13. Polizei Hamburg 3 0 1 2 3 — 9 1 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 2 0 1 8 — 2 4
2. Arminia Hannover 3 1 1 1 5 — 5 3 2–3
3. TV Eimsbuttel 3 1 1 1 6 — 9 3 2–3
4. Holstein Kiel 3 1 0 2 7 — 10 2
Dėl 2-osios vietos Arminia Hannover TV Eimsbuttel 3-0

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. Phonix-Alemannia Karlsruhe 18 12 4 2 53 — 18 28
2. FV Karlsruhe 18 12 3 3 41 — 19 27
3. VfB Karlsruhe 18 10 1 7 33 — 31 21
4. FC Freiburg 18 7 4 7 33 — 28 18
5. FC Muhlburg 18 6 6 6 31 — 28 18
6. SC Freiburg 18 8 2 8 33 — 37 18
7. Frankonia Karlsruhe 18 4 6 8 32 — 37 14
8. SpVgg Schramberg 18 5 3 10 34 — 59 13
9. FV Rastatt 18 5 2 11 28 — 42 12
10. FV Offenburg 18 4 3 11 23 — 42 11

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. FSV Mainz 18 14 3 1 57 — 20 31
2. Wormatia Worms 18 14 2 2 57 — 20 30
3. Alemannia Worms 18 9 6 3 36 — 17 24
4. SV Wiesbaden 18 7 5 6 29 — 19 19
5. FVgg Kastel 18 7 4 7 32 — 29 18
6. VfR Burstadt 18 7 2 9 31 — 45 16
7. FVgg Mombach 18 5 3 10 33 — 47 13
8. FC Langen 18 5 1 12 20 — 48 11
9. Olympia Lorsch 18 4 2 12 20 — 33 10
10. Viktoria Urberach 18 3 2 13 23 — 60 8

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. FSV Frankfurt 18 15 1 2 49 — 15 31
2. Eintracht Frankfurt 18 12 5 1 45 — 16 29
3. Kickers Offenbach 18 11 4 3 52 — 24 26
4. Union Niederrad 18 9 2 7 39 — 37 20
5. VfL Neu-Isenburg 18 7 3 8 35 — 33 17
6. Germania Bieber 18 6 3 9 29 — 32 15
7. Rot-Weiss Frankfurt 18 6 2 10 42 — 44 14
8. Sportfreunde Frankfurt 18 6 1 11 28 — 51 13
9. FC Hanau 18 2 4 12 19 — 40 8
10. VfB Friedberg 18 2 3 13 22 — 68 7

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. FC Nurnberg 18 17 1 0 68 — 19 35
2. SpVgg Furth 18 13 2 3 60 — 18 28
3. FC Schweinfurt 18 12 1 5 30 — 20 24
4. FC Bayreuth 18 8 3 7 32 — 43 20
5. ASV Nurnberg 18 9 0 9 41 — 37 18
6. VfR Furth 18 8 2 8 34 — 39 18
7. FV Wurzburg 18 6 3 9 49 — 48 15
8. Germania Nurnberg 18 3 4 11 29 — 43 10
9. Kickers Wurzburg 18 3 2 13 27 — 51 8
10. SpVgg Erlangen 18 2 0 16 20 — 72 4

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. SV Waldhof 18 14 2 2 76 — 26 30
2. Phonix Ludwigshafen 18 12 1 5 43 — 26 25
3. VfL Neckarau 18 11 1 6 45 — 36 23
4. Amicitia Viernheim 18 11 1 6 39 — 31 23
5. VfR Mannheim 18 7 4 7 47 — 40 18
6. SpVgg Sandhofen 18 7 1 10 23 — 35 15
7. SpVgg Mundenheim 18 6 2 10 35 — 42 14
8. Lindenhof Mannheim 18 6 2 10 34 — 48 14
9. Germania Friedrichsfeld 18 5 1 12 30 — 51 11
10. VfR Kaiserslautern 18 2 3 13 27 — 64 7

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. FK Pirmasens 18 13 1 4 48 — 22 27
2. FC Kaiserslautern 18 10 4 4 44 — 26 24
3. Borussia Neunkirchen 18 8 4 6 38 — 38 20
4. Sportfreunde Saarbrucken 18 7 5 6 39 — 30 19
5. FV Saarbrucken 18 7 4 7 44 — 40 18
6. FC Idar 18 5 7 6 34 — 36 17
7. Eintracht Trier 18 5 5 8 40 — 45 15
8. Saar Saarbrucken 18 5 5 8 27 — 34 15
9. SV Volklingen 18 4 6 8 37 — 46 14
10. SV Saarbrucken 18 5 1 12 26 — 60 11

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 18 13 4 1 63 — 14 30
2. TSV Munchen 18 10 3 5 62 — 28 23
3. DSV Munchen 18 7 4 7 39 — 42 18
4. FV Ulm 18 7 4 7 40 — 43 18
5. SSV Ulm 1928 18 6 5 7 35 — 45 17
6. Wacker Munchen 18 5 6 7 28 — 34 16
7. Schwaben Augsburg 18 6 4 8 37 — 44 16
8. Teutonia Munchen 18 6 4 8 22 — 30 16
9. Jahn Regensburg 18 3 7 8 25 — 27 13
10. SpVgg Landshut 18 5 3 10 27 — 71 13

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. Kickers Stuttgart 18 12 3 3 58 — 24 27 1–2
2. Union Bockingen 18 11 5 2 64 — 34 27 1–2
3. VfB Stuttgart 18 10 6 2 46 — 27 26
4. FC Pforzheim 18 9 5 4 49 — 33 23
5. SV Feuerbach 18 8 3 7 49 — 45 19
6. Germania Brotzingen 18 6 4 8 42 — 45 16
7. SC Stuttgart 18 6 3 9 34 — 35 15
8. FC Birkenfeld 18 6 1 11 26 — 49 13
9. Sportfreunde Esslingen 18 4 4 10 32 — 43 12
10. Normannia Gmund 18 1 0 17 17 — 82 2
Dėl 1-osios vietos Kickers Stuttgart Union Bockingen 4-1

Finalas

Nord-Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FSV Frankfurt 14 10 1 3 33 — 17 21 1
3. Eintracht Frankfurt 14 9 2 3 31 — 17 20 2
5. Wormatia Worms 14 8 1 5 36 — 37 17 3
7. Kickers Stuttgart 14 6 3 5 35 — 27 15 4
9. FV Karlsruhe 14 6 1 7 24 — 29 13 5
11. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 6 0 8 28 — 29 12 6
13. FSV Mainz 14 3 2 9 35 — 38 8 7
15. Union Bockingen 14 2 2 10 24 — 52 6 8

Ost-West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
2. TSV Munchen 14 9 1 4 28 — 21 19 1
3. SpVgg Furth 14 7 4 3 25 — 13 18 2–3
5. FC Nurnberg 14 6 6 2 29 — 11 18 2–3
7. Bayern Munchen 14 7 3 4 27 — 16 17 4
9. SV Waldhof 14 5 6 3 17 — 12 16 5
11. Phonix Ludwigshafen 14 4 3 7 18 — 26 11 6
13. FK Pirmasens 14 2 5 7 23 — 33 9 7
15. FC Kaiserslautern 14 1 2 11 12 — 47 4 8
Dėl 2-osios vietos SpVgg Furth FC Nurnberg 4-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FSV Frankfurt TSV Munchen 1-0
Papildomas turnyras
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Eintracht Frankfurt VfB Stuttgart 2-0
Eintracht Frankfurt SpVgg Furth 1-0

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. Preussen Schweidnitz 10 6 3 1 36 — 17 15 1–2
2. VfB Langenbielau 10 7 1 2 33 — 9 15 1–2
3. Hertha Munsterberg 10 5 2 3 21 — 18 12
4. VfR Schweidnitz 10 3 1 6 20 — 28 7
5. SpVgg Reichenbach 10 2 2 6 17 — 32 6
6. VSF Strehlen 10 2 1 7 10 — 33 5
Dėl 1-osios vietos Preussen Schweidnitz VfB Langenbielau 3-2

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. SV Waldenburg 10 8 0 2 40 — 19 16
2. Silesia Freiburg 10 7 1 2 31 — 18 15
3. SV Saarau 10 5 1 4 32 — 29 11
4. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 3 1 6 22 — 17 7
5. Richthofen Schweidnitz 10 3 0 7 15 — 45 6
6. STC Hirschberg 10 2 1 7 15 — 27 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Waldenburg Preussen Schweidnitz 1-0 4-1

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. SC Breslau 14 9 1 4 33 — 26 19
2. FV Breslau 14 7 3 4 36 — 23 17 2–3
3. Hertha Breslau 14 7 3 4 32 — 22 17 2–3
4. Vorwarts Breslau 14 8 0 6 32 — 25 16
5. VSF Breslau 14 6 3 5 39 — 30 15
6. VfB Breslau 14 5 1 8 31 — 39 11
7. Union Wacker Breslau 14 4 1 9 22 — 43 9
8. Alemannia Breslau 14 3 2 9 18 — 35 8
Dėl 2-osios vietos FV Breslau Hertha Breslau 4-3 (prat.)

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. Brega Brieg 10 9 0 1 24 — 9 18
2. SpVgg Brieg 10 5 3 2 14 — 21 13
3. Sportfreunde Ohlau 10 4 4 2 29 — 14 12
4. Preussen Brieg 10 3 4 3 12 — 13 10
5. VfB Lowen 10 2 3 5 18 — 29 7
6. Schill Ohlau 10 0 0 10 5 — 16 0

Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Namslau)
V
1. SVgg Kreuzburg 6 4 2 0 12 — 4 10
2. SVgg Rosenberg 6 4 1 1 9 — 7 9
3. Preussen Konstadt 6 2 1 3 7 — 16 5
4. Preussen Namslau 6 0 0 6 2 — 3 0

Obernigk-Trachenberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Obernigk-Trachenberg)
V
1. Preussen Wohlau 5 4 0 1 26 — 10 8
2. SV Trachenberg 6 3 1 2 20 — 12 7
3. Gut Heil Prausnitz 6 3 1 2 17 — 17 7
4. SC Obernigk 5 0 0 5 3 — 27 0

Oels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels)
V
1. SC Oels 12 9 2 1 29 — 13 20
2. Reichsbahn Schlesien Oels 12 8 1 3 33 — 19 17
3. VfR Oels 12 7 0 5 28 — 25 14
4. VfB Gross Wartenberg 12 6 2 4 26 — 31 14
5. SVgg Oels 12 4 4 4 18 — 20 12
6. Preussen Festenberg 12 2 0 10 10 — 12 4
7. Sportfreunde Bernstadt 12 1 1 10 11 — 35 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
SVgg Kreuzburg 1-2          
SC Oels 2-0            
         
          SC Oels Brega Brieg
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
         
         
Generic football.png
4
Generic football.png
4
         
         
         
Generic football.png
7
Generic football.png
1
         
               
Brega Brieg 3-0            
Preussen Wohlau 0-2            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. SC Oels
2. Brega Brieg
3. SVgg Kreuzburg
3. Preussen Wohlau

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. FV Cottbus 14 10 1 3 41 — 19 21
2. SV Hoyerswerda 14 8 1 5 31 — 23 17
3. FC Guben 14 7 2 5 29 — 35 16
4. Brandenburg Cottbus 14 7 1 6 42 — 28 15
5. Viktoria Forst 14 5 4 5 35 — 33 14
6. Askania Forst 14 5 2 7 17 — 24 12
7. Deutschland Forst 14 4 2 8 20 — 29 10
8. Wacker Strobitz 14 3 1 10 21 — 45 7

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz 14 9 1 4 35 — 22 19 1–3
2. SC Jauer 14 8 3 3 46 — 22 19 1–3
3. Schlesien Haynau 14 8 3 3 50 — 31 19 1–3
4. Blitz Liegnitz 14 7 2 5 37 — 27 16
5. VSF Grunberg 14 6 3 5 24 — 27 15
6. DSC Neusalz 14 5 2 7 28 — 39 12
7. Preussen Glogau 14 4 1 9 27 — 43 9
8. SpVgg Liegnitz 14 1 1 12 18 — 54 3

Papildomas turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Liegnitz 2 2 0 0 8 — 3 4
2. SC Jauer 2 1 1 0 3 — 3 3
3. Schlesien Haynau 2 0 1 1 3 — 8 1

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. Gelb-Weiss Gorlitz 14 10 1 3 44 — 20 21
2. STC Gorlitz 14 10 0 4 57 — 17 20
3. SC Halbau 14 8 1 5 24 — 25 17
4. SC Kunzendorf 14 4 4 6 34 — 35 12
5. SpVgg Bunzlau 14 4 4 6 19 — 22 12
6. Sportfreunde Seifersdorf 14 3 5 6 20 — 37 11
7. SV Lauban 14 3 4 7 22 — 49 10
8. SV Sagan 14 3 3 8 21 — 36 9

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 14 11 3 0 51 — 16 25
2. SuSV Beuthen 14 11 2 1 48 — 20 24
3. SVgg Ratibor 14 7 1 6 28 — 33 15
4. Preussen Zaborze 14 4 3 7 25 — 30 11
5. VfB Gleiwitz 14 4 2 8 26 — 33 10
6. Deichsel Hindenburg 14 2 5 7 20 — 31 9
7. SuSV Miechowitz 14 2 5 7 18 — 32 9
8. SV Ostrog 14 3 3 8 19 — 40 9

Papildoma vieta

Pirmenybių vicečempionas su taurės laimėtoju kovojo dėl papildomos vietos regiono finaliniame turnyre.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SuSV Beuthen Preussen Zaborze 4-2 3-2

Finalas

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. SuSV Beuthen 10 9 0 1 40 — 12 18
2. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 10 8 0 2 33 — 15 16
3. SC Breslau 9 4 0 5 16 — 25 8
4. SV Hoyerswerda 10 3 2 5 24 — 31 8
5. FV Breslau 10 2 2 6 25 — 26 6
6. FV Cottbus 9 0 2 7 11 — 40 2

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
7. STC Gorlitz 10 7 2 1 42 — 12 16
8. SC Jauer 9 4 2 3 20 — 21 10
9. Preussen Schweidnitz 10 4 2 4 25 — 35 10
10. SV Waldenburg 10 2 4 4 26 — 25 8
11. VfB Liegnitz 9 3 2 4 17 — 23 8
12. Gelb-Weiss Gorlitz 10 2 2 6 14 — 28 6

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo antroji komanda su II finalo pirmąja komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
STC Gorlitz VR Gleiwitz 1-2 0-5

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark A)
V
1. VfL Benrath 18 15 2 1 79 — 43 32
2. Schwarz-Weiss Barmen 18 10 4 4 51 — 40 24
3. TSV Eller 18 9 5 4 49 — 28 23
4. VfB Hilden 18 10 2 6 42 — 33 22
5. SC Dusseldorf 18 6 6 6 40 — 43 18
6. Schwarz-Weiss Dusseldorf 18 7 3 8 43 — 44 17
7. Germania Elberfeld 18 5 5 8 32 — 44 15
8. BV Luttringhausen 18 5 4 9 39 — 58 14
9. Germania Kullenhahn 18 2 5 11 30 — 52 9
10. SpVgg Ratingen 18 1 4 13 19 — 39 6

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark B)
V
1. Fortuna Dusseldorf 17 16 1 0 97 — 13 33
2. TuRU Dusseldorf 18 11 3 4 54 — 30 25
3. VfR Ohligs 18 12 1 5 61 — 37 25
4. SV Elberfeld 17 9 3 5 44 — 34 21
5. SC Sonnborn 18 9 1 8 40 — 54 19
6. FC Schwelm 18 7 3 8 26 — 44 17
7. SV Barmen 18 6 4 8 43 — 33 16
8. SuS Oberkassel 18 6 1 11 27 — 47 13
9. BV Dusseldorf 18 2 3 13 24 — 60 7
10. BC Dusseldorf 18 1 0 17 13 — 77 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Benrath Fortuna Dusseldorf 2-3 1-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark)
V
1. Fortuna Dusseldorf
2. VfL Benrath

Hessen-Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover)
V
1. Borussia Fulda 18 15 2 1 80 — 26 32
2. Kurhessen Kassel 18 12 3 3 58 — 21 27
3. Hessen Bad Hersfeld 18 7 5 6 46 — 43 19
4. Hermannia Kassel 18 6 5 7 42 — 41 17
5. SC Gottingen 18 8 1 9 35 — 48 17
6. Kurhessen Marburg 18 6 5 7 38 — 52 17
7. SV Kassel 18 7 2 9 36 — 48 16
8. CSC Kassel 18 6 3 9 42 — 46 15
9. TuRa Kassel 18 5 5 8 28 — 46 15
10. Germania Marburg 18 0 5 13 27 — 61 5

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein)
V
1. Fortuna Kottenheim 18 13 3 2 56 — 24 29
2. SVgg Andernach 18 13 2 3 49 — 30 28
3. VfR Limburg 18 8 2 8 37 — 40 18
4. TuS Mayen 18 6 5 7 42 — 40 17
5. SC Bad Neuenahr 18 4 9 5 32 — 31 17
6. FV Engers 18 6 5 7 51 — 52 17
7. Rheinland Mayen 18 6 4 8 37 — 45 16
8. SC Koblenz 18 7 2 9 36 — 50 16
9. FV Neuendorf 18 6 2 10 44 — 38 14
10. SV Elz 18 3 2 13 17 — 51 8

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. TSV Duisburg 18 11 2 5 32 — 23 24 1–2
2. FV Duisburg 18 11 2 5 50 — 24 24 1–2
3. SpV Homberg 18 9 4 5 51 — 31 22
4. Union Krefeld 18 9 3 6 29 — 23 21
5. SpV Duisburg 18 9 3 6 30 — 27 21
6. SV Duissern 18 8 2 8 27 — 31 18
7. Preussen Krefeld 18 7 2 9 44 — 38 16
8. SC Duisburg 18 4 5 9 39 — 46 13
9. Sportfreunde Krefeld 18 5 3 10 28 — 49 13
10. SpV Kaldenkirchen 18 2 4 12 26 — 64 8
Dėl 1-osios vietos TSV Duisburg FV Duisburg 2-1

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. SpV Hamborn 18 10 8 0 46 — 16 28
2. SpV Meiderich 18 8 6 4 31 — 24 22
3. VfB Speldorf 18 8 5 5 40 — 32 21
4. SpVgg Sterkrade 18 8 4 6 26 — 26 20
5. SpVgg Oberhausen-Styrum 18 6 6 6 29 — 27 18
6. VfB Bottrop 18 6 5 7 28 — 27 17
7. SpV Osterfeld 18 7 3 8 32 — 34 17
8. VfvB Ruhrort 18 5 4 9 24 — 29 14
9. SVgg Meiderich 18 3 6 9 22 — 42 12
10. VfR Oberhausen 18 3 5 10 14 — 35 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpV Hamborn TSV Duisburg 6-0 6-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. SV Hamborn
2. TSV Duisburg

Rhein

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 1)
V
1. SpVgg Sulz 22 15 3 4 70 — 43 33
2. Viktoria Rheydt 22 15 1 6 67 — 44 31
3. VfR Koln 22 13 4 5 66 — 49 30
4. SV Odenkirchen 22 9 6 7 55 — 56 24
5. Rhenania Wurselen 22 9 5 8 46 — 49 23
6. FV Bonn 22 9 4 9 55 — 46 22
7. Grun-Weiss Viersen 22 8 5 9 53 — 57 21
8. CfR Koln 22 9 2 11 54 — 48 20
9. BC Koln 22 7 5 10 48 — 45 19
10. SpV Duren 22 8 2 12 39 — 50 18
11. Blau-Weiss Koln 22 6 5 11 34 — 43 17
12. Jugend Bergheim 22 2 2 18 23 — 80 6

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 2)
V
1. Alemannia Aachen 22 15 2 5 76 — 32 32
2. SV Mulheim 22 13 2 7 63 — 38 28
3. SC Koln 22 11 5 6 41 — 44 27
4. SpV Rheydt 22 11 4 7 44 — 27 26
5. Rhenania Koln-Ehrenfelder 22 11 3 8 40 — 40 25
6. SV Baesweiler 22 9 6 7 47 — 47 24
7. TuRa Bonn 22 10 3 9 42 — 47 23
8. Borussia Munchen-Gladbach 22 8 6 8 45 — 36 22
9. SV Vingst 22 7 5 10 40 — 49 19
10. SC Duren 22 6 6 10 42 — 61 18
11. SV Troisdorf 22 4 5 13 29 — 59 13
12. SC Munchen-Gladbach 22 2 3 17 27 — 56 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpVgg Sulz Alemannia Aachen 2-1 (prat.)
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. SpVgg Sulz
2. Alemannia Aachen

Ruhr

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr A)
V
1. SV Hontrop 18 14 2 2 59 — 22 30
2. Schwarz-Weiss Essen 18 12 4 2 50 — 19 28
3. MBV Linden 18 9 3 6 46 — 32 21
4. Union Gelsenkirchen 18 9 2 7 42 — 29 20
5. BV Altenessen 18 7 3 8 38 — 42 17
6. TuS Bochum 18 6 4 8 36 — 38 16
7. SV Castrop 18 7 2 9 43 — 46 16
8. Germania Herne 18 5 5 8 29 — 37 15
9. STV Werne 18 4 4 10 30 — 61 12
10. TuS Essen-West 18 2 1 15 24 — 71 5

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr B)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 15 1 2 69 — 20 31
2. Germania Bochum 18 14 2 2 64 — 29 30
3. SV Rotthausen 18 9 3 6 40 — 36 21
4. Sportfreunde Essen 18 8 3 7 46 — 40 19
5. Westfalia Herne 18 8 2 8 38 — 29 18
6. STV Horst-Emscher 18 6 4 8 43 — 52 16
7. VfL Horde 18 6 4 8 32 — 39 16
8. Schwarz-Gelb Gladbeck 18 7 1 10 22 — 41 15
9. Preussen Bochum 18 4 1 13 21 — 56 9
10. SV Essen 18 2 1 15 23 — 56 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Hontrop Schalke Gelsenkirchen 3-5 2-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr)
V
1. Schalke Gelsenkirchen
2. SV Hontrop

Südwestfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. SuS Husten 18 15 2 1 70 — 21 32
2. SC Lichtenplatz 18 9 2 7 54 — 39 20
3. SV Milspe 18 9 2 7 59 — 56 20
4. Sportfreunde Siegen 18 9 2 7 40 — 42 20
5. VfB Weidenau 18 8 2 8 54 — 35 18
6. SC Brachbach 18 7 2 9 41 — 45 16
7. SVgg Wetter 18 6 3 9 37 — 59 15
8. SC Hagen 18 6 2 10 40 — 62 14
9. Jahn Werdohl 18 5 3 10 32 — 48 13
10. Germania Mudersbach 18 5 2 11 45 — 65 12

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. Arminia Bielefeld 18 13 4 1 58 — 25 30
2. VfB Bielefeld 18 11 2 5 49 — 27 24
3. SuSpV Ahlen 18 10 3 5 43 — 38 23
4. SpVgg Hamm 18 9 2 7 51 — 48 20
5. VfJ Paderborn 18 5 7 6 45 — 40 17
6. Teutonia Lippstadt 18 5 6 7 30 — 29 16
7. SC Unna 18 7 2 9 38 — 43 16
8. SpVgg Bielefeld 18 5 4 9 27 — 44 14
9. Union Herford 18 6 2 10 33 — 52 14
10. Westfalia Ahlen 18 2 2 14 27 — 55 6

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. SpVgg Herten 18 11 3 4 44 — 25 25
2. Preussen Munster 18 11 1 6 40 — 21 23
3. SuS Recklinghausen 18 11 1 6 32 — 19 23
4. Viktoria Recklinghausen 18 10 2 6 42 — 24 22
5. Westfalia Scherlebeck 18 8 5 5 46 — 43 21
6. Union Recklinghausen 18 8 4 6 30 — 20 20
7. SC Munster 18 6 6 6 32 — 36 18
8. Borussia Rheine 18 5 4 9 35 — 45 14
9. VfL Osnabruck 18 4 2 12 23 — 48 10
10. FC Gronau 18 0 4 14 13 — 56 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Arminia Bielefeld SpVgg Herten 2-2 2-2 4-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen)
V
1. Arminia Bielefeld
2. SpVgg Herten

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Schalke Gelsenkirchen 2              
SV Hamborn 0          
          Schalke Gelsenkirchen 5  
        SuS Husten 1  
Arminia Bielefeld 0              
SuS Husten 4              
                   
                 
SpVgg Sulz 0              
Fortuna Dusseldorf 7          
          Fortuna Dusseldorf 2  
        Borussia Fulda 1  
Borussia Fulda 5              
Fortuna Kottenheim 1              
                   
    Finalas  
                   
    1933-04-30  
    Schalke Gelsenkirchen Fortuna Dusseldorf  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Schalke Gelsenkirchen
2. Fortuna Dusseldorf
3. SuS Husten
3. Borussia Fulda
5. SV Hamborn
5. Arminia Bielefeld
5. SpVgg Sulz
5. Fortuna Kottenheim

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
SC Dresden 1                        
Arminia Hannover 2 prat.                      
          Arminia Hannover 0              
        Fortuna Dusseldorf 3              
Fortuna Dusseldorf 9                        
VR Gleiwitz 0                    
                    Fortuna Dusseldorf 4  
                  Eintracht Frankfurt 0  
SV Hamburg 1                        
Eintracht Frankfurt 4                      
          Eintracht Frankfurt 12              
        Hindenburg Allenstein 2              
Hindenburg Allenstein 4                        
Hertha Berlin 1                        
                             
                           
Schalke Gelsenkirchen 4                        
Viktoria Berlin 1                      
          Schalke Gelsenkirchen 1              
        FSV Frankfurt 0              
FSV Frankfurt 6                        
PSV Chemnitz 1                    
                    Schalke Gelsenkirchen 4  
                  TSV Munchen 0  
VfL Benrath 0                        
TSV Munchen 2                      
          TSV Munchen 3              
        SuSV Beuthen 0              
SuSV Beuthen 7                        
Prussia-Samland Konigsberg 1                        
                             
              Finalas  
                             
              1933-06-11 Mungersdorfer Stadion, Kelnas  
              Fortuna Dusseldorf Schalke Gelsenkirchen  
             
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf
2. Schalke Gelsenkirchen
3. TSV Munchen
3. Eintracht Frankfurt
5. Arminia Hannover
5. Hindenburg Allenstein
5. FSV Frankfurt
5. SuSV Beuthen
9. SC Dresden
9. VR Gleiwitz
9. SV Hamburg
9. Hertha Berlin
9. Viktoria Berlin
9. PSV Chemnitz
9. VfL Benrath
9. Prussia-Samland Konigsberg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai