Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1931–1932 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Südostdeutschland)
(Süd)
 
143 eilutė: 143 eilutė:
 
====Süd====
 
====Süd====
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Süd}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen / Süd}}
 +
{{fg8|1|---}}
 +
{{fg8|2|---}}
 +
{{fg8|3|---}}
 
{{fg4|4|Masovia Lyck|5|2|0|3|12|13|4}}
 
{{fg4|4|Masovia Lyck|5|2|0|3|12|13|4}}
 
{{fg4|5|VfB Angerburg|5|2|0|3|8|10|4}}
 
{{fg4|5|VfB Angerburg|5|2|0|3|8|10|4}}

Dabartinė 18:20, 16 sausio 2020 versija

Wikipedia  
1931–1932 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1931–1932 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1931–1932 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1931-32/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#32
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=24


Turinys

Balten

Grenzmark

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Danzig)
V
1. SC Danzig 10 5 4 1 26 — 13 14
2. Preussen Danzig 10 5 1 4 27 — 24 11
3. Schutzpolizei Danzig 10 4 2 4 21 — 23 10
4. BuEV Danzig 10 5 0 5 16 — 23 10
5. Neufahrwasser Danzig 10 4 0 6 25 — 25 8
6. Gedania Danzig 10 3 1 6 18 — 25 7

Köslin

Pirmenybės nevyko, todėl į tolesnį etapą pateko pernykštis čempionas Preussen Koslin.

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Schneidemühl)
V
1. Hertha Schneidemuhl 10 9 1 0 33 — 15 19
2. Viktoria Schneidemuhl 11 7 1 3 50 — 19 15
3. Graf Schwerin Deutsch Krone 11 6 2 3 37 — 22 14
4. Germania Neustettin 8 6 1 1 30 — 14 13
5. PSV Schneidemuhl 12 5 2 5 34 — 29 12
6. Germania Schneidemuhl 12 4 1 7 20 — 51 9
7. Erika Schneidemuhl 14 2 5 7 19 — 32 9
8. Preussen Flatow 12 2 2 8 27 — 37 6
9. SV Deutsch Krone 10 1 1 8 6 — 37 3

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Stolp)
V
1. Viktoria Stolp 10 8 2 0 55 — 15 18
2. Sturm Lauenburg 11 7 1 3 34 — 20 15
3. Germania Stolp 11 7 1 3 30 — 33 15
4. Fortuna Stolp 12 5 2 5 39 — 27 12
5. Blucher Stolp 12 3 3 6 23 — 41 9
6. Pfeil Lauenburg 9 3 1 5 20 — 27 7
7. SV Butow 11 0 0 11 7 — 45 0

Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Westpreußen)
V
1. Viktoria Elbing 10 8 1 1 38 — 11 17
2. PSV Elbing 10 6 3 1 39 — 19 15
3. Hochmeister Marienburg 10 6 0 4 29 — 30 12
4. Hansa Elbing 10 5 1 4 29 — 21 11
5. SV Elbing 10 2 1 7 27 — 39 5
6. SV Marienburg 10 0 0 10 15 — 57 0
7. VfB Deutsch Eylau 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė lapkritį

Finalas

Ost
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
2. SC Danzig 4 3 0 1 18 — 6 6 1
3. Viktoria Elbing 4 2 0 2 11 — 10 4 2
5. Hertha Schneidemuhl 4 1 0 3 5 — 18 2 3
West
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
1. Viktoria Stolp 4 3 0 1 12 — 10 6 1
3. Preussen Danzig 4 2 1 1 23 — 9 5 2
5. Preussen Koslin 4 0 1 3 8 — 24 1 3
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Danzig Viktoria Stolp 0-3 0-1

Ostpreußen

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Königsberg)
V
1. VfB Konigsberg 5 5 0 0 43 — 6 10
2. Prussia-Samland Konigsberg 5 3 1 1 19 — 8 7
3. ASCO Konigsberg 5 3 0 2 14 — 22 6
4. Preussen Konigsberg 5 2 1 2 22 — 17 5
5. Concordia Konigsberg 5 1 0 4 8 — 24 2
6. STV Konigsberg 5 0 0 5 6 — 35 0
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Concordia Konigsberg 3 2 0 1 8 — 7 4
2. STV Konigsberg 3 1 1 1 12 — 10 3
3. PfL Konigsberg 3 1 1 1 7 — 8 3
4. RSV Braunsberg 3 1 0 2 8 — 10 2

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Memel 5 5 0 0 26 — 6 10
2. SV Insterburg 5 4 0 1 10 — 5 8
3. SC Tilsit 5 2 0 3 21 — 12 4 3–4
4. Yorck Insterburg 5 2 0 3 13 — 15 4 3–4
5. Preussen Insterburg 5 1 1 3 11 — 21 3
6. VfB Tilsit 5 0 1 4 9 — 31 1
Dėl 3-osios vietos SC Tilsit Yorck Insterburg 3-2
I finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Nord)
V
1. SpVgg Memel 7 6 1 0 40 — 10 13
2. SV Insterburg 7 5 1 1 15 — 9 11
3. SC Tilsit 7 2 0 5 23 — 25 4

Klaipėdos SpVgg ekipai neleista dalyvauti tolesniame Rytprūsių turnyre, kadangi komanda buvo iš Lietuvai priklausančios teritorijos. Tai padaryta FIFA sprendimu, paliekant galimybę komandai žaisti tik Lietuvos pirmenybėse. Dėl to čempiono teisėmis toliau žaidė Įsruties komanda, o vicečempiono – Tilžės.

II finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Nord)
V
4. Preussen Insterburg 7 3 1 3 17 — 23 7
5. Yorck Insterburg 7 3 0 4 13 — 16 6
6. VfB Tilsit 7 0 1 6 11 — 36 1
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PSV Tilsit 2 2 0 0 10 — 3 4
2. VfL Gumbinnen 2 1 0 1 9 — 7 2
3. VfB Tilsit 2 0 0 2 3 — 12 0
Papildomos rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfL Gumbinnen VfB Tilsit 3-2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. ---
2. ---
3. ---
4. Masovia Lyck 5 2 0 3 12 — 13 4
5. VfB Angerburg 5 2 0 3 8 — 10 4
6. VfL Rastenburg 5 0 0 5 6 — 24 0
I finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. Hindenburg Allenstein 7 6 1 0 17 — 7 13
2. SV Rastenburg 7 4 0 3 19 — 12 8
3. Viktoria Allenstein 7 3 1 3 20 — 16 7
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Allenstein 3 3 0 0 16 — 2 6
2. VfL Rastenburg 3 1 0 2 11 — 11 2
3. Hindenburg Lotzen 3 1 0 2 8 — 11 2
4. VfB Gerdauen 3 1 0 2 5 — 16 2

Finalas

I etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 2 1 0 1 1 — 2 2 1–3
5. SV Rastenburg 2 1 0 1 3 — 3 2 1–3
6. SC Tilsit 2 1 0 1 3 — 2 2 1–3
Papildomas turnyras
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Prussia-Samland Konigsberg +          
           
          1931-11-29
          Prussia-Samland Konigsberg SC Tilsit
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
               
SC Tilsit 3            
SV Rastenburg 1            
                 


II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 6 6 0 0 32 — 7 12
2. Hindenburg Allenstein 6 3 1 2 14 — 12 7
3. Prussia-Samland Konigsberg 6 2 1 3 10 — 14 5
4. SV Insterburg 6 0 0 6 2 — 25 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. Hindenburg Allenstein 6 3 1 2 15 — 15 7
2. Viktoria Stolp 6 3 0 3 10 — 14 6 2–3
3. VfB Konigsberg 6 3 0 3 16 — 14 6 2–3
4. SC Danzig 6 2 1 3 13 — 11 5
Dėl 2-osios vietos Viktoria Stolp VfB Konigsberg 1-0

Berlin-Brandenburg

Pommern

Stettin-Stargard

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Stettin-Stargard)
V
1. PSV Stettin 18 14 2 2 96 — 37 30
2. VfB Stettin 18 14 0 4 60 — 26 28
3. VfL Stettin 18 12 3 3 64 — 32 27
4. SC Stettin 18 11 2 5 62 — 24 24
5. Preussen Stettin 18 8 0 10 4 — 55 16
6. SC Zullchow 18 6 2 10 37 — 53 14
7. Comet Stettin 18 6 2 10 36 — 56 14
8. Rasenfreunde Stettin 18 5 2 11 25 — 49 12
9. Preussen Politz 18 2 5 11 22 — 62 9
10. Viktoria Stargard 18 2 2 14 22 — 74 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern)
V
1. SC Stettin 3 2 1 0 6 — 0 5
2. VfB Stettin 3 1 1 1 3 — 4 3
3. PSV Stettin 3 1 1 1 6 — 9 3
4. VfL Stettin 3 0 1 2 2 — 4 1

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Minerva Berlin 18 14 1 3 54 — 23 29
2. Hertha Berlin 18 12 2 4 68 — 32 26
3. SV Spandau 18 9 3 6 47 — 34 21
4. Sudstern Neukolln 18 9 2 7 46 — 41 20
5. Preussen Berlin 18 8 3 7 35 — 39 19
6. Wacker Tegel 18 8 0 10 41 — 49 16
7. BFC Wedding 18 6 3 9 30 — 48 15
8. Blau-Weiss Berlin 18 4 5 9 39 — 46 13
9. FC Neukolln 18 3 5 10 36 — 46 11
10. Meteor Berlin 18 3 4 11 28 — 66 10

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Tennis Borussia Berlin 18 13 2 3 48 — 23 28
2. Viktoria Berlin 18 11 5 2 67 — 26 27
3. BV Luckenwalde 18 11 2 5 58 — 37 24
4. BC Adlershof 18 8 4 6 39 — 32 20
5. Union Oberschoneweide 18 7 4 7 39 — 33 18
6. Norden-Nordwest Berlin 18 8 1 9 37 — 49 17
7. VfB Pankow 18 7 3 8 27 — 40 17
8. SV Berlin 18 7 2 9 46 — 35 16
9. PSV Berlin 18 2 4 12 36 — 58 8
10. Sport-Union Potsdam 18 2 1 15 15 — 79 5

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Tennis Borussia Berlin 4 2 2 0 10 — 7 6
2. Minerva Berlin 4 2 1 1 15 — 8 5
3. SC Stettin 4 0 1 3 5 — 15 1

Mitteldeutschland

Altmark

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark / Altmark)
V
1. Singer Wittenberge 16 11 1 4 55 — 25 23
2. Saxonia Tangermunde 16 9 3 4 53 — 33 21
3. VfL Gardelegen 16 8 2 6 40 — 35 18
4. Viktoria Stendal 16 6 6 4 32 — 31 18
5. BC Stendal 16 7 3 6 28 — 29 17
6. Hertha Wittenberge 16 7 2 7 38 — 48 16
7. Fortuna Tangermunde 16 3 6 7 33 — 45 12
8. Siegfried Wahrburg 16 3 5 8 29 — 46 11
9. SpV Eichstedt-Goldbeck 16 2 4 10 30 — 46 8

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark / Jeetze)
V
1. FC Salzwedel 8 8 0 0 28 — 6 16
2. SV Wustrow 8 4 1 3 13 — 15 9
3. Minerva Wittenberge 8 2 3 3 10 — 16 7
4. VfB Klotze 8 2 1 5 21 — 27 5
5. Eintracht Salzwedel 8 1 1 6 11 — 19 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Singer Wittenberge FC Salzwedel 7-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Singer Wittenberge
2. FC Salzwedel

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. Viktoria Zerbst 18 14 2 2 52 — 18 30
2. Germania Kothen 18 14 1 3 55 — 31 29
3. SV Kothen 18 8 4 6 47 — 38 20
4. Wacker Bernburg 18 6 5 7 42 — 34 17
5. SV Dessau 18 7 3 8 35 — 35 17
6. Viktoria Gusten 18 7 3 8 33 — 36 17
7. SC Dessau 18 7 2 9 28 — 52 16
8. SpVgg Dessau 18 6 3 9 39 — 39 15
9. SV Bernburg 18 4 4 10 34 — 48 12
10. SC Kothen 18 3 1 14 24 — 58 7

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. Olympia Duderstadt 14 10 1 3 47 — 24 21
2. SC Heiligenstadt 14 8 1 5 35 — 36 17
3. FC Brochthausen 14 8 0 6 51 — 31 16
4. Arminia Fuhrbach 14 7 2 5 36 — 32 16
5. VfR Dingelstadt 14 5 2 7 24 — 35 12
6. Konkordia Beuren 14 3 5 6 29 — 44 11
7. Wacker Bernterode 14 4 2 8 22 — 34 10
8. Viktoria Kirchworbis 14 4 1 9 26 — 34 9

Erzgebirge

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Erzgebirge)
V
1. Saxonia Bernsbach 14 11 1 2 38 — 15 23
2. Sturm Beierfeld 14 9 2 3 36 — 17 20
3. VfR Auerhammer 14 6 2 6 31 — 28 14
4. Viktoria Lauter 14 7 0 7 32 — 34 14
5. Waldhaus Lauter 14 4 3 7 32 — 35 11
6. VfB Zwonitz 14 5 1 8 23 — 44 11
7. Tanne Thalheim 14 4 2 8 28 — 32 10
8. VfB Aue-Zelle 14 3 3 8 27 — 42 9

Obererzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Obererzgebirge)
V
1. DSC Weipert 14 59 — 22 22 1–2
2. FC Cranzahl 14 44 — 28 22 1–2
3. VfB Annaberg 14 52 — 31 21
4. VfR Elterlein 14 42 — 41 12
5. VfB Geyer 14 29 — 32 12
6. BC Jahnsbach 14 28 — 44 10
7. TuSV Barenstein 14 28 — 43 8
8. VfR Buchholz 14 19 — 60 5
Dėl 1-osios vietos DSC Weipert FC Cranzahl 2-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
DSC Weipert Saxonia Bernsbach 2-4 3-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Saxonia Bernsbach
2. DSC Weipert

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 16 14 1 1 61 — 21 29
2. Germania Wernigerode 16 12 1 3 56 — 32 25
3. Mars Quedlinburg 16 8 1 7 44 — 43 17
4. SpVgg Thale 16 6 4 6 53 — 43 16
5. SpVgg Aschersleben 16 5 5 6 50 — 36 15
6. SC Halberstadt 16 4 4 8 31 — 51 12
7. Preussen Halberstadt 16 5 1 10 22 — 51 11
8. Askania Aschersleben 16 4 2 10 46 — 63 10
9. SV Quedlinburg 16 4 1 11 29 — 52 9
10. VfL Halberstadt pasitraukė

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. BSC Sangerhausen 18 13 1 4 55 — 31 27 1–2
2. Wacker Nordhausen 18 13 1 4 52 — 18 27 1–2
3. Preussen Nordhausen 18 12 1 5 47 — 38 25
4. VfB Sangerhausen 18 10 1 7 42 — 34 21
5. Merkur Volkstedt 18 9 2 7 35 — 35 20
6. VfB Eisleben 18 7 4 7 33 — 36 18
7. VfB Oberroblingen 18 6 5 7 28 — 52 17
8. Sportfreunde Klostermansfeld-Benndorf 18 5 2 11 39 — 39 12
9. SpVgg Eisleben 18 3 3 12 34 — 48 9
10. SpVgg Helbra 18 2 0 16 24 — 58 4
Dėl 1-osios vietos BSC Sangerhausen Wacker Nordhausen 2-1

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Fortuna Magdeburg 18 12 3 3 71 — 38 27
2. Cricket Viktoria Magdeburg 18 10 3 5 52 — 32 23
3. VfB Schonebeck 18 9 4 5 57 — 42 22
4. Favorit Magdeburg 18 10 2 6 48 — 44 22
5. Viktoria Magdeburg 18 8 2 8 53 — 43 18
6. SuS Magdeburg 18 7 4 7 50 — 51 18
7. SV Stassfurt 18 8 2 8 40 — 57 18
8. Preussen Magdeburg 18 4 5 9 37 — 47 13
9. SC Magdeburg 18 4 2 12 32 — 52 10
10. SpVgg Calbe 18 2 5 11 29 — 63 9

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. PSV Chemnitz 18 17 1 0 120 — 30 35
2. BC Chemnitz 18 12 2 4 76 — 41 26
3. National Chemnitz 18 11 3 4 54 — 33 25
4. Preussen Chemnitz 18 8 2 8 60 — 54 18
5. Sturm Chemnitz 18 8 2 8 37 — 41 18
6. Teutonia Chemnitz 18 8 2 8 53 — 63 18
7. SC Limbach 18 6 2 10 54 — 52 14
8. Sportfreunde Harthau 18 3 6 9 33 — 59 12
9. BC Hartha 18 5 2 11 36 — 82 12
10. SV Gruna 18 1 0 17 29 — 97 2

Mulde

Altmulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Altmulde)
V
1. VfL Bitterfeld 18 11 5 2 56 — 24 27
2. VfB Zscherndorf 18 9 6 3 42 — 28 24
3. VfR Piesteritz 18 9 3 6 50 — 43 21
4. Preussen Greppin 18 9 2 7 51 — 48 20
5. SV Holzweissig 18 7 4 7 57 — 35 18
6. Viktoria Wittenberg 18 7 3 8 35 — 43 17
7. Union Sandersdorf 18 7 2 9 34 — 43 16
8. SVgg Wittenberg 18 5 4 9 41 — 49 14
9. Frischauf Friedersdorf 18 5 3 10 43 — 74 13
10. Wacker Bitterfeld 18 3 4 11 40 — 62 10

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Elbe-Elster)
V
1. Wacker Muhlberg 14 11 1 2 50 — 31 23
2. Preussen Biehla 14 9 2 3 60 — 32 20
3. VfB Herzberg 13 7 3 3 24 — 22 17
4. SpVgg Bockwitz 14 6 1 7 40 — 38 13
5. Sportfreunde Torgau 14 5 2 7 28 — 34 12
6. BC Dommitzsch 14 3 3 8 24 — 41 9
7. VfB Hohenleipisch 13 4 1 8 36 — 43 9
8. Hartenfels Torgau 14 3 1 10 19 — 40 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Bitterfeld Wacker Muhlberg 4-0 6-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld
2. Wacker Muhlberg

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SC Erfurt 18 11 6 1 55 — 28 28
2. Germania Ilmenau 18 11 2 5 52 — 38 24
3. SC Stadtilm 18 10 2 6 65 — 27 22
4. VfB Erfurt 18 8 6 4 50 — 39 22
5. SpVgg Erfurt 18 8 3 7 48 — 37 19
6. Sportring Erfurt 18 6 4 8 32 — 39 16
7. VfB Sommerda 18 6 2 10 27 — 50 14
8. SV Arnstadt 18 5 3 10 40 — 58 13
9. BC Arnstadt 18 3 5 10 41 — 57 11
10. TSG Gispersleben 18 3 5 10 25 — 62 11

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Wacker Leipzig 18 12 5 1 65 — 30 29
2. Sportfreunde Leipzig 18 10 4 4 55 — 31 24
3. SpVgg Leipzig 18 9 3 6 59 — 49 21
4. VfTuB Leipzig 18 8 4 6 39 — 36 20
5. VfB Zwenkau 18 9 1 8 32 — 38 19
6. Fortuna Leipzig 18 8 1 9 37 — 48 17
7. VfB Leipzig 18 7 2 9 44 — 38 16
8. Eintracht Leipzig 18 6 3 9 35 — 36 15
9. Sportfreunde Markranstadt 18 5 3 10 33 — 50 13
10. Olympia-Germania Leipzig 18 3 0 15 27 — 70 6

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. Budissa Bautzen 18 13 3 2 51 — 29 29
2. SC Grossrohrsdorf 18 11 5 2 47 — 23 27
3. BC Zittau 18 10 4 4 70 — 45 24
4. SV Bischofswerda 18 9 4 5 59 — 46 22
5. Sportlust Zittau 18 7 2 9 37 — 35 16
6. SpVgg Bautzen 18 6 4 8 50 — 60 16
7. Sportlust Neugersdorf 18 5 5 8 44 — 50 15
8. BC Reichenau 18 5 2 11 35 — 54 12
9. SpVgg Ebersbach 18 4 2 12 37 — 63 10
10. VfB Kamenz 18 4 1 13 30 — 55 9

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Thuringen Weida 18 14 2 2 80 — 28 30
2. Wacker Gera 18 13 2 3 66 — 27 28
3. SpVgg Gera 18 11 5 2 78 — 33 27
4. FC Greiz 18 12 2 4 62 — 36 26
5. SpVgg Neustadt-Orla 18 6 3 9 49 — 47 15
6. Konkordia Gera-Reuss 18 6 2 10 41 — 55 14
7. SC Gera-Rubitz 18 6 1 11 45 — 69 13
8. VfB Possneck 18 5 2 11 18 — 44 12
9. SV Schmolln 18 4 1 13 29 — 79 9
10. VfB Ronneburg 18 2 2 14 38 — 88 6

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 16 0 2 93 — 20 32
2. FR Dresden 18 10 6 2 36 — 24 26
3. Guts Muts Dresden 18 10 4 4 44 — 25 24
4. Brandenburg Dresden 18 8 1 9 48 — 37 17
5. VfR Dresden 18 7 2 9 35 — 51 16
6. SV Riesa 18 6 2 10 29 — 46 14
7. SpVgg Dresden 18 5 3 10 37 — 59 13
8. SG 1893 Dresden 18 4 5 9 22 — 41 13
9. SV Dresden 18 4 5 9 21 — 40 13
10. SV Meissen 18 5 2 11 22 — 44 12

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SC Apolda 18 12 3 3 70 — 32 27
2. SV Jena 18 12 1 5 53 — 22 25
3. VfB Apolda 18 10 3 5 53 — 33 23
4. VfB Rudolstadt 18 10 3 5 54 — 41 23
5. VfL Saalfeld 18 9 2 7 45 — 36 20
6. SV Kahla 18 8 3 7 52 — 55 19
7. Richthofen Weimar 18 5 3 10 37 — 60 13
8. VfB Jena 18 5 2 11 33 — 55 12
9. SC Weimar 18 5 1 12 30 — 45 11
10. VfB Oberweimar 18 1 3 14 28 — 76 5

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle 17 13 1 3 62 — 29 27
2. Sportfreunde Halle 18 10 2 6 59 — 39 22
3. SpVgg Neumark 18 8 6 4 43 — 30 22
4. Borussia Halle 18 10 2 6 60 — 45 22
5. VfL Halle 18 8 4 6 33 — 24 20
6. VfL Merseburg 18 9 1 8 49 — 43 19
7. SV Merseburg 18 8 1 9 45 — 36 17
8. Favorit Halle 18 6 2 10 28 — 38 14
9. SV Halle 18 6 1 11 25 — 55 13
10. VfB Schkeuditz 17 0 2 15 14 — 79 2

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 12 4 2 56 — 21 28
2. TuRV Weissenfels 18 10 4 4 48 — 35 24
3. SV Naumburg 18 9 5 4 39 — 18 23
4. SC Grana-Zeitz 18 10 3 5 42 — 28 23
5. BC Naumburg 18 7 5 6 44 — 36 19
6. SC Weissenfels 18 6 2 10 33 — 54 14
7. SV Teuchern 18 5 3 10 34 — 39 13
8. SVgg Zeitz 18 5 3 10 34 — 45 13
9. BC Zeitz 18 4 4 10 37 — 58 12
10. Blau-Gelb Weissenfels 18 5 1 12 29 — 62 11

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. SV Steinach 18 14 1 3 42 — 18 29
2. VfL Neustadt 18 11 4 3 40 — 20 26
3. VfB Coburg 18 11 2 5 39 — 20 24
4. FC Lauscha 17 7 3 7 27 — 25 17
5. SC Oberlind 18 6 5 7 28 — 31 17
6. SC Effelder 18 5 4 9 29 — 41 14
7. SC Sonneberg 18 4 5 9 26 — 31 13
8. Viktoria Coburg 18 5 3 10 28 — 40 13
9. SVgg Neuhaus-Igelshieb 17 5 3 9 22 — 34 13
10. FC Koppelsdorf 18 4 4 10 21 — 42 12

Vogtland

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland / Goltzschtal)
V
1. SpVgg Falkenstein 12 10 0 2 45 — 19 20
2. FC Reichenbach 12 7 1 4 26 — 17 15
3. SV 1912 Grunbach 12 7 0 5 36 — 24 14
4. Teutonia Netzschkau 12 6 2 4 24 — 30 14
5. VfB Lengenfeld 12 1 7 4 22 — 36 9
6. Sturm Reichenbach 12 3 2 7 27 — 38 8
7. Sturm Rebesgrun 12 1 2 9 26 — 42 4

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland / Vogtland)
V
1. Vogtland Plauen 14 9 3 2 41 — 20 21
2. VfR Plauen 14 7 6 1 49 — 30 20
3. Konkordia Plauen 14 8 2 4 38 — 28 18
4. SuBC Plauen 14 6 4 4 39 — 30 16
5. VfB Plauen 14 5 3 6 24 — 25 13
6. SV Georgenthal 14 4 2 8 31 — 46 10
7. BC Elsterberg 14 2 3 9 26 — 45 7
8. SC Markneukirchen 14 1 5 8 16 — 40 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Vogtland Plauen SpVgg Falkenstein 4-1 6-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. Vogtland Plauen
2. SpVgg Falkenstein

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Preussen Langensalza 18 12 3 3 52 — 21 27
2. SV Schlotheim 18 10 3 5 47 — 30 23
3. SV Muhlhausen 18 7 7 4 32 — 31 21
4. SVgg Eisenach 18 8 3 7 39 — 35 19
5. SV Gotha 18 8 2 8 49 — 42 18
6. VfB Muhlhausen 18 7 2 9 35 — 35 16
7. Wacker Gotha 18 6 3 9 25 — 34 15
8. Borussia Eisenach 18 6 3 9 26 — 36 15
9. BSC Ruhla 18 4 5 9 33 — 42 13
10. Nordstern Muhlhausen 18 4 5 9 25 — 57 13

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SC Zwickau 18 12 4 2 36 — 20 28
2. VfB Glauchau 18 12 3 3 65 — 20 27
3. SC Planitz 18 12 2 4 56 — 30 26
4. FC Zwickau 18 7 5 6 40 — 27 19
5. VfL Zwickau 18 8 3 7 43 — 33 19
6. SVgg Meerane 18 6 4 8 35 — 35 16
7. SVgg Crimmitschau 18 5 4 9 27 — 39 14
8. VfTuB Werdau 18 5 2 11 35 — 53 12
9. SC Niederlungwitz 18 4 2 12 25 — 54 10
10. VfL Lichtenstein 18 4 1 13 20 — 71 9

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. SC Wasungen 18 11 3 4 58 — 33 25 1–2
2. SpVgg Zella-Mehlis 18 10 5 3 72 — 27 25 1–2
3. SV Schmalkalden 18 7 6 5 41 — 41 20
4. Union Zella-Mehlis 18 8 3 7 56 — 45 19
5. Gelb-Rot Meiningen 18 7 4 7 60 — 40 18
6. TuS Steinbach-Hallenberg 18 6 4 8 46 — 52 16
7. FC Barchfeld-Werra 17 7 1 9 26 — 39 15
8. Wacker Bad Salzungen 18 5 5 8 34 — 63 15
9. SpVgg Breitungen-Werra 17 6 2 9 27 — 55 14
10. VfL Meiningen 18 4 3 11 31 — 56 11
Dėl 1-osios vietos SpVgg Zella-Mehlis SC Wasungen 1-2 0-1

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Budissa Bautzen 1                                  
PSV Chemnitz 17                                
          PSV Chemnitz 10                        
        Thuringen Weida 2                        
Thuringen Weida 4                                  
SV Steinach 2                              
                    PSV Chemnitz 7            
                  Vogtland Plauen 5            
SC Wasungen 3                                  
Schwarz-Gelb Weissenfels 2                                
          SC Wasungen 1                        
        Vogtland Plauen 5                        
Vogtland Plauen 4                                  
Merkur Treuen 0                                
                                PSV Chemnitz 7  
                              Wacker Halle 2  
Singer Wittenberge 2                                  
Wacker Halle 6                                
          Wacker Halle 3                        
        Viktoria Zerbst 1                        
Viktoria Zerbst 4                                  
SC Zwickau 3                              
                    Wacker Halle +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
                                     
Fortuna Magdeburg 2                                  
Germania Halberstadt 4                                
          Germania Halberstadt 2                        
        SC Dresden 8                        
Saxonia Bernsbach 1                                  
SC Dresden 6                              
                    SC Dresden +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                SC Dresden 1  
                              Wacker Leipzig 0  
Wacker Nordhausen 4                                  
Preussen Langensalza 3                                
          Wacker Nordhausen 0                        
        Wacker Leipzig 10                        
Wacker Leipzig 6                                  
Germania Dresden 1                              
                    Wacker Leipzig 3            
                  SC Apolda 2            
VfL Bitterfeld 4                                  
SC Apolda 5                                
          SC Apolda 4                        
        Olympia Duderstadt 3                        
Olympia Duderstadt 9                                  
SC Erfurt 7                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1932-04-17 Leipcigas            
              PSV Chemnitz SC Dresden            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
2
           
                         
              (pratęsus rungtynes)            
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. PSV Chemnitz
2. SC Dresden
3. Wacker Halle
3. Wacker Leipzig
5. Vogtland Plauen
5. SC Apolda
7. Thuringen Weida
7. SC Wasungen
7. Viktoria Zerbst
7. Germania Halberstadt
7. Wacker Nordhausen
7. Olympia Duderstadt
13. Budissa Bautzen
13. SV Steinach
13. Schwarz-Gelb Weissenfels
13. Merkur Treuen
13. Singer Wittenberge
13. SC Zwickau
13. Fortuna Magdeburg
13. Saxonia Bernsbach
13. Germania Dresden
13. Preussen Langensalza
13. VfL Bitterfeld
13. SC Erfurt

Norddeutschland

Groß Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg)
V
1. SV Hamburg 18 16 2 0 87 — 27 34
2. VfL Altona 18 10 4 4 50 — 39 24
3. Union Altona 18 10 1 7 54 — 40 21
4. Victoria Hamburg 18 8 3 7 59 — 40 19
5. TV Eimsbuttel 18 8 3 7 52 — 49 19
6. FC Sankt Pauli 18 7 4 7 39 — 48 18
7. Wacker Billstedt 18 6 5 7 37 — 50 17
8. Sankt Georg Hamburg 18 6 3 9 36 — 41 15
9. BC Hamburg-Eimsbuttel 18 3 2 13 38 — 68 8
10. SV Sankt Pauli 18 2 1 15 27 — 77 5

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Polizei Lubeck 14 11 2 1 60 — 18 24
2. Phonix Lubeck 14 10 3 1 63 — 17 23
3. VfL Schwerin 14 8 2 4 43 — 26 18
4. SV 1913 Lubeck 14 5 3 6 28 — 29 13
5. SC Rostock 14 5 2 7 33 — 47 12
6. SV Oldesloe 14 2 4 8 26 — 39 8
7. VfR Lubeck 14 4 0 10 17 — 47 8
8. Germania Wismar 14 3 0 11 18 — 65 6

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. Borussia Harburg 14 10 1 3 35 — 19 21
2. Viktoria Wilhelmsburg 14 8 2 4 58 — 21 18
3. VfR Harburg 14 6 5 3 37 — 27 17
4. FV Wilhelmsburg 14 7 1 6 25 — 22 15
5. SV Harburg 14 4 4 6 30 — 35 12
6. Viktoria Harburg 14 4 2 8 20 — 32 10
7. SC Uelzen 14 4 2 8 24 — 51 10
8. Eintracht Luneburg 14 4 1 9 34 — 56 9

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Holstein Kiel 14 14 0 0 104 — 17 28
2. Borussia Gaarden 14 10 1 3 50 — 21 21
3. Union-Teutonia Kiel 14 6 2 6 40 — 47 14
4. Kilia Kiel 14 5 4 5 25 — 37 14
5. Olympia Neumunster 14 5 2 7 29 — 46 12
6. BV Rendsburg 14 2 6 6 23 — 49 10
7. Eintracht Flensburg 14 2 3 9 22 — 51 7
8. Eintracht Kiel 14 2 2 10 26 — 51 6

Südhannover-Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig)
V
1. Arminia Hannover 16 11 4 1 63 — 26 26
2. Eintracht Braunschweig 16 8 3 5 37 — 29 19
3. RSV Hildesheim 16 8 2 6 35 — 39 18 3–4
4. VfB Peine 16 8 2 6 36 — 29 18 3–4
5. Leu Braunschweig 16 5 4 7 35 — 41 14
6. VfB Braunschweig 16 7 0 9 42 — 52 14
7. SV Hannover 16 5 3 8 37 — 31 13
8. SC Hotensleben 16 6 1 9 28 — 44 13
9. SpVgg Hannover 16 3 3 10 26 — 48 9
Dėl 3-osios vietos RSV Hildesheim VfB Peine 3-2

Weser-Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade)
V
1. Komet Bremen 14 10 2 2 38 — 15 26
2. SV Bremen 14 9 2 3 54 — 24 19
3. SF Bremen 14 8 1 5 45 — 25 18
4. Werder Bremen 14 6 2 6 25 — 37 18
5. SuS Delmenhorst 14 6 1 7 29 — 29 14
6. Germania Leer 14 4 3 7 24 — 32 14
7. Union Bremen 14 4 1 9 23 — 45 13
8. PSV Bremen 14 3 0 11 30 — 61 13

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 3 0 0 17 — 3 6
5. TV Eimsbuttel 3 2 0 1 14 — 9 4 2
9. VfB Peine 3 1 0 2 5 — 14 2 3
13. SV Bremen 3 0 0 3 6 — 16 0 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. VfL Altona 3 2 0 1 9 — 5 4
5. Komet Bremen 3 2 0 1 9 — 7 4 2
9. Eintracht Braunschweig 3 1 1 1 7 — 9 3 3
13. Polizei Lubeck 3 0 1 2 4 — 8 1 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Holstein Kiel 3 3 0 0 15 — 3 6
5. Union Altona 3 2 0 1 9 — 8 4 2
9. RSV Hildesheim 3 1 0 2 5 — 10 2 3
13. Phonix Lubeck 3 0 0 3 4 — 12 0 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Arminia Hannover 3 3 0 0 12 — 6 6
5. Borussia Harburg 3 1 1 1 9 — 6 3 2
9. Borussia Gaarden 3 1 0 2 7 — 12 2 3
13. Victoria Hamburg 3 0 1 2 5 — 9 1 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 3 0 0 14 — 1 6
2. Holstein Kiel 3 2 0 1 10 — 10 4
3. VfL Altona 3 1 0 2 8 — 9 2
4. Arminia Hannover 3 0 0 3 1 — 13 0

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FV Karlsruhe 18 13 3 2 65 — 11 29
2. FV Rastatt 18 9 5 4 38 — 26 23
3. FC Freiburg 18 8 4 6 42 — 39 20
4. SC Freiburg 18 8 2 8 51 — 50 18
5. SpVgg Schramberg 18 8 2 8 28 — 43 18
6. Phonix-Alemannia Karlsruhe 18 7 3 8 47 — 36 17
7. FC Muhlburg 18 6 5 7 32 — 33 17
8. VfB Karlsruhe 18 7 3 8 33 — 44 17
9. FC Villingen 18 4 3 11 29 — 51 11
10. FC Rheinfelden-Baden 18 4 2 12 29 — 61 10

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. FSV Mainz 18 14 1 3 68 — 25 29
2. Wormatia Worms 18 12 3 3 44 — 13 27
3. FVgg Kastel 18 8 5 5 31 — 26 21
4. FC Langen 18 9 2 7 30 — 21 20
5. Alemannia Worms 18 9 1 8 38 — 31 19
6. SV Wiesbaden 18 7 3 8 30 — 31 17
7. Olympia Lorsch 18 7 2 9 27 — 36 16
8. Viktoria Urberach 18 4 5 9 26 — 45 13
9. Viktoria Walldorf 18 3 4 11 22 — 49 10
10. SV Darmstadt 18 2 4 12 27 — 66 8

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. Eintracht Frankfurt 20 16 3 1 81 — 18 35
2. FSV Frankfurt 20 12 4 4 50 — 30 28
3. Union Niederrad 20 10 5 5 69 — 39 25
4. Rot-Weiss Frankfurt 20 11 3 6 58 — 30 25
5. Kickers Offenbach 20 9 7 4 40 — 31 23
6. VfL Neu-Isenburg 20 7 4 9 42 — 46 18
7. Germania Bieber 20 6 4 10 36 — 52 18
8. FC Hanau 20 7 2 11 35 — 56 16
9. FV Heusenstamm 20 5 4 11 23 — 51 14
10. SpVgg Griesheim 20 5 2 13 33 — 59 12
11. Germania Frankfurt 20 2 2 16 25 — 80 6

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. FC Nurnberg 18 15 0 3 56 — 17 30
2. SpVgg Furth 18 11 3 4 48 — 20 25
3. ASV Nurnberg 18 9 5 4 42 — 35 23
4. FC Schweinfurt 18 8 2 8 37 — 35 18
5. VfR Furth 18 6 5 7 41 — 38 17
6. Kickers Wurzburg 18 7 3 8 30 — 46 17
7. FC Bayreuth 18 4 8 6 28 — 36 16
8. FV Wurzburg 18 4 6 8 31 — 50 14
9. SpVgg-ESV Weiden 18 4 3 11 24 — 48 11
10. Bayern Hof 18 4 1 13 36 — 48 9

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. SV Waldhof 18 13 3 2 68 — 17 29
2. VfL Neckarau 18 11 5 2 43 — 21 27
3. Phonix Ludwigshafen 18 10 4 4 53 — 31 24
4. VfR Mannheim 18 10 2 6 48 — 30 22
5. SpVgg Mundenheim 18 9 2 7 36 — 40 20
6. SpVgg Sandhofen 18 7 3 8 27 — 25 17
7. Amicitia Viernheim 18 7 2 9 33 — 35 16
8. Lindenhof Mannheim 18 4 6 8 25 — 31 14
9. SV Sandhausen 18 2 2 14 15 — 84 6
10. FG Kirchheim 18 2 1 15 25 — 59 5

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. FK Pirmasens 18 13 3 2 54 — 28 29
2. FV Saarbrucken 18 12 2 4 53 — 23 26
3. Sportfreunde Saarbrucken 18 7 5 6 40 — 43 19
4. FC Kaiserslautern 18 8 3 7 44 — 49 19
5. Saar Saarbrucken 18 6 5 7 39 — 36 17
6. FC Idar 18 6 5 7 42 — 41 17
7. Borussia Neunkirchen 18 7 3 8 27 — 30 17
8. SV Saarbrucken 18 6 4 8 29 — 42 16
9. VfR Pirmasens 18 4 3 11 31 — 43 11
10. Westmark Trier 18 2 5 11 28 — 52 9

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 18 13 2 3 66 — 33 28
2. TSV Munchen 18 11 4 3 46 — 21 26
3. Teutonia Munchen 18 8 6 4 45 — 34 22
4. Jahn Regensburg 18 9 4 5 36 — 33 22
5. Wacker Munchen 18 5 6 7 32 — 32 16
6. SSV Ulm 1928 18 7 2 9 30 — 42 16
7. DSV Munchen 18 5 5 8 34 — 39 15
8. Schwaben Augsburg 18 4 6 8 27 — 39 14
9. VfB Ingolstadt-Ringsee 18 5 3 10 27 — 51 13
10. FC Straubing 18 3 2 13 30 — 49 8

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. FC Pforzheim 18 11 5 2 54 — 28 27
2. VfB Stuttgart 18 8 6 4 42 — 28 22
3. Sportfreunde Esslingen 18 9 3 6 48 — 37 21
4. SV Feuerbach 18 9 3 6 43 — 36 21
5. Germania Brotzingen 18 6 7 5 31 — 31 19
6. Union Bockingen 18 7 5 6 33 — 34 19
7. Kickers Stuttgart 18 5 6 7 32 — 30 16
8. FC Birkenfeld 18 5 4 9 28 — 39 14
9. FV Zuffenhausen 18 4 4 10 22 — 40 12
10. VfR Heilbronn 18 3 3 12 25 — 55 9

Finalas

Nordwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Eintracht Frankfurt 14 9 2 3 29 — 20 20
2. FSV Frankfurt 14 9 1 4 31 — 17 19
5. Wormatia Worms 14 7 3 4 36 — 25 17 3
7. VfL Neckarau 14 7 2 5 28 — 26 16 4
9. FV Saarbrucken 14 4 4 6 28 — 34 12 5
11. FK Pirmasens 14 4 2 8 23 — 34 10 6
13. SV Waldhof 14 4 1 9 27 — 31 9 7
15. FSV Mainz 14 3 3 8 20 — 35 9 8

Südost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Bayern Munchen 14 10 1 3 37 — 17 21
2. FC Nurnberg 14 8 4 2 48 — 17 20
5. FV Karlsruhe 14 5 6 3 26 — 24 16 3
7. FC Pforzheim 14 5 5 4 33 — 33 15 4
9. SpVgg Furth 14 5 2 7 27 — 21 12 5
11. TSV Munchen 14 4 2 8 26 — 29 10 6
13. FV Rastatt 14 4 2 8 12 — 55 10 7
15. VfB Stuttgart 14 3 2 9 26 — 39 8 8

Finalas

Dėl 1-osios vietos Eintracht Frankfurt Bayern Munchen 2-0
Dėl 3-osios vietos FC Nurnberg FSV Frankfurt 5-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Eintracht Frankfurt
2. Bayern Munchen
3. FC Nurnberg
4. FSV Frankfurt

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. VfB Langenbielau 10 5 4 1 25 — 11 14
2. Hertha Munsterberg 10 5 3 2 25 — 19 13
3. Richthofen Schweidnitz 10 4 2 4 22 — 22 10
4. SpVgg Reichenbach 10 4 1 5 18 — 20 9
5. Preussen Glatz 10 3 1 6 11 — 19 7
6. VSF Strehlen 10 3 1 6 12 — 22 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. SV Waldenburg 10 7 2 1 31 — 13 16
2. VfR Schweidnitz 10 4 3 3 27 — 24 11
3. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 4 3 3 20 — 21 11
4. Silesia Freiburg 10 4 2 4 18 — 30 10
5. Preussen Schweidnitz 10 4 1 5 19 — 17 9
6. STC Hirschberg 10 1 1 8 11 — 21 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfB Langenbielau SV Waldenburg 3-2 3-2

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. FV Breslau 14 9 4 1 60 — 24 22
2. SC Breslau 14 7 3 4 41 — 26 17 2–3
3. VSF Breslau 14 7 3 4 39 — 27 17 2–3
4. Vorwarts Breslau 14 7 2 5 31 — 29 16
5. Union Wacker Breslau 14 5 5 4 37 — 37 15
6. Hertha Breslau 14 5 0 9 41 — 59 10
7. VfB Breslau 14 4 2 8 34 — 50 10
8. Komet Breslau 14 2 1 11 20 — 51 5
Dėl 2-osios vietos SC Breslau VSF Breslau 3-2

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. SpVgg Brieg 8 7 1 0 31 — 6 15
2. Brega Brieg 7 4 1 2 34 — 16 9
3. VfB Lowen 7 3 0 4 13 — 20 6
4. Preussen Brieg 6 1 0 5 7 — 24 2
5. Sportfreunde Ohlau 4 0 0 4 1 — 20 0

Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Namslau)
V
1. SVgg Kreuzburg 8 7 0 1 49 — 9 14
2. Preussen Konstadt 8 6 0 2 17 — 13 12
3. SVgg Rosenberg 7 3 1 3 19 — 17 7
4. Preussen Namslau 8 1 2 5 13 — 22 4
5. SV Pitschen 7 0 1 6 8 — 45 1

Obernigk-Trachenberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Obernigk-Trachenberg)
V
1. SV Trachenberg 4 4 0 0 15 — 2 8
2. Gut Heil Prausnitz 4 1 0 3 6 — 12 2
3. SC Obernigk 4 1 0 3 8 — 15 2

Oels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels)
V
1. SC Oels 8 6 1 1 24 — 12 13
2. SVgg Oels 8 4 4 0 14 — 6 12
3. VfR Oels 8 4 2 2 10 — 12 10
4. Preussen Festenberg 8 2 1 5 5 — 15 5
5. Sportfreunde Bernstadt 8 0 0 8 2 — 10 0

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          SC Breslau +  
           
               
               
                   
                 
SV Trachenberg 1-5              
SpVgg Brieg 2-2       pap.  
          SpVgg Brieg 3-4 3  
  pap.     SC Oels 3-4 2  
SC Oels 1-1 3              
SVgg Kreuzburg 0-0 1              
                   
    Finalas  
                   
     
    SC Breslau SpVgg Brieg  
   
Generic football.png
(pergalė)
Generic football.png
(pralaimėjimas)
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. SC Breslau
2. SpVgg Brieg
3. SC Oels
4. SV Trachenberg
4. SVgg Kreuzburg

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Viktoria Forst 14 10 2 2 57 — 21 22
2. FV Cottbus 14 7 3 4 32 — 23 17
3. Brandenburg Cottbus 14 6 3 5 29 — 23 15
4. SV Hoyerswerda 14 5 5 4 40 — 35 15
5. Deutschland Forst 14 7 0 7 28 — 36 14
6. Askania Forst 14 4 5 5 24 — 26 13
7. Wacker Strobitz 14 3 5 6 22 — 44 11
8. VfB Klettwitz 14 2 1 11 27 — 51 5

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz 14 9 2 3 43 — 27 20
2. VSF Grunberg 14 9 1 4 44 — 19 19
3. SC Jauer 14 7 3 4 34 — 29 17
4. Blitz Liegnitz 14 5 4 5 26 — 32 14
5. Schlesien Haynau 14 5 3 6 31 — 37 13
6. Preussen Glogau 14 4 3 7 41 — 39 11
7. DSC Neusalz 14 4 1 9 31 — 38 9
8. SpVgg Liegnitz 14 4 1 9 31 — 60 9

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. Gelb-Weiss Gorlitz 14 13 0 1 66 — 20 26
2. SpVgg Bunzlau 14 9 1 4 29 — 32 19
3. SV Lauban 14 7 2 5 51 — 35 16
4. STC Gorlitz 14 8 0 6 43 — 32 16
5. SV Sagan 14 6 3 5 32 — 28 15
6. SC Halbau 14 6 1 7 26 — 35 13
7. Sportfreunde Seifersdorf 14 3 0 11 11 — 62 6
8. SC Kunzendorf 14 0 1 13 26 — 40 1

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 14 11 1 2 64 — 24 23
2. SVgg Ratibor 14 9 0 5 41 — 30 18
3. SuSV Beuthen 14 8 1 5 54 — 30 17
4. Preussen Zaborze 14 5 5 4 28 — 18 15
5. Deichsel Zaborze 14 5 4 5 42 — 43 14
6. SuSV Miechowitz 14 5 1 8 39 — 62 11
7. VfB Gleiwitz 13 3 2 8 20 — 41 8
8. VSF Oppeln 13 2 0 11 14 — 54 4

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos kovojo vicečempionas su taurės laimėtoju.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SVgg Ratibor SuSV Beuthen 0-1

Finalas

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. SuSV Beuthen 10 9 0 1 34 — 15 18
2. SC Breslau 10 6 2 2 25 — 14 14
3. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 10 5 2 3 20 — 17 12
4. FV Breslau 10 4 0 6 16 — 21 8
5. FV Cottbus 10 2 0 8 19 — 29 4
6. Viktoria Forst 10 1 2 7 11 — 29 4

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
7. VfB Liegnitz 10 7 0 3 28 — 20 14
8. SpVgg Bunzlau 10 4 3 3 23 — 23 11
9. VSF Grunberg 10 3 4 3 24 — 25 10
10. Gelb-Weiss Gorlitz 9 4 1 4 21 — 23 9
11. SV Waldenburg 9 3 2 4 20 — 19 8
12. VfB Langenbielau 8 0 4 4 12 — 18 4

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo antroji komanda su II finalo pirmąja komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Breslau VfB Liegnitz 4-2 5-4

Westdeutschland

Bergisch-Gladbach

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Gladbach 1)
V
1. Fortuna Dusseldorf 16 15 0 1 62 — 13 30
2. SpVgg Ratingen 16 8 4 4 40 — 29 20
3. SC Dusseldorf 16 8 3 5 35 — 22 19
4. SV Elberfeld 16 7 3 6 35 — 28 17
5. Germania Kullenhahn 16 8 1 7 33 — 42 17
6. Germania Elberfeld 16 7 2 7 44 — 36 16
7. BC Dusseldorf 16 5 5 6 28 — 37 15
8. SpV Weyer 16 2 2 12 27 — 61 6
9. FC Solingen 16 1 2 13 14 — 50 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Gladbach 2)
V
1. VfL Benrath 16 13 3 0 91 — 27 29
2. SV Barmen 16 10 0 6 60 — 42 20
3. VfB Hilden 16 6 5 5 40 — 38 17
4. SuS Oberkassel 16 7 2 7 27 — 38 16
5. SC Sonnborn 16 5 4 7 37 — 56 14
6. SG Langerfeld 16 5 3 8 25 — 31 13
7. Schwarz-Weiss Dusseldorf 16 5 3 8 40 — 48 13
8. SVgg Grafrath 16 4 3 9 32 — 39 11
9. VfR Gerresheim 16 5 1 10 28 — 61 11

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Gladbach 3)
V
1. Schwarz-Weiss Barmen 18 12 1 5 77 — 35 25
2. TuRU Dusseldorf 18 11 2 5 53 — 28 24
3. VfR Ohligs 18 8 6 4 55 — 38 22
4. BV Dusseldorf 18 10 2 6 39 — 28 22
5. FC Schwelm 18 10 1 7 39 — 31 21
6. TSV Eller 18 9 2 7 49 — 46 20
7. BV Luttringhausen 18 5 5 8 40 — 48 15
8. TuSV Barmen 18 6 2 10 27 — 61 14
9. FC Ohligs 18 6 1 11 28 — 48 13
10. Viktoria Dusseldorf 18 1 2 15 27 — 71 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Gladbach)
V
1. Schwarz-Weiss Barmen 2 1 1 0 3 — 1 3
2. VfL Benrath 2 0 2 0 2 — 2 2
3. Fortuna Dusseldorf 2 0 1 1 1 — 3 1

Hessen-Hannover

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Nord)
V
1. SC Gottingen 20 15 2 3 62 — 25 32
2. SV Kassel 20 13 2 5 73 — 40 28
3. Hessen Bad Hersfeld 20 11 4 5 52 — 36 26
4. Hermannia Kassel 20 11 3 6 68 — 50 25
5. TuRa Kassel 20 10 4 6 44 — 35 24
6. Sport Kassel 20 10 1 9 61 — 44 21
7. FC Grossalmerode 20 9 3 8 39 — 34 21
8. FC Grone 20 8 1 11 26 — 52 17
9. FV Einbeck 20 3 4 13 31 — 65 10
10. SuS Northeim 20 5 0 15 18 — 59 10
11. SpVgg Gottingen 20 3 0 17 29 — 63 6

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Süd)
V
1. Borussia Fulda 18 15 0 3 79 — 24 30
2. Kurhessen Marburg 18 11 2 5 53 — 31 24
3. Germania Marburg 18 11 2 5 44 — 44 24
4. CSC Kassel 18 11 1 6 61 — 38 23
5. Hessen 1909 Kassel 18 10 2 6 55 — 31 22
6. Kurhessen Kassel 18 9 4 5 42 — 32 22
7. Germania Fulda 18 8 2 8 36 — 25 18
8. FV Horas 18 4 3 11 26 — 69 11
9. FV Giessen 18 3 0 15 20 — 68 6
10. FSV Ockershausen 18 0 0 18 20 — 74 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Gottingen Borussia Fulda 0-3 1-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover)
V
1. Borussia Fulda
2. SC Gottingen

Mittelrhein

Gruppe 1 (Rechtsrhein)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein 1)
V
1. FV Neuendorf 18 16 1 1 76 — 27 33
2. FV Engers 18 13 1 4 64 — 48 27
3. SC Koblenz 18 10 2 6 42 — 29 22
4. VfR Limburg 18 7 3 8 43 — 39 17
5. SV Elz 18 7 3 8 35 — 34 17
6. SV Horressen 18 5 6 7 31 — 31 16
7. Germania Metternich 18 4 6 8 31 — 55 14
8. SV Niederlahnstein 18 4 5 9 32 — 43 13
9. SC Oberlahnstein 18 4 5 9 32 — 47 13
10. SSV Boppard 18 1 6 11 31 — 64 8

Gruppe 2 (Linksrhein)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein 2)
V
1. TuS Mayen 18 65 — 20 26 1–2
2. SC Bad Neuenahr 18 43 — 30 26 1–2
3. SVgg Andernach 18 40 — 25 23
4. Fortuna Kottenheim 18 47 — 44 21
5. FV Niederbieber Wied 18 41 — 42 17
6. Rheinland Mayen 18 35 — 46 17
7. Preussen Koblenz 18 38 — 50 16
8. VfB Lutzel 18 27 — 43 15
9. SC Neuwied 18 37 — 43 13
10. SC Moselweiss 18 32 — 63 6
Dėl 1-osios vietos TuS Mayen SC Bad Neuenahr 3-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
TuS Mayen FV Neuendorf 1-1 2-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein)
V
1. FV Neuendorf
2. TuS Mayen

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. SpV Meiderich 22 18 2 2 74 — 22 38
2. VfvB Ruhrort 22 17 3 2 81 — 18 37
3. Union Krefeld 22 12 5 5 50 — 30 29
4. SpVgg Oberhausen-Styrum 22 12 4 6 64 — 39 28
5. VfB Bottrop 22 11 6 5 64 — 40 28
6. SVgg Meiderich 22 9 2 11 45 — 50 20
7. SpV Hamborn 22 6 7 9 43 — 30 19
8. Sportfreunde Krefeld 22 7 3 12 51 — 61 17
9. SC Duisburg 22 4 7 11 43 — 79 15
10. SpV Kaldenkirchen 22 6 3 13 30 — 66 15
11. TuRV Duisburg 22 1 8 13 22 — 71 10
12. Grafschafter Moers 22 3 2 17 40 — 101 8

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. FV Duisburg 22 14 6 2 55 — 26 34
2. SpV Homberg 22 15 3 4 63 — 37 33
3. SpV Osterfeld 22 10 6 6 51 — 38 26
4. VfB Speldorf 22 10 6 6 38 — 35 26
5. SpVgg Sterkrade 22 11 2 9 56 — 52 24
6. SV Duissern 22 10 4 8 34 — 38 24
7. Preussen Krefeld 22 10 3 9 61 — 53 23
8. SpV Duisburg 22 8 3 11 57 — 47 19
9. TSV Duisburg 22 8 2 12 28 — 35 18
10. VfR Oberhausen 22 7 4 11 26 — 41 18
11. Union Hamborn 22 5 5 12 43 — 63 15
12. Lohengrin Kleve 22 2 0 20 30 — 77 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
FV Duisburg SpV Meiderich 0-4 3-2 1-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. SpV Meiderich
2. FV Duisburg

Rhein

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 1)
V
1. Alemannia Aachen 18 16 0 2 83 — 21 32
2. Grun-Weiss Viersen 18 10 2 6 59 — 44 22
3. CfR Koln 18 8 4 6 39 — 38 20
4. SV Baesweiler 18 8 3 7 53 — 49 19
5. Borussia Munchen-Gladbach 18 7 4 7 45 — 45 18
6. Rhenania Koln-Ehrenfelder 18 7 4 7 38 — 44 18
7. SC Duren 18 6 4 8 37 — 43 16
8. BC Koln 18 7 1 10 46 — 51 15
9. Preussen Dellbruck 18 4 4 10 28 — 48 12
10. SV Waldhausen 18 3 2 13 23 — 68 8

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 2)
V
1. SpVgg Sulz 18 12 3 3 46 — 22 27
2. SC Munchen-Gladbach 18 9 5 4 53 — 36 23
3. SV Troisdorf 18 8 6 4 56 — 50 22
4. FV Bonn 18 10 1 7 59 — 43 21
5. Viktoria Rheydt 18 9 1 8 52 — 49 19
6. Blau-Weiss Koln 18 8 2 8 32 — 30 18
7. Jugend Bergheim 18 7 3 8 35 — 43 17
8. SC Koln 18 6 5 7 40 — 52 17
9. SpV Wickrath 18 3 2 13 42 — 65 8
10. VfB Aachen 18 3 2 13 30 — 55 8

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 3)
V
1. SV Odenkirchen 18 13 1 4 70 — 37 27
2. VfR Koln 18 11 3 4 55 — 33 25
3. SpV Rheydt 18 11 2 5 51 — 32 24
4. SV Mulheim 18 8 6 4 45 — 31 22
5. Rhenania Wurselen 18 8 3 7 53 — 51 19
6. SpV Duren 18 7 3 8 41 — 48 17
7. SV Vingst 18 5 3 10 34 — 46 13
8. TuRa Bonn 18 4 4 10 37 — 44 12
9. SV Siegburg 18 5 1 12 34 — 61 11
10. SV Bergisch Gladbach 18 4 2 12 33 — 70 10

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. SpVgg Sulz 2 1 1 0 3 — 2 3
2. Alemannia Aachen 2 1 0 1 3 — 2 2
3. SV Odenkirchen 2 0 1 1 3 — 5 1

Ruhr

Gruppe 1 (Essen)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr 1)
V
1. Schwarz-Weiss Essen 16 12 0 4 44 — 17 24 1–2
2. Sportfreunde Essen 16 12 0 4 43 — 20 24 1–2
3. BV Altenessen 16 9 2 5 44 — 26 20
4. TuS Essen-West 16 7 2 7 31 — 33 16
5. Schwarz-Gelb Gladbeck 16 6 3 7 34 — 31 15
6. STV Horst-Emscher 16 7 1 8 35 — 39 15
7. SV Essen 16 4 4 8 21 — 39 12
8. Rot-Weiss Essen 16 4 2 10 32 — 44 10
9. SV Werden 16 4 0 12 27 — 62 8
Dėl 1-osios vietos SW Essen SF Essen 0-0 (prat.) 5-2

Gruppe 2 (Gelsenkirchen-Herne)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr 2)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke 18 16 0 2 71 — 14 32
2. Union Gelsenkirchen 18 10 4 4 46 — 18 24
3. SV Hontrop 18 8 5 5 41 — 42 21
4. SV Rotthausen 18 8 4 6 42 — 41 20
5. Westfalia Herne 18 9 1 8 40 — 45 19
6. Germania Herne 18 8 1 9 42 — 49 17
7. SV Castrop 18 7 0 11 27 — 34 14
8. SuS Schalke 18 5 2 11 38 — 42 12
9. SC Gelsenkirchen 18 5 2 11 35 — 49 12
10. VC Castrop 18 4 1 13 23 — 71 9

Gruppe 3 (Dortmund)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr 3)
V
1. Germania Bochum 16 12 2 2 38 — 15 26
2. MBV Linden 16 8 5 3 53 — 28 21
3. Preussen Bochum 16 8 3 5 34 — 31 19
4. VfL Horde 16 6 6 4 27 — 26 18
5. TuS Bochum 16 6 4 6 33 — 35 16
6. STV Werne 16 5 3 8 31 — 39 13
7. Alemannia 1897 Dortmund 16 5 2 9 32 — 37 12
8. Sportfreunde Dortmund 16 4 4 8 20 — 35 12
9. TBV Mengede 16 2 3 11 19 — 41 7

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke 2 2 0 0 11 — 2 4
2. Schwarz-Weiss Essen 2 0 1 1 3 — 5 1
3. Germania Bochum 2 0 1 1 1 — 8 1

Südwestfalen

Gruppe 1 (Sauerland)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen 1)
V
1. SuS Husten 16 11 3 2 58 — 17 25 1–2
2. SVgg Wetter 16 11 3 2 45 — 32 25 1–2
3. SC Hagen 16 8 4 4 35 — 23 20
4. SC Lichtenplatz 16 7 4 5 33 — 29 18
5. SV Milspe 16 6 3 7 35 — 47 15
6. SpVgg Hagen 16 4 4 8 31 — 42 12
7. SuS 1908 Gevelsberg 16 4 3 9 23 — 28 11
8. TuRV Hagen 16 4 3 9 23 — 40 11
9. SpVgg Neheim 16 3 1 12 27 — 52 7
Dėl 1-osios vietos SuS Husten SVgg Wetter 7-0

Gruppe 2 (Siegerland)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen 2)
V
1. Jahn Werdohl 16 11 0 5 39 — 23 22 1–2
2. Germania Mudersbach 16 10 2 4 40 — 37 22 1–2
3. VfB Weidenau 16 8 2 6 47 — 27 18
4. SC Brachbach 16 8 1 7 38 — 49 17
5. Sportfreunde Siegen 16 6 4 6 44 — 42 16
6. SV Hemer 16 5 4 7 40 — 42 14
7. SpVgg Plettenberg 16 7 0 9 37 — 45 14
8. SuS Niederschelden 16 5 2 9 33 — 39 12
9. BC Siegen 16 3 3 10 22 — 36 9
Dėl 1-osios vietos Jahn Werdohl Germania Mudersbach 4-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Jahn Werdohl SuS Husten 2-2 1-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. SuS Husten
2. Jahn Werdohl

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. SpVgg Hamm 20 16 1 3 55 — 27 33
2. SC Unna 20 11 3 6 41 — 41 25
3. VfB Bielefeld 20 10 4 6 51 — 34 24
4. Arminia Bielefeld 20 10 3 7 45 — 33 23
5. SpVgg Bielefeld 20 10 3 7 48 — 39 23
6. VfJ Paderborn 20 10 2 8 54 — 47 22
7. Westfalia Ahlen 20 6 6 8 40 — 51 18
8. Teutonia Lippstadt 20 7 3 10 34 — 46 17
9. SuSpV Ahlen 20 6 3 11 41 — 45 15
10. Union Herford 20 4 3 13 32 — 53 11
11. Arminia Gutersloh 20 3 3 14 29 — 54 9

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. SpVgg Herten 20 14 6 0 68 — 35 34
2. Union Recklinghausen 20 13 2 5 44 — 26 28
3. SC Munster 20 9 6 5 56 — 35 24
4. Preussen Munster 20 10 3 7 39 — 27 23
5. Viktoria Recklinghausen 20 8 6 6 36 — 36 22
6. SuS Recklinghausen 20 5 9 6 33 — 33 19
7. Borussia Rheine 20 7 2 11 46 — 44 16
8. Westfalia Scherlebeck 20 7 2 11 42 — 51 16
9. FC Gronau 20 5 6 9 30 — 51 16
10. VfL Osnabruck 20 4 7 9 41 — 49 15
11. Sparta Nordhorn 20 1 5 14 19 — 67 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
SpVgg Hamm SpVgg Herten 0-8 +:– 1-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen)
V
1. SpVgg Herten
2. SpVgg Hamm

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
FC Gelsenkirchen-Schalke 2              
SuS Husten 0          
          FC Gelsenkirchen-Schalke 5  
        SpV Meiderich 1  
SpVgg Herten 1              
SpV Meiderich 4              
                   
                 
SpVgg Sulz 4              
FV Neuendorf 0          
          SpVgg Sulz 0  
        Borussia Fulda 2  
SW Barmen 1              
Borussia Fulda 2              
                   
    Finalas  
                   
    1932-05-01  
    FC Gelsenkirchen-Schalke Borussia Fulda  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke
2. Borussia Fulda
3. SpV Meiderich
3. SpVgg Sulz
5. SuS Husten
5. SpVgg Herten
5. FV Neuendorf
5. Schwarz-Weiss Barmen

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
PSV Chemnitz 5                        
SuSV Beuthen 1                      
          PSV Chemnitz 2              
        Bayern Munchen 3              
Bayern Munchen 4                        
Minerva Berlin 2                    
                    Bayern Munchen 2  
                  FC Nurnberg 0  
SC Breslau 1                        
Holstein Kiel 4                      
          Holstein Kiel 0              
        FC Nurnberg 4              
FC Nurnberg 5                        
Borussia Fulda 2                        
                             
                           
Hindenburg Allenstein 0                        
Eintracht Frankfurt 6                      
          Eintracht Frankfurt 3              
        Tennis Borussia Berlin 1              
Tennis Borussia Berlin 3                        
Viktoria Stolp 0                    
                    Eintracht Frankfurt 2  
                  Schalke Gelsenkirchen 1  
Schalke Gelsenkirchen 5                        
SuBC Plauen 4 prat.                      
          Schalke Gelsenkirchen 4              
        SV Hamburg 2              
SV Hamburg 3                        
VfL Benrath 1                        
                             
              Finalas  
                             
              1932-06-12 Miesto stadionas, Niurnbergas  
              Bayern Munchen Eintracht Frankfurt  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Bayern Munchen
2. Eintracht Frankfurt
3. Schalke Gelsenkirchen
3. FC Nurnberg
5. PSV Chemnitz
5. Holstein Kiel
5. Tennis Borussia Berlin
5. SV Hamburg
9. SuSV Beuthen
9. Minerva Berlin
9. SC Breslau
9. Borussia Fulda
9. Hindenburg Allenstein
9. Viktoria Stolp
9. SuBC Plauen
9. VfL Benrath

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai